24 máj 28, 14:03:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 691145 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #630 Dátum: 11 szep 05, 19:11:26 »

Lisanna meg... Ő is. mit akar beadni a népnek ?  Pojén Mégis honnan tudott az Animáról ? És akkor Mirát miért nem szívta be ? Most rá fog nyomulni Natsura ? Gazillét miért nem vette észre az új tagok felsorolásánál ? Túl sok körülötte a kérdés.

Ezekre végül is adott választ. Azt mondta, hogy azért szívhatta be őt az Anima, hogy az elhunyt Lisannát pótolhassa, hiszen "az" hiányzik Edolasból. Gazilléről meg nem tudhatja, hogy tag. Edolasi Gazille nem volt Fairy Tail tag. Animára meg rájöhetett a 2 év alatt. ^^
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #631 Dátum: 11 szep 05, 20:51:34 »

Igen, miután újra néztem a részt világossá vált körülötte 1-2 dolog. (Legalábbis a Mirás rész.) Nevet De ő is megérdemel egy esélyt. Csak a legutóbb, amikor még 1 esélyt adtam Charlenak, hogy bizonyítsa, be hogy nem kém macska, akkor pont az ellenség kezére adta az egész csapatott, és még meg is köszönték neki. smirksweat Szóval ezért vagyok kicsit bizonytalan az ilyen karakterekkel szemben. De Charle tisztázta már magát. Egyébként az  a rész, hogy is volt ? Charle megjövendölte, hogy a barlangokon át fognak menni. Oké. De a királyság honnan tudta, hogy arra mennek, ha nem ők manipulálták Charlét ? Erre az egyre még nem tudtam rájönni...

Most egyébként mi volt ez az újféle sírásmód ? Amikor hullámozva ömlik a szemükből a könny. Pojén Mert ez azért el tudja rontani a szép illetve  megható, szomorú részeket.

Jó évad volt ez. A Nirvana ellentéte. Abban több harc kevesebb sztori volt, ebben meg több sztori kevesebb harc.
Kedvenc rész: 85 ETD-kód. Kedvenc harc: Erza Vs Erza
Ja és még egy dolog, most így belenézve ebbe a részbe Shagotte miért is adta parancsba, hogy végezzék ki Lucyt ?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #632 Dátum: 11 szep 05, 20:57:48 »

Na, ezekre a kérdésekre én sem tudom a választ. Tényleg zavaros nekem is, hogy hogyan kerültek oda Edo-Erzáék a barlangba.. Meg hogy Shagotte miért adta azt a parancsot. :/ Amúgy én is észrevettem azt a sírásmódot. Kicsit tényleg elrontotta azokat a jeleneteket.. De legalább próbálkoznak új dolgokkal. (:
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #633 Dátum: 11 szep 05, 22:30:15 »

Pozitivum hogy 1-2 képen nagyon szépen megrajzolták Lisanna-t és Mirát  Pirul

Egyébként tetszett a rész, szép rajzolás, szép zenék, + a szép zenék jó időben voltak jó helyen.

Ilyenkor gondolkodok el hogy Natsu X Lisanna vagy Natsu x Lucy =D De ez mondjuk itt off =)
Naplózva


Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #634 Dátum: 11 szep 10, 09:56:37 »

Nem tökölnek az animések , nem vártam hogy ahogy vége ennek Edolasi szálnak rögtön el is kezdik az újat .
Szerintem marha jól improvizáltak, a mágikus tanács új terme baromi jól nézett ki a szobrokkal.
Nem tom kik csinálják az animét de veszik a fáradtságot , bár a Naruto Shippu-t is ők csinálnák, ha tudnának osztodni  Nevet
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #635 Dátum: 11 szep 10, 10:10:09 »

96.rész:

- Az edolasi részt szerintem nagyon jól megoldották az külön tetszett hogy az edo Ft-s fúkat hogy dolgoztatták egész nap míg, a csajok teáztak. Nevet
- Nem hivatalosan Faust lett edo Makarov- Natsu szerint, és megsajnáltam a száműzetése miatt, pedig elég utálható egy karakter.
-Mystogan-t szerintem elég furán rajzolták, az nem tetszett.

-A Földvilági FT-ben bemutatásra került pár mangaborítós karakter is, annak nagyon örültem.
-Amikor Elfman lecsapja a tagokat Lisanna elől és Natsu kirepíti Lucyt a tetőn azon behaltam + még Freeden mikor megint oktat a harcról aztán puff kap egyet az arcába Nevet
- Az EMO-s gyerek ruhája meg vörös a mangában nem tudom miért kelett átszínezni kékre, bár nekem így is megfelel.
- A tanács megint kapott egy jó kis helyszínt egy normál terem helyett, de legalább nem varázskörökön állnak hanem szobrok tenyerén...Akatsuki feeling Nevet
-És már megint sikerült beletenni egy akkora nagy spoilert vagy utalást hogy csak na, ami benne se volt a mangában úgy hogy aki szemfüles volt azt nem éri majd a közeljövőben meglepetés.  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 10, 10:18:19 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #636 Dátum: 11 szep 10, 13:16:41 »

96. rész:

Jé, tényleg kék(es) lett a heverésző emberke ruhája...
Edo-Natus kicsit le akart lécelni a meló elől. ikszdé
Fausttól az a normális arckifejezés igencsak furcsa volt... o.O És ugyanazt kérdezte, mint a Galuna sziget végén Leon. Nevet
És igen... igazad van, Bastian, tényleg nem bírják spoiler nélkül... -.- ikszdé
No, egész pofás lett a Tanács új "terme". Nevet Csak az arcuk túl nagy.... Nehogy véletlen belelépjen egy Fairy Tail. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #637 Dátum: 11 szep 10, 16:17:54 »

Na úgy látszik, nem tolnak be fillerek tömkelegét, hanem folytatják a manga történetét, ez jó hír, mert nem kell várni, de rossz is, mert megint túl gyorsan haladnak  Szomorú
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #638 Dátum: 11 szep 10, 19:24:14 »

Szerintem Faust Földvilági mása Gran Doma az új Mágia Tanács vezetője:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/200/14
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/174/17
Jó rész volt, tetszettek az Edolas jelenek, nagyon hangulatosak lettek. Kicsit Faustot is jobb színben tüntették fel, meg kiderült mi lesz az ottani Fairy Taillel.
Hát igen, a spoiler nem maradhatott ki, de aki nem olvas mangát, annak azért nem annyira feltűnő, aki meg olvas, az meg amúgy is tudja, mi a helyzet.
Nagyon jó a színvonala ennek az animének Nevet
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #639 Dátum: 11 szep 10, 20:15:09 »

Csak nekem volt az az érzésem hogy Lisanna-nak sokkal nagyobb csöcsöket rajzoltak animében mint amekkora a mangában volt neki? Bosszantó, nemtudom mire jó ez...
Naplózva


Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #640 Dátum: 11 szep 10, 22:07:40 »

Ez van. A Fairy Tailben ez nem is olyan feltűnő. Nézd meg a One Piece-ben Namit. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #641 Dátum: 11 szep 10, 22:23:09 »

Nagyon jó rész volt ez is. Amikor Makarov sok rész kihagyással újra beszélt, máris Faust ugrott be, hangja alapján. xD Edolasi jelenetek nagyon tetszettek. Tényleg hangulatosakra sikeredtek. Habár mangát nem olvasok előre, de tudom ki az a heverésző fickó.. >< Köszi, Fairy Wiki. xD

Lisanna régi ruhája jobban tetszett. Juviának meg mindkettő jó. ^^ A most bemutatott tagok közül Kinana nevét tudtam eddig megjegyezni. Majd idővel talán többiekét is. A tanács új helye tök jól néz ki. A szobrok nagyon jól mutatnak. De az nem tetszik, hogy nem szimpatizálnak a Fairy Taillel. Örüljenek, hogy a Balam Szövetségből egyik céhet legyőzték 3 másik céh segítségével. ^^ Lucy a végén vicces volt, szegény nem érdemelte meg azt a pofont. xD

Következő részt pedig izgatottan várom. Anime News Network szerint 99. résztől új OP Eikyū no Kizuna (永久のキズナ) címmel. Előadó pedig a Daisy x Daisy, ők énekelték az 5. endinget is. (:
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #642 Dátum: 11 szep 10, 22:55:04 »

Banzai, Rincewind igen, tényleg igényesen csinálják az animések az Ft-t, nagyon szép a rajzolása, és azt se nagyon lehet úgy észrevenni, hogy más csapat rajzolt egy részt, mint a Narutóban, ahol rikít.
Ez a rész valami, eszméletlenül teszett!
Igaz elmondták már előttem páran, de én is megjegyezném a kedvenc jeleneteimet Nevet
A rész fele filler volt, de az animések olyan gyönyörűen megcsinálták a post-Edolast, hogy ha nem néztem volna meg a mangában, észre nem vettem volna, hogy ez csak töltelék.Tökéletesen adták a hangulatot, nagyon tetszett , ahogy Mistgun kirója az ítéleteket. Faustot is furcsa volt látni( ilyen normálisan ikszdé), ahogy megvilágosodott, de ezt már én teljesen megszoktam a Fairy Tail-ben, hogy akit legyőznek Natsuék annak nagy a valószínűsége, hogy megjavul Nevet

A földvilági Fairy Tail hangulat meg megint megvolt Nevet Juvia Edolasba szeretne menni, Gazille annyira örül a macskájának, hogy már egy kis rendezvényt is akar szervezni az exceedek között, Natsu pofán vágja Lucyt, szóval volt itt minden. Mosolyog

Az új tanács helyszíne eszméletlenül tetszik, valami hihetetlen vagány lett, míg a mangában megint csak 1 snassz terem, itt orbitálisan drámai lett, ez is mutatja, hogy a Fairy Tail anime készítői ha már dolgoznak, azt igényesen teszik. Nevet

Na, akkor hát nem lesz filler, ez jó, mert halad tovább az izgalmas történet, de rossz is, mert utol fogja érni a mangát. Mondjuk annak most 50 fejezet előnye van, és 1 anime rész az átlag 2 manga ( nagyon remélem, hogy nem 1et fog feldolgozni, mint a One Pieceben), szal ha ilyen bátran neki vágtak, akkor ez arra is utalhat, hogy hamarosan vége a most tartó történetnek a mangában ( mert még az megy) és azután fognak fillerezni, vagy 1 anime=1 manga, de azt tényleg nem akarom.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 10, 22:57:57 írta Csabi28 » Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #643 Dátum: 11 szep 10, 23:08:04 »

Ez van. A Fairy Tailben ez nem is olyan feltűnő. Nézd meg a One Piece-ben Namit. ikszdé
OFF: Há' nem feltűnő, mert szinte minden Fairy Tail-es csajnak dinnye méretű a melle ikszdé (persze vannak kivételek)

ON: jó volt látni, ahogy Lisanna visszatér, Natsu megint hepciáskodott és magamutogató volt, de persze ezért szeressük Pirul
Amikor Gazille kihívta Natsu-t és a kis csajt (ikszdé) Wendy-t, az jó volt + ugye macsekokat is hívta, de persze Lilly éretten gondolkodott Nevet
Összességében jó rész volt Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
gYda
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #644 Dátum: 11 szep 11, 05:21:30 »

Csoki all!Lehet h..ye vok de most hogy így vissza néztem a 94. részt nem esik le hogy Mystgun-t miért nem szívta be az anima??Nevet Mert ugye bár ő is tele volt mágikus erővel mint pl.: Erza,Lucy,Gray......
Naplózva
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!