24 máj 23, 12:23:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: UQ Holder  (Megtekintve 192913 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #75 Dátum: 14 nov 12, 21:23:49 »

Most azon gondolkozom, hogy tényleg még mindig senki nem jött a Holderből? Már az egész világon mindenhol tudják mi folyik, mégsincs senki a Holderből aki jött volna segíteni. Gondolkozik
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #76 Dátum: 14 nov 12, 21:50:53 »

Csak nekem lett nagyon összecsapott, és érzelemmentes ez a flashback? Egyik pillanatban még röhög, aztán sír, aztán dumálnak, majd meg akar halni...
Meg amúgy is. Az iskolai zaklatást elég gyenge indoknak érzem. Rengeteg mindenkit zaklatnak az iskolákban, attól még nem kattannak be, sőt. Habár mély nyomot hagy, ez kétségtelen. Nos, ha jobban belegondolok, végülis elmegy.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 12, 21:53:10 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #77 Dátum: 14 nov 14, 17:32:46 »

Én személy szerint nem tudom elképzelni, hogy milyen lehet, mikor nap mint nap zaklatják, piszkálják, esetleg megverik az embert. Iskolai zaklatásról eszembe jut Amanda Todd története... Az iskolai zaklatás igen is nagyon komoly dolog tud lenni..
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #78 Dátum: 14 nov 15, 10:27:08 »

Szerintem azért beszélt feltételes módban, mert rájött, hogy lehet nem kellett volna megvárni, míg mindenkit kicsinál Sayoko. Elvégre együtt többre vitték volna.

Az iskolai zaklatásról csak annyit, hogy én nagyon is jó indoknak tartom. Sokan el sem tudják képzelni, hogy mit élhet át ilyenkor egy adott személy. És itt inkább a lelki trauma az, ami nagyon komoly, nem pedig az, ha párszor megvernek valakit.

A következő fejezet lehet, hogy késni fog, mert költözés miatt nincs netem, és 30 napos átfutási időről beszéltek megrendeléskor.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Exclipit
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #79 Dátum: 14 nov 16, 22:24:20 »

Santa igazán erős. Amúgy valaki mondja meg már légyszi hogy ő milyen típúsú hallhatatlan. nem tudom hova tenni.
Touta bátyusnak megint sikerült egy barátot szereznie. Ügyes srác. A bolond stílusa hasonlít egy kicsit Narutora.. de nekem bejön  Nyelvesít
Mondjuk az UQ-Holder gondolom már észrevette hogy bezombult az egész világ. Vagy elaludtak?  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 16, 22:24:59 írta Exclipit » Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #80 Dátum: 14 nov 16, 23:31:02 »

Santa igazán erős. Amúgy valaki mondja meg már légyszi hogy ő milyen típúsú hallhatatlan. nem tudom hova tenni.
Touta bátyusnak megint sikerült egy barátot szereznie. Ügyes srác. A bolond stílusa hasonlít egy kicsit Narutora.. de nekem bejön  Nyelvesít
Mondjuk az UQ-Holder gondolom már észrevette hogy bezombult az egész világ. Vagy elaludtak?  Gondolkozik
Santa egy revanant tipusú szellem. Azt meg, hogy mit csinál a holder, már én is felvetettem itt. Mikor az árvaházat vagy mit védték, akkor sokkal hamarabb jött a segítség, mint most.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Exclipit
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #81 Dátum: 14 nov 17, 14:02:13 »

Köszi Sekai  Mosolyog
A következő fejezetekben azért gondolom megérkeznek. És azt sem hiszem hogy Santa fogja egyedül leverni az egész hordát a főBossal együtt. Én személy szerint megnéznék még egy Magia Erebeás Toutát. Még arra is kíváncsi lennék hogy fogják ezt a vírust hatástalanítani amit a 2 hallhatatlan bekapott. lehet hogy ha Sayokot kivégzik minden visszatér normálisba.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 17, 14:04:34 írta Exclipit » Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #82 Dátum: 14 nov 17, 17:43:41 »

Hát, ha a "való életben" nézzük, akkor ha megölöd azt akitől az egész kezdődik, attól semmi sem változik, viszont ha itt az animében csak valami mágia által kreált varázslatos zombi vírus, akkor talán, ha megölik azt aki okozta, akkor visszaváltoznak a fertőzöttek, de én már ebben sem vagyok annyira biztos..
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 17, 18:00:42 írta Sekai » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Exclipit
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #83 Dátum: 14 nov 17, 19:57:39 »

Hát, ha a "való életben" nézzük, akkor ha megölöd azt akitől az egész kezdődik, attól semmi sem változik, viszont ha itt az animében csak valami mágia által kreált varázslatos zombi vírus, akkor talán, ha megölik azt aki okozta, akkor visszaváltoznak a fertőzöttek, de én már ebben sem vagyok annyira biztos..

Ebben a mangában semmi sem biztos  Pontosan
AZ előzmények ugye a Mahou Sensei Negima. Megnéztem és nem sok minden derült ki az apjáról. Mármint az erejét tekintve. (bár a végén legyűrt egy démont. )de a magia erebeáról pl. semmit sem halottam benne se Touta gravitációs kardjáról.  
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 17, 20:00:28 írta Exclipit » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #84 Dátum: 14 nov 17, 20:29:28 »

A Mahou Sensei Negimát (MsN) ne megnézd (anime), hanem olvasd el (manga). ^^ Az animéje egy nagy rakás... Bár az OVA-i jók, mangahűek, azokat ajánlom.

Touta gravitációs kardjáról egy szó sem lesz a MsN mangában. ^^ Annyit tudni az UQ Holderből, hogy valszeg Albireo Imma (Ala Rubra) készítette, mivel neki a gravitációs mágia volt a(z egyik) specialitása.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Exclipit
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #85 Dátum: 14 nov 17, 22:26:22 »

A Mahou Sensei Negimát (MsN) ne megnézd (anime), hanem olvasd el (manga). ^^ Az animéje egy nagy rakás... Bár az OVA-i jók, mangahűek, azokat ajánlom.

Touta gravitációs kardjáról egy szó sem lesz a MsN mangában. ^^ Annyit tudni az UQ Holderből, hogy valszeg Albireo Imma (Ala Rubra) készítette, mivel neki a gravitációs mágia volt a(z egyik) specialitása.

Köszi Chakra. A mangának gondolom nincs fordítása szóval angoloznom kell. Az OVA-ira is ránézek. Köszi még egyszer.  bye bye
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 17, 22:27:42 írta Exclipit » Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #86 Dátum: 14 nov 17, 22:48:35 »

Kerestem, de én nem találtam sehol magyarul, de az angol meg nem egy nehéz nyelv, ha meg valamit nem értesz szótárazol picit. Ha jól láttam akkor 355 fejezetes az MsN, valahogy nem tudom magam rávenni, hogy belekezdjek.   smirksweat Esetleg te Chakra leírnád itt, vagy nekem privátban, hogy mik a főbb dolgok, amik kihatnak erre a mangára is?  bow Válaszodat előre is köszönöm!  bow
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 17, 22:49:40 írta Sekai » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #87 Dátum: 14 nov 18, 08:05:01 »

Hárem, ecchi, chibi, shounen, harc. Dióhéjban ennyi a MSN manga. Az eleje kicsit lassan indul, de legalább megismerjük rendesen a szereplőket. Viszont amikor beindul, onnantól pörög. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #88 Dátum: 14 nov 18, 16:30:30 »

Tehát akkor nincs semmi olyan komolyabb dolog, amiben átnyúl az UQ Holder történetébe? Mármint azon kívül, hogy vannak akik ismerik Touta nagyapját, meg ilyenek?
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #89 Dátum: 14 nov 18, 20:24:25 »

De vannak átnyúló dolgok. Elég komolyak. ^^ De ha leírnám ezeket, akkor semmi értelme nem lenne elolvasnod a MSN mangát, meg hatalmas spoiler is lenne. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!