24 szep 24, 20:00:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: UQ Holder  (Megtekintve 204148 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #90 Dátum: 14 nov 19, 09:46:03 »

Pont ez az, hogy semmi kedvem most azért elolvasni egy egész mangát.  smirksweat De végülis, ha spoileres a dolog, akkor amúgy se olvasnám, bár most még kicsit piszkálja a fantáziám  Hümm-hümm
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #91 Dátum: 14 nov 19, 19:36:23 »

Az UQ Holder szempontjából nem spoileres. Inkább úgy érettem, hogy nem akarom lelőni neked a MSN manga csattanóit. És az UQ Holder néhány mozzanatai (pl. Evangeline, Fate feltűnése, Touta kardja és a hely ahol találták, az űrfelvonó, a Magai Erebea, a Shinmeryuu technikák, Kaito és a farkasember formája, a Mahora akadémia, stb.) is csak akkor ütnek igazán, ha az MSN manga történetét is ismered. Mondhatnánk, hogy ilyen szempontból nem szerencsés az UQ Holder manga, de ez nem igaz, mert az MSN manga így ismeret nélkül is élvezhető, mivel minden szükséges információt magkapunk. Inkább úgy mondanám, hogy egy ütős kis pluszt ad, ha olvastad az "előzmény" mangáját is.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Exclipit
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #92 Dátum: 14 nov 20, 00:10:19 »

Az UQ Holder szempontjából nem spoileres. Inkább úgy érettem, hogy nem akarom lelőni neked a MSN manga csattanóit. És az UQ Holder néhány mozzanatai (pl. Evangeline, Fate feltűnése, Touta kardja és a hely ahol találták, az űrfelvonó, a Magai Erebea, a Shinmeryuu technikák, Kaito és a farkasember formája, a Mahora akadémia, stb.) is csak akkor ütnek igazán, ha az MSN manga történetét is ismered. Mondhatnánk, hogy ilyen szempontból nem szerencsés az UQ Holder manga, de ez nem igaz, mert az MSN manga így ismeret nélkül is élvezhető, mivel minden szükséges információt magkapunk. Inkább úgy mondanám, hogy egy ütős kis pluszt ad, ha olvastad az "előzmény" mangáját is.

Nekem így a MNS manga olvasása nélkül is teljesen lejött és érthető ez a manga. teljesen igazad van Nevet

Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #93 Dátum: 14 nov 20, 13:15:57 »

Nekem is tetszik, és minden érthető eddig, csak kivácsi lettem volna, hogy mik azok a komolyabb dolgok amik kihatnak erre a mangára, viszont elolvasni nincs kedvem emiatt egy egész mangát, szóval ezér kérdeztem, hogy leírja e Chakra sensei
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Exclipit
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #94 Dátum: 14 nov 25, 17:32:14 »

Ezen a héten lesz új fordítás?
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #95 Dátum: 14 nov 25, 17:38:59 »

Az elmúlt 2 hét fejezetei már készen vannak, csak költözés miatt nem volt netem, emiatt késnek kicsit. Chakrának már elküldtem a kész fejezeteket, úgy gondolom, hogy amint lesz kis ideje átnézni őket, kiteszi őket az oldalra.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Exclipit
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #96 Dátum: 14 nov 25, 18:55:07 »

Köszönöm   Pojén
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #97 Dátum: 14 nov 26, 16:44:15 »

Az elmúlt 2 hét fejezetei már készen vannak, csak költözés miatt nem volt netem, emiatt késnek kicsit. Chakrának már elküldtem a kész fejezeteket, úgy gondolom, hogy amint lesz kis ideje átnézni őket, kiteszi őket az oldalra.

Semmi gond. Igazából minél többet kell rá várni, annál jobban várom, szóval annyira nem is baj, hogy most picit késik.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
akla
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #98 Dátum: 14 nov 26, 19:52:03 »

Anime lesz esetleg ebből valamikor?
Sajnos kevés a képzelőerőm a mangákhoz így csak az első 20 részt olvastam el, de nagyon tetszik így is.  bow
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #99 Dátum: 14 nov 26, 20:17:29 »

Még nem tudni, hogy lesz-e anime. Végül is, még csak az 58. fejezetnél tart a manga. De ha ilyen "még tart a manga, de mi csinálunk egy alternatív lezárású animét" fogáshoz folyamodnak, az nem lenne jó. Inkább legyen évente egy 4-5 részes OVA. Szerintem. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #100 Dátum: 14 nov 26, 23:13:37 »

Hát ez a két fejezet most elég pörgős volt. Valahol sejtettem én azt, hogy Sayokot csak irányítják. Az egyetlen fájó dolog, mikor olvastam, hogy "árnyék klónok" eszembe jutott a Naruto Szomorú Remélem a következő fejezet(ek) ben már lezárul ez a szál, és végre elkezd foglalkozni azzal a fickóval (nem jut most eszembe a neve) aki el akarta vinni Toutát. A másik dolog amit már várok, hogy végül Kuromarou hogyan fog dönteni a nemét illetően. Gondolkozik

Szerk: És animét szerintem ki lehetne adni, szerintem ha havonta jönne ki egy, azzal semmi baj nem lenne. Vagy a manga is úgy jön, csak ti rakjátok ilyen gyakran?
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 26, 23:16:07 írta Sekai » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #101 Dátum: 14 nov 27, 07:45:16 »

Nem, dehogy. A manga minden szerdán jelenik meg.

Azt nem hiszem, hogy a következő történetszál rögtön Fate-tel folytatódna, elvégre Toutának előtte még edzenie kéne.

Én Juuzou karakterét várom már a manga eleje óta, kíváncsi vagyok milyen karakter is lesz ő. Kuroumaruról annyit, hogy ugye 16 éves korában kell eldöntenie a nemét. Viszont Chakra egyszer felvetette, hogy mivel ő halhatatlan, emiatt lehet, hogy a teste biológiailag sosem fogja elérni a 16 éves kort. Ez persze csak akkor igaz, ha a halhatatlansága erre is kiterjed, úgy mint mondjuk Evangeline-nek, vagy épp Toutának.

Animéből meg tényleg jobb lenne inkább egy OVA-s verzió, ahogy Chakra mondta, vagy esetleg egy olyan 12 részes anime, aminek nem alternatív befejezése van. De a legfontosabb az, hogy ne olyan pocsék minősége legyen, mint a Mahou Sensei Negima animéjének.

Kevés a képzelőerőd? Hát tudod, akla, nekem sincs sok. Nevet Ajánlom, hogy inkább olvasd tovább, a legjobb részek, még csak most jönnek! Nem éri meg megvárni szerintem az animét, mert ha lesz is, akkor se hiszem, hogy 1 éven belül.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #102 Dátum: 14 nov 27, 10:27:54 »

Nah, ez két nagyon látványos fejezet volt, olyan, amiket igazán animében lenne érdemes megnézni.
A harcok amúgy engem a fairy tailre emlékeztetnek. Epic, látványos rajzolás, durva technikák, viszont kevés taktika. Gyakorlatilag ki tud nagyobbat durrantani. Persze eszméletlen látványos, nem arról van szó. Szóval jó fejezetek voltak.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #103 Dátum: 14 nov 27, 20:17:52 »

Nem éri meg megvárni szerintem az animét, mert ha lesz is, akkor se hiszem, hogy 1 éven belül.

Hát HA lesz is anime majd valamikor, előtte mindenképp végigolvasom a mangát, többször is.

Szerk: Azt még most sem értem, hogy a Holder miért nem intézkedett már valamit. Kizárt, hogy ők ne hallottak volna a dolgokról.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 28, 16:00:39 írta Sekai » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #104 Dátum: 14 nov 28, 19:11:16 »

Nem hiszem, hogy van idejük Toutáékkal foglalkozni, elvégre az egész világot ellepték a zombik. Biztosan ők is harcolnak valahol, és próbálják visszatartani a zombikat, és menteni a túlélőket.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!