24 máj 20, 17:01:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 40
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Boruto mozi  (Megtekintve 101343 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #315 Dátum: 15 aug 02, 13:30:29 »

Ez mi ez emberek?: http://index.hu/kultur/cinematrix/2015/07/31/mozifilm_keszul_narutobol/
Kuro, mondd, hogy kamu, kérlek! Nevet

Csak szerintem ciki, hogy a hír első képe egy poénkép? Legalább egy tisztességes Shippuudenes képet kellett volna bepakolni.
Bár ha a képpel hír szerzője a hír "komolyságát" akarta hangsúlyozni, akkor már valahol megértem. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #316 Dátum: 15 aug 03, 08:02:12 »

Ez mi ez emberek?: http://index.hu/kultur/cinematrix/2015/07/31/mozifilm_keszul_narutobol/
Kuro, mondd, hogy kamu, kérlek! Nevet

Csak szerintem ciki, hogy a hír első képe egy poénkép? Legalább egy tisztességes Shippuudenes képet kellett volna bepakolni.
Bár ha a képpel hír szerzője a hír "komolyságát" akarta hangsúlyozni, akkor már valahol megértem. Nevet

Mi ezen a meglepő? Az Index és a HVG is írástudatlan újságírónak álcázott zugfirkászok gyülekezete!
Blikk szintű híroldalak "valós" hírekkel 90%-ban. Ráadásul az esetek többségében olyanról írnak amiről fingjuk sincs!  smirksweat

Egyébként engem hidegen hagy a hír mert elég valószínű hogy nem hazudtolja meg magát Gagyivúd. Bár Japán se kényeztetett el minket minőségi adaptációkkal. A Titános baromság is jól mutatja hogy csak a lóvé miatt csinálják. Nem mintha ez újkeletű dolog lenne. Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #317 Dátum: 15 aug 03, 08:29:18 »

Maga az Attack on Titan is szarul néz ki filmben,de azt betudhatjuk annak hogy ilyen a japán filmek stílusa.Abból én inkább vártam volna egy amcsi feldolgozást ami bár nem emelkedett volna a Transformers filmek szellemi magaslataiba,legalább jobban nézett volna ki.
De a Naruto filmet én egy az egyben baromságnak találom.A Naruto pont az az anime amiből nem lehet jó filmetvagy egyáltalán filmet csinálni.A története,a hossza de leginkább a feelingje miatt.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #318 Dátum: 15 aug 03, 08:51:14 »

Biztos, hogy nem az egész sztorit viszik vászonra, sokkal inkább csak valamilyen részletet...mondjuk a Pain elleni csata, vagy fogalmam sincs, de az egészet lehetetlen.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #319 Dátum: 15 aug 03, 08:55:50 »

Jó de így meg nincs értelme.Belemennek a Pain elleni csatába oké...a laikusoknak tetszeni fog hogy mekkora nagy fight és hogy Naruto mekkora hero.Viszont nem fogják érteni Pain motivációját,Narutoét a kraktereket stb.Akik meg ismerik a sorozatot azok csak nézni fognak hogy mekkora baromság már ez.Nem szívesen mondok ilyet anélkül hogy megnéztem volna a filmet,nem is nagyon alkotok előre véleményt, de azt már most elkönyvelhetjük hogy szar film lesz.És ezzel nins is semmi gond mert ha túl sok jó film jön egy adott évben akkor felborulhat az egyensúly.Annak meg beláthatatlan következményei lennének.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 03, 08:59:05 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #320 Dátum: 15 aug 03, 11:12:03 »

Biztos, hogy nem az egész sztorit viszik vászonra, sokkal inkább csak valamilyen részletet...mondjuk a Pain elleni csata, vagy fogalmam sincs, de az egészet lehetetlen.

Én sem látom értelmét.  Gondolkozik Kétségeim vannak, de csakúgy, mint a Db-nél, biztos végig fogom pörgetni, hogy lássam, milyen, ennyi. Túl sokat nem tehet az ember, nem igaz? Mosolyog Meg lehetne brutál jól csinálni filmben, de az elejétől a végéig, hogy minden átjöjjön, és sorozatként még elmenne. Mosolyog Nem tudom, érdemes-e ilyen hosszú animét filmre vinni.  Gondolkozik
De ez végül is tök mindegy.

 
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 03, 11:18:09 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #321 Dátum: 15 aug 03, 13:18:32 »

Maga az Attack on Titan is szarul néz ki filmben,de azt betudhatjuk annak hogy ilyen a japán filmek stílusa.

Nem a Japán stílussal van bajom vagy CGI-jal vagy bármi mással. Az egész Titán animét/mangát utálom mert raklap shit de a film erre még rá is tesz. Jó nem láttam végig az animét és nem is fogom soha de Mikasa/Eren(?) smárolás azért betett az meg pláne hogy csak japánok szerepelnek benne. Nevet

Ami a Naruto mozit illeti ha nagyon akarják meg lehet oldani. Azért nem ez lenne az első film aminek lenne pl folytatása vagy mondjuk egy 2.5-3 órás filmnél azért egy fél óra bevezető Naruto történetéről hogy miként lett az aki azért bőven elég lenne. Nem kell leforgatni az egész Part1-2-t ahhoz hogy jó legyen a film. A lényeg épp elég és arra elég lenne MÉG NEKEM IS fél óra hogy elmondjam szépen szóban. Akkor egy komolyabb forgatókönyvírónak meg pláne. Kezdhetnék akár úgy ahogy a Last mozi kezdődik hogy Jiraiya mesél az elején. Nevet Aztán felvázolják milyen az élet a faluban majd jön a főszál meghal Jiraiya ugye Naruto edzeni megy, Pain megjön és széttép mindenkit majd a végére jöhet a Naruto vs Pain. A végét mindenki ismeri utána meg jöhetne egy 10 perces levezető és ha akarnak folytatást mert ugye miért ne hisz ez Gagyivúd akkor a stáblista után jöhetne egy 2-3 perces cuccli a közelgő háborúról esetleg. Nevet

És így kb ennyi is meg is írtam egy 3 órás filmet kb. De szerintem ez beleférne simán 2 órába is. A Naruto azért nem olyan összetett történet mint egy Gyűrűk Ura pl. Nevet Csak hát ugye nem analfabétákra kéne bízni ahogy a Dragon Ball Shitolution-t is bízták hanem mondjuk olyanra aki tényleg szereti is az animét/mangát. kacsint

Ha én most 5 perc alatt letudtam vázolni SZERINTEM egy elég normálisan felépülő forgatókönyvet akkor nekik is menne csak hát ugye nem a minőség miatt csinálják. Nevet Egyébként tippre a Part 1 Narutót fogják megcsinálni Vagy NS elejét mert azokat sokkal olcsóbban megtudják csinálni és annyira nem hülyék hogy milliárdokat beleöljenek egy értelmetlen harcba mert ez nem egy tipikus CGI képregény film azért itt nagyon durva tábor van mögötte akik szarrá alázzák ezt is mint a DB filmet és akkor bukták is a suskát. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 03, 13:22:51 írta Kuro25 » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #322 Dátum: 15 aug 03, 13:28:16 »

Mibe hogy oda adják Michael Baynek aki majd csinál belőle egy trilógiát,20 eredet történetet 3000 pepsi reklámmal és az amcsi zászló előtti tisztelgéssel.
Én bírom az AoT-t de nem a világot megváltoztató mély gondolatai miatt.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #323 Dátum: 15 aug 03, 13:29:23 »

Teljesen megértelek Kuro az Attack on titan kapcsán, de én kimondottan szeretem, nálam top 5-ös anime és manga egyaránt, és a filmet is tűkön ülve várom, ezért kérlek beszéljünk itt inkább a Narutorol. Mosolyog Nevet

Viszont ahogy levezetted, úgy baromi jól átadja. Mondom, jól meg lehetne csinálni filmben, csak azért van itt ennyi előítélet, mert a Db-nél is tapasztaltuk, meg a legtöbbnél, hogy elég gázak. Kíváncsi leszek, viszont ez alapján Kuro, nem akarnál te rendező lenni?  ikszdé  Nyelvesít Ha ilyen lenne a film, szívesen venném, és megnézném. Nevet
És mondjuk lehetne az a vége, hogy Obito vagy Madara áll szemben Narutoval, és lesz part2. Nevet A szereplők kiválasztására is kíváncsi lennék, remélem Naruto korosztálya, a Kagék,  Orcsi, a taka, alapvetően a szereplők, amik kiteszik a Narutot, szerepeljenek. Ne hogy az legyen, út közben elhagynak pár szereplőt....  Gondolkozik Nevet és észre sem vesszük, máris nem a Narutot nézzük Nevet


« Utoljára szerkesztve: 15 aug 03, 13:32:10 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #324 Dátum: 15 aug 03, 15:07:08 »

Nagyon szeretem azt amikor valaki érvek nélkül vagdalkozik valamire egy teljesen más témában. Az arrogáns, affektáló és demagóg beszólásokat meg különösen.
Az Attack on Titan egy teljesen jól felépített, érdekes sztori fantasztikusan megcsinálva. A történet nem egetrengető, de a megvalósítás az, nem véletlen az egyik legismertebb anime. (A mangát nem olvastam, ne is spoilerezz.) Szerinted egy raklap shit. Legalább ha kifejtenéd, bár ennek nem itt van a helye.
"Gagyivúd"-dal kapcsolatban pedig nagyon vaknak kell lenni, hogy csak a rossz, mainstraim filmeket lássuk benne, és a zseniális, kultikus filmeket pedig nem. Hollywood tud ám fantasztikus filmeket is csinálni, csak az utálkozók ezt nem szeretik felemlegetni.
Kicsit lehetnél ám néha objektívabb is Kuro. Nem azt mondom, hogy egyáltalán nincs igazad, mert mondasz jó dolgokat, csak lehetne nem ilyen affektálóan. Mintha bármelyikünk tudna olyan forgatókönyvet írni, ami az átlag filmekhez szükséges.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 03, 15:07:48 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #325 Dátum: 15 aug 03, 15:40:32 »

Szerintem még bőven meglehet, hogy önmagában jó filmet fog csinálni Hollywood. Csináltak már borzalmas adaptációkat amik viszont mint az előbb mondtam, önmagukban megállják a helyüket.
Az AoT-hoz csak egyszer szólnék hozzá, mert nem ebbe a topicba való, de egy gyors véleménynyilvánítás gondolom még belefér. Többet meg se fogok itt mukkanni az SnK-ról. :X Először is agyonhypeolták, amit utálok és így általában a hypeolt művet is nehezen szeretem meg(SAO-t pl azóta utálom) -hacsak nem azelőtt nézem meg mielőtt rájövök, hogy még a csapból is ez folyik-, de nem ez a lényeg. Amit nem szeretek benne, hogy nem érzem, hogy BÁRHOVA is haladna a történet. Akkor indulna be a szekér, ha elmennének végre abba a tetves pincébe. Leüt (Bár mostanában nem olvastam, lehet kéne... mentségemre szóljon, most úgy írtam, hogy elolvastam a legutóbb kijött fejezetet)
ui.: Most komolyan, létezhet olyan ember a földön mint Mikasa?(csak félig költői kérdés, ha van ilyen akkor szólhattok ikszdé) A mangaka úgy állítja be mint aki okos, szemrebbenés és a legkisebb látható izomzat nélkül dobálja a fiúkat egyik faltól a másikig, emellett még gyönyörű és ahogy ő mondta, "teljes mértékben uralja a testét".
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #326 Dátum: 15 aug 03, 16:27:46 »

Nagyon szeretem azt amikor valaki érvek nélkül vagdalkozik valamire egy teljesen más témában. Az arrogáns, affektáló és demagóg beszólásokat meg különösen.
Az Attack on Titan egy teljesen jól felépített, érdekes sztori fantasztikusan megcsinálva. A történet nem egetrengető, de a megvalósítás az, nem véletlen az egyik legismertebb anime. (A mangát nem olvastam, ne is spoilerezz.) Szerinted egy raklap shit. Legalább ha kifejtenéd, bár ennek nem itt van a helye.
"Gagyivúd"-dal kapcsolatban pedig nagyon vaknak kell lenni, hogy csak a rossz, mainstraim filmeket lássuk benne, és a zseniális, kultikus filmeket pedig nem. Hollywood tud ám fantasztikus filmeket is csinálni, csak az utálkozók ezt nem szeretik felemlegetni.
Kicsit lehetnél ám néha objektívabb is Kuro. Nem azt mondom, hogy egyáltalán nincs igazad, mert mondasz jó dolgokat, csak lehetne nem ilyen affektálóan. Mintha bármelyikünk tudna olyan forgatókönyvet írni, ami az átlag filmekhez szükséges.

Énnél jobban nem is lőhettél volna mellé most Jon. Nevet
Egyrészt több mint 1300 filmet láttam legalábbis egyelőre ennyit volt türelmem beirkálni IMDB-re. Nevet
Itt a lista ha érdekel: http://www.imdb.com/user/ur28844101/watchlist?ref_=wt_nv_wl_all_0

Igaz hogy sok shit filmet láttam mert eleinte minden szart megnéztem aztán rászoktam idősebb koromra a minőségi filmekre amik valóban léteznek csak hogy az évi 100 tucat szar közül fel se tűnnek. Nem véletlen hogy a 98%-ukat le se szinkronizálják nem mintha hiányolnám őket de pont a hírnév hiánya miatt felirat se készül hozzájuk. Még jó hogy tudok angolul különben rengeteg remekművet ki kellett volna hagyjak. Szóval igen Gagyivúd is tud jó filmet gyártani de az esetek 90%-ban és ez nem túlzás csak mennyiséget gyártanak.
Minden évben csinálnak 10 olyan filmet ami mehet az Oscar-ra mint az még jelentene bármit is. A filmfesztiválos filmeket meg a nézők jó nagy többsége leszarja mert vontatottak és túl sok bennük a mondanivaló. És igen én azokat nézem meg főleg. Ha valamihez akkor a filmekhez értek szóval nyugodt szívvel mondhatom hogy évenként nézve hatalmas fölényben vannak a szar filmek a jókkal és a nagyon jókkal szemben mert ugye ott is két fajta van. Van a nézhető jó amit nem biztos hogy előveszel újra és van a NAGYON JÓ amit már ezerszer is megnéznél. Na olyanból évente ha jön 1-2. Szóval kérdem én miért is nem vagyok objektív mikor a tények engem igazolnak? Nevet Persze ízlésekről nem lehet vitatkozni így amikor azt mondom hogy a Shingeki no Kyojin egy raklap szar akkor nyugodt szívvel mondom mert nekem az volt és láttam a sorozat felét szóval azt sem mondhatod hogy 2 rész alapján mondtam ezt el. Az évad fele Eren nyavalygásával telet el is konkrétan az utolsó pár részben derültek ki a fontosabb infók ha jól tudom. Igazából tökéletes példája a Gagyivúdi filmek többségének. ÉSZ NÉLKÜLI PUSZTÍTÁS ha két szóval jellemeznem kéne a Titánokat. Nevet Mivel a mangát is olvastam egy ideig tudom hogy mik meg miért vannak a Titánok de most őszintén mennyivel jobbak pl az Autobotoknál a Transformerben? Szerintem semmivel. De ezt ne itt vitassuk meg szerintem.

Kíváncsi leszek, viszont ez alapján Kuro, nem akarnál te rendező lenni?  ikszdé  Nyelvesít Ha ilyen lenne a film, szívesen venném, és megnézném. Nevet

Kösz a bizalmat de sosem lennék rendező mert tudom hogy semmi esélyem nem lenne. A fenti érveim szerintem tükrözik hogy az igazi film művészetnek már rég befellegzett hisz örülnek ha a ráfordított összeg visszajön a készítőknek. Nincs igény a minőségi dolgokra szart meg nem akarok gyártani. Pedig írhatnék én is Alkonyatokat már rég milliárdos lennék de nem vinne rá a lélek. Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #327 Dátum: 15 aug 03, 16:53:55 »

Kuro egész jó az ízlésed a filmek terén.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #328 Dátum: 15 aug 03, 17:25:20 »

Énnél jobban nem is lőhettél volna mellé most Jon. Nevet

Igaz hogy sok shit filmet láttam mert eleinte minden szart megnéztem aztán rászoktam idősebb koromra a minőségi filmekre amik valóban léteznek csak hogy az évi 100 tucat szar közül fel se tűnnek. Nem véletlen hogy a 98%-ukat le se szinkronizálják nem mintha hiányolnám őket de pont a hírnév hiánya miatt felirat se készül hozzájuk. Még jó hogy tudok angolul különben rengeteg remekművet ki kellett volna hagyjak. Szóval igen Gagyivúd is tud jó filmet gyártani de az esetek 90%-ban és ez nem túlzás csak mennyiséget gyártanak.


Egyáltalán nem lőttem mellé, te teljesen másról beszélsz. Az, hogy 10-ből kb. 1 hollywoody film ér valamit, az egy tény, ezt sosem vitattam. De pont azért a 10%-ért nem lehet lemondóan legyinteni rá véleményem szerint. Az meg, hogy azt a 90%-ot, vagy a 10%-ot nézzük, az rajtunk múlik.
Az AoT-tal meg egyáltalán nem értek egyet, de ez van. Tisztában vagyok a hiányosságaival és a pozitívumaival is, de szerintem ti csak a nagy hype miatt utáltátok meg ennyire.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #329 Dátum: 15 aug 03, 17:36:10 »

Hálivúddal az egyik legnagyobb baj az elmúlt 5 évből az ötletek és az innováció teljes hiánya.
Gondolok itt a Mad Max rebbot,Szárnyas fejvadász folytatás,Sebhelyes arcú reboot,Jurassic World stb filmekre.Ha nincs eredeti ötlet,akkor nyúljunk  hozzá a régi alapanyaghoz és főzzünk belőle valami középszerű szart amit úgy is enni fognak az emberek.
Szerintem például az AoT sokkal jobb helyen lett volna egy amcsi rendezőnél mert azért lássuk be a CGI terén messze ők vezetnek.Főleg ha még pénzt is raknak bele a filmbe.Lehet hogy szar lesz,de legalább látványosan szar.
Egy Zack Snyder,Abrams,Bay féle AoT szerintem darálna.Ha mondjuk a Narutot is Abrams rendezné akkor talán nyugottabb lennék azzal kapcsolatban hogy talán nem lesz elkúrva.Mert az meg kell hagyni hogy Abrams tud filmet rendezni.Meg sorozatot,gondolok itt a Lostra ami nekem máig a top 5 sorozatokban benne van.De arra hogy ő rendezze a Narutot kb semmi esély nincs,mert akkor azt már tudnánk.Én Bayre vagy Snyderre fogadnék mert ők tudnak olyan agyatlan filmeket csinálni amit utána esznek mint a cukrot.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 40
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!