24 ápr 28, 14:52:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 40
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Boruto mozi  (Megtekintve 100607 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 15 jan 10, 14:16:52 »

...
Megnyílt a Borutos film weboldala. Egyelőre semmi extra, de lehet érdemes rajta tartanunk a szemünk.
http://boruto-movie.com
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1 Dátum: 15 ápr 06, 14:16:37 »

http://boruto-movie.com/

No mivel történt egy pár változás az oldalon így gondoltam újra belinkelem. Nevet
Nagyon menő az animált háttér az oldalon csak kár hogy nem tudom lementeni. ikszdé
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2 Dátum: 15 ápr 06, 15:36:38 »

Kuro itt van kicsiben Nevet
Amúgy most már tényleg nem értem mi van Naruto jobb kezével...ez csak egy bug,vagy tényleg nem kell már neki a kötés?
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 06, 15:40:53 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #3 Dátum: 15 ápr 06, 16:45:23 »

Kuro itt van kicsiben Nevet
Amúgy most már tényleg nem értem mi van Naruto jobb kezével...ez csak egy bug,vagy tényleg nem kell már neki a kötés?


Szerintem a kötés olyan, mint amilyen Rock Lee-nek volt. Akkor hordta, amikor akarta.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4 Dátum: 15 ápr 06, 20:27:06 »

Hoppácska!
Kikerült a Boruto mozi hivatalos kasztingja!
http://www.animenewsnetwork.com/daily-briefs/2015-04-06/boruto-naruto-the-movie-sequel-cast-briefly-listed-on-poster/.86801
Úgy néz ki hogy  Kokoro Kikuchi aki a Last mozi végén volt Boruto hangja az mos Sarada szinkronja lesz o.O fuck logic
Yuuko Sanpei vagyis Boruto

Kokoro Kikuchi vagyis Sarada
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5 Dátum: 15 ápr 06, 20:42:16 »

Szerintem jó hogy megcserélték mert Yuuko jobban illik Boruto-hoz.

Boruto: https://www.youtube.com/watch?v=eKCwK_RTh10

Egyszerűen tökéletes, még Narutora is hasonlít kicsit. Nevet

Ez pedig Sarada: https://www.youtube.com/watch?v=c-Apfr1qN-o

Amikor átvált brutálba na az szerintem tökéletes lesz Saradának. Ráadásul túl lányos a hangja így nem csoda hogy nem ő maradt Boruto. Nevet

A képet meg köszi. Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6 Dátum: 15 ápr 06, 21:01:12 »

Igen a mini Borutohoz tökéletes volt Nevet
Nem is mondtam hogy nem jó,csak érdekes a csere Nevet köszike a jutyub linket jót nevettem Saradán xD
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7 Dátum: 15 ápr 13, 05:39:52 »

Színes screeshotok a főszereplőkről! Cuki kis Sarada!  Kúl
De ha olyan kemény a sharingan minek neki szemüveg?  ikszdé

http://www.saiyanisland.com/2015/04/boruto-naruto-the-movie-gets-first-screenshots/
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #8 Dátum: 15 ápr 13, 06:13:54 »

Francban Kuro megelőztél Nevet
Viszont Sarada mögött az nem a chunnin vizsgás aréna? Nevet nehogymár a chunin vizsgájukat mutassák Nevet bár mondjuk faja lennexD
2 fan art kép, de tök jók Nevet

http://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10404126_823298914383794_6187019614033113718_n.jpg?oh=2616488115d5cc269899dfa5d2099346&oe=55DF8E47&__gda__=1436208539_b65b5c0a912744793f8b7560cf0cf39e

http://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/11071943_823298891050463_8135819573101555523_n.jpg?oh=1872c22d1bcce10cb01896310628430e&oe=55A9A62E
Szerk:
Nem fa made,hivatalos képek a filmből
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 13, 10:34:30 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9 Dátum: 15 ápr 13, 13:15:53 »

Bocs Capac. Nevet
Egyébként igen az a Chunnin vizsga aránéja. Én személy szerint örülnék egy ilyennek mert ezeket a részeket élveztem mindig. Ja és nem akarlak elkeseríteni de ezek a képek mind fanartok. Nevet Totál más a színvilág és a rajzolás is.
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #10 Dátum: 15 ápr 13, 13:29:25 »

Úgy néz ki, a Chuunin vizsga nem változott, felhőkarcolók ide, vagy oda. Az viszont érdekelne, hogy ha esetleg Saradatól látunk Sharingant, akkor mi a fenének a szemüveg. Nem tudom, miért képzelem úgy, hogy a kettő üti egymást.  smirksweat
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11 Dátum: 15 ápr 13, 14:36:22 »

Ja és nem akarlak elkeseríteni de ezek a képek mind fanartok. Nevet Totál más a színvilág és a rajzolás is.
Pedig még fészen is azt írták hogy eredeti Nevet
Akkor az internetnek még sincs mindig igaza??????

Papirtigriske Remélem az anyja génjeit örökölte és nem fog kapni (mondom úgy hogy világéletemben utáltam Sakura karakterét)
Meg amúgy is,nem úgy van hogy a sharingan csak akkor ébred föl ha erős érzelmi sokk ér egy Uchihát?
Ugye Obito,Sasuke ők biztosan azért oldották ki.
Így hogy az apja sem egy elmebeteg már aki bárkit lemészárol lehet hogy Saradában sem fog fölébredni...de javítsatok ki nyugodtan ha tévedek,nem fogok megsértődni.Vagyis de. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 13, 14:46:07 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #12 Dátum: 15 ápr 13, 15:47:57 »

Ja és nem akarlak elkeseríteni de ezek a képek mind fanartok. Nevet Totál más a színvilág és a rajzolás is.
Pedig még fészen is azt írták hogy eredeti Nevet
Akkor az internetnek még sincs mindig igaza??????

Az első képen szerintem tök egyértelműen látható, hogy egy játékból van kivágva. Valószínűleg az UNS4-ből egy kis ízelítő, lévén, hogy az már az egész Shippu sztorit feldolgozza a végső Naruto vs Sasuke harcig bezárólag.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #13 Dátum: 15 ápr 13, 18:58:25 »

Ja és nem akarlak elkeseríteni de ezek a képek mind fanartok. Nevet Totál más a színvilág és a rajzolás is.
Pedig még fészen is azt írták hogy eredeti Nevet
Akkor az internetnek még sincs mindig igaza??????

Az első képen szerintem tök egyértelműen látható, hogy egy játékból van kivágva. Valószínűleg az UNS4-ből egy kis ízelítő, lévén, hogy az már az egész Shippu sztorit feldolgozza a végső Naruto vs Sasuke harcig bezárólag.

Az vicces lenne, ha az a képkocka az új UNS4-ből volna. Viszont még azt sem tudjuk, hogy a The Last film története is benne lesz-e, nem hogy az új Boruto filmből akár egy kocka.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #14 Dátum: 15 ápr 13, 19:03:08 »

Az biztos hogy Naruto,Hinata,Sasuke,Sakura benne lesz a játékban a Last mozi kinézetükkel.
Hogy sztorit is kapnak-e...az még a "fingom sincs" kategória Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: [1] 2 3 ... 40
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!