24 jún 21, 07:00:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 40
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Boruto mozi  (Megtekintve 105924 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #300 Dátum: 15 júl 30, 14:14:05 »

Kár hogy nem valami értelmeset kaptunk, hanem egy SD fejezetet lényegében. pedig jól indult.

Szerintem rohadt jó volt. Én sokat röhögtem rajta. Konohamaruékon pláne. ikszdé
El is kapott a nosztalgia hirtelen. Nevet Egyébkétn simán vehető canonnak elvégre ez a mozit vezeti fel ami meg canon.
Csak úgy nem találnának ki ilyen storykat hogy Konohamaru szülei Anbu tagok voltak. Az elej tuti hogy Kishi keze munkája erre a fejem is tenném.

Hát elég bizarr, hogy a mangastream fordításában a gyerekekről ír a jounin-os részben, érdemes megnézni: http://readms.com/r/naruto/Special%20Chapter/2881/4

"He was born into this world as an elite genin" -stream
"Of course, she too, is an elit jounin by birth" -panda
Na most melyik? A pandással csak annyi a problem, hogy se Sakura se Hinata nem mondható elitnek születésüktől fogva. Gyanítom kicsit félre siklott a fordítás a pandánál. Kicsit nagyon, mint ahogy az lenni szokott. Bár most a stream se tűnik teljesen korrektnek. Itt az ideje megvárnom a nyers szöveget.

Egyértelműen a Stream a jobb most mert se Sakura se Hinata nem Jounin tudtommal pláne nem elit. Nevet
Azért a két fordítás talán ér egyet. ikszdé Mondjuk azért azt se felejtsük el hogy itt az elit már rég nem azt jelenti amit anno a Naruto elején. Hianta pedig a világ leghíresebb klánjának tagja szóval nyugodtan hívhatjuk Elitnek. Akár mi is történt vele közben attól ő még Hyuuga. Ráadásul most már megkapta az Uzumaki nevet is ami még jobban kiemelte hisz ők kb a falu alapító voltak Hashival. Nem véletlen hogy Borutót is elit geninnek nevezik. Nevet
Naplózva

jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #301 Dátum: 15 júl 30, 15:39:57 »

Egyértelműen a Stream a jobb most mert se Sakura se Hinata nem Jounin tudtommal pláne nem elit. Nevet
Azért a két fordítás talán ér egyet. ikszdé Mondjuk azért azt se felejtsük el hogy itt az elit már rég nem azt jelenti amit anno a Naruto elején. Hianta pedig a világ leghíresebb klánjának tagja szóval nyugodtan hívhatjuk Elitnek. Akár mi is történt vele közben attól ő még Hyuuga. Ráadásul most már megkapta az Uzumaki nevet is ami még jobban kiemelte hisz ők kb a falu alapító voltak Hashival. Nem véletlen hogy Borutót is elit geninnek nevezik. Nevet

A the Last környékén Sakura jounin tudtommal. De hogy ez miben volt már, arról gőzöm sincs. Azt hiszem a the Lasthoz jött ki valamiféle databook? Talán abban lehetett. Amiből Mirai nevét is megtudhattuk.
Ha az elit ezt jelenti, akkor Sakura miért elit a mangapanda szerint?  Gondolkozik Mert, hogy semmiféle elit klánba nem született bele, az tuti Nevet vagy nála hirtelen már a rangra vonatkozik, hogy elit? De az megint értelmetlen, mert ott van, hogy by birth. Nagyobb összegben fogadni mernék rá, hogy a panda hibás itt.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 30, 15:44:39 írta jamiez-sw » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #302 Dátum: 15 júl 30, 17:24:34 »

Sakuránál nem írnak olyat hogy elit jounin csak hogy elit geninnek született és ez igaz is. Nevet
Egyébként már ő is Uchiha névileg ráadásul ő az egyetlen akit Tsunade tanított ugye és aki ugyan olyan erős mint Tsunade bár mostanra már erősebb is szerintem. Az elitet sokféleképp lehet értelmezni. Arról meg nem rémlik infó most így hogy Sakura valóban Jounin lenne. De lehetséges, nem tudom.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 30, 17:25:42 írta Kuro25 » Naplózva

jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #303 Dátum: 15 júl 30, 17:58:52 »

Sakuránál nem írnak olyat hogy elit jounin csak hogy elit geninnek született és ez igaz is. Nevet
Egyébként már ő is Uchiha névileg ráadásul ő az egyetlen akit Tsunade tanított ugye és aki ugyan olyan erős mint Tsunade bár mostanra már erősebb is szerintem. Az elitet sokféleképp lehet értelmezni. Arról meg nem rémlik infó most így hogy Sakura valóban Jounin lenne. De lehetséges, nem tudom.

A panda fordításában csak annyi van, hogy she's elite by birth. A stream fordítása -a genines- szerintem tuti, hogy a gyerekekre vonatkozik. Akárhogy is nézem...Sakura mint elit genin..hát nekem eléggé sántít. Már nevezhetjük elitnek ha az erejét vesszük, amit mondtál, hogy olyan szinten van mint Tsunade v erősebb stbstb vagy hogy már beházasodott az Uchiha klánba. De sosem született elitnek, semmiféle szempontból, nem volt se erős kicsiként, se rangos klán tagja. Az fix hogy a shippudenben már chuunin volt, ezt a jounin dolgot meg majd előkeresem, mert most felpiszkált. >.<
Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #304 Dátum: 15 júl 30, 22:59:58 »

https://www.tumblr.com/video/ireibaka/125427833390/400/
Jááááááááá, szeretem az ilyeneket!!! Kakashival volt ez még, mikor Narutoban Minatot látta a rasengan megtanítása utáni támadásnál. Mosolyog : http://orig10.deviantart.net/b23b/f/2009/002/a/c/naruto_and_minato_by_mccurleyfries.jpg
Ezek nagyon jó momentumok a Narutoban. Mosolyog Jó látni, hogy ez most Sasukénál is így van. Mosolyog
Meg egy csomószor volt a Naruto során.  Yóóóó Yóóóó
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #305 Dátum: 15 júl 30, 23:27:18 »

Boruto: Én más vagyok mint Apu... Tehetséges...

A kis szerény Nevet
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #306 Dátum: 15 júl 31, 13:54:56 »


LOL mekkora arcocskája van Borutónak. Nevet
Bár igaza van de azért a tehetségét a szüleinek köszönheti szóval ja. Nyelvesít
Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #307 Dátum: 15 júl 31, 18:05:12 »

Azért Naruto sem volt semmi ennyi idősen. Nevet Ki tudja, lehet Minatoval ő is ilyen lett volna. Nevet Sőt, Naruto is kijelentette, hogy az összes hokagét felül múlja. Nevet
Le sem tagadhatják egymást....  Pontosan
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #308 Dátum: 15 júl 31, 23:47:37 »

Ez mi ez emberek?: http://index.hu/kultur/cinematrix/2015/07/31/mozifilm_keszul_narutobol/
Kuro, mondd, hogy kamu, kérlek! Nevet
Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #309 Dátum: 15 aug 01, 00:39:30 »

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lumraaPklZ1r0ojhto1_250.gif
http://media.giphy.com/media/6gLyE15StAs3C/giphy.gif

 Angyal Nem vagyok elfogult, de most offolom magam...... Mosolyog

LOL, erről ez jutott eszembe. Nevet: https://www.youtube.com/watch?v=FEo2ipzypTQ - ajánlom mindenkinek 2:33-tól.... Nevet
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #310 Dátum: 15 aug 01, 09:52:50 »

Ez mi ez emberek?: http://index.hu/kultur/cinematrix/2015/07/31/mozifilm_keszul_narutobol/
Kuro, mondd, hogy kamu, kérlek! Nevet
Sajnos ez igaz .
http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-07-31/tracking-board-lionsgate-is-working-on-naruto-movie/.91159
Csak egy kérdésem van ,ez hogy a rákba történhet meg?
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 01, 09:59:10 írta BRON94 » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #311 Dátum: 15 aug 01, 14:37:28 »

Ugyanmár, nem értem ezt a hatalmas károgást. Ha rossz lesz, amire nagy esély vagy, akkor Istenem, rossz lesz, nem kell megnézni, az animét ezzel nem fogja lejáratni. Ha viszont véletlenül jó dolog sül ki belőle, akkor meg megnézzük (mondjuk én lehet, hogy pont nem, mert nem szeretem az élőszereplős változatát semminek, amit láttam eredetiben Nevet , lehet az akármilyen jó) és esetleg még élvezni is fogjuk.
Láttátok az Attack on Titan élőszereplős film trailerét? Az sem néz ki rosszul. Nyilván egyik sem fogja még csak megközelíteni sem az anime változatot, de egyszer meg lehet nézni, ráadásul növeli az anime ismertségét, ami azért nem utolsó szempont.
Mondjuk, hogy hogyan fogják megoldani az jó kérdés.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 01, 14:39:39 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #312 Dátum: 15 aug 01, 15:01:15 »

LOL, erről ez jutott eszembe. Nevet: https://www.youtube.com/watch?v=FEo2ipzypTQ - ajánlom mindenkinek 2:33-tól.... Nevet

Ez hatalmas :DDDD Sírva röhögtem rajta Nevet  >.<#


Sakurára visszatérve, olvassátok már el, ki a narrátora a szövegnek. Nevet Mitsuki számára Sakura elitnek számít. Nem ismerte őt gyermekként, csak azt tudja ki ő most és ki volt - már mint az Ötödik tanítványa. Számára Sakura, ha azt nézzük, hogy két ilyen ninja mint Sasuke és Naruto csapattársa volt, nyilván adja magát, hogy ő is "elit"nek született.
Viszonyítás kérdése az egész.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 01, 15:59:17 írta bette96 » Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #313 Dátum: 15 aug 01, 22:22:21 »

Meg amúgy...nem csak ők kilencen végeztek ám az akadémiában. Egy csomó noname is végzett még mellettük, akik nem indultak rögtön kezdőként a chuunin vizsgán. Hozzájuk képest még Hinata is baromira elitnek számít. Persze ha mindig a Sasukékhoz meg Nejikhez, meg Kakashikhoz viszonyítunk mindenkit, akkor nagyon-nagyon kevesen számtanak elit geninnek Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #314 Dátum: 15 aug 02, 01:35:08 »

Bármiben lemerném fogadni, hogy a jouninos/genines, elites rész nem a lányokra, hanem a gyerekekre vonatkozott eredetileg. Mitsuki a narrátor oké és akkor miért mondja, hogy by birth, ha nem vágja milyen volt Sakura a kezdetekben? Na jó igazából nekem mindegy ki melyik fordításnak hisz, de elég logikátlan a mangapandás verzió, mindegy kinek a nézőpontjából szól.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 02, 01:49:52 írta jamiez-sw » Naplózva
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 40
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!