24 máj 19, 03:23:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 260 261 [262] 263 264 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003237 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #3915 Dátum: 14 máj 21, 14:39:18 »

...
Egyet értek mondjuk elég hosszura sikerült Nevet
De most "félhetsz" mert jönnek a fanok, van tippem, hogy ki lesz az első smirksweat
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #3916 Dátum: 14 máj 21, 14:42:35 »

Én speciel azért nem számítottam rá,hogy Ő érkezik meg,mert az túl kiszámítható lenne.^^"

Miért a Bleach mikor volt nem kiszámítható de most komolyan? Nevet Sajnos (és ezt tényleg komolyan mondom hogy sajnálom mert ez volt az első manga amit elkezdtem elejétől kezdve olvasni) már jó pár éve nem tud meglepni vagy olyan hatást kelteni hogy juj ez egy jó pillanat volt.

...
Egyet értek mondjuk elég hosszura sikerült Nevet
De most "félhetsz" mert jönnek a fanok, van tippem, hogy ki lesz az első smirksweat

Kutyát macskát nem érdekli mit hadoválnak a "fanok". Ez az én véleményem és az NKWT csapata engedélyezi az őszinte véleményt ha az kulturáltan történik ennek pedig eleget tettem. Innentől kezdve nincs miről beszélni. Nevet

Akinek tetszett az örüljön neki és élvezze és ne foglalkozzon az én véleményemmel ennyi.

Egyébként én is fan vagyok csak nem a divatmajmolós fajtából hanem az aki megmondja ha nem tetszik valami és nem nyögöm be minden csáptőrre hogy EPIC. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 21, 14:43:46 írta Kuro25 » Naplózva

zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #3917 Dátum: 14 máj 21, 15:12:21 »

VÉGRE ICHIGO! Hali Nélküle már nagyon untam a Bleach-et, remélem szétcsap mindenkit, kezdve a lányokkal, de őket ne húzzák 1 fejezetnél tovább. Nemyóó
Örülök, hogy Hirako nem halt meg, sokkal jobb karakter ő annál.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3918 Dátum: 14 máj 21, 15:18:14 »

...
Egyet értek mondjuk elég hosszura sikerült Nevet
De most "félhetsz" mert jönnek a fanok, van tippem, hogy ki lesz az első smirksweat


talált süllyedt. Pedig egy olyan hozzászólást vártam tőled amibe legalább annyi értelem szorult mint az előzőbe Nevet

Kuro
Teljesen igazad van, Kubo nem Mashima sensei.Meg remélem sosem fog olyan gyenge mangát kiadni mint ő mert akkor beállok melléd és szidom én is Kubot.

Hogy ne az legyen a kövi hsz-d, hogy fanboy ezért egyesével cáfolom meg a hülyeségeidet.
" Ichigo ennyit számít egy fejezetben? "
a főhős miután több tucatnyi fejezet óta nem láttuk és azt sem tudjuk egyáltalán mire képes? talán.

"De hogy eljátszotta ugyan azt amit anno SS ARC-nál hogy bebugyolálva megjelenik mint valami hős megmentő és erre egy lapáttal rátéve elmondatja ugyan azt vele mint amit anno neki mondott Zaraki hát komolyan ez egyszerűen fájdalmas"

Anno SS-ben azért volt "bebugyolálva" mert tokától bokáig sérült volt, de nem baj.  smirksweat Most meg kapott a többiekkel együtt egy ruhát aminek a teljes funkcióját még nem ismerjük.A kinézetével van bajom nekem is, remélem ha harcol leveszi.
hős megmentő? hát anno ha nem jön Rukia meghal, szóval igen hős megmentő.
Zaraki anno megrugdosta, oltogatta, és még a kardjával is rátámadt.Linkeld kérlek az oldalt ahol Ichigo ezt tette.

"Most komolyan ki az Isten volt kíváncsi tudom is én már hogy hívják hadnagy csávóra ahogy cipeli a húgát meg Soifongot? Miért nem lehetett kezdeni azzal hogy Ichigo belép ledarálja fél oldal alatt a négy szukát majd odabiceg Zarakihoz aztán mond neki valami szépet. Aztán áttérhettünk volna tőlem akárhova de most komolyan azt várja hogy csontig rágom a körmöm hogy mi lesz Ichigoval?"

Hát ha ebben volt időhúzás vagy bármi ami oda nem való akkor ... Ennek a fejezetnek a tartalma más mangákéval is vetekszik, igaz nem egy OP de ha meg a Bleach átlagához hasonlítjuk akkor ez egy regény ikszdé
Amúgymeg a legtöbb ember nem Ichigot várta.Sokan inkább HM teamet vagy a fullbringereket vártuk.Szóval igen meglepett sok mindenkit. Amúgymeg a Bleach kiszámítható? azért ne viccelődjünk már Nevet boldog boldogtalan írta, hogy mi lesz jövőhéten és sokaknak nem tetszett a jövőheti, néhány nekem se de mégis olyan történt benne amire senki se számított, és ez igaz mindegyik fejezetre.

"megjegyzem neki nem áll jól ez a nagyképű stílus."
Nagyképű? ikszdé ichigo? ikszdé ezen nagyon jót röhögtem. A Bleachben vannak elképesztően nagyképű karakterek.Byakuya (top1) Zaraki meg kb az összes vizard shinjivel az élen.
Neked nem csak a fejezetet kellene elolvasnod a hsz előtt hanem egy értelmező kéziszótárat is mert Ichigonál még Hinamori is nagyképűbb volt ebben a fejezetben.

"Komolyan meglepne ha Ichigot megtudnák izzasztani a csajok. Nem véletlen az a címe hogy Hős 2, anno asszem az SS ARC-nál ez volt a cím. Egyébként ez is szánalmas hogy a Bleach manga már évek óta tele van folytatásos címekkel."

Eléggé fail lenne ha már itt a komolyság legkisebb jelét kellene mutatnia miközben velük harcol ikszdé a címismétlődés már tetszés kérdése nekem személy szerint nincs vele problémám, sőt kicsit nosztalgikusan hat számomra.

"bár a többségük az is"
most bizonyítottad, hogy ebbe a halmazba tartozol.

"nem tudják hogy Grimmjow-t bújtatja a háttérben"
Ezt ő már el is árulta azzal, hogy "telefonon" keresztül beszéltette, és már régen arra jutottunk itt a fórumon, hogy komoly változás történt rajta és emiatt nem mutatja.

"Mi itt páran a fórumon előzőhéten leírtuk szó szerint hogy mi fog történni, Ichigo mit fog mondani"
Igen? ezen átsiklottam belinkelnéd ahol leírjátok, hogy most mi fog történni és mit fog mondani?


Előző hsz-ből kihagytam, hogy ha hozzávetőleg 2 évvel a vége előtt megérkezett Ichigo akkor biztosra lehet venni, hogy nem ez a végső csata helyszíne és valószínűbbé vált, hogy a főellenségek sem a quincyk.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #3919 Dátum: 14 máj 21, 15:25:59 »

Hát gyerekek mit ne mondjak ez a rész valami über brutális lett. ichigo belépője eszméletlen. Főleg hogy a csajok mögött termet egy pillanat alatt.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3920 Dátum: 14 máj 21, 15:28:06 »

Hát ez a fejezet... jó volt látni a többieket is, de jobban esett volna a Fullbringerek bejövetele. De még lehet, hogy Ichigo átadja nekik.

5/10.

Várom a következőt.

Nem szólt konkrétan másról csak hogy Kubo úgy csinált - mert ő azt hiszi szerintem - mintha a fanok körmüket rágva találgatnak hogy na vajon ki fog jönni. Már az előző fejezet végén is lehetett tudni hogy megjött a Stricigo. De hogy eljátszotta ugyan azt amit anno SS ARC-nál hogy bebugyolálva megjelenik mint valami hős megmentő és erre egy lapáttal rátéve elmondatja ugyan azt vele mint amit anno neki mondott Zaraki hát komolyan ez egyszerűen fájdalmas.

Ő, kb minden második fórumon találgattak több oldalon keresztül,  szóval ennyit a "Kubo szerintről".

Aztán meg ez a Ichigo viszonozza Zaraki megmentését emészthetőbb, mint pl a Naruto-ban a Hokage-k visszahozása, Karin visszasírása, illetve, hogy találkozik Rikudo-val, mert olyan kawai lenne.

Most komolyan ki az Isten volt kíváncsi tudom is én már hogy hívják hadnagy csávóra ahogy cipeli a húgát meg Soifongot? Miért nem lehetett kezdeni azzal hogy Ichigo belép ledarálja fél oldal alatt a négy szukát majd odabiceg Zarakihoz aztán mond neki valami szépet. Aztán áttérhettünk volna tőlem akárhova de most komolyan azt várja hogy csontig rágom a körmöm hogy mi lesz Ichigoval? Nevet

Máskor meg ott a sírás, hogy mi van XY-nal. Lehet, hogy neked nem a kedvenceid, de másoknak azok.

Amúgy meg senki sem mondta, hogy rágd a körmöd, mert "mi lesz Ichigo-val", ezt max akkor mondhattad volna, ha az utolsó képen rárontott volna a 4 szuka.

Nem véletlen az a címe hogy Hős 2, anno asszem az SS ARC-nál ez volt a cím. Egyébként ez is szánalmas hogy a Bleach manga már évek óta tele van folytatásos címekkel. Remélem ebből is lesz vagy 10 mint az Isten gyilkosból anno. Nevet

Tévedés, ez az 555-ik fejezetnek a címe volt. Aztán meg sokat mosolyogtam ezen a megjegyzésen. Miért is szánalmas, hogy "folytatásos címek" vannak? Más mangánál is van, ezt (is) mondhatnám, csak hogy vannak olyan címek, amik köthetőek bizonyos karakterekhez meg eseményekhez.

Lényeg hogy Kubo megint azt játssza mint anno HM-ben hogy úgy tesz mintha az olvasók hülyék lennének (bár a többségük az is) és nem tudják hogy Grimmjow-t bújtatja a háttérben. Ichigonál ugyan ez. Tűzbe merném tenni a kezem hogy még a kardját sem fogja előhúzni, vagy íjat. Nevet A röhej hogy Kubo szerintem magának írja a storyt mert nagyon látszik rajta hogy agyilag halott embereknek készül akik tényleg nem tudják mi fog következni. Mi itt páran a fórumon előzőhéten leírtuk szó szerint hogy mi fog történni, Ichigo mit fog mondani. Erre tessék. Kubo szerintem a fórumokat mazsolázza és az alapján írja a story hogy még véletlen se kelljen megerőltetnie magát.

Köhöm, Naruto-nál már évek óta mindig az van, amit a fanok írnak és akarnak (pontosabban a 449-ik fejezettől), meglepetés a nullával egyenlő, de persze ott mindig véded Kishi-t, hogy "ő ezt már évekkel ezelőtt megtervezte". Én pl soha nem írtam, hogy Kubo vagy Oda előre terveztek, hanem azt, hogy jól összekötötték.

Aztán lehet, hogy te nem olvasol interjúkat, de Kubo mondta, hogy ő tényleg csak írni szeretett volna egy mangát. Más kérdés, hogy díjakat is nyert egyesekkel ellentétben. kacsint

Aztán meg hol volt ebben a fejezetben Grimmjow-ról? ;P S ez az olvasók (s gondolom belefoglalod az fórumozókat is) lehülyézése meg nem tudom, miért fér át a "rostán", de tuti, hogy van valami a "háttérben". ;P

Hát végül is nem egy Mashima-sensei az tuti.

Te most tényleg a Fairy Tale mangakáját hasonlítod hozzá? Ennyi erővel Kishimoto is nyugodtan jöhetett volna! ikszdé Naoki Urasawa, Akira Nagai vagy Masaki Segawa nevei jobbak lettek volna állításodhoz! Aztán meg ne felejtsd már el, hogy Kubo a Shonen Jump-nak ír, aminek egyetlen értelmes mangája már csak a One Piece és a Nisekoi, de minőségileg már egy hatalmas nulla, míg Mashima a Weekly Shonen Magazine-ba ír, ami fokokkal minőségibb, mint a WSJ.

BTW ha Ichike már most itt van mi lesz a többiekkel? Még eléggé az elején járunk elvileg a 9 napnak...

Köhöm, mit is írtál feljebb? "Kiszámítható"? Akkor most mire véljük a kérdést? ;P

Miért a Bleach mikor volt nem kiszámítható de most komolyan? Nevet Sajnos (és ezt tényleg komolyan mondom hogy sajnálom mert ez volt az első manga amit elkezdtem elejétől kezdve olvasni) már jó pár éve nem tud meglepni vagy olyan hatást kelteni hogy juj ez egy jó pillanat volt.

Te a Bleach-el vagy így, mások a Naruto-val, vannak, akik a One Piece-el stb, s ez szép és jó meg érthető.... lenne, ha te meg Hiei nem szóltátok volna el magatokat, hogy azért utáljátok a Bleach-et, mert az a címe, hogy Bleach. ;P

Egyébként én is fan vagyok csak nem a divatmajmolós fajtából hanem az aki megmondja ha nem tetszik valami és nem nyögöm be minden csáptőrre hogy EPIC. Nevet

Hát, ehhez képest amiket más topic-okban írsz.... LOL. ikszdé "nem a divatmajmolós fajtából" Áááá, dehogy, kicsit se... ikszdé Mondjuk úgy, hogy rád jobban illik azt, amit Chakra ír... "divathater". kacsint

Mielőtt még azt mondod, hogy elfogult vagyok, szoktam én is szidni, s nekem sem tetszik sok minden a Bleach-ban, olvas vissza, s látod az "Arc összefoglalómat". 1-2 oldallal csak visszább. kacsint
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3921 Dátum: 14 máj 21, 15:35:39 »

Visszanézegettem néhány korai mangát...

Kubo tényleg olvashatja ezt a fórumot.  Pontosan Remek lehetőség előtt áll. Shinigamik megindulnak Kenpachi felé, de mindenki kap ellenfele(ke)t és máris ott van a többszálúság és már pöröghet is a manga. Legalábbis nekem jólesett, hogy újból láthattunk másokat is, bár felfogni nemtudom miért majmolja ennyire Soit Kubo,,,,

Különösebb bajom se volt vele, attól függetlenül, hogy Hinamorit nem vagyok képes felismerni az új rajzolásáan.

Ichigo érkezése nekem kövezzetek meg, tetszett. A mostani helyzetben nem tudnám elképzelni "epicnek". Ami igazol is engem, azok Ichigo szemei. Valamilyen, hogyismondjam...nyugodtság és tisztaság érzetet vitt bele Kubo. Gondolom a lelke nyugodtsága és eltökéletségének jele és a gyűlöletének teljes nemlétét reprezentálja.

Én igazából annyit várok a kövi fejezettől, hogy Ichigo párszavas Kenpachiálcsesztetése után (pandások egyáltalán nem parasztnak fordították, mint a streamesek, és valahogy megint előbbiekkel tudnék egyetérteni) suhint egyet a kardjával elsöpörve a lányokat, abban a pillanatban lefogja a kezét az oda siető Uryuu. Na az badass lenne, ha ilyen "hamar" ellőne Kubo egy ilyen párosítást. Valahogy el nem tudok képzelni a négyes ellen más ellenfeleket mint Ganjut és a fullbringereket (4v4 is milyen lenne már...who).

...

Ne, kérlek...tudod, hogy minden hozzászólást elolvasok, és leírni nem tudom mennyire nem akarok Kurotól olvasni.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3922 Dátum: 14 máj 21, 15:50:54 »

DasOmen

Elnézést többet nem fordul elő  >.<#

ha szerencsénk van erről a fejezetről 3-4 hónapon belül kaphatunk egy igényes fanmade-t.

Nem tudom de engem valamiért az az egy képkocka ahol zuhan még a shakonmakun kívül annyira feldobta nekem a fejezetet, hogy el nem tudom mondani. Nevet minden mangánál imádom ha egy-egy mostani "akció"-nál egy régebbi részhez hasonló momentumot kapunk, számomra ez nosztalgikusan hat de nagyon.

Egyébként valaki említette, hogy fél oldalban le lehetett volna tudni az érkezését.
Nézzetek meg egy OP és egy Bleach anime epizódot.
Kubo részletességének köszönhetően a készítőknek tökéletes az alapjuk és elképesztő részeket tudnak belőle kihozni.
A OP-ben tényleg ez van, hogy 5 oldalon történik annyi minden mint más mangánál 1 fejezetben ami jó is de ezt azt eredményezi, hogy az animében minden egyes jelenethez raknak valamilyen kiegészítést és valljuk be ha az már nem a mangakától jön, akkor nem igazán illik oda legtöbb esetben.Meg ott mondjuk az is nyom a dolgon, hogy külön filler évadokat nem raknak bele hanem a részeket mégtovább nyújtják.Pedig a One Piece egy nagyon fillerképes anime egy szigetet vagy valamit simán belehet rakni.

Félre ne értsétek én szeretem a OP-t de ha valaminek a Mangája epikusabb mint az animéje, akkor ott valami nincs rendben.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #3923 Dátum: 14 máj 21, 16:00:04 »

Kuro
Teljesen igazad van, Kubo nem Mashima sensei.Meg remélem sosem fog olyan gyenge mangát kiadni mint ő mert akkor beállok melléd és szidom én is Kubot.

Gratulálok. Még hasonlítani is kár mert Mashima ezerszer több energiát fektet a munkájába. Bleach meg konkrétan nem is szól már hónapok óta semmiről. De nem fogok vitázni arról melyik a jobb mert ízlés kérdése és láthatóan neked nincs.  ikszdé

Anno SS-ben azért volt "bebugyolálva" mert tokától bokáig sérült volt, de nem baj.  smirksweat Most meg kapott a többiekkel együtt egy ruhát aminek a teljes funkcióját még nem ismerjük.A kinézetével van bajom nekem is, remélem ha harcol leveszi.

Már bocs nem a kötésekre értettem hanem a kabátra meg a pajzsra amit hordott. Nagyokos barátom az a ruha amit akkor viselt nem szimpla ruha volt de sebaj. Szerinted miért tudta kivédeni annak a tűzmadár a támadását? Már a nevére se emlékszem. Itt is arra céloztam hogy kb ugyan az a ruha kombó van rajta kis változásokkal. Annyi hogy most Afgán ruhát kapott. Nevet

hős megmentő? hát anno ha nem jön Rukia meghal, szóval igen hős megmentő.
Zaraki anno megrugdosta, oltogatta, és még a kardjával is rátámadt.Linkeld kérlek az oldalt ahol Ichigo ezt tette.

Újabb bullshit gratulálok hogy ennyire jól megy neked a hülyeség közzététele.  bow Nem arról beszéltem hogy Ichigo is megrugdosta Zarakit de a mondat amiket elmondott ugyan az volt de sebaj. Egyébként meg mivel ebben a fejezetben megint nem történt lószar sem épp ezért nem is tudom linkelni hogy Ichi mit fog tenni. Majd erre térjünk vissza jövőhéten. De egyébként ebben sincs igazad barátocskám. Nevet

"Most komolyan ki az Isten volt kíváncsi tudom is én már hogy hívják hadnagy csávóra ahogy cipeli a húgát meg Soifongot? Miért nem lehetett kezdeni azzal hogy Ichigo belép ledarálja fél oldal alatt a négy szukát majd odabiceg Zarakihoz aztán mond neki valami szépet. Aztán áttérhettünk volna tőlem akárhova de most komolyan azt várja hogy csontig rágom a körmöm hogy mi lesz Ichigoval?"

Hát ha ebben volt időhúzás vagy bármi ami oda nem való akkor ... Ennek a fejezetnek a tartalma más mangákéval is vetekszik, igaz nem egy OP de ha meg a Bleach átlagához hasonlítjuk akkor ez egy regény ikszdé
Amúgymeg a legtöbb ember nem Ichigot várta.Sokan inkább HM teamet vagy a fullbringereket vártuk.Szóval igen meglepett sok mindenkit. Amúgymeg a Bleach kiszámítható? azért ne viccelődjünk már Nevet boldog boldogtalan írta, hogy mi lesz jövőhéten és sokaknak nem tetszett a jövőheti, néhány nekem se de mégis olyan történt benne amire senki se számított, és ez igaz mindegyik fejezetre.

Ja lehet az elvakult fanokat meglehet lepni de aki egy kicsit is tud gondolkodni nem fog azon meglepődni hogy Ichigo jött és nem más. És igen rohadt kiszámítható a manga. Sőt a shounen műfajból a legkiszámíthatóbb. kacsint Mármint ebbe na fejezetben olyan történt amire senki se számított? Te hülye vagy már bocs? Te csak 2 ember kommentjét szoktad elolvasni vagy mi? A fél fórum aki ide kommentel Ichigora tette le a voksát. sőt többen le is írták Ichigo lehet eljátssza amit anno Zaraki hogy belibben és lealázza Ichit. Erre mi történt? Ja tényleg állati fordulatos a manga. De az már a röhej netovábbja és szerintem nagyon buta ember vagy ha szerinted a Bleach MINDEN fejezete kiszámíthatatlan. Nevet

"megjegyzem neki nem áll jól ez a nagyképű stílus."
Nagyképű? ikszdé ichigo? ikszdé ezen nagyon jót röhögtem. A Bleachben vannak elképesztően nagyképű karakterek.Byakuya (top1) Zaraki meg kb az összes vizard shinjivel az élen.
Neked nem csak a fejezetet kellene elolvasnod a hsz előtt hanem egy értelmező kéziszótárat is mert Ichigonál még Hinamori is nagyképűbb volt ebben a fejezetben.

Szerintem azt a szótárt inkább olvasd el te és utána térjünk erre vissza. Addig időt sem pocsékolok tovább hogy erre a részre válaszoljak mert szánalmas.  smirksweat

"bár a többségük az is"
most bizonyítottad, hogy ebbe a halmazba tartozol.

"nem tudják hogy Grimmjow-t bújtatja a háttérben"
Ezt ő már el is árulta azzal, hogy "telefonon" keresztül beszéltette, és már régen arra jutottunk itt a fórumon, hogy komoly változás történt rajta és emiatt nem mutatja.

Szerintem meg nem mivel engem nem tud megvezetni a hülyeségeivel Kubo mint pl téged is. Mosolyog
Ja komoly változás rögtön össze izgulóm magam. Nevet Ha annyira komoly változás lenne meg sem mutatta volna mert ha csak úgy betoppan sokkal durvább lenne. De ő folyamatosan csak takarta őt. És hidd el nem sokat változott külsőre ebben biztos vagyok. Kubo nem valami kreatív ha karakterek külsejéről van szó. Lásd a mostani 4 csaj. Simán rá lehetne őket húzni a többi főbb szereplő csajokra is a külsejüket. De segáz. Nevet

"Mi itt páran a fórumon előzőhéten leírtuk szó szerint hogy mi fog történni, Ichigo mit fog mondani"
Igen? ezen átsiklottam belinkelnéd ahol leírjátok, hogy most mi fog történni és mit fog mondani?

Nem linkelgetek olvass vissza többen is leírták köztük asszem Rini is. Nem ártana neked is figyelni ha már ide posztoglatsz. kacsint

Előző hsz-ből kihagytam, hogy ha hozzávetőleg 2 évvel a vége előtt megérkezett Ichigo akkor biztosra lehet venni, hogy nem ez a végső csata helyszíne és valószínűbbé vált, hogy a főellenségek sem a quincyk.

Ebben legalább egyet értünk. Viszont Shinji jó nagy hüyleséget mondott mert nem Zaraki a nagy esélyük mert itt van Rukia, Renji no meg Bya is. És most már Ichigo is.

Na de mindegy megfogadtam hogy nem pocsékolok időt zombi Bleach fanokra és már így is túl sokat pazaroltam olyanra aki tudatában sincs mit olvas már ha egyáltalán olvassa, lehet csak a képeket nézi.  smirksweat

bla bla bla bla  smirksweat

Nem fogok neked is válaszolni soronként. Totál össze vissza beszélsz és azt se tudod szerintem hogy mit.
A java részét már leírtam a divatmajmoló barátodnak is. Egyébként Chakra hiába írta hogy divathater azt nem rám írta te okostojás. Nem vagyok divathater ha TE IS visszább olvasol megláthatod néha szoktam pozitív dolgokat is írni.

Egyébként az hogy Kubo mit nyert nem számít semmit sem. Ez olyan hogy Justin Biebernek ki tudja hány aranylemeze meg hány száz number 1 slágere volt. Még es ér egy kalap szart se az egész. kacsint Egyébként tudtommal Mashima és Kishi is nyert díjat de mindegy is mert nem ez a lényeg. Amúgy röhejes hogy más mangákkal kapcsolatos kommentjeim után ítélsz meg. Naruton igen is látszik hogy ki van találva minden ahogy a Fairy Tail-en is. Főleg mostanában. Az hogy te nem látod át a komolyabb mondanivalókat csak az ilyen felszínes semmiket mint a Bleach az utóbbi pár évben arról nem én tehetek. És a továbbiakban erről nem nyitok vitát mert ez Bleach topic és nem FT vagy Naruto. ^^' Egyébként a NArutos hasonlataid totál nem releváns példák de sebaj. Nevet Na rád ennyi időt pazaroltam mert te még nagyobb hülyeségeket írtál mint a barátod. Nevet

...

Ne, kérlek...tudod, hogy minden hozzászólást elolvasok, és leírni nem tudom mennyire nem akarok Kurotól olvasni.

Erre mondják hogy fáj az igazság. ^^'
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 21, 16:03:56 írta Kuro25 » Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3924 Dátum: 14 máj 21, 16:01:32 »

Soreszko te miről beszélsz? Én szerettem a Bleachet nagyon sokáig a legígéretesebb mangának tartottam. Az nem az én hibám, hogy a minőség ennyire lezuhant. Azért nem szeretem, mert bleach a címe? Ilyen hülyeségek egyébként honnan jutnak az eszedbe? Súgják vagy mi? Nonszensz.

A résszel egy nagy baj volt, hogy Ichigo belépője nem lett epic. Erre Kubo mindig figyelt azért, de ez most igen karcsú volt.

Na innentől, aki megint a mangákat hasonlítgat egymáshoz, annak törlésre kerül a hsze. Ez a bleach témája beszéljetek arról és csak is arról. Nem érdekel, hogy a Bleach jobb mint Hoktou no Ken vagy fordítva.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 21, 16:02:29 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3925 Dátum: 14 máj 21, 16:14:33 »

igen szánalmas, hogy a felét idézed annak amit írtam ikszdé

Kiforgatni a dolgokat könnyű és máshogy beállítani.

Innentől DasOmen példáját fogom követni mert amiket írsz az tényleg bullshit.

rini írta az anime topicban, hogy a Bleach 18 éves korosztálynak szól most körülbelül míg a többi 12-14.Ez magyarázza, hogy miért amaz jön be neked.Ezt nem a tényleges életkorra kell érteni, hanem az értelmiségi szintre.

Vannak hibái a Bleachnek sok is amire (igen "divathater" módon) néha rávilágítasz, de olyan szinten hülyeségeket magyarázol be, hogy az már tényleg fáj.De ha ez a te igazságod(egyedül a tiéd) akkor a te igazságod tényleg fáj.

Egyébként fölösleges volt ilyen hosszú hsz-ket írnod.

Összefoglalom az eddig ebben a topicban leírt hszeket amik tőled származnak.
A Bleach szar mert:
1.) Mert ez a Bleach
2.) Mert nem Kishimoto más írja le ugyanezt, hanem Kubo.

Innentől nem válaszolok arra amit írsz mert még elolvasni is időpocséklás.
Abban is megmutatkozik, hogy nincs igazad, hogy a válaszod felében nem arról érveltél, hogy nekünk miért nincs igazunk hanem hülyéztél minket.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 21, 16:16:08 írta Asasino » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #3926 Dátum: 14 máj 21, 16:27:08 »

igen szánalmas, hogy a felét idézed annak amit írtam ikszdé

Kiforgatni a dolgokat könnyű és máshogy beállítani.

Innentől DasOmen példáját fogom követni mert amiket írsz az tényleg bullshit.

rini írta az anime topicban, hogy a Bleach 18 éves korosztálynak szól most körülbelül míg a többi 12-14.Ez magyarázza, hogy miért amaz jön be neked.Ezt nem a tényleges életkorra kell érteni, hanem az értelmiségi szintre.

Vannak hibái a Bleachnek sok is amire (igen "divathater" módon) néha rávilágítasz, de olyan szinten hülyeségeket magyarázol be, hogy az már tényleg fáj.De ha ez a te igazságod(egyedül a tiéd) akkor a te igazságod tényleg fáj.

Egyébként fölösleges volt ilyen hosszú hsz-ket írnod.

Összefoglalom az eddig ebben a topicban leírt hszeket amik tőled származnak.
A Bleach szar mert:
1.) Mert ez a Bleach
2.) Mert nem Kishimoto más írja le ugyanezt, hanem Kubo.

Innentől nem válaszolok arra amit írsz mert még elolvasni is időpocséklás.
Abban is megmutatkozik, hogy nincs igazad, hogy a válaszod felében nem arról érveltél, hogy nekünk miért nincs igazunk hanem hülyéztél minket.

Csak azokat nem idéztem be amik feleslegesek voltak nem forgattam ki semmit egyébként is elolvashatja bárki a kommented te okostóni. Nevet

Rini nem tudom honnan veszi hogy mi hány éves korosztálynak szól de az tuti hogy a Fairy Tail/Naruto meg a One Piece nem 12-14 éveseknek főleg mivel a 3-ból kettő eléggé erős 16+-os a sok fanservice miatt. De sebaj. kacsint

A Bleach viszont tuti hogy 15 év alattiaknak íródik manapság, ha már itt tartunk. Nevet
Továbbra sem vagyok divathater és ha kicsit távolabb néznél mint a szemhélyad magad is megláthatnád hogy nem én vagyok az egyetlen aki nincs megelégedve mostanában a Bleach-csel. És nem csak itt hanem sok más oldalon is. ^^'
De itt is találsz jó párat. Pl Hiei is előszeretettel véleményez -mikor hogy ugye- de ha ő ír negatívat őt nem divathaterezed le mert ő Admin és félsz hogy banol. Nevet Bocs Hiei de ideillő példa miatt vontalak csak be.  Pojén

Mint mondtam lassan 10 éve hogy olvasom a Bleach-et szerintem rég túl vagyok azon a szinten hogy a Bleach-et azért utálom amiket te írtál. Amik közül egyébként egyik sem igaz. Nem utálom a Bleachet!!!! Kubot utálom mert kiherélt egy nagy potenciállal rendelkező mangát. Ez a nem mindegy. kacsint

Egyébként nem lep meg hogy engem sem tudsz rendesen összefoglalni ha a mangának azt pár soros mondatokból álló fejezetét se tudod felfogni. Nevet A továbbiakban tényleg nem érdekel mit magyarázol mert láthatóan el sem jut az agytekervényeidig.
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3927 Dátum: 14 máj 21, 16:35:24 »

En is tudtam hogy Ichigo fog elöbukkanni (na jo inkäbb erös sejtes volt) de en nagyon örültem neki!Nekem ez a resz tetszett, csak kicsit megint huztäk benne az idöt.Sebaj, värom a következö hetet.  Kúl
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3928 Dátum: 14 máj 21, 16:38:22 »

Visszatértem ahogy a névrokonom is.
Onnan is tudom mivel a FAce szinte egyből a képembe nyomta nem rég.
A lényeg megjöttünk.
Csak vele ellentétben én fáradtabb és lestrapáltabb vagyok.Na mind1 ideje elolvasnom. Nevet
Hsz-eket meg se néztem most,hogy érdekesebb legyen.
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3929 Dátum: 14 máj 21, 16:39:44 »

Erre mondják hogy fáj az igazság. ^^'

Tudod, eddig úgy voltam veled, hogy majd egyszer ráébredsz, hogy miért nem válaszolok neked, amikor direktbe engem kérdeztél valamiről, vagy általánosságvan végszóként köszönsz el a következő írásodig.  De nem, és most újfent bizonyítottad, hogy nem vagy érdemes arra, hogy rád reagáljon bárki, akinek más a véleménye. Persze te ezt nem vártad el sose, ahogy eddig mondtad.

Nem az a bajom veled, hogy itt vagy. Sőt nem is az, hogy kritizálsz, véleménytalkotsz, elhordod mindennek Kubot, egyáltalán nem. Hanem, hogy felhozol (hadd ne keresgéljek) x y z h f dolgot, hogy miért voltak úgy, miért nem úgy, és, hogy mennyire értelmetlenek voltak azok a dolgok. Mikor azoknak a nagyrésze vagy megvolt magyarázva, vagy halál egyértelműek, és elenyésző azok része, amik tényleg izlés kérdése.

Most is Ichigo érkezése, hogy feldobja egyesek (az enyémet pont nem) kedvét, és a fejezettel szemben állított mércéjüket is. Igen, mivel létezik az emberekben olyan, hogy kötődés, és ha már feltűnik az, amihez kötődnek azokkal elnézőbbek. Én is boldogabbnak érzem magam, ha pl Hisagi tűnne fel 4 képkockáig, mintha egy minden szempontból tökéletes fejezetet kapnánk Kubotól. Ha emiatt agyhalott a Bleach fanok fele, akkor lelkiismeretesen állok be közéjük.





Amúgy figyeltétek Renjit? NaNaNa nem tudom, hogy milyen biztosra akar menni vele, hogy ennyi ideig elemzi, de ennek fényében nem jósolok tiszta győzelmet Renjinek.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Oldalak: 1 ... 260 261 [262] 263 264 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!