24 máj 19, 04:17:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 228 229 [230] 231 232 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003250 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3435 Dátum: 14 ápr 02, 15:50:28 »

Most akkor Gremmy a legerösebb a quincy tisztek között?  Ohh My God Ö rola beszeltek, hogy egy szörnyeteg? Hmm?
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3436 Dátum: 14 ápr 02, 15:53:39 »

Igen, de ezt már elmondta múltkor is. Gondolom a legerősebbet a képesség monumentalitása és emberfelettisége alapján osztályozzák. Bár Hascwald egyensúly ereje szerintem találna rajta fogást.

Más kérdés, hogy itt Askin és a néger botos úgy beszélnek egymásról, hogy ők is nyugodtan lehetnének szörnyek.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3437 Dátum: 14 ápr 02, 16:06:41 »

tudom nemérdekel mások véleménye mert csak te látod a dolgokat és akinek tetszett az elvakult fan akik csak a jót látják a fejezetben de ha szerinted ebbe nem volt harc és még csak nem is Kenpachiféle akkor ajánlom olvasd el a fejezetet Nevet amúgy elvakult hater is létezik kacsint

Nem azt írtam hogy nem érdekel mások véleménye. Ha azt sem fogod fel amit én írok akkor már értem miért látsz ennyi jó dolgot a Bleachben. Mosolyog

Azt írtam hogy az nem érdekel hogy ki mit dumál arról hogy HATER vagyok. Egyébként nem vagyok az csak jóval többet várnék el egy olyan háborútól ami több ezer éve dúl és egy ki..szott VÉRES háborúnak lett bekiabálva. De eddig csak a szokásos sablon Blaeach harcokat láttuk.

Egyébként olvass vissza igaz nem sok példa van rá de akad egy kettő amikor dicsértem a mangát nem is olyan rég. kacsint
Utálom ha hülyeséget magyaráznak rólam de főleg ha nem is igaz. Azt meg pláne ha kifordítják a szavaim. Attól hogy valakinek tetszik nem elvakult fan. Attól leszel elvakult fan ha beoltod azt aki leírja a negatív véleményét. Márpedig itt ez a divat. Tetszett? Jó neked? Örülök neki. Örülj te is. Kit izgat? Engem nem! De hadd maradjon meg a saját véleményem még akkor is ha az nem egyezik a tieddel.

Ezt nevezed te harcnak? Miből is állt eddig a harcuk ami 3 fejezet óta tart? 2-3 suhintás max Ken-től ettől a kitudja hogy hívják elmebeteg kényszerzubbonyostól meg volt duma, duma ja és duma az erejéről mert mind a 3 részben eddig elmondta ugyan azt. Jaj bocs használta az erejét sütit csinált a picurból, magából valami atom kemény vasat, meg elővarázsolt több 100 fegyvert. Bocs ha nem aléltam el. De egyébként a fő bajom az hogy Kenpachi leáll vele "haverkodni" ő ilyet nem szokott.

Ő csak megy előre mint valami zúzógép ordít párat elmondja milyen erőse az ellenfél és nem kíméli de itt kb csak állt, pár suhintástól eltekintve semmit se tett le.

bocsánat javítom mások oltása*.Ettől függetlenül nemértem mibajod "ezzel" a Kenpachival mivel ez úgy eredeti ahogy van.Hangoztatod mindig, hogy SS arc király volt ezentúl Kubo egy s*ggfej stb. Ha ott tetszett Kenpachi és minden más akkor az esélytelen, hogy ez ne tetszene mivel ugyanaz.De hagyjuk a győzködést inkább kérdezek.

Szerinted ebbe a fejezetbe nem volt harc.Szerinted minek kellett volna lennie az előző 3 fejezetbe amitől mondjuk nem szidod porig Kubot?persze tudjuk, hogy ha úgy lett volna, az nem lett volna jó  smirksweat
a hatert nem feltétlen rád értettem csak megjegyeztem ha már mindig mondjuk, hogy elvakult fan akkor említsük már meg, hogy ennek ellentettje is létezik  kacsint

ja és annyi, hogy Nnoitra ellen mit csinált még a "pár suhintáson" kívül?
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #3438 Dátum: 14 ápr 02, 16:09:52 »

A Haori-ra gondolsz?
Biztonság kedvért gyorsan be is jelöltem paintben a számodra.
Földre érkezésnél még egy része a levegőben "száll".
http://www.kephost.com/images4/2014/4/2/a1_2014_4_2_gsm0eqg53y.jpg
Igen,arra gondoltam.
Köszi,így már jobban kivehető.^^
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3439 Dátum: 14 ápr 02, 16:24:11 »

A Haori-ra gondolsz?
Biztonság kedvért gyorsan be is jelöltem paintben a számodra.
Földre érkezésnél még egy része a levegőben "száll".
http://www.kephost.com/images4/2014/4/2/a1_2014_4_2_gsm0eqg53y.jpg
Igen,arra gondoltam.
Köszi,így már jobban kivehető.^^
a pandás most nekem pixelesebbnek tűnt mint szokott lenni.Másfélét még nem olvastam de hátha lesz élesebbe Nevet
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3440 Dátum: 14 ápr 02, 16:33:35 »

kenpachi szerintem most erősebb mint valaha...

ettől függetlenül ha nem is ettől a harctól várom el ezt, de akarok látni egy olyan kenpachis harcot, ahol ömlik a vér, mint szokott:D hiába, ez kell a nézőnek:)

de szerintem ez a quincy megizzasztja kenpachit majd, de nem lesz igazi vérengzés még itt...

hogy miért?
imádja Kubo Byakuyát és Kenpachit egymással párba állítani mint riválisok. És byakuya hihetetlenül sokat fejlődött, mert most már as nodt számára egy légypiszok volt. (ahol van byakuya, ott nemsoká lesz kenpachi... fordítva is igaz, így is lett)



már nem sok erős ellenfél maradt: Bach, Ishida(?), Haschwald(ha jól írom) és még úgy kb 5-6 stern ritter, úgyhogy kíváncsi vagyok arra, hogy kubo mit húz elő még a tarsolyából, mert szerintem ezek az imént említett ellenfelek hamar le lesznek darálva

ami nagyon érdekel, hogy aizennek mit szán az író. Ha azt vesszük ő még lehet egy nagy lépés valami felé a jövőben, nomeg az arrancarok...

de ha azt vesszük Kyouraku és Haschwald kb ugyanolyan erős és akkor még ott van a 0. osztag, urahara, a titokzatos valaki, maradék kapitányok ellenük. A halálistenek erőfölényben vannak jelenleg. Most hogy már a bankaiokat nem tudják ellopni hamar leverik a stern rittereket.
emlékezzünk csak, anno kenpachi 3 stern ritterrel végzett, mert rá nem hatott a bankai-lopás. Most már a többi kapitányra sem hat, nem csoda az, hogy győzedelmeskedni fognak.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #3441 Dátum: 14 ápr 02, 16:48:48 »

Most akkor tényleg elkezdődik a csata, vagy még 1 hét?

"Fantasies about that girl." A tetejében még pedofil is. Úgy is néz ki a kis álmodozó. És most Ken-ről fog fantáziálni. Ejj, Ken ezt benézted, ha veszítesz a hulládat fogja megfúrni a kis mimóza.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #3442 Dátum: 14 ápr 02, 16:54:54 »

bocsánat javítom mások oltása*.Ettől függetlenül nemértem mibajod "ezzel" a Kenpachival mivel ez úgy eredeti ahogy van.Hangoztatod mindig, hogy SS arc király volt ezentúl Kubo egy s*ggfej stb. Ha ott tetszett Kenpachi és minden más akkor az esélytelen, hogy ez ne tetszene mivel ugyanaz.De hagyjuk a győzködést inkább kérdezek.

Szerinted ebbe a fejezetbe nem volt harc.Szerinted minek kellett volna lennie az előző 3 fejezetbe amitől mondjuk nem szidod porig Kubot?persze tudjuk, hogy ha úgy lett volna, az nem lett volna jó  smirksweat
a hatert nem feltétlen rád értettem csak megjegyeztem ha már mindig mondjuk, hogy elvakult fan akkor említsük már meg, hogy ennek ellentettje is létezik  kacsint

ja és annyi, hogy Nnoitra ellen mit csinált még a "pár suhintáson" kívül?

Ember olvass már vissza milyen harcot nyomtak le Noitorával.  smirksweat Karok, lábak szakadtak le a helyükről. Volt hangulata a harcnak. Itt csak egymásnak pofázás van semmi több. Az akkori Kenpachi meg se várta volna hogy ez a sügér gyerek elmondja mi a képessége egyszerűen nekirohant volna és lekaszabolta volna. Őt sose érdekelte ki milyen erős egyszerűen ment előre és örömködött ha megvágták véletlen. Az akkori Kenpachi és a mostani totál más, mert Kubo a lehető legnagyobb baromságot követte el, adott Kenpachinak egy IGAZI ZP-t. ^^'
Egyébként ha én cisnálnám a mangát az Ken vs gyökér Kvinsi harcot úgy csináltam volna meg hogy 1 fejezet Ken belép megtudja ki ez a gyerek, a fejezet végén leveszi a szemkötőt. 2. fejezet: Félbevágja a gyereket, fekszik a földön és el se hiszi hogy kikapott, Yachiru elszól valamit juj Ken-chan de ügyi vagy bár ez a kis csíre egy senki hozzád képest. Ennyi vége főcím. 3 fejezet. Kenpachi megy tovább aprítani. Semmi rizsa csak a lényeg.

Én kimondottan örültem, hogy végre láthattunk más quincyket is a történésekre reagálva, főleg hogy egyiküket "először". Úgy is mindenki ezt hiányolta, hogy nincs rálátásunk rájuk, most lett, és most valakinek meg ez a baj. Nevet

Kenpachi pedig soha sem volt sérthetetlen, Nnoitora is majdnem megölte. De a Celles hasonlaton még így is felnevettem. xD Arról nem is beszélve, hogy Gremmy képzeli el, hogy mennyit is sebeznek azok a fegyverek.

Szerintem jó lenne, ha Kenpachi levenné a szemfedőjét. Valószínűleg Gremmy is dobna egy völstandigot, kíváncsi vagyok hogyan hatna ki az erejére. Főleg, hogy kezd megkedvelhető karakter lenni.

Egyébként nem vagyok az csak jóval többet várnék el egy olyan háborútól ami több ezer éve dúl és egy ki..szott VÉRES háborúnak lett bekiabálva. De eddig csak a szokásos sablon Blaeach harcokat láttuk.

Ha több lapot áldozott volna Kubo arra, hogy a közkatonákat lemészárolja a quincy Soldat akkor meg az lenne a bajod, hogy időhúzás. Legalábbis csodálkoznék, ha nem.

Maga a háború meg nem dúl több ezer éve. Egy az, hogy fogalmunk sincs milyen idős Bach -és volt Yama- és, hogy egyáltalán mitől számolják kettejük közti történéseket háborúnak. A 200 évvel ezelőtti is inkább volt kiírtás, mint háború. Főleg, hogy elméletben shinigami és quincy megvoltak egymással Bach "halála" után, amíg nem voltak tényleges veszély az egyensúlyra nézve. Inkább volt felkészülés, ami tarthatott ezer évig.

A vérháborút pedig én inkább úgy értelmezném, hogy az a háború, azok közt akikben megvan Bach lelke és akikben nincs (vér megivásával is átmegy a lelke). A lélekháború nem hangzik jól, de lehet kapunk magyarázatot -arra, amit amúgy még senki nem mondott így, hogy ez vérháború lenne-. Egyedül a hollowok ellen lenne ez teljesen helytálló, mivel őket létezésük miatt irtják.

Tök jó hogy ennyi észlény jár ide és fel sem tudja fogni amit írok. De az észt mindegyik osztja. ^^'
Szerinted az a bajom hogy más Kvinsiket is láttunk? NEM. Azt a bajom hogy semmi hasznuk nem volt. Kit érdekel de most komolyan, hogy amíg a többiek harcolnak ők napoznak és távcsővel lesik a kisgyereket. Ennek mi értelme volt? Adott valamit a történethez? NEM! Akkor nincs miről beszélni. Random shit-et történnek ennyi a véleményem.

Komolyan mondom agyam eldobom attól mekkora agykapacitásotok van. Azt írtam hogy Kenpachi sértetlen? Annyit mondtam hogy ekkora erővel rendelkező tagoknak egy szimpla fegyver arzenál semmit se kéne hogy jelentsen. Egyébként mivel te vagy a Bleach észlénye meséld már el mégis mi a kedvelhető a gyerekben mert én semmit se találtam és Isten a tanúm rá akartam keresni de csak egy fellengzős törpe idióta fejjel aki ismétli önmagát állandóan. Azt szajkózza hogy ő a legerősebb holott ez nem is igaz. Ha ő lenne a legerősebb nem lenne előtte Hashwald vagy akár Ishida. Egyszerűen a képessége rabja és egoista. Az ereje egy nagy nulla csak képzelet semmi több.

Narutoban sem zavart hogy kitéretek mások harcára is akik nem olyan fontosak. Itt sem zavarna. Szóval ha megtennéd ne okoskodj és ne nyilváníts véleményt helyettem. Maga az a tény hogy ez egy háború már röhej mert semmi látszata nincs. Ugyan az a Bleach leosztás semmi több. Ami egyébként az elején jól indult aztán amint véget ért Yama harca vége is lett.

Már ne haragudj de neked tényleg értelmezési gondjaid vannak???

Ha jól rémlik már pedig jól rémlik a manga ezen új ARC-ja úgy kezdődött hogy az "Ezer éves háború" ha számolni nem is olvasni csak tudsz. Ráadásul volt ott egy aranyos kis szavacska is mint VÉRES HÁBORÚ. Nem VÉRHÁBORÚ hanem VÉRES. Ez tipikusan annak az esete amiről egy régi South Park epizód szólt hogy az olvasók olyanokat is belelátnak a könyvbe ami ott sincs ezért hiszik jónak. Egyébként Yama többször is elmondta hogy nem született EZER ÉVE nála erősebb shinigami. Ez miről árulkodik? arról hogy nem 80 éves öregember hanem több mint ezer. És Bach-ot már akkor is ismerte ez is tény mivel elhangzik amikor Bach-al harcol. kacsint

Ajánlom figyelmedbe az EZER ÉVES HÁBORÚ-t is mivel itt ez a cím szóval ne engem akarj már hülyének nézni légyszíves, kösz. Ajánlom figyelmedbe a 480. fejezetet! kacsint https://docs.google.com/file/d/0B2gBTnFb7tE8dUstdnJPYVczZTA

Részemről ennyi elegem van a sok agytröszt kommentelőből. Tisztelet a kivételnek bár nem sok van sajnos.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 17:14:14 írta Kuro25 » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3443 Dátum: 14 ápr 02, 17:38:56 »

Igen ez aztán tényleg tartalmasabb lenne mint ez a harc lesz Nevet
Nnoitránál is ugyanilyen tökölés ment ott se 3 fejezet alatt történt az a kaszabolás amiről te beszélsz.
Animében a pofázással együtt és harccal együtt 40 perc volt a Kenpachi nnoitra harc.Amit te leírtál, hogy te ezt tetted volna 3 fejezetbe az 5 perc lenne Nevet és nem csak kaszabolt, ugyanígy  pofázott ott is és gondolkodott is és Tousen meg Nnoitra ellen is többet agyalt mint itt.Itt csupán volt 3 hosszabb találgatós buboréka...
Egyedül abba lehet valami, hogy Kubo "kiheréli" Kenpachit a ZP-vel ami anno nagyon valószínűnek tűnt amikor először megtudtuk, hogy lesz neki de eddig nagyon nem erre hajaz mert ez úgy Kenpachi ahogy van.
És még egy ok a gondolkodásra ami eddig nem volt jelen Figyelmeztetés Ott volt Yachiru aki meg volt "átkozva" és ha megmozdul szarrá törnek a csontjai.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #3444 Dátum: 14 ápr 02, 17:46:08 »

Megint nagyon rövidnek éreztem és ismét nem történt sok minden. Az a két quincy jelenete szerintem fölösleges és időpocsékolás volt. Helyettel ehetett volna több harc.

Nagyon nem szimpatikus ez a gyerek. Kicsit már fárasztó, hogy folyton szajkózza magáról, hogy ő a legerősebb. Kenpachi kérlek vág má le! Ennél vannak sokkal erősebb és jobb quincyk is.

Ezt a fegyveres dolgot én sem igazán értem. Talán azért sebesítette meg ennyire, mert lélekenergiákból voltak, de ez is inkább csak belemagyarázás.

többet várnék el egy Kenpachi harctól, így most nálam eléggé gyenge volt ez a fejezet.

Off: Befejeznétek Kuro folyamatos leszólását? Komolyan idegesítő minden szerdán ezt olvasni. "Mekkora hater vagy! Nem is akarsz semmi jót látni ebben a mangában!" stb. Fogadjátok már el a véleményét, könyörgöm. Lehet neki más a véleménye.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 17:48:25 írta zitagirl » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3445 Dátum: 14 ápr 02, 17:55:42 »

Igazából aza szánalmas, hogy nem veszik észre mennyire igaza van. Ez a rész is mi volt? Komolyan mondom szabályosan bosszantó. Ken-chan jön mint a megváltó azt besül, most felvált kettesbe agyon veri a parét és királyság lesz. A következő ellenfele ellen meg tol majd egy bankait. Mert gondolom ez után megkapja a végső ellenfelét. Ez azért bosszantó, mert teljesen üres a manga tőle. Ha még valami menő ellenfele lenne, aki kő kemény, de ez?
Na jó igazából megmondom frankón itt Bachon és Hasmenésen kívűl egyetlen értelmes ellenfél sincs akire kicsit is kíváncsi lennék:( Az espadák között legalább voltak többen is akikre érdemes volt időt és energiát szánni. Ezeknek még a nevét se jegyzem meg, mert felesleges.
Nem baj legalább Rukia bankaija menő volt. Ezért megérte tovább olvasni.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3446 Dátum: 14 ápr 02, 18:11:48 »

Off: Befejeznétek Kuro folyamatos leszólását? Komolyan idegesítő minden szerdán ezt olvasni. "Mekkora hater vagy! Nem is akarsz semmi jót látni ebben a mangában!" stb. Fogadjátok már el a véleményét, könyörgöm. Lehet neki más a véleménye.

Semmi ilyen nem volt írva.. Nevet én megkérdeztem, hogy ő mit szeretett volna látni ebben a 3 fejezetben ha már ez így ilyen szar és leírt egy olyan variációt amibe még annyi harc se lenne mint ebbe, holott ennél a 3 fejezetnél az volt a baj, hogy kevés a harc és Kenpachi egyáltalán nem az a Kenpachi mint anno, ami azért hülyeség mert nem igaz de nem írom le a többi harcáról, hogy 1 fejezet mit tartalmazott meg hány fejezetből állt följebb megtettem Nevet Más is van akinek nem tetszik a fejezet és mégsincs "leszólva". Az szerinted miért van? Talán mert más nem írja bele az elvakult fan dumát meg stb.? Nevet ha ez úgy lett volna ahogy írod és az lett volna neki mondva tényleg leszólás lett volna, de egyáltalán nem így történt.Én anno le lettem b*szva fórumozótársam megsértéséért.Néhány mondat feljebb bizonyára nem minősül annak Nevet hiába nem mindegy, hogy azt szidod akinek tetszett a Bleach vagy akinek nem  bow
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 18:13:04 írta Asasino » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3447 Dátum: 14 ápr 02, 18:19:48 »

Ezeket az "Én vagyok a legerősebb" stb már elég rágóta nem is veszem komolyan.Mindegy hogy hol látom.Se filmek,se mangáknál,sem pedig animeknél.Általában csak a szájuk nagy,utána meg alaposan befürödnek.
Tisztelet a kivételnek,bár most nem nagyon jut eszembe ellenpélda.
Aki valóban A Jani(erős),az be is bizonyítja hogy rászolgált a tőle való félelemre avagy elismerésre.
Lelki terror,megtörés már más kategória.
Ezen a téren Aizen minimális felelőtlenséget leszámítva,szinte birlliánsan lavírozgatott. Nyelvesít
Végső ellenfelei se voltak senkik.

Ennek a quncynek(neveket már nem tudom megjegyezni,vagy egyszerűen már nem izgat sokaknál,nem tudom smirksweat)a képességének alapból nagyon is sok lehetőséget rejthetne,ha normálisan ki is használni.
2 kapitány elméleti kivégzéséig még nem is volt bajom vele.Lehet hogy az még tetszett is(bocs Kensei) Ördögi
A gond akkor jött amikor elkezdett "harcolni".

Ui:Mostanában elképzeltem valamennyire a top csapat/egyén harcokat.Kenpachi ezekbe be se került smirksweat
Ha már Kenpachinak nincs is elég/kellő méltó ellenfél sansza a másik oldalon,akkor kapja meg Ichigot,vagy Byakuyát.

Mondjuk Ishidanak látványos erő/ész kombó demonstráció lenne ha elverné Kenny-t. Ördögi
Bocs írás közbe egy kis dolom volt.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 18:23:48 írta K ichigo » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3448 Dátum: 14 ápr 02, 18:28:40 »

Ezeket az "Én vagyok a legerősebb" stb már elég rágóta nem is veszem komolyan.Mindegy hogy hol látom.Se filmek,se mangáknál,sem pedig animeknél.Általában csak a szájuk nagy,utána meg alaposan befürödnek.

az egy íratlan szabály ha valaki túl sokat okoskodik/pofázik míg az ellenfele csöndben van akkor a hangosabb egyén nem kicsit fog kikapni Nevet tehát aki sokat pofázik az veszít Nevet
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3449 Dátum: 14 ápr 02, 18:45:21 »

Én szeretem a Bleach mangát (konkrétan már csak ezt olvasom), de aki nem látja hogy közel sem hozza már a régi (sőt, régebbi) színvonalat jó ideje az tényleg elvakult rajongó. Kubo attól független hogy milyen szépen rajzol, nem tud (oké, ez így nem igaz, mert az az idegesítő hogy tudna), de nem akar jó harcokat összedobni. Mind egy kaptafára készül, és kicsit nagyon unalmas már, hogy aki később oldja fel az utolsó powerupját az nyert is, történjen bármi. Kiszámítható, és érdektelenné teszi a mangát. Pedig a Bleach legerősebb oldala mindig is a nagyon király harcai voltak. Ha emlékszünk még Ulqiorrára vagy akár a most említett Nnoitra-ra. Mikor láttunk utoljára ilyeneket? Izgalmas harc fogalmam sincs mióta nincs már Bleach-ben, csak darálások. Ez meg gáz. Ebben a mostani harcban pl egyedül annyi értékelhető hogy (szerintem) Kenpachi karaktere nem lett elrontva a Shikai által. Ugyanaz az állat maradt, aki úgy tűnik ugyanúgy tárgyként tekint a fegyverére.

Most pl az jó hogy Ken chan értékelhető ellenfelet kapott (ha belegondoltok ilyen Nnoitra óta nem volt), de ha ő harcol én személy szerint vérengzést akarok látni. Ez a mostani arc jó ellenfél lenne egy mittudomén... Byakuyának. Vagy nem érdekel kinek, de nem Kenpachinak.

Tehát részemről a fejezet élvezhető, de csakis Kenpachi miatt, akiből ennél sokkal többet is kilehetne hozni. Csak egy Bazz B szerű valaki ellen kéne bedobni, nem egy ilyen gyökér ellen. Mondjuk nem pont Bazz B ellen, őt Grimmjow ellen akarom majd látni, csak a többinek nem tudom a nevét.

Ja, és még annyi hogy a gránátok meg rakétavetők jogosan sebezték meg Kenpachit. Egyrészt azért mert nyilván azok is lélekenergiából készültek, másrészt meg az ilyen lélekenergiavédelmet már nagyon régóta leszarja Kubo. Kivéve azoknál akiknek ez különösen magas szinten van. De pl azt is hiányolom hogy SS arcban ha valaki Kenpa szeme elé került az azt se tudta mennyire szarja össze magát, de viszont HM arcban Inoue is simán megállt a két lábán szemkötőnélküli Zaraki előtt is...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 228 229 [230] 231 232 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!