24 máj 17, 09:04:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nisekoi manga  (Megtekintve 72830 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #165 Dátum: 14 okt 16, 21:33:08 »

A riporter csaj szerintem Komi-t akarja amúgy megtestesíteni. Az anime bejelentésénél lévő képen már feltűnt, olyan dolgokat tud, amiket nem tudhatna és a Mimiko-ban benne van a Komi, ha felcseréljük a szótagokat. Nevet

A Ruri-s rész valóban elkeserítő. Batoto-n írta valaki, hogy a Shuu X Ruri fejezet izgalmasabb volt a cselekmény szempontjából, mint a főszereplőké mostanában. Ezt megkontráztam azzal, hogy azt írtam, hogy azzal az 1 fejezettel többet haladt a kapcsolatuk, mint a főszereplőké az elmúlt 90 fejezetben. Kis híján királlyá koronáztak a megjegyzés miatt, ami jól tükrözi, hogy valóban gáz a helyzet. smirksweat

Lemondani nem fog, de mindig ott lesz a segítsek/ne segítsek(lépjek) gondolkodás a fejében. Notice me senpai! Pojén

Az angol fordítás gyöngyszemei. Nálam ez viszi a pálmát. Legalsó sor, Ruri középen. ikszdé

A végtelen Nisekoi körforgás: Megerősítve!
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 16, 21:38:44 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #166 Dátum: 14 okt 16, 21:53:29 »

Az angol fordítás gyöngyszemei. Nálam ez viszi a pálmát. Legalsó sor, Ruri középen. ikszdé

Az eredeti is amúgy valami hasonló. csak ott, ha jól rémlik az animéből, leteperheted, vagy valami ilyesmi van.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #167 Dátum: 14 okt 16, 23:07:20 »

Emlékszem is, hogy ezt tárgyaltuk az anime témájában. Azt hiszem erőszakkal földre vinni vagy valami hasonló volt.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #168 Dátum: 14 okt 17, 13:06:37 »

Ja valami ilyesmi. Erre kifejezetten emlékszem, mert még a japán szótárban sem volt benne a szó, mivel valami hülye szumós kifejezést használ Ruri.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #169 Dátum: 14 okt 17, 19:23:23 »

Új fejezet

http://manga.redhawkscans.com/reader/read/nisekoi/en/0/143/page/1

Még jó, hogy pont arról volt szó, hogy Onodera rég volt elővéve, most itt van neki egy dupla Nevet

http://manga.redhawkscans.com/reader/read/nisekoi/en/0/143/page/12
Itt az első panel lol Nevet

http://manga.redhawkscans.com/reader/read/nisekoi/en/0/143/page/15
Ahhoz képest, hogy az öregnek fáj a háta jó erőben van, hogy még oda is tud menni magyarázni.

http://manga.redhawkscans.com/reader/read/nisekoi/en/0/143/page/16
Itt az alsó panel tök aranyos.

http://manga.redhawkscans.com/reader/read/nisekoi/en/0/143/page/20
Szép volt Nanako mama! ^^

---

Amúgy lehet kritizálni a mangát, hogy nem halad a sztori de én jókat vigyorgok rajta hétről hétre. Amikor meg halad a sztori, akkor nagyon.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #170 Dátum: 14 okt 17, 20:27:24 »

Ezt nem akarom elhinni. Az hagyján, hogy Onoderás fejezet volt, de Raku szájából még az is elhangzott, hogy úgy nézett ki, hogy földre akarja vinni Onoderát. Mégis mennyi esély volt erre? Nevet

Nanako-chan biztos leckéket vett Shuu-tól. Faceg

---

Nem is szabad, hogy elvegye a kedved a negatív kritika, amíg szórakoztat az adott széria. Láttam már jóval cifrább megjegyzéseket is általam kedvelt művekről, de ettől függetlenül ugyanúgy most is olvasom az adott műveket. A Nisekoi esetében is el kell fogadni, hogy vannak magamfajták, akik a sztori haladásáért könyörögnek bármennyire is vicces fejeket és szituációkat alkot Komi hétről-hétre. Amikor a Tsugumi és a szerkentyűk/drogok szituációt ötödszörre láttuk, akkor szerintem beszélhetünk már időhúzásról, főleg annak tudatában, hogy Tsugumi nem csak nem fejlődik semmit, még a kamu kapcsolatba se avatták be. Éppen az ilyenek miatt mondom, hogy haladhatnánk. Lenne annyi lehetőség még, de úgy kell Komiból kihúzni 20-25 fejezetenként valamit, ami segíti a sztori előrehaladását. :/
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #171 Dátum: 14 okt 17, 20:41:07 »

A Tsugumis dologgal egyetértek. A hajós rész mondjuk komoly volt vele ^^ Nekem még mindig az egyik kedvenc karakterem.

A kövi nagyobb sztori rész, amúgy szerintem pont arról fog szólni, hogy Tsugumi véletlen rájön, hogy mi is folyik itt és, hogy elmondja-e Claude-nak vagy sem.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #172 Dátum: 14 okt 17, 20:45:50 »

Remélem igazad lesz. Claude és a Beehive is visszatérhetne egy kis időre, mint a régi szép időkben. ^^
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #173 Dátum: 14 okt 18, 08:17:11 »

Raku egyszerre dolgozott két ember helyet. Onodera rendesen megdolgoztatja.

Akárhogy is lesz, ma este biztos nem fognak aludni... Nevet Lehet, hogy itt előre láttuk a jövőt: http://mangafox.me/manga/nisekoi/vTBD/c143/10.html ^^

Ahh, mit nem adnék egy Claudés fejezetért! Vagy legalább egy kis maffiás/Jaskuzzás ért. Az a fejezet mikor Rakuék egyik embere cukrászdát nyitott és a rendsörég és Claudék is oda mentek. Nevet

Én is örülnék, ha Tsugumi rájönne. Úgy még lehetne csavarni rajta, ha csak annyit hallana, hogy Raku nem szereti Chitogét
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #174 Dátum: 14 okt 24, 15:50:52 »

http://manga.redhawkscans.com/reader/read/nisekoi/en/0/144/page/1

Nosza új fejezet és bár nem számítottam rá, de úgy tűnik ezúttal Raku dobott fel egy olyan kérdést, amire előbb utóbb Onoderának válaszolni kell majd.

Azon az "Egy évvel később esik le neki"-n olyat röhögtem Nevet
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #175 Dátum: 14 okt 24, 17:43:54 »

Onodera kiegyenlített. Annak idején Raku elbóbiskolt a mólónál egy felettébb érdekes kérdésnél, most pedig ő kerülte el a válaszadást egy ájulással. ikszdé

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #176 Dátum: 14 okt 24, 18:41:35 »

Valaki követi még a mangát?

Kezdetben igen, mert kíváncsi voltam, mitől olyan nagy was ist das, de dobtam, amikor:

1.az író egy újabb zseniális húzással, elkerülte azt az egyszerű megoldást, hogy kipróbálják a leányok a kulcsokat, ami ugye nem más volt, mint hogy a második kulcs Chitogénél van, a leány kiakarta próbálni, hogy az övé illik e a zárba, de mivel a zár már öreg volt a kulccsal eggyüt a leány hatalmas fizikai ereje véletlenül beletörte a zárba a kulcsot, s mivel természetesen maga a zár "különleges és egyedi lakat", ezért a javítása impossible.

2.a szerelmi háromszög ,négy ,majd később öt szöggé bővül, ami ugyan önmagában nem volna baj, ha nem egymás után a semmiből jönnének, természetesen mindegyikük egy-egy kulccsal.

3.annyira koppintotta a Love Hina-t kezdve a "pormised girl"-től a "á dehogy a fő csaj az, vagy mégis is trollolololo"

http://raven01988.files.wordpress.com/2014/01/21.jpg

Szóval igen, egy idő után már dobtam, mert ha már hárem manga, akkor legalább legyen valami más, mint egy Love Hina copycat. Igen, tudom, az erős hype vonat meg a tömeg gyártás nagy úr, de sajnálom, hogy amíg pl a SHINIGAMI-SAMA TO 4-NIN NO KANOJO manga nem kapott akkora hype-ot, addig ez már az ELSŐ fejezetnél is már a csapból szólt, mint a Toriko. Pedig ha választanom kéne, akkor inkább az, mert ott legalább a hölgyemények érdekesre sikerültek, ezek meg a sablon hárem hölgyek klónjainak a klónjai, akikből egyedül talán Marika az, aki még vicces is, a törpiek meg felejtetőek mind.

Mielőtt valaki leszólna, hogy "hype gyűlölő", nem, nem magát a hype-ot utálom, hanem azt/azokat, amik érdemtelenül kapták a hype-ot.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 24, 18:45:13 írta sergei55 » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #177 Dátum: 14 okt 24, 19:31:07 »

Köszi az ajánlást amúgy, abba majd belenézek.
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #178 Dátum: 14 okt 24, 19:34:19 »

Köszi az ajánlást amúgy, abba majd belenézek.

Szívesen, de most szólok előre, hogy ha magasak a morális elvárásaid és hajlamos vagy "bizonyos dere típusoktól" való félelemre, akkor készülj fel.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #179 Dátum: 14 okt 24, 19:43:43 »

Ha te tudnád, hogy milyen elbaszott dolgokat képes vagyok megnézni.... Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!