24 jún 01, 12:06:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nisekoi manga  (Megtekintve 73197 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #180 Dátum: 14 okt 24, 19:48:37 »

Az engem is idegesít, hogy a mangaka így elhárítja a komoly dolgok feszegetését. Lehet, hogy egyszerűen időt próbál nyerni magának mert még ő se tudja, hogy mi legyen a vége. xD

Ilyen a jó nagynéni minden lehetőséget megragad, hogy összeboronálja a fiatalokat. Az az ördögi nevetés xD  Kellet volna egy Rurus buborék, hogy "teperd le"  Ördögi Ha ez az Amerikai pite lenne, akkor biztos bepróbálkozott volna Rakunál.  Pojén Azért Raku tudott szinte 1  futonon aludni.^^

Raku mekkora ziccert hagyott ki a fürdőben. Onodera biztos nézet volna, ha Raku megkérdi, hogy megmossa-e a hátát. Nevet Talán még bele ment is volna, hisz ameddig Rakuról van szó... Hümm-hümm

Azta, 1 éves késés... Nos legalább eszébe jutott. Vajon rájön majd valamikor ilyen realizációs roham és ráeszmél, hogy az összes lány már bevallotta neki hogy szereti? Esélytelen, hisz Rakuról van szó. smirksweat

Onodera megint benyomta a pánik gombot és leállította a rendszert Arra emlékeztetett, mikor Raku Onodera kulcsáról kérdezte őt legelőször. Akkor elfutott. Ez komolyabb  helyzet volt hisz elájult.

Őszintén esélytelen, hogy ezek 2-en valaha is színt valljanak egymásnak.  Hiába volt bátor Onodera 1 éve mikor ezt mondta Rakunak, ha akkor reagál rá, ugyan ez lett volna az eredmény.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #181 Dátum: 14 okt 24, 22:24:36 »

Miért Onodera pánikolt be megint? Ő marasztalta Rakut, hogy maradjanak együtt a szobában, ő marasztalta Rakut, hogy nem kell elmennie a fürdőből. Egy normális beszélgetést is kezdeményezett, de Rakunak be kellett dobnia ezt a kérdést, pedig a hangulat megint megvolt. Ezt látod nem szeretem. Az esetek többségében mindig Onoderát hibáztatják az ilyen helyzetekben, amikor külső körülmény, vagy Raku gyenge elméjűsége tesz tönkre mindent. Az osztálytermes próbálkozásnál is megvolt a hangulat, de a betört ablak miatt oda is lett. Ki lett a hibás? Onodera. A titkos helynél megvolt a hangulat, majd csörgött a telefon. Ki lett a hibás? Onodera. A mólónál megvolt a hangulat, majd Raku elaludt a kulcsmondatnál. Ki lett a hibás? Onodera. Nem tagadom, hogy Onodera párszol kihátrált ilyen helyzetekben, de egy félénk lányról beszélünk, akinek elég egyszer összeszednie a bátorságát, nemhogy próbálkozzon még egyszer miután hangulatnak lőttek. Unom már, hogy mindig ő kap, amikor látszik, hogy ha akarná a szerző, akkor bármikor összejöhetnének. Inkább örülni kellene, hogy Onodera mindig kokblokkolva lesz(a végénél nem biztos), így a többi jelölt is labdába rúghat, ugyanis közel a 150. fejezethez még mindig csak Onodera az az egy, akibe Raku egyértelműen szerelmes. A meglátásom az, hogy a többséget inkább az zavarja, hogy Raku és Onodera is szereti egymást, a kémia is baromi jó a kettejük között, míg a többieknél csak néha akad egy-egy jó pillanat, amit még keserűbbé tesz az a tény, hogy Onodera alig szerepel mostanság. Azt hiszik, hogy a végeredmény már biztos, holott bármikor átmehetünk a klisés útra valami nevetséges indokkal, vagy hárem endiget kapunk, mert túl sok a szerethető jelölt. Ezt jó volt leírni. xD

Még valami: az időhúzás úgy vélem annak tudható be legfőképp, hogy a széria Shounen Jump-os és jól is hoz. Amit nem kaszálnak el, az bőven mehet 200 fejezet fölé is. Az már más kérdés, hogy ki lett-e mondva a szerzőnek, hogy húzza a dolgot, vagy szándékosan teszi-e ezt, mert addig akarja fejni, amíg lehet?

@sergei

Igaz, hogy ez a Shinigami cucc véget fog érni a 18. fejezettel? Egyébként én is köszönöm az ajánlást.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #182 Dátum: 14 okt 25, 13:45:49 »

" Unom már, hogy mindig ő kap, amikor látszik, hogy ha akarná a szerző, akkor bármikor összejöhetnének. "
Ez nem igaz mindenik lányra? Hisz a mangaka írja a sztorit. xD Ha ahhoz van kedve, akkor 1-2 fejezet alatt összeboronálja Rakut bárkivel.

Ha Onodera nem lenne ennyire félénk, akkor a manga már rég véget ért volna. Igazából azt furcsálom, hogy Ruri nélkül mindig sokkal jobban teljesít Rakunál, mintha ő segíti őt. Mint a titkos helynél vagy a mólónál (mondjuk az véletlen volt yD) meg most. Olyan mintha Ruri segítése miatt bepánikolna, hogy a dolgok nem az ő irányítása alatt lennének. Mert most is teljesen jól teljesített. Amíg Raku nem K.O-ta le.

Bastian, eddig nem mertem megkérdezni de most megkérdem: Szóval szerinted, ha Raku nem Onoderával jön össze, hanem mással, akkor az klisés és hibás? Vagy csak Chitogével van ilyen gondod?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #183 Dátum: 14 okt 25, 15:47:39 »

Csak Chitogéval lenne problémám. El sem tudod képzelni hány olyan mangát/animét néztem végig, amiben mindig valahogy azt hozták ki, hogy az a csaj lett a befutó, akivel a főszereplő először találkozott, pontosabban a vele való találkozást láttuk először. Onoderát már ismerte Raku, de először azt láttuk, ahogy Chitoge, Rakun landol és innen indult az egész konfliktusuk, szóval Chitoge az 1. csaj. Az ilyen történetekben külön fájó pont a számomra, hogy ilyen pár hónap alapján választja az első csajt a főszereplő, közben valakit már hosszú évek óta szeret és az az illető sem közömbös iránta. Röviden és tömören ennyi.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #184 Dátum: 14 okt 25, 17:06:13 »

Ooooohhhh, én akkor eddig félre értettelek. Azt hittem, hogy azt tartod klisésnek Chitogénál, hogy Rakunak vele kell járnia és akkor az lenne, hogy azért marad a végén vele mert ez idő alatt megszerette és nem tudná otthagyni. Akkor örülök. Mosolyog
Én mindig másodikként gondoltam Chitogére hisz ő volt az a szereplő, aki "később" jött a képbe vagyis Raku vonzáskörzetébe, míg ahogy te is mondtad Onodera már régóta ott volt.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #185 Dátum: 14 okt 25, 22:46:27 »

Ha a végén vele marad, akkor azt építsék fel(inkább ne xD), mert mint mondtam közel a 150. fejezethez még mindig nem látom annak bármi jelét is, hogy Onoderán kívül másba is szerelmes lenne Raku, ráadásul ez már évek óta kialakult köztük. A szerelem és a nem tudná otthagyni pedig még eléggé távol áll a Chitogés kapcsolattól. Tudnék mit mesélni a "hogyan írják felül évek munkáját puszta hónapok, azaz az első lány nyer" típusú mangákról. ikszdé
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #186 Dátum: 14 okt 26, 16:34:47 »

Őszinte Raku őszinte. Nevet
http://mangafox.me/manga/nisekoi/v10/c088/19.html

Épp arról beszélnek, hogy már félúton vannak. "Nem érdemes azon gondolkodni, hogy mit hoz a jövő... Biztos vagyok benne, hogy minden jól fog alakulni." http://mangafox.me/manga/nisekoi/v12/c100/19.html  Jó, ez jelenthet bármit, de Chitogének mondta, hogy minden jól fog alakulni ---> Happy End Chitogének? Biztos nem gondolt bele, hogy mi lenne Happy End neki de, na. Nevet

Hogyan írják felül évek munkáját puszta hónapok,..  xD
http://mangafox.me/manga/nisekoi/v08/c063/18.html
http://mangafox.me/manga/nisekoi/vTBD/c117/19.html
Azért kicsit gáz, hogy a legnagyobb jel 79 fejezete volt, de legalább az erős lábakon áll.

Rakunak nem Chitoge az első lány de az kétségtelen, hogy ő a sztori főhősnője.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #187 Dátum: 14 okt 26, 18:48:43 »

Biztos vagyok benne, hogy amnéziás Raku bármelyik csajnak ugyanezt a szöveget benyomta volna, ha azt mondják neki, hogy ő a barátnője. Mosolyog

Ez elég tág értelmű. A fejezetben arról beszélgetnek, hogy mennyi mindenen túl vannak már és Raku megjegyzi, hogy már egészen hozzászokott a szerephez, pedig az elején utálták egymást. A kamukapcsolat felét már teljesítették, ezért felesleges azon gondolkodni, hogy mit hoz a jövő. A dolgok biztosan jól fognak alakulni. --> Happy End Chitogénak? Esélyes. A kérdés csupán annyi, hogy mindenképpen Rakuval lesz-e a Happy End?

Meg is lepődtem, hogy ezt a 79 fejezettel ezelőtti jelet azóta sem vették elő. Az a bajom, hogy az ilyen szituációkban a főszereplők többsége kiakad és hevesen tiltakozik, hogy ez nem így van, amivel meg is erősítik ennek az ellenkezőjét. Raku viszont csak magában morgott egyet. Az állítást ezzel még nem cáfolta meg, el is pirult és a mondatot sem mondta végig, de nem is erősítette meg bárminemű cselekedetével a hitelességét. Erős lábakon áll? Inkább elhagyatottakon. Komi bedobta a csontot, aztán hozzá sem nyúlt azóta. Kérdem én, mi értelme letagadni az érzéseit, ha tényleg nem hamisak Chitoge iránt? --> Most már 79 kilenc fejezete, akkor önmagának hazudik? Bármit csak ezt ne.

A főhősnő ütőkártya. Ez áll a legerősebb lábakon. Ehhez nem tudok mit hozzászólni.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #188 Dátum: 14 okt 26, 19:26:49 »

Egy romantikus mangában nem az a Happy End valakinek, ha összejön a szerelmével? Főleg, mikor több lány is ugyanazért a srácért van oda. Egynek összejön a többinek meg nem. Kivéve a Hárem Ending. xD

Most nézem, hogy az amnéziásnál kicsit furcsa az angol. "Senki sem bírná megállni, hogy belé dszeressen. Ha egy olyan mint te ilyen kedves lenne." Most róla van szó vagy általánosságban?  Pojén

Én úgy értelmeztem, hogy azért nem mondta végig a mondatot mert nem tudta. Akkor magában akarta felhozni az érveket, hogy miért is hamisak az érzései de nem talált semmit ami megerősítette volna benne, hogy tényleg csak színészkedik. "Tényleg csak megjátszás... Persze, hogy az... Mert én...én..." Itt kellet volna felsorolni az érveket de nem talált. Viszont tényleg szomorú, hogy ez is el lett felejtve mint sok más pl. Chitoge és Onodera szövetsége és Marika titka, amit Mikage említett meg. Szomorú
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #189 Dátum: 14 okt 26, 20:53:13 »

A Happy End tényleg ezt jelenti általánosságban, de attól, hogy csak egy valakinek jön össze, az nem jelenti azt, hogy a többiek élete boldogtalan lesz. Lehetnek bizonyos céljaik, amiket követni akarnak és boldoggá teszi őket. A barátság is megmarad legtöbb esetben a főszereplővel. Annyival nyugtázzák a történteket, hogy nem működtek volna a dolgok kettejük között és örülnek a főszereplő boldogságának. Claude csapata igazán feltalálhatna egy klónozót, így mindenkinek jutna egy Raku. Pojén

Talán róla lesz szó: "Egy férfi sem tudná megállni, hogy beléd szeressen, ha (egy olyasvalaki, mint te) ilyen kedves voltál hozzá." Bár szerintem az általánosított forma értelmesebb: "Egy férfi sem tudná megállni, hogy beleszeressen egy olyan lányba, aki olyan kedves volt hozzá, mint amilyen te is(voltál hozzám)." Technikai KO

Chitoge és Onodera szövetsége nagyot fog robbanni(vagy az is halott). Ha tényleg az egyik legjobb barátnők, akkor valakiből Taiga lesz, a másikból pedig Minori. Ki fog kihátrálni és támogatni a másik boldogságát? Semelyikük? Vér fog folyni? ikszdé

Marika titka lehet tragédiába fog torkollni. Már a múltkori, állatos résznél azt hittem, hogy igazi végrendeletet ír. Ki tudja...

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #190 Dátum: 14 okt 27, 14:24:56 »

Ha te tudnád, hogy milyen elbaszott dolgokat képes vagyok megnézni.... Nevet

Tényleg? Akkor tessék egy másik hárem manga, ami ha lehet, egyszerre a műfaj császárnője és megerőszakolója is:

http://mangafox.me/manga/renai_boukun/c001/1.html

Garantált "brutalitás". kacsint
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 27, 14:26:05 írta sergei55 » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #191 Dátum: 14 okt 31, 00:59:14 »

Kövi fejezet.
http://manga.redhawkscans.com/reader/read/nisekoi/en/0/145/page/1

Ezúttal mindenkinek kijut a jóból.

http://manga.redhawkscans.com/reader/read/nisekoi/en/0/145/page/15
Ezen az oldalon olyat röhögtem. Nevet
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #192 Dátum: 14 okt 31, 09:04:04 »

http://manga.redhawkscans.com/reader/read/nisekoi/en/0/145/page/20
Plot twist: Onodera dobta a kést. Ördögi

Emlékeim szerint elég régen nem láttuk Chitogét ütlegelni és reménykedtem is benne, hogy kinőtte ezt a szokását, erre már megint lecsapott a semmiből. Tudom, hogy eleget lovagoltam már ezen, de még mindig irritál ez a szokása. Most védeném Rakut, de ki az az idióta, aki átvizsgálás nélkül felvesz egy fejpántot, amit csak úgy adnak neki? >.<#
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #193 Dátum: 14 okt 31, 11:17:51 »

Az hagyján de ráadásul Marika adta neki. Az kétszer olyan gyanús. xD

Mélyen szántó beszélgetés:
-Is that how it is?
-That's how it is.
ikszdé

Raku a bandára gondolt vagy az osztálytársaira, mikor mondta, velük fog enni? Mert az utóbbi biztos kamu, hisz Shuu-n kívül mindenki halálosan féltékeny rá. 

Onodera titkos technikája: Ninpo mérgező szendvics! xD

Szegény Shuu most agyatlan vagy micsoda? Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #194 Dátum: 14 nov 08, 19:51:06 »

http://mangafox.me/manga/nisekoi/vTBD/c146/1.html

Jaj ne, hogy fogunk tudni kivárni egy újabb hetet, hogy megtudjuk mi lett Yuival? Pojén
Agyon hajtotta magát és kimerült. Raku majd ágyba teszi, csicsikál egy napot, megköszöni Rakunak, hogy a gondját viselte és ígéri, hogy többé nem hajtja túl magát... Kedvelem Yui-t de ez így unalmas lesz. Remélem nem lesz igazam. smirksweat Mikor jön a következő utáni fejezet? xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!