24 jún 14, 08:48:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nisekoi manga  (Megtekintve 73877 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #135 Dátum: 14 máj 21, 15:47:56 »

@Rockerboy14

Kifejezetten jól esett egy ilyen tartalmas és érdekes hozzászólást elolvasni. Személy szerint nem is kötnék bele a tartalmába, csak nem tudom elképzelni, hogy Komi bármiféle tanulságot akarna közölni az olvasóval a jelölteken keresztül. Pontosabban, szkeptikus vagyok azt illetően, hogy a romantikus komédia mangák hordoznak bármiféle magasröptű tanulságokat. Hümm-hümm

122. fejezet

Fukuda-sensei gondolataiban az olvasó gondolatait is fel lehetett fedezni. Részemről legalábbis. ikszdé

http://manga.redhawkscans.com/reader/read/nisekoi/en/0/122/page/20
Ez a kép elmehetne egy hárem endingnek. Komi már most szuggerálja a népet hozzá. Hümm-hümm

Shuu pedig szépen el lett felejtve. >.<#

Szóval a 58. és a 64. fejezetből OVA lesz. Az animéből kimaradt fejezeteket is nyugodt szívvel felhasználhatták volna. Ráadásul kétlem, hogy ez a 2 fejezet fog csak kimaradni az anime második évadából. Az az érzésem, hogy találomra választottak kettőt a töltelékfejezetek közül. smirksweat
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Kisizon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 18



« Válasz #136 Dátum: 14 máj 21, 17:58:35 »

Jó a megközelítés és persze többi is Nevet
Remélem az 51.-el lesz vége akkor is ha, úgy néz ki belefér Nevet Sztem a 2 OVA-val húzzák el a 2. évad kezdését hogy, ne legyen "megszakítás" ami nem is rossz.

Pókhálóba rendesen benne vannak ami azt illeti  Kúl Végkimenet még várhat mert, nem hiszem mindennapi életes részeket kihagynák... Szerintem 3 évadra tervezik, a 2. nak is csattanós a vége így is Nevet még egy 30 manga gondolom és kiugrik a nyuszkó vagy valamelyik csaj a bokorból Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 21, 18:11:55 írta Kisizon » Naplózva

Olykor a világ nem elég, olykor az emberek többet érdemelnek!
Az életünk nem csupán a miénk. Az anyaméhtől a sírig kötődünk másokhoz - a múltban és a jelenben. És minden bűntettel vagy kedves gesztussal a jövőnkhöz járulunk hozzá.
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #137 Dátum: 14 máj 24, 12:21:47 »

Új chapi: http://www.mangabird.com/nisekoi-123

Extra chapi: http://www.mangabird.com/nisekoi-1221

A főszerepben Dera-chan ezúttal. Mosolyog
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Kisizon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 18



« Válasz #138 Dátum: 14 máj 25, 18:55:02 »

Ezeket a kis extra fejezeteket nem is láttam még idáig Nevet Köszi a linket ^^
Naplózva

Olykor a világ nem elég, olykor az emberek többet érdemelnek!
Az életünk nem csupán a miénk. Az anyaméhtől a sírig kötődünk másokhoz - a múltban és a jelenben. És minden bűntettel vagy kedves gesztussal a jövőnkhöz járulunk hozzá.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #139 Dátum: 14 máj 30, 14:27:28 »

http://manga.redhawkscans.com/reader/read/nisekoi/en/0/124/page/1

Itt az új fejezet. Nocsak nocsak, ki gondolta volna, hogy megérjük a napot, amikor Tsugumi kap magának egy mini story arc-ot. Ráadásul nem is akármilyet. Ez a kémes setup nagyon nagyon klassz, olyan James bondos feelingje van. Többet ilyenből. (Azért Paulát kicsit sajnálom. Pedig már pont kezdtem örülni, hogy kicsit fog végre szerepelni)

http://manga.redhawkscans.com/reader/read/nisekoi/en/0/124/page/5
Kíváncsi voltam, hogy hogy hozzák be Rakut a képbe, de meg kell mondjam ez ötletes volt és abszolút nem számítottam rá. Nem sokat tudunk Raku hobbijairól, szóval kellemes meglepetés is volt egyben.

http://manga.redhawkscans.com/reader/read/nisekoi/en/0/124/page/11
Ki vagy te és mit csináltál Seishiro-channal?
Mért nem Sei a főhőse ennek a mangának? És mért nem lehetek Raku?  ikszdé :'(

http://manga.redhawkscans.com/reader/read/nisekoi/en/0/124/page/17
Azért akárki akármit mondhat Rakura, de ez tökös volt.

http://manga.redhawkscans.com/reader/read/nisekoi/en/0/124/page/20
Te jó isten.... EZT LÁTNOM KELL!
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 30, 14:29:45 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #140 Dátum: 14 máj 30, 14:53:55 »

Pont írni akartam, hogy végre Sei-chan ismét kapott egy folytatásos sztorit. Nem esküdnék meg rá, de Paula megjelenésénél volt talán az utolsó ilyen...derék 70 fejezettel korábban. smirksweat

Remélem eljutunk odáig, hogy Tsugumi végre nem fog hazudni magának és elfogadja, hogy szerelmes lett Rakuba. Ha Komi adott neki egy mini story arc-ot, akkor kapjon egy kis fejlődést is kérem. Pontosan

A múltkori extra után a Shuu x Fuu lesz az új álompár. Szinte látom a szemeim előtt, ahogyan vigyorogva cserélgetik egymás között a képeket. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 30, 14:54:43 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #141 Dátum: 14 jún 05, 20:55:39 »

http://manga.redhawkscans.com/reader/read/nisekoi/en/0/125/page/1

Itt a heti fejezet. Most valahogy, azt leszámítva, hogy Raku meglehetősen férfias volt, sok minden különösebb dolog nem történt.
De azért megkaptam a Tsugumi adagom Nevet
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #142 Dátum: 14 jún 05, 23:04:28 »

Engem a Tsugumi adag sem kárpótolt. Na jó, egy kicsit sem tiltakoztam ellene. smirksweat

Adok egy kis beszédtémát. ikszdé

Az lenne a problémám, hogy nem tetszik az az irány, amit a manga vett az 50. fejezet után. Emlékszem mennyire élveztem a sztori olvasását az elején és furdalt a kíváncsiság, hogy mi lesz az ígérettel. A Nisekoi-t számomra az ígéret körüli rejtély tette különlegessé, amire az első 50 fejezetben sokkal több hangsúlyt fektetett Komi, mint a rákövetkező 75 fejezetben. Erre jönne gondolom az a válasz, hogy kell a változatosság és nem lehet mindig az ígérettel foglalkozni. Ez így is van, de a ló túloldalára sem szabad átesni, mert szerintem ez történt a Nisekoi-val. Az az igazság, hogy felhígult és kis túlzással átlagos hárem romantikus komédiává kezd válni, ha még nem vált azzá, legnagyobb bánatomra. :/

Megpróbáltam összegyűjteni az 50. fejezet utáni olyan fejezeteket, amik nem az 1 fejezetes bohóckodások voltak, hanem főként mini történetszálak és elláttam őket 3 különböző jelzővel. Leszögezem, hogy ez csak az én véleményem, így nem kell meglincselni, ha valaki másként gondolja. Az is lehet, hogy kihagytam párat. A 3 jelző a következő:

Fontos: Olyan fejezet vagy történetszál kapta ezt a jelzőt, amiben egyértelműen megtudtunk valami új információt és a történet alakulását is úgy érzem, hogy befolyásolta.

Határeset: Olyan fejezet vagy történetszál kapta ezt a jelzőt, amiben voltak ugyan információk, de vagy nem egyértelműek vagy nem gondoltam úgy, hogy akkora jelentőséggel bírnak, hogy fontosak legyenek. A helyzetük változhat a jövőben.

Jelentéktelen: Olyan fejezet vagy történetszál kapta ezt a jelzőt, amiben a történetet befolyásoló információ nem hangzott el és sokszor csak időhúzásnak véltem. Ezek a fejezetek ettől függetlenül nem borzalmasak, sőt akadnak köztük nagyon jók is, csak nem voltak hatással a történet alakulására a véleményem szerint, vagy lehet átsiklottam dolgokon.

51. A nyakék jelenlegi helyzete -> Fontos
54-55. Paula megjelenése -> Jelentéktelen
59-63. Chitoge anyjának megjelenése -> Határeset
67-69. Valentin nap -> Határeset
72-73. Maraton -> Jelentéktelen
75-76. Haru megjelenése -> Fontos
77-78. Bohóckodás Haruval -> Jelentéktelen
79-80. Bohóckodás Paulával és Tsugumival -> Jelentéktelen
83-85. Shuu érzései a tanárnő iránt -> Jelentéktelen
87-92. Amnáziás Raku -> Fontos
95-97. Mikage megjelenése és Marika helyzete -> Határeset
107-110. Haru önként válik segítővé -> Fontos
113-115. Ruri és a dédapja -> Jelentéktelen
118-121. Yui megjelenése -> Fontos
124-125. Bohóckodás Tsugumival -> Jelentéktelen

Nem túl jók az arányok. A 75 fejezetből kiválasztottam nagyjából 44-t, amiből azt következik, hogy a maradék 31 az csak 1 fejezetes bohóckodás volt. A 44-ből csak 17 minősült fontosnak, 9 határesetnek és 16 jelentéktelennek. Lehet szigorú voltam néhány esetben, de még egyszer mondom, hogy ez a véleményem. Remélem a harmadik évre tartogatja Komi a maradék puskaporát és ismét átélhetem az első 50 fejezet általi hangulatot. Nem szeretném úgy elkönyvelni ezt a szériát, hogy ígéretesen indított majd hamar ellaposodott.

A változatosság kedvéért, jövő héten Marikás fejezetre számítok. Nevet
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Kisizon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 18



« Válasz #143 Dátum: 14 jún 06, 18:41:07 »

Én teljesen szurkoltam Tsuguminak titkon mindig is Nevet Így örülök ennek a külön játéknak vele, viszont abba teljesen igazad van hogy, nyújtják már nagyon a mangát és nem halad a story. Ne legyen Marikás rész, inkább menjen tovább a főszál a nyakékkel, mert bizony ott lehetnek még nagyon komoly dolgok és az izgalomtól olvasás közbe akár le is tudsz fordulni majd a székről Nevet
Naplózva

Olykor a világ nem elég, olykor az emberek többet érdemelnek!
Az életünk nem csupán a miénk. Az anyaméhtől a sírig kötődünk másokhoz - a múltban és a jelenben. És minden bűntettel vagy kedves gesztussal a jövőnkhöz járulunk hozzá.
Rockerboy14
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #144 Dátum: 14 jún 06, 23:04:11 »

Na vééégre Nevet

Oly hosszú idő után végre egy Tsugumis fejezet! Élvezetes, szerethető, vicces fejezetek voltak Nevet Habár én inkább az ilyen történetekben a vicces, komikus részeket szeretem jobban a romantikázós részeknél, itt nagyon is úgy éreztem, hogy a kettejük kapcsolatának fejlődnie kellet volna legalább annyira, hogy Tsugumi elismerje a tényt, miszerint belehabarodott ebbe a két-lábon járó mázlistába.Mint amit már említettem is az elemzésemben. Ha ennek az lett volna az ára, hogy több részt kellet volna rá szánni, hát Istenem. Sokan vagyunk, azok, akik számára ez nem jelentene problémát. Egyesek pedig még örülnének is Nevet Nevet


Adok egy kis beszédtémát. ikszdé
.....

Jól gondoltad, erre most az a válasz, hogy kell a változatosság és nem lehet mindig az ígérettel foglalkozni. Nevet Nevet
Viccet félretéve, nekem evvel az egésszel egyetlen, de annál meghatározóbb problémám van, ami, ha az egészet tekintjük, élvezhetetlenné is teheti a művet. És ez a komplexitás hiánya.
Sajnos, mint ahogy te is állítod, az utóbbi 75 fejezetben sokkal kevesebb volt a fontosnak számító jelenet, mint az első 50-ben és ezen még a töltelék sztorik sem segítenek. Hát még a rosszul megírt töltelék sztorik. Egyre inkább az az érzésem támad, hogy a mangaka mindenfélével dobálózik, különböző történeteket ír a publikumnak, amik félig, vagy egyáltalán nincsenek kidolgozva. Erre tökéletes példák a mellékszereplők, Paula, Mikage és a többiek, akik egyszer csak megjelentek, csináltak valamit, azt hopsz el is tűntek, mint tehén a lucernásban. Valamint lásd a legutóbbi fejezeteket, ahol Komi egy hatalmas luftot rúgott a labdába, mikor megmaradt a poénkodásnál a helyett, hogy komolyan vette volna az egyik főszereplőt( ez számomra csak a történet haladása miatt számomra és talán számotokra lehet hátrány, egyébként jó fejezetek voltak). Vagy ott van Yui esete. megjelenik, kiderül róla egy-két dolog, épp jönne a szerelmi vallomás, azt hopsz, már megyünk is körbe bohóckodni. Ez a történet szempontjából egy hatalmas öngól.

Ne értsetek félre, én tisztelem Komi munkásságát, és egy nagyon jó mangának tartom a Nisekoit. Én csak azt mondom, hogy egy csipetnyi odafigyeléssel, és egy kis szabadidővel sokkal jobb melléktörténeteket is lehetne írni, amik nem lennének ennyire izzadság-szagúak.

Remélem, hogy igazad lesz és hogy a fináléhoz érve majd leesik az állam, annyi lesz benne a csavar, a jó történet Nevet
Csak hát oda egyszer el kéne jutni Nevet Nevet
Naplózva
Kisizon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 18



« Válasz #145 Dátum: 14 jún 07, 10:44:24 »

Hát, igen egyszer el kéne oda is jutni Nevet Ha, azt nézem akk animébe ez lesz majd a 3. évad de eddig nem virított túl sokat, a Yui-s ismerkedést jobban körül lehetett volna futni, így olyan semmilyen Jöttem-Láttam-Visszamennék fillingel van Nevet Viszont egy-egy karaktert muszáj bevenni és folytatni megismerését + a megszerettetését még jobban hátha többen puffannak a végén mert nem ő lett a választott Nevet De, akkor csinálják normálisan és ne félbe hagyva ez kicsit zavaró, mégis kárpótol valamennyire a story ha épp megy Nevet
Naplózva

Olykor a világ nem elég, olykor az emberek többet érdemelnek!
Az életünk nem csupán a miénk. Az anyaméhtől a sírig kötődünk másokhoz - a múltban és a jelenben. És minden bűntettel vagy kedves gesztussal a jövőnkhöz járulunk hozzá.
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #146 Dátum: 14 jún 09, 07:39:20 »

Szerintem ha most abbahagyná a töltelék fejezeteket, csak a sztorira koncentrálna 30-40 fejezeten bellül vége lenne. Viszont ha Komi továbbra is így húzza akkor tuti meg lesz a 200. fejezet. Értem én, hogy jó manga, népszerű és húzni kell csak aztán nehogy elveszítsen jó néhány rajongót mire a végére ér. Jelenleg van egy olyan helyzetünk amit úgy csavar, úgy kavar ahogy akar. De az én véleményem szerint nem valószínű, hogy az ígért lánnyal jön össze. Akit legesélytelenebbnek látok, hogy összejönnek az jelenleg Yui, aki pedig a legesélyesebb talán Chitoge. Persze ezek még változni fognak. Marika helyzete egyre jobban javul, Raku láthatóan megkedvelte. Mindenesetre elég a töltelèkekből xD folytassuk a fősztorit vagy Marika vagy Yui irányából
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Kisizon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 18



« Válasz #147 Dátum: 14 jún 14, 09:48:56 »

http://www.mangareader.net/nisekoi/126

Itt az új fejezet Nevet Hát Istenem erre vártam, Yui akcióba lendült és kihívta Chitogét mint, riválisát mind-e közbe Onodera meg Ruri is hallotta :DDD ennél jobban nem is lehetett volna vissza csapni a főszálra ---- oh Jesus Chris tiszta extázisba vagyok és már Yuinak szurkolok, szerintem az egyik leglehengerlőbb karakter lett, hihetetlen tempójú karakter fejlődéssel és adottságokkal  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 14, 09:54:16 írta Kisizon » Naplózva

Olykor a világ nem elég, olykor az emberek többet érdemelnek!
Az életünk nem csupán a miénk. Az anyaméhtől a sírig kötődünk másokhoz - a múltban és a jelenben. És minden bűntettel vagy kedves gesztussal a jövőnkhöz járulunk hozzá.
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #148 Dátum: 14 jún 14, 10:14:30 »

Ezt már szeretem. Megérte panaszkodom néhány sort múlt héten. ikszdé

Komi a kis gonosz. Milyen véletlen, hogy Ruri és Onodera csak Yui elhatározásánál értek oda és nem hallották a Chitoge-t érintő részeket. Az a kártya még kiaknázatlan lesz egy ideig. Úgy látszik, hogy Raku és Yui egyedül maradnak. Próbálkozást szimatolok Kanakura kisasszony részéről. Nevet

http://mangafox.me/manga/nisekoi/vTBD/c126/15.html
A "Pakolj fel r*banc!" annyira beleillene a bubiba. Elnézést kérek, ha valaki ezt sértőnek találja. Nem az volt a szándékom.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 14, 10:15:43 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Kisizon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 18



« Válasz #149 Dátum: 14 jún 14, 15:58:38 »

http://www.my-favorite-coloring.net/Coloring/Print/Famous-characters/Troll-face/Challenge-accepted/256559
Kis kihívás egy srác kegyeiért, de ezt a képet inkább Onoderának szánom Nevet Chitoge reagálni se tudott pedig szerintem észre vehető lett volna ahogy Yui körbe ugrálja Rakut  Nyelvesít
Semmi a kijelentésért finoman fogalmazva ezt takarta az az oldal Nevet
Naplózva

Olykor a világ nem elég, olykor az emberek többet érdemelnek!
Az életünk nem csupán a miénk. Az anyaméhtől a sírig kötődünk másokhoz - a múltban és a jelenben. És minden bűntettel vagy kedves gesztussal a jövőnkhöz járulunk hozzá.
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!