24 szep 28, 03:10:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto magyarul a TV-ben  (Megtekintve 695388 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2700 Dátum: 08 dec 10, 22:44:37 »

Most olvasom hogy Molnár Ilona lett az én szeretnivaló Hinatám. És erre a következő volta reakcióm:

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!  Technikai KO

Bravó Animax, mindkét kedvencem elcsesztétek. Bravó.  Leüt -_-

Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
sakura1452
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #2701 Dátum: 08 dec 10, 22:45:19 »

jázussom ez a hang narutonak
jetixen normálisabb van sztem
Naplózva
Kazuma
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #2702 Dátum: 08 dec 10, 22:46:13 »

Franciáknál már adják a shippuudent, de ott végigértek a teljes alap sorozaton. Bár személy szerint engem nem izgat hogy adják-e itthon.
Az animaxos szinkronról most lemaradtam.

Azért lett Botond Naruto, mert az eredeti jelölt lemondta, és gyorsan keríteni kellett valakit...

Lehet tudni ki lett volna Naruto hangja az eredeti terv szerint?
Naplózva
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #2703 Dátum: 08 dec 10, 22:51:03 »

Ezen a ramenen én is kiakadtam naggyon brutál. Kakasira leszek kíváncsi Nyelvesít Amúgy elég szokatlan Előd Botond hangja, de idővel csak megszokja az ember. Amúgy tök poén, már most fennt van a videoplayer.hu-n az Animaxos 2.rész ikszdé
Naplózva
Seedoz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #2704 Dátum: 08 dec 10, 22:56:33 »

Most olvasom hogy Molnár Ilona lett az én szeretnivaló Hinatám. És erre a következő volta reakcióm:

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!  Technikai KO

Bravó Animax, mindkét kedvencem elcsesztétek. Bravó.  Leüt -_-


MÉRT nekem tetszett Hinata és Ino hanagja habár... nem tom szinte majdnem ugyan olyan, de  ez jobb így szerintem smirksweat
Naplózva

HÁt.. nem negyon írnék magamról, de azok mind a haverom ki szereti a Narutot és a kedvenc szereplője: Hidan
sakura1452
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #2705 Dátum: 08 dec 10, 23:00:46 »

ezek a szinkron hangok nem naon ilenek  aszerephez Gondolkozik
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2706 Dátum: 08 dec 10, 23:14:26 »

Kazuma: Barát István

Seedoz: Mert a Jetix egyszer csinált Hinatának egy szinkront, és az PONT jó volt neki. A Chuunin Vizsga írásbeli részén tökéletes volt neki a hang, azonban Kagome hangját egyszerűen lehetetlen elképzelnem Hinatához. persze lehet hogy ezzel csak én vagyok így, de én NEM tudom ezt elvisleni.

Megnéztem a videoplayerre feltett második rész. És azt hiszem, elegem is volt belőle. Inkább a Jetix. Nyelvesít Az Animax a szememben lealázta magát, és kész. Ennyi volt.     
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2707 Dátum: 08 dec 10, 23:17:57 »

rondar nem értek veled egyet, Hinatanak keresve sem találtak volna jobb hangot Molnár Ilonánál, pont tegnap gondoltam rá, hogy milyen jól illene a hangja Hinataához és igazam lett, mert nagyon jó lett a hangja, bár Molnár Ilona amúgy is az egyik kedven szinkronszínésznőm, szóval van bennem egy kis elfogultság, de a fülem még jó és szerintem ő tökéletes választás volt. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 10, 23:18:55 írta Csibe19 » Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #2708 Dátum: 08 dec 10, 23:36:02 »

Nekem nincs animaxom, de +néztem a videoplayeren a 2. részt.
Háááát..  eddig nemtünnek gagyinak a hangok, csak 1 kicsit szokatlan.
Narutonak 1 kicsit mély, de azért nemolyan vészes.
Remélem h az én drága Kakashim hangját nem szúrják el, mert akkor nagyon mérges leszek...  Leüt
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2709 Dátum: 08 dec 10, 23:37:16 »

Na jó... Videoplayeren megnéztem a 2. részt... http://www.videoplayer.hu/videos/play/280297 És Naruto hangja egy kicsit szokatlan, de elmegy... Egy idő után meg lehet szokni, igaz kissé érett neki a hang... A csutorától hanyatt is vágtam magam...  Nevet
Henge no jutsu helyett Átváltozás... De legalább a jutsut nem fordították le technikára... Amuhgy tetszik a szinkron...  hmmm
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 10, 23:38:10 írta Gabesz » Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2710 Dátum: 08 dec 10, 23:41:59 »

Ayumichan megnyugtatlak, Kakashi hangja a régi marad ahogy mindenki másé akinek a hangja már a Jetixes vágott verzióban is bevált, de előttem ezt már leírták egy páran és mellesleg az erről szóló cikket az Animax honlapján is el lehet olvasni, de ide is betettem már, hogy mindenki lássa, csak ugye vissza kéne olvasni. Mosolyog

Nah végre néhány elismerő HSZ is van a sok fikázás között. Nevet
Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #2711 Dátum: 08 dec 10, 23:46:36 »

Még én sem láttam illetve hallotam a forditást de mindenképen megnézem. OFF Na monst lehet, hogy ez fura lesz de mi van, ha mivel nem az a szinkronhang van Narutonak akit akartak (feltételezve, hogy végig olvasták rendesen a Mangát és talán még a shippuuden be is beletekintettek) tudják, hogy Naruto meg fog komolyodni 1 szintig és direkt válaszotottak ilyen hangot, de akkor is Könyörgöm addig nem tudná kicsit gyerekeseber venni!?

Na a 2. részből eddig megnéztem 3 percet és a leirtakkal ellentétben Nekem Nagyon is tetszik és 1000x jobb mint a jetix-es
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 10, 23:53:55 írta petromanjanos » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2712 Dátum: 08 dec 10, 23:53:39 »

Hát igen... Ez  hang a Shippuudenes Narutohoz jobban passzolna...
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2713 Dátum: 08 dec 11, 00:02:49 »

Hát figy petroman amíg mi a shippuuden-hez érünk elég sok idő fog eltelni hiába kezdik már itt európában elég sok helyen!
Szal nem hinném hogy lenne a kettőhöz köze egymáshoz! Nevet Nevet Nevet

Am meg szentem sem para annyira a szinkron mondjuk hogy nincs ékezet olyan helyeken ahol kéne kicsit lerontja de am meg lehet szokni és nekem ez tetszik hogy lesznek a jetix-es verzsönből szinkronhangok!

Meg nemtom mé fikázzátok ennyire most mindenki gondolhatta volna hogy azért ez mégsem japán szinkron lesz már csak ha abba belegondolunk hogy ott mennyi van meg kis hazánkban mennyi! >.<#

Meg ugye itt említették hogy a nevek leékezetesítése sem az animaxon múlt mert nem volt nekik megengedve vagy hogy volt na szal az a lényeg hogy nem lesz minden szereplőnek más hangja minden20 rész után és így élvezhetőbb lesz! Nevet

Én személy szerint csak azt sajnálom hogy minden szerdán lesz csak és így még a végére érünk fillerekkel meg mindennel együtt hogy sipu-ba kezdjünk megöregszünk "pár"hónappal vagy inkább évvel? Gondolkozik >.<#
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 11, 00:05:54 írta con » Naplózva
89Csabi89
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #2714 Dátum: 08 dec 11, 00:05:44 »

Hát ami eddig kiderült.... Hokage hangja ok! Iruka-é is ok! Mizuki... elmegy, ugy se sok a szerepe!
Konohamaru?!, az is elmegy... neki sincs sok szerepe a közeljövöben! Sakura, Hinata , Shikamaru, Ino hangjáról egyenlöre nem mondok semmit... az a pár mondtad!  >.<# Ebisu... lássuk csak, nekem rendben van lól Nevet
Nah és most jön Naruto... nem a szinkronszinésszel van a gond, mert jol csinálja amit csinál, de ez aa hang borzasztó mint Naruto!  Technikai KO
Nah hát a kiejtések... no komment! avarrejtek meg satöbbi... még jo hogy Konohamaru mondja hogy a falu után kapta a nevét... de ez azoknak le se esik akik nem ismerik  az anime-t (-:
Simán lehetett volna Konoha szerintem Hümm-hümm
Nem beszélve arrol ha már azt mondták Cha-tora , amit egyébként japan-ba is így mondtak... aminek jelentése asszem (barna tigrismacska) amiböl egyébként nem jött le a poén annak aki ezt nem tudja, akkor miért nem tudják azt mondani hogy Konoha... meg Sexy no jutsu , meg Kage bunshin, bár még az árnyék klón rendben van valahogy, de akkor is legalább a technikákat! Pirul
Nah mind1... azt se értem minek irom ezt mind le... ezt inkább az Animax-osoknak kellene leírni (-:
Nah ennyi  bow
Naplózva

Az aláírást a moderátor (Chakra) törölte, mert magasabb volt, mint 200 képpont. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!