24 szep 28, 03:11:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 149 150 [151] 152 153 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto magyarul a TV-ben  (Megtekintve 695391 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #2250 Dátum: 08 júl 03, 17:34:21 »

itt nem ismételnek szerencsére Nevet hanem beadnak egy másik animét  Pontosan  Neeem
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2251 Dátum: 08 júl 03, 19:10:16 »

Jah.. De am a dzsetiksz vagy másfél-két év alatt jutott el az 52-es részig.. Animaxon pedig egyből (ha mindenigaz). Meg azthiszem a dzsetixen is pont ott hagyták abba.
Remélem úgy lesz hogy közben is csinálják tovább a szinkront, akkor pedig ha végigmegy a 52. részig ismétlés nélkül jönnének a kövik.. dejólenne:D

Ne reménykedj Gaara-fangirl, mert pl. a Bleach-et sem fogják folytatni, hiába volt rengeteg idejük mégse szinkronizálták tovább. Pontosan

Habár a Naruto szinkronizálásában állítólag messzebb járnak már mint a Jetix(de lehet én tudom rosszul ?), szóval nem lehetetlen, hogy utána jön a többi rész is. Gondolkozik   

« Utoljára szerkesztve: 08 júl 03, 19:15:35 írta Csibe19 » Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2252 Dátum: 08 júl 03, 23:15:47 »

A Jetix most ősszel fogja majd lejátszani kb. a 100. részig az animét, vagy még tovább is, nem tom, de persze az egész sorozatot nem fogják leadni.  :'X Ja, és Kilényi Márk OLIVER megtanulta kimondani a Rasengant. Ezt nyilatkozta Penke Bence számomra.  Mosolyog
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2253 Dátum: 08 júl 03, 23:21:42 »

LoooooooooL, ez az egyik legegyszerűbb támadásnév az egész animében, mit nem lehet ezen kiejteni. Nevet
Naplózva

xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #2254 Dátum: 08 júl 03, 23:22:54 »

hát nem tudom de nehogy úgy mondja ki hogy rásengán és az s-t essnek és nem sznek mondani
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #2255 Dátum: 08 júl 04, 10:21:11 »

Jah, ha s-t mond sz helyett pofonvágom a képernyőn keresztül... >.<# csak sajna az a tv-nek esne rosszul... :'X
De komolyan, sztem ezt tényleg könnyű kiejteni... :/ Mikor a húgomnak beszámoltam a jutsuról, ő is azonnal elismételte, hogy Rasengan, és ő is jól tudta kimondani, pedig jóval fiatalabb... Nevet
Naplózva
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #2256 Dátum: 08 júl 04, 16:33:40 »

Ja én is azt csinálnám mint Temari-san nővérkém csak én nálam az egyész szoba romokba heverne. :'X Nem tok neki mit csinálni.De azon,hogy Sárutobi szenszi meg azok a magyarra fordított jutsuk,már hányok tőlük.Remélem az Animax meghagyja a Narutonak az eredeti openingjét mint a többiét és a jutsuk rendes nevét japánul és nem fordítanak b**********t. :'X :/
OFF:
nem bírtam ki ez egy nagyon jó zene és egyben vidi is: http://youtube.com/watch?v=1qS1kqhhebw&feature=related
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #2257 Dátum: 08 júl 04, 16:40:36 »

valamelyik nap néztem a jetixet és nem tudom hogy volt e már de olyat hallotam hogy oposszum jutsu ikszdé
(ez az  rész mikor gaara szabadon engedi a shukakut és elalszik )
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #2258 Dátum: 08 júl 04, 16:52:46 »

Van egy rossz hírem :/ Az Animax szerintem nagy valószínűséggel lefordítja a jutsu-k nevét ugyanis korábban a Bleach-el kapcsolatban megkérdeztem hogy nem lehetett volna meghagyni a Zanpakuto-k eredeti nevét, és azt mondták hogy nem mert a nézők nagy része nem érti hogy mit jelentenek.(Pl. Zabimaru- Bestia) Bár erről nem olvastam semmilyen egyéb forrást ezt csak kikövetkeztettem a Bleach-el kapcsolatos esetből. Remélem nem lesz igazam Neeem
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 04, 16:54:19 írta warmerh » Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Xtoon
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


« Válasz #2259 Dátum: 08 júl 04, 17:11:37 »

Nem lehetne nekik, értem ez alatt az animaxot, szólni hogy figyeljenek ezekre oda? Hogy vegyék számításba a fanokat??? Hogy a nevek amiket használnak ne legyenek nevetségesek.
Mondjuk az oldal készítői már bizti bejárták ezt az utat... De valahogy tudatosítani kellene az animaxba hogy ezen a sorozation sok múlik, mert ha ezt elrontják akkor pl én a csatorna közelébe se megyek.
Amúgy kiváncsi vagyok hogy mi lesz abból az agusztusból, szerintem szeptember... :S Mindig ez van ha valamit nagyon várok, folyton csúszik...
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2260 Dátum: 08 júl 04, 17:13:02 »

Hát figyu, végül is nem lenne nagy gond az, hogy lefordítják ezeket a jutsu neveket, de akkor azt pontos fordítás alapján tegyék és úgy, hogy magyarul is legyen értelme és jól is hangozzon ne pedig olyan bénán mint pl. a jól ismert "rombold le a házat jutsu". Pontosan
Naplózva

warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #2261 Dátum: 08 júl 04, 17:31:32 »

Hát mondjuk igaz az lenne a minimum. Hogyhogy augusztus? Arról volt szó hogy júliusban kezdik el adni ikszdé
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2262 Dátum: 08 júl 06, 10:51:59 »

Na, megjött Rondar-kun aki válaszol a szinkronnal kapcsolatos kérdéseitekre. ^^

Rasengan: Kilényi Márk OLIVER eleinte Rászzengánnak ejtette, de már megtanulta kimondani a Rászengánt. Így nem kell aggódnotok.  Mosolyog A sorozat egyébként ősszel fog folytatódni állítólag a Dzsetikszen

Sugárzási idő/szinkron: Állítólag augusztusi lesz a debütálás, hisz júliusbana Bujj Bujj szellem jön. Egyébként Penke Bencét kérdeztem és ő semmit sem tudott kideríteni a szinkronról. Ezek szerint még vagy nem is kezdték el, vagy a jelenlegi stáb. 80%-át menesztették a projektből.

Fordítás: Azon én is kiakadtam hogy a kardok neveit lefordították, de a sorozat hypeját adó fogalmak (Shikai-Bankai) maradtak, így gondolom a kulcs Jutsuk (Chidori-Rasengan) biztosan maradnak majd eredetiben. Ha meg nem, akkor jön a verés.  Ördögi  Nevet
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
geri-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65


« Válasz #2263 Dátum: 08 júl 06, 11:08:52 »

 Nevet Nevet naon kemény a jetix-es verzio ha röhögni karok mindig azt nézem:D
vannak jo szinkronok is (meg nem is)de a jutsuk neve hát az hazavág(mondjuk én ott kezdtem el nézni a narutot de csak 1 részt láttam ott a többit neten néztem kacsint
Naplózva

Hana-hime
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 142


« Válasz #2264 Dátum: 08 júl 06, 20:27:41 »

Hát h őszinte legyek....a magyar Naruto az...halálosan ratyi >.<# n00b Technikai KO Technikai KO Technikai KO Technikai KO
Naplózva
Oldalak: 1 ... 149 150 [151] 152 153 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!