24 ápr 28, 03:45:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Punch Man (Anime)  (Megtekintve 9833 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Dátum: 15 okt 14, 20:06:32 »

Na gyerekek,én ritkán találok egy gyöngyszemeket,de amikor találok is akkor kiderül,hogy csak egy kopasz pali bőrfejét kevertem össze egyel....A one punch mannél viszont örülök,hogy kifogtam azt a kopasz buksit,mert a tulajdonosa egyetlen ütéssel kifektet a-kár-kit.
Magyarán a O.P.Man főszereplője,a hobbihős,akit saitamaként ismernek nem véletlenül szerezte a sorozata címét.
A sztori az rögtön egy lila (nameki) természeti harag megtestesülés sajnálatos 1 hit killjével kezdődik,hogy kinek sajnálatos?Hát csóri saitamának!Szegény csávónak elege van abból,hogy miután leverte rákosi mc.rákot és 3 évet edzéssel töltött olyan erős lett,hogy senki se képes egyetlen egy ütését se túlélni.Meglehet kérdezni "de akkor hogyan viszik tovább a sztorit,úgy hogy érdekes egyen???" hát még több szereplővel!Kezdetnek ott van a magányos cyborg genos!Majd az első számú c-rangú hős bicajbetyár!Megismerjük majd még speed of sound sonicot (őszintén srácok a hangsebességet,hogyan mondjuk máshogyan magyarul?)!És még sok mindenki mást.
Én őszintén ajánlom mind az animét mind a mangát.A mangát(web comics) már csak azért is mert technikailag egy kiszínezetlen anime,olyan szintű dinamika található benne,amit némelyik animében is nagyítóval kell keresni.
Az anime úgy tesz rá egy lapáttal,hogy fanatikusan fantasztikus animációt és túl fémesedett metál és rock zenéket nyomnak be alá.
Ha imádod az akciót és megveszel a poénokért,akk vess egy pillantást bud spancer az animére-mármint one punch manre!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=HcpVSbmphSQ
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 17, 20:05:35 írta Shiro » Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1 Dátum: 15 okt 14, 20:32:58 »

Elvileg már van témája, de jó látni, hogy egyre népszerűbb lesz.
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=7741.0
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2 Dátum: 15 okt 16, 14:57:52 »

Ezt is elkezdtem nézni. HU hát igen érdekes mit ne mondjak  Ördögi  Nagyon tetszik.
Akkor gondlom ez lesz a Anime topik másik a meg a Manga marad mert az már kicsit előre van haladva )
Rajzolás néha Kill A Kill re hasonlít ami nem hátrány D
+ Köszi a topik nyitónak különben nem találtam volna ezt meg Mosolyog
Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #3 Dátum: 15 okt 17, 18:28:27 »

akkor,gondolom folytassuk oda,igaz Bastian?
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #4 Dátum: 15 okt 17, 19:13:52 »

De ott spoiler van....
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5 Dátum: 15 okt 17, 20:10:49 »

Önkényuralmi hatalmamat felhasználva e téma lészen  vala az animének...
Naplózva

Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #6 Dátum: 15 okt 17, 20:37:44 »

No akkor Shiro nagyúr bácsi mélyen tisztelt és örömmel fogadott engedelmével beszéljünk az animéről.
Amit eddig ide nem írtam az az,hogy az ostok nagyon ott vannak,füleljetek a bestia király támadása alatt.
Genos megjelenése tökéletesen lett animésítve, a moszkító....moszkítáná kényelmetlenül sexy lett és csodálatosan loccsant szét. Nevet
Asszem Saitamával sem fogócskáznék,csoda hogy földsárkány megélte azt,hogy szétkenődjön az épület oldalán,mert az az arc.ikszdé "az anál vonaton nincs megállás" kategória volt.
-Még utoljára,hadd fanboyozzak olyat az openingen,hogy valami ítrózatosan rohadtut metál Nevet-
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #7 Dátum: 15 okt 17, 21:02:39 »

De ott spoiler van....

Megítélése kérdése, de az utolsó hozzászóláson kívül szerintem nem volt "spoiler" a témában.
Ez egy olyan történet, amiben nem tudom, hogy milyen dolognak kellene történnie, amit ha megtud az ember, akkor összedől a világ. De mivel Fehér elvtárs bölcsen elkülönítette a témát, ezért most már ettől sem kell tartani. Öregcsávó
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #8 Dátum: 15 okt 25, 23:12:30 »

ez az epizód zseniális volt
mondjuk mintha belassítottak volna a sztorin.
Sonicot nagyszerűen animálták,az a tekikai nehézségek tábla meg kifektetett.
A végső támadást sonic ellen meg még én is éreztem,hála a hang effekteknrk...ouch
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9 Dátum: 15 okt 27, 13:07:18 »

ez az epizód zseniális volt
mondjuk mintha belassítottak volna a sztorin.
Sonicot nagyszerűen animálták,az a tekikai nehézségek tábla meg kifektetett.
A végső támadást sonic ellen meg még én is éreztem,hála a hang effekteknrk...ouch

Megjött Sasuke  Ördögi
Egy negatívum volt a részben a erős cencura amikor sonic levágta a kopaszokat..... Ugy látszik csak szörnyeknél lesz vér.
Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #10 Dátum: 15 okt 28, 11:58:41 »

nem tom hogy mennyire kell vér,amikor fejek hullanak jobbra balra. ikszdé
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11 Dátum: 15 okt 28, 12:01:57 »

nem tom hogy mennyire kell vér,amikor fejek hullanak jobbra balra. ikszdé
Hát igy olyan volt mintha csak bábukat vágott volna le.
Naplózva
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #12 Dátum: 15 okt 28, 21:32:34 »

Na én is beállok a nézők közé  Mosolyog Már a mangát is sikerült megjelent részeket végig olvasni bow (manga valamivel jobban tetszik Mosolyog Na de az animéről:-) Ez a negyedik rész annyit nevettem a párbeszédeken Nevet Saitama arcai hihetetlenek(szegényt senki nem  ismeri) és megjelent Sonic is Nevet A vágások tényleg elég nevetséges lettek:jaja: De eddig ez tetszett a részek között a legjobban:-)  Az opening meg hihetetlenül jó:-)
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #13 Dátum: 15 nov 02, 15:03:56 »

Szegény One punch Nevet C rang, hát igen ez is csak egy buta szervezet.  Ördögi Jó volt . Genios meg Badas mint mindig .
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14 Dátum: 15 nov 02, 18:47:04 »

Először valamiért azt hittem, a C rang az magasabb, mint Genosé.  smirksweat

Mosquito Girl csak szerintem volt nagyon szexi, vagy más is ilyen beteg?  ikszdé

Saitama amúgy hogy ki van gyúrva, meglepő volt.

Naplózva

Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!