24 ápr 28, 12:04:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Punch Man (Anime)  (Megtekintve 9834 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #15 Dátum: 15 nov 19, 20:11:46 »

Coelho látod ezt történik ha valaki nem sérül le 15 évesen! Nevet Amúgy nekem nagyon tetszik egyszerűen elképesztő milyen sok hülyeség van benne. Egy hétre szerintem kevés egy epizód. Nevet
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #16 Dátum: 15 nov 22, 20:09:46 »

A heti részt (8.) szerintem rettentően alkapkodták. Puri-Puri prisoner bemutatása teljesen kiamradt, a börtönös résszel együtt és úgy unblokk nagyon rohantak a résszel. Ez a mangában hatványokkal jobb volt.

Mellesleg szerintem mind Puri Puri, mind a Mélységi király hangja nagyon szar választás volt. Puri puri hangát mindig is, sokkal mélyebbnek és idegesítőbben buzisabbnak gondoltam, a király hangja ellenben szerintem túl mély lett és nem eléggé visítós és öntelt.

Talán ez az első rész, ami elől úgy áltam fel, hogy nem akartam azonnal újranézni. Amíg az eddigiek mind nagyon jók voltak, ez legfejlebb egy "OKÉ"-t kap tőlem.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #17 Dátum: 15 nov 22, 20:50:28 »

Láttam, hogy elég sokan írták a külföldi fórumokon is, hogy elkapkodták, siettek. És... nem értek egyet.

A rész 109 oldalt dolgozott fel a mangából úgy, hogy még ki is egészítették Mumen Rider jeleneteivel. Összehasonlításképp, a múltheti 146-t.

A börtönös rész extra volt, ami utólag jött ki Puri-Puri Prisoner megjelenése után. Nem volt kötelező beletenniük, nem is tették.

A hangok terén nem volt problémám. Koyama Rikiya játszhat felőlem akárkit(remélhetőleg Kirát is ő fogja), mindig lenyűgöz a hangja. Ha pedig a hominak gázabb hangot adtak volna, akkor senki sem bírná ki röhögés nélkül. Így legalább minimálisan, de komolyan lehetett venni...
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #18 Dátum: 15 nov 22, 21:13:38 »

A mangát nem olvastam, nekem a cliffhangeres befejezés volt idegesítő, most várhatunk megint egy hetet, mire Saitama lezúzza az idegesítő halfejű szörnyet  Nevet Kevés ez a heti 1 rész
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #19 Dátum: 15 nov 23, 00:40:41 »

A rész 109 oldalt dolgozott fel a mangából úgy, hogy még ki is egészítették Mumen Rider jeleneteivel. Összehasonlításképp, a múltheti 146-t.

Igen, csak az a külömbség, hogy ez 109 olyan oldal volt, amiben bőven volt szöveg, az előző 146 olyan volt, amiből olyan 60 a mangában is ilyen 1 képkockás animeszerű állóképsorozat.
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #20 Dátum: 15 nov 23, 13:35:29 »

Hátt, nekem az ilyen buzi karikbol nem kell, nagyon nem bírom őket .... Meg ez sok féri meztelenség Nevet  Sea king hangja tényleg kicsit furcsa lett.
A poén az hogy ez a Anime külföldön vagyis nem japánba népszerűbb Nevet Igy BD kiadás kap angol feliratot is .  Hasonló az eset mint a Overlordnál .
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #21 Dátum: 15 nov 27, 17:44:01 »

Szerintem poén volt, nem gázolt bele különösebben a lelki világomba Nevet

Ez kész Nevet

"Is he enough to beat Saitama?"



http://animeswarm.com/photo.php?photo=7f299ead
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #22 Dátum: 15 dec 07, 22:23:21 »

Arról lehet tudni valamit, hogy hány részes-évados lesz ez az anime?
Naplózva

....................................................................................................................
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #23 Dátum: 15 dec 07, 22:26:49 »

12 részes lesz, plusz 6-7 OVA, de azok nem viszik tovább a sztorit.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #24 Dátum: 15 dec 29, 23:13:28 »

Lehet tudni valamit arról, hogy lesz-e folytatás és ha igen, mikor?
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #25 Dátum: 15 dec 29, 23:22:19 »

Még semmit. Talán egyszer.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #26 Dátum: 15 dec 30, 00:07:12 »

Murata Yusuke, aki átrajzolja ONE-sensei eredeti webmangáját azt írta ki a twitterére, hogy mindent megfog tenni azért, hogy legyen második évad. Nos, ehhez azt kellene tennie, hogy irdatlan mennyiségben kezdi el kiadni magából az átrajzolt változatot, mert a jelenlegi tempóját tekintve és az első évadban feldolgozott anyagot tekintve bizony bele fog telni egy huzamosabb időbe, amire elegendő anyag gyűlik össze egy második szezonhoz.

Másrészről, lehet várni a Mob Psycho 100 animéjét, ami ONE-sensei másik műve és jövőre jön az animéje.

Végezetül, így nézne ki, ha a One Punch Man-t a Toei készítette volna:
https://www.youtube.com/watch?v=eV6O0QZcTgE
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #27 Dátum: 15 dec 30, 00:27:05 »

Az első OVA már kijött. Felirat is van hozzá a bleaches boltos bácsi jóvoltából. A címe Road to hero.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 30, 01:06:24 írta ATON14 » Naplózva

....................................................................................................................
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #28 Dátum: 16 jan 16, 16:36:01 »

Megjelent az anime háttérzenéje. Nyaa-n megtalálható, ha valakit érdekelne.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!