24 ápr 28, 11:48:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Charlotte  (Megtekintve 29380 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Dátum: 15 júl 08, 22:26:48 »

A nyári zivatarok közepette, új projekttel jelentkezünk!

Tegyük a szívünkre a kezünket! Ha birtokában lennénk egy különleges képességnek, akkor önző módon kihasználnánk-e azt, vagy nem élnénk vissza vele a mindennapi életünkben? Történetünk főhőse, Otosaka Yu a képességet használva szeretné megteremteni magának a sikeres iskolai életet. Azt azonban nem is sejti, hogy egy titokzatos lány felbukkanásával megnyíilik előtte a különleges képességek használóinak világa. Vajon milyen világ vár rá? Vidám vagy tragikus?

A Key és Maeda Jun által fémjelzett szériák ritkán okoznak csalódást. És, ha ehhez a P.A. Works is betársul, akkor lehet, hogy az Angel Beats! méltó utódjánal lehetünk szem és fültanúi. Mosolyog

Jó szórakozást kívánunk!
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 08, 22:28:19 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #1 Dátum: 15 júl 08, 23:10:44 »

Kifejezetten tetszik így első rész után. Mosolyog Kíváncsi leszek a folytatásra. Kicsit zavart, hogy nem hagytak valami cliffhanger-szerűséget, hogy legalább sejtsük mi lesz a bibi ebben az eddig "idilli" történetben. Mondjuk a végén van egy kérdőjel... az álomban megjelenő alak...? De gondolom az csak valami elfelejtett rokon vagy valami.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 08, 23:18:24 írta Leito-kun » Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #2 Dátum: 15 júl 09, 07:47:42 »

Már alig várom, hogy hazaérjek és megnézzem  Pirul Nevet Mostanában úgyis slice of life szerű animéket nézek. Remélem nem csalódom benne. Gondolkozik

Szerk: Megnéztem, és nagyon tetszik már most.  Mosolyog Nagyon várom a folytatást ^^ Köszönöm, hogy lefordítjátok!!
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 09, 14:48:00 írta Sekai » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
somniatis
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24



« Válasz #3 Dátum: 15 júl 11, 21:01:47 »

Szép a grafikája, jó a történet, élvezhető és vicces, kicsit olyan figura akiről minden fiú tud legalább egy kicsit magára asszociálni.
Naplózva

"Gondolkodom tehát egyedi vagyok."
vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #4 Dátum: 15 júl 14, 18:38:37 »

Kifejezetten tetszik kár hogy már nincs meg kerekperec az anime mert akkor tudnám nézni a következő részt. Pojén
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5 Dátum: 15 júl 16, 16:46:06 »

Pofás kis sorozat baromi szép rajzolással,beteg főszereplővel és érdekes sztorival Nevet x-men tini edition Nevet
Köszike a fordítást! csak így tovább Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #6 Dátum: 15 júl 16, 23:27:43 »

2. rész

Istenem, hogy én már mennyire vártam ezt! Bár sajnálom, hogy a vége ilyen picit szomorkásabb lett. Remélem nem lesz sok ilyen a későbbiekben, és inkább csak vidám hangulatú lesz.

Nem akarok hülyeséget mondani, de Joujirou képességét nem teleportációnak nevezném. Miért kellene ennyire elrugaszkodni ahhoz, hogy valaki teleportáljon?  Gondolkozik Teleportálni úgy kell, mint Goku a Dragon Ball-ban. Megáll egyhelyben, és puff eltűnik.  (Legalábbis szerintem.) A srácot meg akinek a gondolatfotózás képessége van irigylem!  Ördögi Na de ami a lényeg. Eddig nagyon jó az anime, szép rajzolás, jó karakterek. Köszönöm, hogy továbbra is fordítjátok!  Pontosan Mosolyog
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7 Dátum: 15 júl 17, 17:17:35 »

Az szerintem nem teleportálás hanem inkább baromi gyorsan tud futni.Mint Barry.
Amúgy maga a rész jó volt, a rajzolás a parkban gyönyörű.Egészen megkedveltem Naot ikszdé viszont van egy hiba a feliratban:
20:20-nál Yuu azt mondja "hoghogy" szerintem ez "hogyhogy" akart lenni Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #8 Dátum: 15 júl 17, 18:23:58 »

Az szerintem nem teleportálás hanem inkább baromi gyorsan tud futni.Mint Barry.
Futásnak se mondanám, mert akkor azért jobban tudná irányítani magát, na meg a lába nem is éri a földet mikor "teleportál"  >.<#
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #9 Dátum: 15 júl 17, 19:10:37 »

Igen igazad van.Akkor valahogy a kettő kombója,így viszont totál tökéletlen képesség Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #10 Dátum: 15 júl 18, 13:22:15 »

Először is, jó érzés látni, hogy az anime elnyerte a tetszéseteket. Megnyugodhatok, hogy nem fáradok hiába a felirattal. Mosolyog
Az OP/ED kialakítása különösen szép kálvária volt, amit rengeteg dolog hátráltatott, de csak sikerült összehozni. :]

Örülök, hogy abszolút nem kellett unatkozni az első 2 rész alatt, pedig Maeda bá elmondása alapján, az első 6 rész lassan fog haladni, de reméli, hogy az emberek nem fogják magukat halálra unni. Egy esetleges After Story/Refrain is említésre került, de egyelőre várjuk meg, miként ér véget az alapsztori. ^^

Az biztos, hogy a népszerűsítő plakátok érdekesek...
"A fiú szembeszáll a sorssal, még ha valami fontosat el is veszít." (Bal oldalt)
"A szörnyeteg továbbra is kihívja a sorsot, még ha valaki fontosat el is felejt." (Jobb oldalt)


A 2 rész utáni agymenéseim:
- Tetszik, hogy Yu egy seggfej, bár már a 2. részben láthatóan kezd visszavenni ebből.
- Ugyan férfinek tűnik a Yu álmában lévő rejtélyes rokon, de bennem az is megfordult, hogy Nao lesz az, mert annyira jól elvolt Ayumival, plusz mondta is neki, hogy még látják egymást. Aztán jött a második rész és látszólag az elméletemnek annyi is. xD
- Ha jól látom, akkor a csapat másik női tagja az az énekesnő, idol lesz, akiről az első részben szó volt és a TV-ben is mutatták.
- Emiya-kun ismét az Íjász Klub tagja lett. Nevet
- Az OP-ben mintha látni lehetne egy 5 fős, feltételezhetően ellenséges csapatot. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy a vezetőjük az az egy ember lesz, akiben Nao bízik...
- Ki/Mi lehet Charlotte? Az egyik tippem az üstökös lenne, amit Ayumi látni akar, a másik pedig az OP-ben, a vízfelszínen lévő hölgy, akinek lobog a haja, már ha ő nem Ayumi lesz.
- Ha már Ayumi, gyanús, hogy nincs ott a többiekkel az OP végén...

A teleportációval kapcsolatban:
Gondolom azért tűnik furcsának, mert a teleportációt általánosságban úgy értelmezhetjük, hogy A-ból B-pontba lévő eljutás az út megtétele nélkül, viszont Takajo megteszi ezt az utat, amit egy lassított felvételként látunk, de futásnak meg nem nevezhetjük. Konklúzió: tökéletlen a képessége, ahogy Yu is mondta. ikszdé
Érdekességként még elmondható, hogy a teleportációs technikák nevében, szériától függetlenül, az "Idō" = "Mozdulat" szó általában megtalálható szokott lenni, még ha ténylegesen nem is kell mozogni. Az első részben már leírtam, hogy a "Shunkan Idō" = "Azonnali Mozdulat"-ot értelmezik úgy a japán szótárak, hogy "Teleportáció", de akkor mondok még 2 példát az Indexből, mi másból: :]
- Teleport, azaz "Kūkan Idō" = "Térbeli Mozdulat". Ezt mondanám az út megtétele nélküli teleportációnak, ráadásul a használó képes még a nála lévő tárgyakat is elteleportálni, feltéve, hogy megérinti őket eközben.
- Move Point, azaz "Zahyō Idō" = "Koordinált Mozdulat". A használó szintén képes az út megtétele nélküli teleportációra, ráadásul érintés nélkül megy neki az olyan dolgok távoli helyre való elteleportálása, ami a hatótávolságán belül van.
----------

Bár sajnálom, hogy a vége ilyen picit szomorkásabb lett. Remélem nem lesz sok ilyen a későbbiekben, és inkább csak vidám hangulatú lesz.

Nem akarom elvenni a kedved, de még ha happy ending is lesz, a 100-as papírzsepit tessék előre bekészíteni! ^^"
A Key és/vagy Jun Maeda szériáknak ez az egyik ismérve. Ahogy Fehér elvtárs mondá egyszer: "Egyik percben sírsz a másikban nevetsz. Oszt a végére elmebajos lehetsz." Pojén

20:20-nál Yuu azt mondja "hoghogy" szerintem ez "hogyhogy" akart lenni Nevet

Köszi, hogy kiszúrtad! Tegnap este már javítottuk. ^^

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
somniatis
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24



« Válasz #11 Dátum: 15 júl 22, 06:15:23 »

Sziasztok, jókor állítottam meg jó helyen a videót ( 3. rész, nem spojler ), így hát egy (szerintem) humoros képpel kívánnék jó reggelt mindenkinek Nevet

Naplózva

"Gondolkodom tehát egyedi vagyok."
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #12 Dátum: 15 júl 26, 18:02:42 »

3. és 4. rész

Ez az anime egyre jobb!  Nevet Kíváncsi leszek, hogy mi lesz a történetben a csavar, mert eddig azon kívül, hogy embereket vettek rá arra, hogy ne használják a képességeiket, vagy elhívták az iskolájukba, más nem nagyon történt.  Gondolkozik És ami még jobban foglalkoztat, hogy Yuu hogy fogja rávenni Ayumit, hogy ne használjon több pizzaszószt  smirksweat ikszdé
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #13 Dátum: 15 júl 27, 21:13:24 »

Csak úgy tudja használni a képességét a srác ha előtte csurom vizes lesz.Ruhában ikszdé
Bastian kibírtad nevetés nélkül? Nevet én bekönnyeztem amikor olvastam Nevet

Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #14 Dátum: 15 júl 27, 22:04:35 »

Annál a résznél nekem Yu arckifejezése tetszett, amikor megjegyezte, hogy milyen macerás az a képesség. Nevet

Gonosz leszek, de az öklösön nevettem a legnagyobbat, amit Tomori hirtelen bekapott. A fickó gondolta, hogy most ő lesz Kamijou Touma és a jobb kezével elpusztítja Nao beteges illúzióit. Erre utaltam a hírszöveg utolsó mondatában. A lényeg az, hogy Toumának nem okoz problémát, ha a helyzet megkívánja egy nő megütését. ikszdé
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: [1] 2 3 ... 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!