24 ápr 28, 14:45:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Te milyen Naruto filmet készítenél?  (Megtekintve 3559 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Dátum: 15 ápr 27, 14:50:10 »

A cím adja magát.

Ha te rendezhetnél és írnhatnál egy Naruto filmet, akkor milyen lenne? Mi lenne a történet? Part 1, Part 2, The Last vagy Boruto korabeliek lennének a karakterek és a film időpontja? Milyen témát adnál neki? Kik lennének a főbb szereplők?
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1 Dátum: 15 ápr 27, 15:40:21 »

Én egy crossovert szívesen megnéznék már.
One Piece már Torikoval meg Dragon Ballal is csapatta közösen.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #2 Dátum: 15 ápr 27, 16:55:18 »

Én egy crossovert szívesen megnéznék már.
One Piece már Torikoval meg Dragon Ballal is csapatta közösen.

No igen, de van egy kis akadálya: míg a Toriko - Dragon Ball - One Piece trió mind a Toei tulajdona, addig a Naruto a Pierrot-é, tehát max a Yu Yu Hakusho-val vagy a Bleach-el tudna, már ha ragaszkodunk a shonen-ekhez.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3 Dátum: 15 ápr 27, 17:35:04 »

Azt el tudnám képzelni hogy Daenerys Targaryen föl bérli konohát hogy szerezzék meg neki a Vastrónt,de Naruto elküldi a halál f.szára,mondván ez nem az ő dolga és nem sodorja veszélybe az övéit.Daenerys erre megsértődik és kikiáltja a shinobi világot az ellenségének és bosszút fogad amint elég nagy lesz a CGI büdzsé a sárkányainak.De megjelennek a feláldozhatók és jól elpaskolják a popsiát,mondván húzzon haza Essosra azt ott ne uralkodjon Westeros helyett.De Dany beházasodik Orochimaruhoz és szül még egy félig kígyó,félig sárkány köjköt amivel az ura majd jól elnyammog.
A rendező lehetne mondjuk Kubrick (megoldjuk)
A főbb karakterek Naruto,Hinata,Orochimaru,Daenerys,Stallone és a teljes squad ja és Lady Gaga aki azt játszik akit akar.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #4 Dátum: 15 ápr 27, 20:23:10 »

Szerintem én megcsinálnám az Indul a bakterház Narutós változatát.  ikszdé Faceg
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5 Dátum: 15 ápr 27, 22:07:16 »

No igen, de van egy kis akadálya: míg a Toriko - Dragon Ball - One Piece trió mind a Toei tulajdona, addig a Naruto a Pierrot-é, tehát max a Yu Yu Hakusho-val vagy a Bleach-el tudna, már ha ragaszkodunk a shonen-ekhez.

Speciel pont erre a kettőre gondoltam. ikszdé
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #6 Dátum: 15 ápr 27, 22:19:13 »

Nekem már elegem van az ilyen crosscoverekből. Alapból elég illúzióromboló, hogy ha egy kicsit is komolyan veszi az ember, főleg egy gyámoltalan csak animét néző egyed, aki még nagyjából az se tudja, mi az a filler, az a CC után folyamatosan az várná, hogy egy kétes szituációban mikor tűnik fel a másik anime szereplőgárdája segíteni. De nem ez a nagyobb baj.
Inkább az zavar, hogy próbálják egy szintre helyezni az összes főszereplőt, holott ez abszolút hülyeség. A TorikoxOPxDBZ crosscoverben is elég fail volt nézni, hogy Luffy meg Toriko elvolt a SSJ Gokuval... Ja meg Vegita Zoroval.. jó vicc ikszdé

A topichoz kapcsolódva én már nem készítenék semmilyen Naruto filmet, hisz bőven van elég és a rengeteg filler miatt már kb minden mozdulatát ismerjük a szereplőknek.
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #7 Dátum: 15 ápr 27, 22:25:36 »

Én bevallom egy The Last és Konoha Hiden novel közötti filmre gondoltam, ami arról szólna, hogy mi történt Amegakure-ban.

A plot az volna, hogy Amegakure élére egy új gonosz kerülne, aki a Negyedik Ninja Háború után rátalálna Madara holttestjére és annak segítségével akkora erőre tenne szert, amivel már veszélyt jelentene, majd miután elhintette a gyűlölet magvait (Nagy országok elnyomóak, Naruto megölte a falu szeretett vezetőjét Pain-t stb) háborút hírdetne Konoha ellen, melyet egy "titkos fegyverrel" akar megnyerni. Kakashi ugyan mozgósítja a haderőket, viszont elküld két csapatot (Naruto-t, Kiba-t, Shino-t és Hinata-t + Rock Lee-t, Tenten-t és Haruno Sakura-t), hogy találják meg az aktuális fő gonoszt és állítsák meg még mielőtt a háború kitörne (Naruto + Hinata + Kiba + Shino), valamint találják meg a titkos fegyverét és pusztítsák el (Sakura + Rock Lee + Tenten). Később Sasuke is előkerül, méghozzá azért, hogy elpusztítsa a fegyvert.

Fontosabb szereplők: Naruto, Sasuke, Sakura, Hinata, Kiba, Shino, Tenten, Rock Lee, Kakashi

Hossz: max mint a Road To Ninja.

No igen, de van egy kis akadálya: míg a Toriko - Dragon Ball - One Piece trió mind a Toei tulajdona, addig a Naruto a Pierrot-é, tehát max a Yu Yu Hakusho-val vagy a Bleach-el tudna, már ha ragaszkodunk a shonen-ekhez.

Speciel pont erre a kettőre gondoltam. ikszdé

Hmmmm, mondjuk egy Naruto X Bleach crossover valóban jó lenne! Mosolyog

Amúgy egy kis kitérő: nem tudom, láttad-e a The Last filmet, de egyedül nekem tűnik úgy, mintha a Bleach animátorai dolgoztak a filmen? Csak mert te egy picivel jobban láttod az animációs különbségeket és hasonlóságokat.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8 Dátum: 15 ápr 28, 13:03:28 »

Még nem láttam a moviet. De egyébként a shippuudenben is nagyon sokszor volt olyan, hogy korábban már Bleachet is animáló emberkék dolgoztak 1-1 epizódon. (Általában azok a legigényesebb epizódok.)  Mosolyog

A 2 anime openingjeit is érdemes összehasonlítani.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 28, 13:04:03 írta Dani » Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #9 Dátum: 15 ápr 28, 15:24:28 »

Én bevallom egy The Last és Konoha Hiden novel közötti filmre gondoltam, ami arról szólna, hogy mi történt Amegakure-ban.

A plot az volna, hogy Amegakure élére egy új gonosz kerülne, aki a Negyedik Ninja Háború után rátalálna Madara holttestjére és annak segítségével akkora erőre tenne szert, amivel már veszélyt jelentene, majd miután elhintette a gyűlölet magvait (Nagy országok elnyomóak, Naruto megölte a falu szeretett vezetőjét Pain-t stb) háborút hírdetne Konoha ellen, melyet egy "titkos fegyverrel" akar megnyerni. Kakashi ugyan mozgósítja a haderőket, viszont elküld két csapatot (Naruto-t, Kiba-t, Shino-t és Hinata-t + Rock Lee-t, Tenten-t és Haruno Sakura-t), hogy találják meg az aktuális fő gonoszt és állítsák meg még mielőtt a háború kitörne (Naruto + Hinata + Kiba + Shino), valamint találják meg a titkos fegyverét és pusztítsák el (Sakura + Rock Lee + Tenten). Később Sasuke is előkerül, méghozzá azért, hogy elpusztítsa a fegyvert.

Fontosabb szereplők: Naruto, Sasuke, Sakura, Hinata, Kiba, Shino, Tenten, Rock Lee, Kakashi

Hossz: max mint a Road To Ninja.

Na ez egy rohadtjó ötlet.Egy fokkal jobb mint az enyém.A titkos fegyver meg lehetne esetleg a 10 farkú burka egy csomó chakrával.olyamsi amit Obito mondott a kage találkozón.Ilyen atombomba féleség.Miután meg legyőzték.meg is nyílna a város a világ felé.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!