24 ápr 28, 01:21:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nanatsu no Taizai  (Megtekintve 49750 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #135 Dátum: 15 márc 31, 16:05:03 »

Hát a vége olyan pocsék lett hogy arra már új szót kéne kitalálni  Neeem Szomorú, + elkövették ugyanazt a hibát mint az Attack on Titánban ami nekem nagyon nem tetszett!

Mondjuk ha lesz folytatás akkor remélem hogy ott valamennyire korrigálják a pontatlanságokat!
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #136 Dátum: 15 ápr 01, 23:00:06 »

Na végre történik valami!

Éppen a mai nap gondoltam rá, hogy már elég rég óta nem volt Nanatsu no Taizai rész, erre tessék! bow Bár nem sok minden történt, de ez is több mint a semmi. Már nagyon várom a harcokat! Mosolyog

Szerk: Gyorsan megnéztem mind a 24 részt. A kérdésem az lenne, hogy egész pontosan melyik fejezetig dolgozták fel a mangát? Mert akkor onnan folytatnám az olvasást. Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 02, 21:02:04 írta Sekai » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #137 Dátum: 15 ápr 02, 23:18:22 »

Sekai: kb. a 100. részig jutottak el, onnan folytathatod.

A sorozat jó volt, megvolt a hangulat, izgalom, fordulat. Összességében minőségi munka, ha önmagában nézem 8/10. Néhol adhattak volna több időt, pár jelenetnél siettek, illetve a töltelékek hiányoznak, amitől kerek egész lesz a történet. De pont ezek hiánya miatt nem ragadja meg a nézőt, egy jó minőségű shounen, de sajna nem örök darab.

Ebből a szempontból a manga jobb. Megvannak azok a plusszok, amik kellenek. Én tovább olvastam és fogom követni a mangát is, végre megtudtuk Meliodas erejének forrását, és a 7. halálos bűnt is megismertük.

Azt tudja valaki milyen sűrűn jönnek a manga részek?
Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #138 Dátum: 15 ápr 03, 07:07:47 »

Hetente jön ki a manga általában hétfőn ha jón tudom!
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #139 Dátum: 15 máj 26, 20:35:10 »

Én azóta tovább követem a mangát, van bárki más rajtam kívül? Mosolyog
Naplózva
zeropiece
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 34


« Válasz #140 Dátum: 15 jún 20, 21:57:34 »

Üdv a Nanatsu no Taizai Ban no Bangai-hen lesz magyar felirattal?
Naplózva

Nincs olyan hogy erõs ellenfél mert én erõsebb vagyok.(kivéve Yamchánál és Chuk Norrisnál)
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #141 Dátum: 15 júl 23, 21:03:29 »

Amint lesz hozzá olyan videó, amelybe érdemes feliratot égetni, természetesen lesz, ám ez igaz a következő OVA-ra is, ami augusztusban jelenik meg a következő mangakötettel.
Naplózva

kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #142 Dátum: 15 júl 30, 09:33:41 »

Sziasztok csak annyit kérdeznék,hogy ennek lesz második évadja ?
Naplózva
Jokerke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103



« Válasz #143 Dátum: 15 júl 30, 10:41:14 »

Lehet, hogy lesz, de még nem tudjuk. Valószínű, hogy előbb várnak még 100 fejezetet és csak aztán csinálnak belőle második évadot (ahogyan azt eddig is tették  Nevet)
Naplózva

\\\"Élvezd a kitérőket! A lehető legjobban. Ugyanis ezeken találod meg azokat a dolgokat amik sokkal fontosabbak, mint amit el akarsz érni.\\\"
       - Ging Freecss
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #144 Dátum: 15 júl 31, 17:11:52 »

Már jó ideje a listámon volt ez az anime, de rengeteg ok miatt, csak a múlthéten tudtam elkezdeni és napi 3 résszel be is daráltam kb. egy hét alatt ezt a sorozatot, ami...

BAROMI JÓ VOLT!!! Nem hittem volna, hogy így meg fog tetszeni, mert a One Piece-hez hasonlóan, itt se tetszett a karakterdizájn, legalábbis az arcuk (főleg a szem és az orr). Azonban 3-4 rész alatt megszoktam az egészet és már egyáltalán nem zavart Nevet

Az viszont durva, hogy részenként 4-5 fejezetet dolgozott fel, ez még A1-hez képest is nevetséges tempó. Emlékeztek a Fairy Tail első évadjára? Ott csak 3, extrém esetben 4 fejezet volt feldolgozva egy epizódba, de baromira lehetett érezni a kapkodást ott is... És sajnos ez ebben az animében is jelen volt, azonban!

Megértem, hogy a mangában jobb volt meg minden, de egy olyannak, mint nekem, aki csak az animét látta, szerintem abszolút élvezhető és baromi hangulatos sorozat volt ez Mosolyog
Írtam, hogy az arcok nem tetszettek az elején annyira, de grafika akkor is gyönyörű volt, főleg ezzel a sok szép színnel.(megvan hová tűnt a Fairy Tail S2 animéből mostanság a szín ikszdé )
A harcok meganimálása is nagyon tetszett nekem, az esetek 90%-ában összefüggő és választékos verekedések voltak minőségi módon megcsinálva, nem csak állóképes vagy egy ütést folyamatosan ismétlődő pofonok.
De talán a legjobb mind közül a hangok voltak Mosolyog Legyen az szinkron vagy háttérzene, engem abszolút megnyertek minden zörejjel Nevet Főleg az opening előtti "trailer" közben hallható muzsika volt a kedvenc nálam, de az openingek is jók lettek Mosolyog

A történetről meg: Amilyen klisés már ez a középkoros lovagi dolog, varázslás, technikák és szörnyek, egyáltalán nem vártam sokat a sorozattól, de meglepő módon sikerült olyan jól tálalnia ezeket, hogy emelem kalapom!
Bár sok volt a "random faktor", főleg Helbram folyamatos átalakulásai (de még volt több karakter is másnak álcázva elsőnek) és a gonosz szereplő - jó szereplő átállások, de itt is a legtöbbször inkább tetszett a dolog, mint sem Nevet Abszolút szórakoztató jelenetek voltak.
De inkább írok arról, ami nem tetszett: Sok szereplő a One Piece sorozathoz hasonlóan nem ismerte a halál szót és már fogtam a fejem, hogy miket élnek túl. Jó mondjuk, sokszor ki lett magyarázva, hogy a démonok gyorsan regenerálódnak, vagy Elizabeth asspull gyógyítós képességével tudta megmenteni az embereket stb... de néha ez már sok volt. Viszont annyi vér folyt a sorozatban, meg hát így is voltak elhalálozások, hogy ez se volt élvezhetetlenül zavaró, de azért mindenképp piszkálta a csőröm néha.
A másik dolog meg Gilthunder volt. Ez az "Erősebb vagyok, mint bármelyik Halálos Bűn" szövege... Hát nem hiszem, hogy a mangaka a legelején tudta, hogy miképp fogja tisztázni ennek a karakternek a megtérését. Nagyon erőltetett magyarázat volt nekem ez az átok meg varázsige dolog.

De igazából ennyi. A főszereplőket imádtam (főleg Bant Nevet), a harcokat öröm volt nézni és a hangulat végigkísérte az egész sorozatot: 9/10-re osztályzom Mosolyog
A 10/10-től sem volt messze, de a fentebb említett "hülyeségek" és a túl gyors tempó miatt mégse tudom megadni rá a tökéletes jelzőt.
Azonban még így is bátran ajánlanám mindenkinek!

Egyébként köszönöm a minőségi égetett feliratot, Tapion-sama! kacsint

Soká lesz még így 2. évad, viszont érdekelne a folytatás, szóval lehet követni fogom mangában. Esetleg tudna küldeni valaki egy PM-et nekem, hogy melyik verzió a legjobb az olvasásra? Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 31, 17:16:06 írta Csabi28 » Naplózva

Jokerke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103



« Válasz #145 Dátum: 15 aug 01, 11:25:12 »

Ami a Gilthunderes dolgot illeti, a mangát olvasva nekem pont az jött le, hogy a csavar előre be lett tervezve. Az "átok" és a "varázsige" igazából nem voltak sem átkok sem varázsigék. Az "átok" csak egy egyszerű zsarolás volt, Vivien megzsaroltal Gilthundert azzal, hogy egy kimérát küldött Margaret után ami megöli, ha Gil elmeri mondani bárkinek, hogy Hendy és Dreyfus ölték meg a Fő Szentlovagot. A "varázsigét" meg azért mondta Gilthunder Meliodasnak, hogy megtudja, hogy valami baj van de nem szólhat róla senkinek sem.

A manga olvasására pedig ezt az oldalt ajánlom: http://manga.redhawkscans.com/
Naplózva

\\\"Élvezd a kitérőket! A lehető legjobban. Ugyanis ezeken találod meg azokat a dolgokat amik sokkal fontosabbak, mint amit el akarsz érni.\\\"
       - Ging Freecss
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #146 Dátum: 15 aug 01, 12:38:18 »

@Csabi

Gilthunder igazi jellemére és Elizabeth gyógyító képességére is bőven voltak utalások. Az "asspull" kifejezést még véletlenül sem ennél a szériánál kell keresni, de azért megguglizhatod. ^^"

Előbbinél egyszerű a képlet. Meliodas évente Berniába járt a sörért és információkért. A leszúrt kard láttán rögtön tudta, hogy Gilthunder akar neki üzenni. Visszadobta a kardot, amivel jelezte, hogy megkapta az üzenetet. Az animében még egyértelműbbé is tették az egészet azzal, hogy Gilthunder külön kimondja Meliodas nevét, miután a kard becsapódott a toronyba. A Fehér Álmok Erdejénél szintén beraktak egy extra jelenetet, ahol Gilthunder ül a lován, néz az erdőre és Meliodas nevét mondja. A többi szerintem egyértelmű. Gil kimondta a "varázsigét", Mel vette a lapot és a dolgok idővel visszaálltak a rendes kerékvágásba.

Elizabeth erejét sem kell magyarázni. Nem volt furcsa, hogy a doki hirtelen felépült a közel halálos sérülésből? A Gilthunder által okozott vágást Meliodason is szerintem ő gyógyította meg és nem Mel gyógyító ereje segített.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #147 Dátum: 15 aug 03, 15:52:34 »

Ez az ova jó volt csak kb összevágták a visszaemlékezést és raktak hozzá bye bye 5 percet
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #148 Dátum: 15 aug 03, 22:24:22 »

Szerintem is jó ova volt, itt nem siették el Ban és Elaine remek történetét, hanem szép, ideális tempóban jöttek a cselekmények és lett + néhány jelenet, amivel jobban át lehetett érezni, miért szerettek egymásba. Így kellett volna az animében is, rászánni egy teljes részt erre. Na mindegy, itt megkaptuk normálisan Mosolyog Bár az Ova 70%-át már láttuk, de azért így is volt néhány új jelenet Nevet
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #149 Dátum: 15 aug 14, 22:44:33 »

Még csak most daráltam le ezt az animét. A manga ismeretében egész jó lett. Pár dolgot kihagytak, de igazából nem baj. Egyedül a végén, Dreyfus-szal kapcsolatban bökte egy kicsit a csőröm, hogy kimaradt 1-2 dolog, aminek később jelentősége lesz.

A szinkronok okék lettek, egyedül Diane hangját tartottam kicsit magasnak.

Viszont, ahhoz képest, hogy Diane és King múltját szinte 100%-ban feldolgozták, Elaine és Ban múltját az animében eléggé megnyirbálták. Persze ezt a Bandita Ban OVA-ban pótolták, de még ott is kihagytak egy jelenetet (vagy csak én voltam vak...). Szomorú ...amit persze most nem találok a mangában, hogy belinkelhessen... ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!