24 ápr 27, 19:39:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 11
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nanatsu no Taizai  (Megtekintve 49745 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Dátum: 14 okt 09, 14:40:04 »


Nakaba Suzuki mangájának sikerén felbuzdulva úgy döntöttünk, hogy belevágunk a Hét Halálos Bűn animációs történetébe is.

Liones Királyságban boldog békeidők voltak, a Szent Lovagok védelmezték az országot a különböző fenyegetésektől, ám egy napon egy csapat lovag, akiket a Hét Halálos Bűnnek hívnak, fellázadtak az ország ellen, lemészároltak több tucat Szent Lovagot, majd nyom nélkül eltűntek. Senki sem tudja, hogy életben vannak-e, vagy sem.
Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #1 Dátum: 14 okt 10, 21:00:57 »

A shurikendobálózásnál nem válaszolt senki szóval itt kérdezem meg. Most ment tönkre a videókártyám, ezért HD-t nem tudok lejátszani, ezért az lenne a kérdésem, hogy 480p-ben nem is lesz soha feltöltve?
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2 Dátum: 14 okt 11, 03:25:36 »

Nos, a nyaa-ra nem került fel 480p-s verzió ( legalábbis olyan nem, amihez megérné időzíteni a feliratot ), csak valami indonéz feliratos mkv. Ha esetleg felkerülne a közeljövőben, természetesen átidőzítjük ahhoz is.

Égetett magyar feliratos 480p videó viszont biztos, hogy nem lesz.
Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #3 Dátum: 14 okt 11, 12:21:53 »

Nos, a nyaa-ra nem került fel 480p-s verzió ( legalábbis olyan nem, amihez megérné időzíteni a feliratot ), csak valami indonéz feliratos mkv. Ha esetleg felkerülne a közeljövőben, természetesen átidőzítjük ahhoz is.

Égetett magyar feliratos 480p videó viszont biztos, hogy nem lesz.

Köszönöm, hogy válaszoltál! Hát akkor úgy tűnik, hogy amig nem tudok összegyűjteni egy új videókártyára addig nem nézem az animét  >.<#

Szerk: Megoldottam a problémát! Indavideóról le lehet tölteni videókat egy addon segítségével, és szerencsémre valaki már fel is töltötte az első részt felírattal  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 11, 19:39:38 írta animefanta » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
akla
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #4 Dátum: 14 okt 13, 16:50:32 »

A második részhez a .rar fájlban nincs benne a felirat.  Neeem
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #5 Dátum: 14 okt 13, 17:35:43 »

A javítás megtörtént. Rossz mappából töltöttem fel a .zip fájlt.
Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #6 Dátum: 14 okt 24, 02:11:17 »

Alig várom, hogy ez a topic is beinduljon! Jó lenne, ha sokan jönnének, de egyenlőre ez sajnos nincs így  Sír Sír
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #7 Dátum: 14 okt 24, 20:09:46 »

Áhhh ne aggódj,ha az anime képes lesz a továbbiakban is tartani a mangaból adódó elvárások színvonalát,akkor úgy fognak jönni rá az anime őrültek,mint a legyek. Nevet
Én a mangába a 16. fejezetnél kezdtem el követni,szóval örültem mikor láttam,hogy lesz anime adaptációja.
Azt kell hogy mondjam eddig ez a 3.rész nagyon jól meg lett csinálva.
Úgy eltalálták nagyjából,a történet hangulatát a rajz stílussal meg a zenékkel.
Régen volt már,hogy egy animének tetszett az openingje meg az endingje is.
Az különösen tetszett ahogy megcsinálták melodias "első" csatáját is,de eddig a top pillanat az az volt amikor vissza hajította kicsi gill lándzsáját.
Remélem tartják ezt a színvonalat és nem fejezik be 10,12 résznél mint oly sok másik animét. Mosolyog
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #8 Dátum: 14 okt 25, 01:07:45 »

Kiváncsi vagyok arra is, hogy vajon melyik topic lesz felkapottabb. Ez, vagy az AoT!?
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9 Dátum: 14 okt 25, 08:53:18 »

Csodálkoznék, ha nem az AoT-nál...akkora hype veszi körül azt az animét (szerintem abszolút jogosan), hogy olyat régen láttam. Magyarul aki soha nem nézett animét, valószínűleg még az is találkozott már vele. Ott van a 3-4 "nagy" shounen között-mellett népszerűségben.
Mert aki nem néz animét, az is tudja, hogy mi az a Naruto, meg a Bleach, jó eséllyel halott a Death Note-ról meg a Full Metal Alchemistről, és mostanában az Attack on Titanról.
Na mindegy, lehet, hogy ez a manga/anime elképesztő jó lesz, de eddig (eddig, a magyarul megjelent részekig) nem lehet összehasonlítani az AoT-al. Persze én annak nagy rajongója vagyok, szóval valszeg van bennem egy jókora elfogultság  Nevet
Bocs az OFF-ért.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10 Dátum: 14 okt 25, 12:10:01 »

Csodálkoznék, ha nem az AoT-nál...akkora hype veszi körül azt az animét (szerintem abszolút jogosan), hogy olyat régen láttam. Magyarul aki soha nem nézett animét, valószínűleg még az is találkozott már vele. Ott van a 3-4 "nagy" shounen között-mellett népszerűségben.
Mert aki nem néz animét, az is tudja, hogy mi az a Naruto, meg a Bleach, jó eséllyel halott a Death Note-ról meg a Full Metal Alchemistről, és mostanában az Attack on Titanról.
Na mindegy, lehet, hogy ez a manga/anime elképesztő jó lesz, de eddig (eddig, a magyarul megjelent részekig) nem lehet összehasonlítani az AoT-al. Persze én annak nagy rajongója vagyok, szóval valszeg van bennem egy jókora elfogultság  Nevet
Bocs az OFF-ért.
Engem személy szerint az valahogy jobban megfogott. Szerintem maga a környezete, a szereplők, úgy minden valahogy jobban megragadott. Pirul (mármint az AoT)
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 25, 12:12:24 írta animefanta » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #11 Dátum: 14 okt 28, 15:06:24 »

Látom az SnK már ide is beférkőzött. -_-
Kivételesen most úszok egyet az árral:
http://38.media.tumblr.com/ef5b84ef8cad0e40e2ac444c1d6a9d55/tumblr_ncnty6WxRQ1snl50to1_400.jpg
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 28, 15:09:31 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #12 Dátum: 14 okt 28, 19:27:00 »

Kinnt a 4. rész is és nem bírtam magam tűrtőztetni ezért megnéztem a raw verziót. És végre megjelenik sokak kedvenc karatere is kacsint ,és oltári jó szinkronhangot kapott! És majd ha lesz felirat hozzá,ne kapcsoljátok ki a videót az ending után ! Egyébként ütős rész lett pont mint az előző 3 rész. Csak azt sajnálom hogy azért az előző részeket picit megvágták és 1-2 párbeszéd ami a mangába volt az animébe nem került bele. Pl. Mikor Elizabeth ügyetlenkedik a kocsmában és kimegy,na azt a részt teljesen kivágták. Na de erre van a manga, hogy ezeket pótoljuk Nevet
Naplózva
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #13 Dátum: 14 nov 12, 20:21:48 »

Nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem a 6. résznél lett csalódás az anime  >.<# Tök sok dolgot kihagynak az animéből,vagy megváltoztatják mint ahogy a mangába is volt ! ÉS így nem teljes a hatás. Nem értem minek sietnek ennyire még akkor is ha csak 24 részesre tervezik,mert biztos hogy lesz 2. évad is. De szerintem meg nem 24 részesre kéne tervezni ezt az animét, és főleg nem kéne így rohanni. Pl. Ban belépőjét is totál elrontották, kivágták azt a részt mikor meglátogatja az orvos lányát a börtönbe, aztán mikor kiszabadulnak ott is egy pár jelenetet kihagytak animéből. A harc is so-so. Olyan pontosan követik a mangát, hogy itt is állóképekhez folyamodnak,és az animáció néhol folyamatos de mégse olyan dinamikus mint azt elvárná az ember, meg most döntsék már el hogy mennyire cenzúráznak,mert azért vér van, de pl. azért az elagyabulált elizabethre több sebet tehettek volna. Az ilyen apróságok is tök lelombozóak így hogy a mangát is olvassa az ember  >.<# Pedig reménykedtem nagyon benne. Mivel a Naruto animének jövőre valószínű vége lesz, kezdhették volna akkor az animét,mert akkor bőven lenne mit feldolgozni mangaszinten, és nem kéne rohanni,mert a one piece,meg a fairy tail és a dragon ball kai mellett nem nagyon lenne más hosszabb shounen anime. És szerintem ha szépen igényesen feldolgoznák a mangát teljes cenzúra nélkül és úgy hogy semmit se hagynak ki, akkor megkapnánk a Naruto és  a Dragon ball méltó utódját mint animét !
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #14 Dátum: 14 nov 12, 20:56:47 »

Az adaptációk(anime) elsődleges célja az adaptált termék(manga, light novel) népszerűsítése. Manapság nem kifizetődő a véget nem érő shounen anime, mert egy szezon is képes hatalmasat dobni az eladásokon. Feleslegesen minek dolgozzon egy stúdió, ha a minőség idővel hullámzó lesz és a kezdeti növekedés meg fog állni? Inkább várok éveket egy új szezonra, csak ne legyen olyan ocsmány az egész, mint amivé a véget nem érő adaptációk válnak.

Ban belépőjének megváltoztatását még elfogadtam, de Elizabeth jelenete gáz lett. Semmi durva nem volt abban, ahogy besétált a rovartornádóba. Kapott pár vágást, ahhoz képest, hogy a mangában rendesen folyt a vér a homlokáról és az arcáról. Van valami szabály, hogy kímélni kell a női karaktereket, ha ilyesmiről van szó, vagy micsoda?

A rész végén sok ismerős arc nézte a csillaghullást.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 12, 20:59:36 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: [1] 2 3 ... 11
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!