24 ápr 27, 21:01:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 11
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nanatsu no Taizai  (Megtekintve 49747 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #15 Dátum: 14 nov 13, 01:13:34 »

Hát, ettől a résztől nem estem éppen hasra.

Kezdjük azzal, hogy Ban jeleneteinek a felét kivágták, és a pcsis jelenet sem ütött közel sem akkorát, mint a mangában.
Elizabeth jelenetéből teljesen hiányzott az az erő és elszántság és vívódás, ami a mangában érezhető, mind amikor besétált a bogátfelhőbe, mind amikor leharapta Ruin csengőjét.
Az utána következő résznél a mangában, amikor Meliodas szétveri Ruint a mangában énk kb tapsoltam. Igazi F'Yeah pillanat volt, itt meg szinte semmi érzelmi hatást nem váltott ki belőlem, de még mindig jobb volt, mint Elizabeth jelenete.

A végén a csillaghullás alatt a fekete hajú hölgyet, akit mutatnak, neki jól becenzúrázták a ruciját a mangához képest, de jó volt látni az animében is ezeket a karaktereket elsőnek szinesben.

-------------

Amúgy mindent összevetve eddig 1-1 részt kivéve elégedett voltam az animével, de ez a rész nagyon méllé lett lőve szerintem.
Naplózva

tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #16 Dátum: 14 nov 13, 19:08:21 »

Mangával egyébként mi a helyzet ? Nem tudtam várni így eléggé belemerültem és most tartok az 52. fejezetnél.
Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #17 Dátum: 14 nov 14, 18:20:57 »

A manga az még megy tovább.
A rész az ugyan kicsit tompítottabb volt mint a manga fejezet,de nekem akk is bejött.
Ban és Melodias találkozása is jól meg lett animálva.
És tegyük hozzá,ha a rész egyetlen bűne,hogy nem hozza át teljesen a mangát,az nem akkora gáz,mint a színezett állóképek,béka segge alatti animáció stb.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Mafu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 891


Unknown


« Válasz #18 Dátum: 14 nov 14, 23:07:03 »

Én is belekezdtem a sorozatba, hát engem eléggé megfogott, rég láttam ilyen képernyőhöz kötő sorozatot. Nevet

Ja és ez is egy 24/12 részes történet lesz vagy több rész is várható?
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #19 Dátum: 14 nov 14, 23:37:57 »

Egyelőre 24. A feltevésem viszont az, hogy jövő ősszel jön még egy szezon, majd 2 évig Magi, vagy valami más, majd megint Nanatsu. Meglátjuk, hogy mi lesz belőle. Mindenesetre, nem szeretném, ha sietne az anime. Olyan szépen le lehetne zárni az 50. fejezetnél. 6 rész után viszont már 16 fejezetet feldolgoztak. Lassíthatnának. :/
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #20 Dátum: 14 nov 16, 18:32:59 »

Drahaka- úgy értettem, hogy a manga fordításával mi a helyzet ? csináljátok még ? Csak mert eddig hetente jött 1 fejezet,de már jó ideje nem adtatok ki.  Közben beértem a mangát,és elolvastam 103. fejezetet,és hát ha az anime nem is de a manga az nálam már dragon ball és naruto verő alkotás! Sokat nem is beszélnék róla,mert ez nem a manga topicja,de rég tetszett már úgy manga mint ez !
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #21 Dátum: 14 nov 16, 18:36:10 »

Chakra-dono már kifejtette mi a helyzet a Manga Projekteken belül. ^^
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #22 Dátum: 14 nov 16, 19:35:20 »

Drahaka- úgy értettem, hogy a manga fordításával mi a helyzet ? csináljátok még ? Csak mert eddig hetente jött 1 fejezet,de már jó ideje nem adtatok ki.  Közben beértem a mangát,és elolvastam 103. fejezetet,és hát ha az anime nem is de a manga az nálam már dragon ball és naruto verő alkotás! Sokat nem is beszélnék róla,mert ez nem a manga topicja,de rég tetszett már úgy manga mint ez !

És itt is: http://naruto-kun-hu.blogspot.hu/2014/11/nanatsu-no-taizai-seven-deadly-sins.html
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #23 Dátum: 14 nov 16, 23:38:21 »

Hát én angolul belekezdtem a mangába, de úgy döntöttem, hogy leállok, és ikább megvárom amíg elér oda a fordítás, és majd akkor folytatom az olvasást. Az anime viszont nekem annyira nem jön be.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Jokerke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103



« Válasz #24 Dátum: 14 nov 17, 19:30:05 »


A végén a csillaghullás alatt a fekete hajú hölgyet, akit mutatnak, neki jól becenzúrázták a ruciját a mangához képest, de jó volt látni az animében is ezeket a karaktereket elsőnek szinesben.


Igazából nem cenzúrázták a ruciját. A mangában is ilyen volt rajta
http://mangafox.me/manga/nanatsu_no_taizai/v03/c016/19.html
Naplózva

\\\"Élvezd a kitérőket! A lehető legjobban. Ugyanis ezeken találod meg azokat a dolgokat amik sokkal fontosabbak, mint amit el akarsz érni.\\\"
       - Ging Freecss
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #25 Dátum: 14 nov 22, 14:28:59 »

7. rész
Menjenek a jó édes anyjukba a készítők ! Kivágták azt a részt mikor találkoznak King házikedvencével !  >.<# És persze így megint kimaradt egy fasza kis Ban pillanat !  >.<# Egybként ettől függetlenül ez most jó rész lett,és tetszett, hogy megmutatják Ban bűnét is. Azon azért besírtam,mikor Meliodas felébred köszön Elizabethnek és mondd 1-2 szót, Elizabeth válaszol és következő kép, hogy Meliodas igazából meg van kötözve Nevet Bár én Elizabeth helyett lehet máshogy reagáltam volna el, ha arra kell felkelnem, hogy valaki vigyorogva és árgus szemekkel kb 10-cm-re van az arcomtól ikszdé
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #26 Dátum: 14 nov 22, 15:48:13 »

Egy esetleges második évadban nélkülözhetetlen lesz a kutyuli, szóval remélem előbb-utóbb behozzák.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #27 Dátum: 14 nov 26, 19:12:08 »

8. rész, igaz felirat nélkül néztem, de a manga alapján már nagyjából tudom a szövegét.
Na de ez megint milyen rész volt ??? Megint egy rahedli dolgot kihagytak, különösen BAN MÚLTJÁBÓl. Kérdem én MIÉRT ?
Miért kell ennyire megvágni az animét, miért rohannak ennyire ? Ez így szörnyű ! Kihagyják azt a fontos részt, hogy Elaine miért is kedveli meg igazán Ban-t. Kihagyták a teljes beszélgetés részüket, vagy mikor mindketten félholtan fekszenek a démon előtt ott is teljesen kivágták a "belső" mondandókat, de remélem ezeket még megmutatják a következö részben. Nálam már csak az van az anime javára, hogy jók a szinkronhangok, színes, és a zenékkel megfelelő hangulatot teremtenek. De ennyi, ezen felül egy rakás fos a mangához képest. A grafikával nincs gond,meg cenzúra sincs hála égnek, de hogy így megvágják ezt nemtudom megérteni.  Úgyhogy ismét csak meg kell kérdeznem, hogy mi a fenének rohannak ennyire az animével ?
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #28 Dátum: 14 nov 26, 20:26:47 »

Őszintén szólva, fogalmam sincs. Nekem is rendkívül csípi a szemem ez a rohanás. Mi történt az A-1-gyel? A Fairy Tail esetében nagyon ment nekik a 2 fejezet = 1 rész arány, de újabban ezt az idióta 4 fejezet = 1 rész arányt erőltetik a szezonos adaptációiknál. Ha lenne 200-300 fejezetnyi anyaguk, akkor miért is ne tennék, de éppen az a lényeg, hogy most tart a manga a 105. fejezeténél, jövő héten pedig 9 rész alatt ebből gyakorlatilag majdnem 30-t fel is dolgoztak. Bár nagyon szerettem volna, de most már kizártnak tartom azt, hogy a Byzel történetszál fogja zárni az animét, sőt...
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #29 Dátum: 14 nov 27, 10:18:15 »

Hát igen, 8 rész alatt 24 fejezetet dolgoztak fel ami brutális mennyiség, plusz slusszpoén, hogy a madhouse se rohant ennyire a Hunter x Hunterrel. Oké ott is voltak jelenetkihagyások, de azért nem ennyire vészesek mint itt.  De az biztos hogy továbbfog haladni így az anime az 50. fejezetnél ha így folytatják,és onnan pedig nem lehet csak úgy "lezárni" az évadot. De nagyon de nagyon remélem, hogy itt nem alkalmazzák azt a megerőszakolást mint az Akame ga Kill-nál, hogy majd külön lezárják az animét.
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 11
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!