24 ápr 28, 04:35:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 18
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fate/Stay Night - Unlimited Blade Works  (Megtekintve 60567 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #15 Dátum: 14 okt 14, 23:41:37 »

Elkezdtem nézni én is ezt az animét, és hát egyszerűen le vagyok nyűgözve milyen igényes és szép a rajzolása. :o
Iszonyatosan tetszik! Egyébként lesz hátrányom abból, hogy az előzményekből(?) egyiket se láttam, vagy nézhetem nyugodt szívvel?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #16 Dátum: 14 okt 15, 03:22:51 »

Olyan sorrendben nézed, amilyenben szeretnéd, de a jelen szériából kerülni akarod a spoilereket, akkor a belőle készült szintén Unlimited Blade Work című filmet kerüld el.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #17 Dátum: 14 okt 27, 15:31:16 »

Ejj de kihalt ez a fórum. Azt hittem azért több mondanivalója lesz az embereknek a részek láttán. Főleg azoknak, akik esetleg nem ismerik még a szorit vagy az utat.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 27, 15:32:04 írta Exkirion » Naplózva

tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #18 Dátum: 14 okt 27, 16:05:51 »

3. rész ! TE ATYAGATYA !! Már megint mi ez a hirtelen epicségből elkövetett harc ?  Nevet A Zeroban se volt szerintem ennyi harc mint itt 4 rész alatt Nevet Berserker már most kedvencem lett, eddig azt hittem Lancer lesz az,de Berserker beelőzte. Egy kibaszott brutális állat  Ördögi  Pár napja újra elkezdtem a Zero-t nézni, mert ismerős volt a kiscsaj neve meg kinézete,majd az első Zero rész után le is esett, hogy ő bizony Irysviel lánya Nyelvesít Egyre kiváncsibb vagyok a valódi nevükre, és végre Archer is íjászkodott  Kúl  Komolyan tiszta felüdülés egy ilyen minőségi sorozatot nézni aminek részről részre nő a színvonala. Örülök hogy nem kezdtem bele a 2004es Stay Nightnak vagy a mozifilmnek.  Francért nincs heti 2 rész  Pirul És persze köszönjük a minőségi feliratot is hozzá ! Egyébként tényleg fura, hogy így kihalt a fórum.  Fairy tailbe meg Narutoba amúgy miért nem tudnak hasonló szintű harcokat csinálni ? Csak több dinamika és nulla állókép kéne. Na de ez már off úgyhogy hagyom is, lényeg hogy ez a rész is király lett  Kúl
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #19 Dátum: 14 okt 27, 16:56:43 »

Az Ufotablenél nem emberek dolgoznak Nevet Emberek ilyen minőségi animációt nem készítenek Nevet

A feliratot szivesen. Igyekszem, mint a Nisekoi esetében az eredetiről fordítani így lehet, hogy ha nézitek más csapat feliratát is, akkor lesznek komoly külömbségek. Ezek abból adódnak, hogy az angolban valami át van költve, aztán a többiek még azt mégjobban átköltik.
Persze én is csinálok hibákat, amiket utólag javítgatunk.

----------------------------

Amúgy itt egy kis érdekesség az első pár részből nemt udom kinek tűnt fel, viszont előre szólok:

AKI NEM LÁTTA A SZÉRIÁT (A fate/ stayt és a movie-t), AZ A KÖVETKEZŐ KÉPEKET CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE TEKINTSE MEG.
Ugyan is lehet, hogy ez nem tűnt fel neki elsőre és igencsak gonosz előreutalás.
Spoilernek nem spoiler mert benne voltak a részekben, de azért csak óvatosan velük, mert egymás mellé téve őket veszélyesek.

http://kepfeltoltes.hu/141027/6887163041_www.kepfeltoltes.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/141027/10407633412_www.kepfeltoltes.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/141027/1481242653_www.kepfeltoltes.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/141027/2880658484_www.kepfeltoltes.hu_.png
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 27, 17:00:13 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #20 Dátum: 14 okt 27, 17:27:24 »

Csak óvatosan a gonosz előreutalásokkal. Már a 0. részben is ki volt hangsúlyozva egy bizonyos rész, amit ha nem hagyunk annyiban, akkor könnyen összeállhat a kép néhány rész után.

Nem csak itt van pangás: a Trinity Seven, a Nanatsu no Taizai és az Akame ga KILL! anime témája sem pörög mostanság. Bezzeg annak a törpés animének a témájában volt már minden. :/
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #21 Dátum: 14 okt 27, 17:36:15 »

A 0. részben még csak az első kép volt benne, ami még önmagában nem is lenne különösebben érdekes. De az 1. részben lévő 1-es képen lévő jelenettel már kissé karcsúsul a dolog.

Még emlékszem mondtam is Csibének, hogy mekkora szemetek már, hogy ezt bennehagyták Nevet
Oké benne van a novelben is, de ott azért néha újrahasználnak képeket, szóval az ember nem gondolná, hogy fontos a dolog annyira. De itt azért eléggé gonosz volt Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 27, 17:38:26 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #22 Dátum: 14 okt 27, 17:44:22 »

Nem csak a képre gondoltam feltétlenül, de az 1. rész valóban rátett még egy lapáttal. Hümm-hümm
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #23 Dátum: 14 okt 27, 17:53:22 »

Ja ja ja vágom mit mondasz. Elsőre nem esett le teljesen.
Naplózva

tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #24 Dátum: 14 okt 27, 18:02:22 »

Hm nekem semmi se esett le a képek alapján, de a nyakláncnak biztos valami fontos szerepe lesz még a továbbiakban  Gondolkozik 
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #25 Dátum: 14 okt 27, 18:12:34 »

Így is mondhatjuk Nevet

Különben volt a heti részben egy elég csúnya baki az ufotable csapattól, ami mellett, mint fate/enciklopédia és elsőszámú fanatikus nem mehetek el szó nélkül. Amikor Rin eldobja a köveket és megjelenik az a zöld tükör, akkor a varázsszó (vagyis inkább inkantáció, mert a várzslat az más dolog, de mindegy), amit használ az a "Gando" vagy "Gandr" (Fuggően, hogy a Japán, vagy az eredeti skandináv verziót használjuk-e. Mivel szerintem az eredeti jobban hangzi úgy hagytam.), miközben ez a mágia nem más, mint a fekete bizbasz, amivel lövöldöz és eredetileg egy olyan spell, ami csökkenti az ellenfél egészségi állapotát, minden találat után.

------------------

Amúgy, akik most csinálják az animét, az ufotable, ők csináltak a visual novel ps vitás kiadásához (valójában a psp-s cenzúrázott verzió újra kiadása vitára, amit realta nuának hívnak, de ez most lényegtelen) is openingeket mindhárom úthoz. (Fate -> UBW -> HF)

Ezt viszont tényleg csak az nézze meg, aki nem bánja a spoilereket, vagy, aki már látta a szériát végig.
https://www.youtube.com/watch?v=Cem-Kz9iioU
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 27, 18:27:16 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #26 Dátum: 14 okt 27, 18:32:08 »

Szóval innen származik "az" a Kirei GIF(Nem spoileres): Nevet
http://i.imgur.com/kbSO0A5.gif
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #27 Dátum: 14 okt 27, 18:45:16 »

Szóval innen származik "az" a Kirei GIF(Nem spoileres): Nevet
http://i.imgur.com/kbSO0A5.gif

Ha már Kirei. Ezt nem tudom hányan fogják érteni, de akik igen azoknak jó vigyorgást hozzá. Saját kreálmány.
http://kepfeltoltes.hu/131118/Geekirei_www.kepfeltoltes.hu_.png
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #28 Dátum: 14 okt 27, 19:10:27 »

Hang. Hang. Hang. Szeretem az ilyen típusú vicceket. Nevet

MAL-on van egy csomó Kirei account a Fate témában. Az a közös bennük, hogy mindegyik valamilyenen Priest-re végződik. CookingPriest, FakePriest, BotatoPriest, WrongPriest stb. A legdurvább mind közül ez, a RinPriest. Szép álmokat! ^^""
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #29 Dátum: 14 okt 28, 14:18:53 »

Kicsit meglepődtem ezen a sok "bővítő" jeleneten, de eddig jól csinálják amit csinálnak. Mosolyog Sőt, a jó az enyhe kifejezés... Nevet Ha ez a színvonal végig meg fog maradni (és a Ufotable-t ismerve miért ne maradna) akkor erősen év animéje gyanús. Nyelvesít
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 18
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!