24 ápr 28, 06:37:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fate/Stay Night - Unlimited Blade Works  (Megtekintve 60575 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #255 Dátum: 16 feb 22, 17:13:42 »

Ha jól értem mit akarsz, akkor azt nem érted, hogy Shirou hogy is kaptam meg Rin címerének egy részét ugye?

A válasz: Sehogy. Az eredeti sztroiban mindössze annyi mágikus erővel látja el, hogy képes legyen használni az UBW-t. Ami az animében van az csupán egy helyettesítő jelenet, hogy ne kelljen a sorozatnak a hentai kategóriába zuhannia, és hogy ki lehessen adni a novelt konzolokon alacsonyabb korbesorolással, szóval ne keress benne logikát.
Ugyan ez a jelenet a Fate útban mágikus körforgás egybeolvasztással a heaven's Feel-ben vérivással van helyettesítve. Abszolút semmi értelme, csak kellett oda valami.

Amúgy a F/UBW-ben elvileg Rin nem a saját címerének egy részét adja ott neki, hanem valahogy így szerződést köt Shirouval és rámásolja a sajátját vagy mi, de nem is lényeg, mert ahogy mondtam az csak egy ilyen butaság, aminek semmi értelme a szttori szempontjából egyik útban sem.
Naplózva

Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #256 Dátum: 16 feb 22, 18:25:24 »

Szóval mint a Mahou Sensei Negima!-ban a Pactio szerződés. Amúgy a BD verzióban is ugyan ez van? Mert nekem csak a TV-s 720p-s van meg. Na mind1 mondjuk egy vérszerződéssel jobban kibékültem volna  smirksweat
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #257 Dátum: 16 feb 22, 18:43:02 »

Persze hogy. Nem hiszem, hogy akárcsak ecchi kategóriába is akarják ezt vinni, bár én joban ki lennék békülve azzal a megoldással, mert abban a verzióban van csókjelenet is és ha a Tsukihimének volt rá elég töke, akkor az ufotable-nek nem tudom miért nem. Nyilván nem kell premier plánban mutatniuk mi folyik le, a tsukihimés megoldás bőven jó.
Naplózva

Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #258 Dátum: 16 feb 22, 18:46:51 »

Ja én se értem hogy a csókot miért hagyták ki, hiszen a F/Z-ben is van legalább 1 és nem is nagyon kitakart és azt is az ufotable csinálta. F/Z 3.rész 18. perc körül
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 22, 19:00:35 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Oldalak: 1 ... 16 17 [18]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!