24 ápr 28, 16:53:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 16
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akame ga Kill!  (Megtekintve 58939 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Mafu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 891


Unknown


« Dátum: 14 júl 20, 19:09:05 »

Elindult akkor új sorozatunk az Akame ga Kill is. A sorozattal kapcsolatban, itt lehet sőt itt kell kitárgyalni észrevételeiteket.        (A shuriken az múlandó. Nevet)
A sorozatról:
Főhősünk egy már képzett harcos aki a faluján akar segíteni, ami súlyos anyagi gondokkal küzd és így csatlakozik a Night Raid nevű "szervezetbe".
A harcok érdekesek, a zenék nagyon hangulatosak, hogy a sztori milyen lesz, nos az majd kiderül...
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #1 Dátum: 14 júl 20, 20:05:12 »

Azt a mindenit, mennyi vér..Nevet nem sok animét ézek, de ez biztos, hogy top3ba benne lesz, nagyon tetszett. Minden jó volt, a grafika, a zenék nameg hogy így megfogjon az első része.. a sztori is bejövős. Ez nálam 10/10. Tűkön ülve várom a folytatást, és köszönöm a feliratot, nameg hogy elkezdtétek fordítani^^
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Mafu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 891


Unknown


« Válasz #2 Dátum: 14 júl 21, 15:57:47 »

Örülök, hogy tetszik az anime! Nevet A sok fárasztó emberke után jól esik egy ilyen komment. Nevet
Még a felirat publikálás előtt rendszeresen tervezek kiadni egy kis étvágygerjesztőt a soron következő részhez és az is ki lesz írva ha esetleg késnénk a sorozattal, úgyhogy érdemes lesz követni a témát.
Itt is van a beígért kép: Nevet
 
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 21, 15:58:37 írta Mafu » Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #3 Dátum: 14 júl 21, 16:23:56 »

Hmm..hát ezekből a képekből arra tudok asszociálni, hogy kifognak egy nagy halat, amit megesznek:D Vagy esetleg ez valami próba féle, hogy felvegyék a Night Raidbe..más nem ugrik be Szomorú
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Mafu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 891


Unknown


« Válasz #4 Dátum: 14 júl 21, 18:02:31 »

Hmm Gondolkozik elég jók a megérzéseid... Nevet
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #5 Dátum: 14 júl 21, 22:22:10 »

Vettem a bátorságot és megnéztem az első részt! Érdekesnek tűnik. Főképp a világ, amit körvonalazott az első rész. Bár az is látszódik, hogy ez egy komorabb, véresebb anime lesz amit én nem is bánok, majd a következő részekből kiderül mennyire jön be, idáig tetszik Mosolyog

De a vége hagyott egy kis rossz szájízt. Nehéz spolier nélkül leírni, szóval előre is bocs:
Mikor levágta a csajt és elcibálják a legjobb barátja holttestétől, meglehetősen vidám hangulatban volt. Én egy sokkal komorabb hangvételt vártam volna, elvégre 2 barátja nemhogy meghalt, hanem megkínozták őket és a kezei közt halt meg. 30 másodpercnél hosszabb hatást várnék el egy ilyen eset után, illetve kérdéses mennyire elfogadott itt az, hogy valaki meghal. Kíváncsi vagyok a következő részekben megjelenik-e a gyász.

A Hunter x Hunter-ben teljesen természetes, hogy meghalnak emberek, kíváncsi vagyok itt mennyire lesz az. A grafika teljesen jó volt, számomra igényesnek tűnt, remélem később is lesz ilyen jó. A csatajelenetek is élvezhetőek, nincs túlzott kapkodás, jó a részletesség. Néha poén, de remélem nem a szexcentrikusság körül fog zajlani a poénok zöme. Illetve amit nagyon remélem, hogy főhősünk mutat majd intelligencia terén némi fejlődést. A " hülye vagyok de megmentem a világot" főszereplőkből Naruto elég nekem, néha még sok is  Nevet
Naplózva
Mafu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 891


Unknown


« Válasz #6 Dátum: 14 júl 22, 00:06:14 »

Hát igen ahhoz képest, hogy később mennyiszer hozzák fel, az elég nagy baklövés vagy inkább ziccer volt, hogy a főhős szinte meg is feledkezett a történtekről és elég vidáman "megy" tovább... de ebben az is benne lehet, hogy már hozzászokott ehhez a kegyetlen világhoz és nem mutatja ki érzéseit, de azért belül látszik megsínylette a dolgot. Gondolkozik
Az meg, hogy a történet mennyire csap át Trónok Harcába majd kiderül, de egyenlőre nem sok esélyt látok rá, hogy főbb karakterek is elhaláloznának csak úgy alkalmanként...

És ebben kérem szépen egy spoiler sem volt! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 22, 00:07:21 írta Mafu » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7 Dátum: 14 júl 22, 16:53:35 »

Jó rész volt.

Megkérdezhetem a részek címét milyen forrásból fordítjátok?

Teigu - Imperial tool lenne, ami birodalmi eszköz. Szerintem az ököl nem illik mindenhova, mert nézzétek meg Mine-ét ami egy fegyver és nem ököl. Ott van Akame kardja, ami megint nem ököl. Bulat páncélja akkor? Bocsánat, de ezt muszáj volt.

Ettől függetlenül értékelem a fordítást, mert gyorsak vagytok, csak fura a teigu így. :/
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 22, 16:58:10 írta Szabika » Naplózva
Lord Skyle
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14



« Válasz #8 Dátum: 14 júl 22, 17:10:43 »

Először voltak kétségeim a sorozattal kapcsolatban, de utána nagyon megtetszett ahogy elkezdtem nézni! Nem bírok már magammal, annyira várom a következő részeket... Nevet
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #9 Dátum: 14 júl 22, 17:48:53 »

Na, hát a lelkesedésem továbbra is hatalmas, ez a rész is nagyon nagyot szólt..de megjegyzem Mafu, hogy nem igazán az volt, amit én írtam le:D én azt mondtam, hogy valami próba, erre kiderül, hogy kiképzik:D ja és a halból sem adott Akame Tatsuminak:DDD fuuuhhhj es van egy gay is a csapatban XDXD aztetszett a legjobban, hogy kiderült egy kis szelet Akame múltjáról elég hamar, és a legvgén az is kiderült, hogy nem csak egy kivégző robot:D köszönöm a gyors fordításr^^
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Mafu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 891


Unknown


« Válasz #10 Dátum: 14 júl 22, 20:59:58 »

Jó rész volt.

Megkérdezhetem a részek címét milyen forrásból fordítjátok?

Teigu - Imperial tool lenne, ami birodalmi eszköz. Szerintem az ököl nem illik mindenhova, mert nézzétek meg Mine-ét ami egy fegyver és nem ököl. Ott van Akame kardja, ami megint nem ököl. Bulat páncélja akkor? Bocsánat, de ezt muszáj volt.

Ettől függetlenül értékelem a fordítást, mert gyorsak vagytok, csak fura a teigu így. :/
Általában a rész végén látható címet írom be, mivel nem találtam sehol se infót a következő részek címével kapcsolatban... Szomorú
Ott egy Imperial Fist-volt feltüntetve, de cseréljük a címet... Köszönöm, hogy szóltál. Nevet

nem igazán az volt, amit én írtam le:D én azt mondtam, hogy valami próba, erre kiderül, hogy kiképzik:D
Nem képezték ki semmire, ha  megfigyeled, még említette is, hogy mire jó, hogy itt főzicskél... A próba meg az volt, hogy SPOILER meg kellett ölnie Ogrét ami után hivatalosan is taggá vált. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 22, 21:08:24 írta Mafu » Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #11 Dátum: 14 júl 22, 21:27:29 »

Arra értettem, hogy Akame lett a szittere, és, hogy minden tagon keresztül megy..ez nálam kiképzés.Nevet de igazából édesmindegy.   >.<#
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #12 Dátum: 14 júl 23, 00:39:38 »

Meg csak most neztem meg az elso reszt, kovezzetek meg, de nekem annyira Fairy Tailes hangulatunak jott le Nevet Mivel Fairy Tail a no.1 igy ez csak a masodik lehet ^^

Update:
A masodik.. csak jobb mint az elso.. nem bantam meg hogy elkezdtem, koszonjuk hogy ezt is elhoztatok nekunk ^^
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 23, 01:04:41 írta Vivien_Borsos » Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
AdamS
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 12



« Válasz #13 Dátum: 14 júl 23, 15:47:15 »

Hát egy kicsit a szervezet céhszerű, de amúgy...nem nagyon véltem benne felfedezni az FT-t. Pláne mikor láttam a sok vért Nevet

Amúgy a sztori is, és a megvalósítás is iszonyat jó!
Naplózva
Mafu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 891


Unknown


« Válasz #14 Dátum: 14 júl 23, 17:38:11 »

Új rész, újabb két kép. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 23, 17:42:12 írta Mafu » Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 16
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!