24 ápr 28, 09:56:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tokyo ghoul  (Megtekintve 50693 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Dátum: 14 júl 18, 17:26:27 »

Az emberek olyan szörnyekkel osztják meg a világukat, akik az emberekre éheznek. Ezek a szörnyek a ghoulok, kegyetlen démonok, akiket csak a gyilkolás éltet. Főhősünk belecsöppen ezeknek a szörnyeknek a világába és dacolnia kell az újdonsült ösztöneivel és éhségével.  Sokat kell tanulnia, hogy eltanulja az apróbb fortélyokat, amivel beilleszkedhet az új énjével az emberek közé. Ráadásul egyre több veszély fenyegeti...

Angol feliratos trailer:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=iSgFFY87Rg0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=iSgFFY87Rg0</a>

Felirat a naruto-kun.hu-n!

« Utoljára szerkesztve: 14 júl 18, 22:14:06 írta Leito-kun » Naplózva
KOjack
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #1 Dátum: 14 júl 18, 20:37:40 »

Sziasztok,szeretném megkérdezni vajon ez az anime folyamatos lesz vagy ez is egy állandóan beragadó projekt mint pár másik? Érdekelne,mert van pár olyan amit hiába vár az ember hónapok óta semmi ,még írás se róla,hogy vége vagy valami. Ez egy érdeklődő kérdés volt és nem beszóló,kötekedő. Köszönöm
Naplózva
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #2 Dátum: 14 júl 18, 21:38:58 »

Szia!
Ez az anime folyamatos lesz. Úgy tervezzük, hogy csütörtök este vagy a pénteki nap folyamán kerülnek kiadásra mindig a részek, attól függően hogy lesz időnk/energiánk csinálni, na meg persze a videós kiadásoktól is függ, hisz ugye nem mindegy, hogy csak fordítani kell mert van elérhető már beidőzített angol változat, vagy nekünk kell az időzítést is végezni. Remélem ezeket az indokokat elfogadjátok az esetleges késésekért.
Naplózva
Mafu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 891


Unknown


« Válasz #3 Dátum: 14 júl 18, 21:41:57 »

Persze! Viszont a többi projekt valamilyen ok miatt szünetel és nem csak azért mert nincs kedve az adott emberkének fordítani legyen az mind magán mind általa független dolog is. Viszont azt garantálhatom hogy ezt a sorozatot végig isszük ha 1-2 nap esetleges késéssel is, de végig. Nevet
Naplózva
Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #4 Dátum: 14 júl 19, 01:12:20 »

Ez esetben nagyon orulok neki, ha folyamatos lesz, mert nagyon nagyon tetszik ^^ mind a grafika, mind a harcok es egyeb, fenomenalis Mosolyog koszonjuk elore is a faradsagos munkat ^^
Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5 Dátum: 14 júl 19, 11:02:41 »

Egész jó történetnek tűnik, jó lesz majd, remélem. Nevet
Naplózva


shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6 Dátum: 14 júl 19, 11:37:56 »

Egész jónak tűnik az első rész alapján. Kíváncsi vagyok, mit hoznak ki belőle. A kávézós pincérnő elég jól elfedi az igaz jellemét Nevet.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #7 Dátum: 14 júl 19, 22:35:05 »

Engem nagyon megfogott ez az anime, eddig nem okozott csalódást, remélem a későbbiekben is ilyen lesz. Mosolyog

Előre szeretném jelezni, hogy a 3. rész után átállunk a csütörtök esténkénti/pénteki kiadásra, mivel a 3. résztől már naprakészen fordítjuk az új részeket. Csütörtök este jelzek, ha esetleg csúszás lenne a kiadásban. Mint mondtam ez legtöbbször akkor fog előfordulni, ha nekem kell kézzel időzítenem is.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8 Dátum: 14 júl 19, 22:47:21 »

Szerencsére türelmes emberek vagyunk. (Remélem, hisz a szabadidőtökben tesztek a népnek "szívességet".) Hajrá! Nevet


Hú, ez nyalizós szöveg lett, de nem annak szántam, csak hátha a türelmetlen emberek olvasni fogják. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 19, 22:51:23 írta Minagi » Naplózva


norby777
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #9 Dátum: 14 júl 20, 12:00:44 »

Hello

A mangája is lesz fordítva vagy csak az anime?
Naplózva
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #10 Dátum: 14 júl 20, 12:11:29 »

Én nem foglalkozom mangákkal, de ki tudja, lehet valaki a csapatból elvállalja majd.
Naplózva
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #11 Dátum: 14 júl 21, 02:03:12 »

Jó ég milyen betegséget sikerült már megint összehozniuk ezeknek a japánoknak smirksweat
Magamtól soha nem szánnám rá magamat, hogy nekikezdjek valami ilyesmibe, de most hogy ki volt ide rakva, gondoltam belenézek..hát nagyon megtetszett az első két rész alapján a sorozat, szóval hajrá a fordítónak!:)

5-ből 5 húst ér nálam a fordítás
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 21, 02:04:14 írta naspolya » Naplózva

Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #12 Dátum: 14 júl 21, 19:46:58 »

Hús, csábító hús... Nevet
Már alig várom a következő részt. Mosolyog Sok a megválaszolatlan kérdés még. Mosolyog
Naplózva
AdamS
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 12



« Válasz #13 Dátum: 14 júl 24, 13:19:03 »

Na hát én is kíváncsi vagyok, főleg erre a piros öltönyös alakra. Kíváncsi vagyok, milyen szerepet fog betölteni.
Naplózva
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #14 Dátum: 14 júl 24, 17:53:17 »

Még csak most jött ki az égetett angol verzió, amint lejön elkezdem fordítani, hátha addig kijönne egy feliratos verzió is hozzá.

Update:
Most járok kb a felénél, nem valószínű, hogy ma publikálható állapotba kerülne. A holnapi napra csúszik a kiadás. Megértéseteket köszönöm!  bow
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 24, 21:13:28 írta Leito-kun » Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!