24 ápr 28, 00:23:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tokyo ghoul  (Megtekintve 50691 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #15 Dátum: 14 aug 03, 19:52:24 »

Nem tudom megnézni, mert nincs belőle 480p-s verzio:s hogyhogy nem a horriblesubs-os féle vidókat csináljátok?
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Mafu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 891


Unknown


« Válasz #16 Dátum: 14 aug 03, 21:02:47 »

Nekünk is egyszerűbb lenne az, de azok ebben az esetben nem megfelelőek, mivel égetett feliratosak. Magyarán ha azzal használnád a feliratot nem látnál semmit mivel az angolt és a magyart is látnád ugyanazon a helyen.

A 720p-s az miért nem jó?
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 03, 21:03:48 írta Mafu » Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #17 Dátum: 14 aug 03, 22:16:52 »

De hogyhogy? A Shipput, FT-t, HxH-t, OP-t, Akame ga Killt is a horriblesubsbol forditjátok :O
A gépem nem viszi a 720p-t:s De mar bepotoltam az első 5 részt az indavideoról..és ez is nagyon tetszik:D
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #18 Dátum: 14 aug 04, 08:34:35 »

Nem miattunk nem tudjuk a horriblesubsosat használni, a horriblesubsnál reklamálj, amiért úgy döntöttek ráégetik a feliratukat.
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #19 Dátum: 14 aug 04, 09:04:47 »

Nem reklamáltam..csak kérdeztem -.-
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #20 Dátum: 14 aug 04, 09:51:26 »

Nem beszólásnak írtam.  Hmm?
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #21 Dátum: 14 aug 08, 23:27:02 »

Srácok/lányok nem létezik ebből valami cenzúrázatlan változat, mert marha idegesítő amikor a fél képernyőt kitakarja  a cenzúra és nem látszik az se, hogy most mitől halt meg a faszi... -.- Egy elcseszett fos ez a cenzúra.. -.-"
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #22 Dátum: 14 aug 09, 01:17:13 »

Ezt kérdezték már nyaa-n is, de sajnos nincs belőle uncensored verzió (még az sem, amire ráfogják...). Majd akkor lesz, ha ki jön a blue ray-es/dvd-s kiadás belőle gondolom.
Naplózva
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #23 Dátum: 14 aug 15, 22:23:39 »

Elcsúsztunk a lektorálással, úgyhogy a publikálás lehet már csak holnapra marad.
Naplózva
BrainBox
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 46



« Válasz #24 Dátum: 14 aug 19, 23:54:45 »

Nem nagyon találtam más topicot ezt meg nem szeretném teleszemetelni a kérdéseimmel (amiből rengeteg rengeteg lenne). Így csak eyget tennék fel.
De mindenek elött szeretném megköszönni a munkátokat és hogy ki is tartotok mellette, nem fog abbamaradni mert rettentő mód élezem a Tokyo ghoult és kifogástalan a forsítás.
A kédés: Miért?!
Az egész olyan mintha (nem találtam jobb példát) a Busho renkinben a homonculusoknak szúrkolnánk akik ugye embereket kajáltak. Tehát eléggé érdekes h a főhős az emberevő szörnyek csoportjába tartozik, ezért is várom rettentő izgalommal a folytatást. Ugye minde ilyen jellegű animében a főhősnek van vmi célje megvédeni vkit/vmit, legyőzni, megbosszulni etc. Most itt nem érzem akkora nagy hatalmas célnak h éld túl és pont szóval még várom a csattanókat/fordulatokat és megyek nézem is tovább amit még nem láttam belőle.
(igen igen tudom, h próbálnak nem embreket ölni illetve hű maradni az emberiségéhez, de akkoris ki van fordítva egy kicsit)

És remélem másnak is van ilyen gondolata csak h ne érezzem magam egyedül
Naplózva
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #25 Dátum: 14 aug 28, 21:04:53 »

Na én is belekezdtem(igaz a mangát is elkezdtem olvasni mert azzal gyorsabban haladok és nincs cenzurázva). Hát pedig én örülők hogy a főszereplőnek nincsenek eddig olyan nagy céljai(elég neki hogy az embersége megmaradjon és ne faljon fel másokat ). Szerintem itt nincs kimondott jó mert a ghoulok embereket esznek(mert csak így élik túl), míg az emberek csak megakarnak szabadulni a károkozóktól hogy igazságot szolgáljanak a világban.  Hmm... Kíváncsi leszek a többi részre is:) És köszönőm a fordítást Mosolyog
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #26 Dátum: 14 szep 05, 19:18:04 »

Gubanc van a főoldalon a hírrel..  Leopard-Raws linkje alatt a Zero-raws torrentje nyílik meg... smirksweat
Naplózva
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #27 Dátum: 14 szep 06, 11:19:54 »

Már javítottuk, köszi. Mosolyog
Naplózva
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #28 Dátum: 14 szep 14, 13:48:41 »

Nagyon tetszett az új rész kíváncsian várom a folytatást. Azt szeretném kérdezni hogy a mangát lehet valahol magyarul olvasni? ; és hogy mi a különbség a különféle verziójú részek között a cenzúra szempontjából, melyiket ajánljátok?
Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #29 Dátum: 14 szep 14, 15:09:52 »

Én a damedesuyo-t javaslom, már csak a reklám-mentesség miatt is.
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!