24 szep 29, 08:19:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 976 977 [978] 979 980 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2322057 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14655 Dátum: 15 máj 08, 14:29:43 »

Ha a csajoknak még ez sem kigyúrt, akkor asszem oda minden esélyem. Nevet Egyébként Bizerian bácsi eléggé ki van pattintva, max. van rajta pár kiló felesleg (ez a kokó, az alkohol, az éjszakázás és a k*rvák egyik hátránya  ikszdé)
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14656 Dátum: 15 máj 08, 14:33:34 »

Annyira utálom, hogy az egész világ úgy tesz, mintha csak kétféle ember létezne: a sportos, és a dagadt pizzazabáló. És mi van abban az esetben, ha valaki teljesen tudatosan zabálja a pizzát, és mégse hízik semmit se?
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #14657 Dátum: 15 máj 08, 14:35:11 »

Attól, hogy tudattalanul zabálsz pizzát

Mai nap még csak 2 28cm-es pizzát ettem. Most, hogy így mondod, kéne enni még egyet.

Amúgy a Dózsán lévő Trió pizzázó jobb, mint ami a Nyugatinál van. Ráadásul az előbbinél még gyrosos pizza is többször van  <3
+ a kis gyros tálba is raknak hagymát.
gg
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #14658 Dátum: 15 máj 08, 14:35:56 »

Jó, jó én abból a képből indultam ki, amit Coelho legutóbb betett a ffi topicba. Nem nézegetek képeket róla pedig én vagyok a nő.  Hümm-hümm  Amúgy szakáll nélkül tök máshogy néz ki. Kicsit Shane-es feje van.  Nevet
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14659 Dátum: 15 máj 08, 14:44:25 »

Lányként miért nézegeted a férfi topicot?  Gondolkozik  Nevet

Annyira utálom, hogy az egész világ úgy tesz, mintha csak kétféle ember létezne: a sportos, és a dagadt pizzazabáló. És mi van abban az esetben, ha valaki teljesen tudatosan zabálja a pizzát, és mégse hízik semmit se?

Az valószínűleg nem sportol semmit.  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 08, 14:45:01 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #14660 Dátum: 15 máj 08, 18:25:46 »

Stance, melegen ajánlom neked ezt a honlapot Nevet LINK Ez az igazi mélység, nem gman. Plusz erre a tag-re is az emberiség érdekes mutációja bukkannak fel: 1, 2.

Néha el sem hiszem, hogy ezek egy fajba tartoznak mondjuk egy Fassbenderrel vagy Dichen Lachman-nel.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 08, 18:31:18 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14661 Dátum: 15 máj 08, 21:35:50 »

Nagyon fura helyzetben vagyok. Pletyka lettem, ÉN! pont én aki sose volt. ikszdé És nincs is alapja, de nagyon fura, mintha az oviban lennék komolyan, de az a vicces, hogy nem is érzékelem, mert ilyen susmuss megy, csak mástól hallottam, hogy az lettem. Ugyanis a sulimban, van egy srác, akive jóban vagyok, ő is HÖK-ös és persze a hök-ben megy a pletyka, mert hülye gyerek mind. Szóval van egy srác, akivel én tö jól össze barátkoztam, de Őt most jelenleg utálják, főleg, mert az elnöknek hülye érzelmi problémái vannak a sráccal kapcsoaltban és rajta-rajtunk vezeti le. Most meg mivel együtt láttak minket néha és mi kommunikálunk, az hiszik, hogy tutira együtt vagyunk. Viszont az a legérdekesebb, hogy velem mindenki ilyen kedvesen, meg cukin elbeszélget,  meg alapjáraton egy csomó emberrel beszélgetek így bulikban úgy, hogy nem értem, de kurvárra irritál, hogy ilyennel foglalkoznak és mindenfélét találgatnak ki rólam.
Ezt meg ki kellett írnom magamból. Bár nem hiszem, hogy ez a téma itt.  Hümm-hümm

Az elnök mondta, hogy pletyka lettem mikor nagyon mély beszélgetésbe keveredtünk. Nevet Azt hiszem nem értette a határozottságot, mikor rákérdezetett, hogy együtt vagyunk-e a sráccal, én meg nevetve mondtam, hogy nem. Lehet én se hittem volna magamnak, de bármikor kérdeznek ilyet tőlem, nevetek. T_T

Viszont azt nem értem, hogy miért nem olyanról beszélnek aki szereti, ha pletyka, miért kell pont rólam mindenfélét kitalálni?
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14662 Dátum: 15 máj 08, 21:42:38 »

Utálom a HÖK-ösöket. ikszdé Bocsi, de így van. Maradj távol az ilyen léhűtő népségtől. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14663 Dátum: 15 máj 08, 21:45:14 »

Akkor most utálsz?  Sír
Amúgy próbálok, a saját dolgommal foglalkozom, meg amivel meg vagyok bízva, nem értem miért kell plusz drámát bele csempészni minden szarba... Azt hittem ebből kitudok maradni, főleg, mert van elég botrány és hiszti a többi ember között. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 08, 21:52:29 írta Minagi » Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14664 Dátum: 15 máj 08, 21:47:25 »

Téged nem utállak, a Battlestar rajongás sok minden alól felment. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14665 Dátum: 15 máj 08, 21:49:50 »

Ennél nagyobb bókot régen kaptam.  Pirul Nevet
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14666 Dátum: 15 máj 08, 22:13:27 »

Kikészülök. Megfogadtam, hogy nem festek vizsgaidőszak végéig, erre egyszer csak azt vettem észre, hogy órák óta mázolom a hátteret... de még el is rontottam ráadásul. Ilyenkor idegesít, hogy az időmet is pazarlom, de a képre sem tudok elég időt és energiát fektetni, így el is rontom. Nem tudom, már hová dugjam el, hogy nehogy elkezdjem megint festegetni.
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #14667 Dátum: 15 máj 08, 22:21:02 »

A művészet soha nem időpazarlás. Nem szabad bánni, hogy időt fordítottál rá, még ha nem is úgy sikerül valami benne, ahogy szeretted volna. Mosolyog
Naplózva



Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14668 Dátum: 15 máj 08, 22:26:33 »

Azért agyműtét előtt, nem biztos, hogy jó lenne elkezdeni festeni. Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #14669 Dátum: 15 máj 09, 06:58:24 »

Meg művészet az, amire azt mondod, szóval kb. bármit teszel, mondhatod a művészi énednek, hogy nesze, zabálj és kussolj!

melegen ajánlom neked
Ezt a szóképet sohasem értettem. Mi köze van annak, hogy ajánlasz valamit ahhoz, hogy meleg vagy?

Naplózva
Oldalak: 1 ... 976 977 [978] 979 980 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!