24 szep 27, 20:21:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 935 936 [937] 938 939 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2319213 alkalommal)
0 Felhasználó és 47 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14040 Dátum: 15 ápr 13, 11:48:09 »

Továbbra is Kádár korában élünk.

Most persze megint le leszek komcsizva, de tényleg nem értem, hogy az elmondott történetnek mi köze a Kádár korhoz. xD

Btw, a történet tényleg jellemző nagyon sajnos, de amúgy nem csak erre az országra. Nevet Amerikára biztosan, bár ott lehet a melósok panaszt tennének, hogy miért nincsen távirányító. ikszdé
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14041 Dátum: 15 ápr 13, 12:25:31 »

Onnan ered ez a kisember hozzáállás, hogy amit adnak el kell fogadnom. Amerikában sztem tuti reklamálnának vhol.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14042 Dátum: 15 ápr 13, 12:42:26 »

Ez szerintem már Kádár előtt is így volt. ikszdé
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14043 Dátum: 15 ápr 13, 12:43:50 »

Van a munkahelyem előterében egy tv. Néhányan panaszkodnak, hogy a spektrumon van, csak nem tudják átállítani, mert nem megy a tv-n található gombokkal. Én állítottam át erre még 3 hónapja, mert egy igénytelen zenei csatornán volt. Az átállításhoz fel kéne állni egy székre és a tv melletti polcon egy gépen átállítani. De ezt nem tudják megtenni az emberek. Erre van állítva és kész. Nem szólok, mert tudom, hogy igénytelen zenei csatornára tennék. De vicces ez a hozzáállás.Továbbra is Kádár korában élünk.

Ez zseniális, ebből írok egy tanmesét. Nevet

Idézet
Onnan ered ez a kisember hozzáállás, hogy amit adnak el kell fogadnom. Amerikában sztem tuti reklamálnának vhol.

Szerintem is el kell fogadni, vagy meg kell tanulni változtatni saját magad. A reklamáló emberek a legszánalmasabbak.
Igazából neked kéne segíteni, azzal, hogy megszánod a nyomorultakat, és megtanítod őket a TV rendkívül bonyolult működésére, és nem a kezedet dörzsölve kárörvendve röhögni, hogy milyen hülyék az emberek, de őszintén szólva, megértem, miért nem teszed. ikszdé

Idézet
amióta van nagy full hd tv-n

Nem akarok veled sem kötekedni, de nem te vagy, aki mindig panaszkodik, hogy nincs munkád, nincs pénzed, nem lehet megélni az országban, nincsenek lehetőségek, nem lehet jól élni? Csak fura ez, most is felnéztem a T-mobile honlapjára, és meglepve tapasztaltam, hogy egy 170 ezer forintos telefon vezeti az eladási listákat (de a 300 ezer forintos iPhone 6 is előkelő helyen van). A sok panaszkodóból arra következtettem, hogy mindenki mocskos vizet iszik száraz kenyérrel.

----

Szerk:
Nem akarok újabb hozzászólást írni, ha esetleg rákérdeznétek: a reklamáló ember azért szánalmas, mert gyakorlatilag a saját problémáit másokon keresztül akarja megoldani, és rontja az egész társadalmi morált a szerencsétlensége. Ne reklamálj, kérd vagy oldd meg, és kész.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 13, 12:47:44 írta Saphira » Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #14044 Dátum: 15 ápr 13, 13:13:27 »

Akármekkora a nyomor és a szegénység, TV 70 adóval, Okostelefon mobil internettel, napi egy doboz cigi, műköröm és festett haj, Airmax cípő mindig akad szegény emberkéknél.
Naplózva


 
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #14045 Dátum: 15 ápr 13, 13:15:06 »

Nem az enyém a TV Én valóban le vagyok most égve Mosolyog  És azért ma már egy TV nem a világ vége luxuscikk.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14046 Dátum: 15 ápr 13, 13:16:39 »

Akármekkora a nyomor és a szegénység, TV 70 adóval, Okostelefon mobil internettel, napi egy doboz cigi, műköröm és festett haj, Airmax cípő mindig akad szegény emberkéknél.

A mekis kaját és a chipset kihagytad. Nevet
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #14047 Dátum: 15 ápr 13, 13:18:50 »

A mekis kaja szar akkor már KFC Nevet Jöhetne már az orvos, nem akarok addig konyhát robbantani amíg nem ment el. Húgom beteg eléggé ki kellett hívni a dokit.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14048 Dátum: 15 ápr 13, 13:21:25 »

Akármekkora a nyomor és a szegénység, TV 70 adóval, Okostelefon mobil internettel, napi egy doboz cigi, műköröm és festett haj, Airmax cípő mindig akad szegény emberkéknél.

Ez tényleg így van. Aes lehet a tanúja Ózdon, hogy azoknak a cigányoknak vannak a legmárkásabb cuccaik, akik fölött mindjárt összedől a ház. ikszdé

Remélem elkaptam a TBC-t suliban. Bár eddig sem, ezek után tuti nem vártok fórumtalira. ikszdé
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14049 Dátum: 15 ápr 13, 13:26:02 »

Akkora telefonokkal szaladgálnak néha, hogy csak les az ember. Meg a méregdrága ruhák, amik olyan retkesek, hogy rá se lehet jönni, hogy milyen volt eredetileg. A házuk meg dől össze. Elég durva tud lenni azért. xD

KFC? Még sose voltam ott. Bár tartok tőle, hogy tegnap azért nem volt ott a sascsirke a meccsen, mert a KFC-ben befőzték. ikszdé
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14050 Dátum: 15 ápr 13, 13:29:46 »

Nem írom le a szociológiai hátterét a dolognak, itt van helyette egy érdekes cikk  ikszdé

http://444.hu/2015/04/13/a-ferfiak-szivesebben-mennenek-vissza-az-idoben-hogy-megoljek-hitlert-mint-a-nok/
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14051 Dátum: 15 ápr 13, 13:33:31 »

Ja, és mielőtt elmegyek tanulni: mielőtt meghalnátok, írásban kérvényezzétek a boncolásmellőzést. Tudom, hogy azzal szoktak érvelni, hogy "akkor már úgysem élek, úgyis mindegy". De higgyétek el, nem akarjátok tudni, milyen gusztustalanságok történnek ott a holttestekkel (ezt nem a boncmesterekre és a patológusokra kimondott sértő megjegyzés akar lenni, ők biztos mindent megtesznek, hogy ne legyen megalázó, de akkor is az). Szerintem, aki kicsit is tiszteli a saját testét, az inkább elkerülné.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 13, 13:34:19 írta Saphira » Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14052 Dátum: 15 ápr 13, 13:35:05 »

A testemet csak ideiglenes időre kapom kölcsönbe, nem az enyém.

Coelho flies away into the sunset.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14053 Dátum: 15 ápr 13, 13:38:06 »

Ezt a szakmát amúgy nem hiszem, hogy a legsötétebb humor iránti erős fogékonyság nélkül lehet egyáltalán művelni. Szóval, kössz a tippet. ikszdé Azt hiszem kérvényezni fogom, csak az a baj ezzel, hogy "mielőtt meghalnék", de honnan a francból tudom, hogy az mikor lesz? Vagy lehet sokkal előbb is kérni?
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14054 Dátum: 15 ápr 13, 13:38:35 »

Én sem reklamáltam anno, hanem utánajártam hol kell átállítani. Amúgy tényleg nem egyszerű, mert székről is olyan magasan van a doboz, amin át kell állítani, hogy nem lehet látni, ezért le kellett fényképeznem mobillal, és az alapján tudtam kitapogatni a gombokat. Nevet

Hol kell kérvényezni és mik történnek? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 13, 13:40:06 írta Gdat88 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 935 936 [937] 938 939 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!