24 jún 17, 15:30:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 918 919 [920] 921 922 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2157788 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #13785 Dátum: 15 márc 30, 10:58:24 »

A kérdésre még mindig nem válaszoltál.
Amit pedig gman is mondott azon érdemes elgondolkodni, hogy honnan kezdődik az ember. Egy sejthalmazt megölni (ahol még ez a szó is megkérdőjelezhező), nem lehet összehasonlítani azzal, mint amikor egy önálló, éntudattal rendelkező létformát ölsz meg.

Neked is istenkomplexusod van akkor, mert gyógyszer veszel be, ha beteg vagy és megölöd a baktériumokat. Ki vagy te, hogy dönts az életük felől?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #13786 Dátum: 15 márc 30, 10:59:09 »

Na jó, én asszem ezt abbahagytam. Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #13787 Dátum: 15 márc 30, 11:07:54 »

 És miért hagytad abba? Csak azért kérdezem, mert innen nézve azt látom, hogy nincsenek érveid, amivel alátámasztanád a véleményedet, de ebben a hsz-ben inkább egy ilyen hangnemet vélek felfedezni, hogy túl hülyék vagytok ahhoz, hogy vitatkozzak veletek. Csak nem tudtuk meg, hogy milyen érvek alapján mondod ezt.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 30, 11:10:21 írta Gdat88 » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #13788 Dátum: 15 márc 30, 11:12:18 »

Szerintem ebből az egészből annyira látszik, hogy korunk férfiai csak az 50-es karra mennek, de felelősséget már rohadtul nem vállalnának semmiért. Tisztelet a kivételnek meg azt is tudom, hogy ez nagyrészt a nők hibája is, de akkor is.
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #13789 Dátum: 15 márc 30, 11:15:00 »

Felelőtlenségről szó sem volt, senki nem írta, hogy védekezés nélkül végigmegy a Deák tér összes elérhetetlen nőjén, aztán ha teherbe ejt valakit, azt majd abortuszra küldi.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #13790 Dátum: 15 márc 30, 11:19:34 »

hogy túl hülyék vagytok ahhoz, hogy vitatkozzak veletek.

Pedig nem. Nincs ebben semmi lekezelés. Csak olyan szinten különbözik az erkölcsi alapállásunk, hogy képtelenek vagyunk megérteni egymást, innentől meg nincs értelme az egésznek. Mintha egy kínai és egy magyar vitatkozna egymással úgy, hogy nem ismerik a másik nyelvét. Ebben nincs semmi lekezelés, egyiknek se szégyen, ha nem ismeri a másik nyelvét. Csak simán nincs értelme a dolognak.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #13791 Dátum: 15 márc 30, 11:36:41 »

Hogy ne lenne. Azért szeretek  vitázni, mert a vita egy utazás. Elvezet olyan világnézetekhez, ahová magától nem jutna el az ember és kitágul a világról alkotott képe. Nem az érdekel ilyenkor, hogy győzök-e, hanem, hogy addig ütközzenek az érvek, amíg valakinek el nem fogynak. Illetve általban valakinek egy adott témában összetettebb a világképe és azt meg úgy lehet feltérképezni, hogy érvek ütköznek és eljutunk a világképek határáig. Gyönyörű útja ez a fejlődésnek szerintem.

Az jutott eszembe, amikor ninjutsura jártam és mutatott az edző egy ütést. Én elmondtam, hogy ez ezért és ezért nem működik szerintem. Mit gondolsz erről. Nem elmagyarázta, hogy az szerinte miért jó mégis ez az ütés, hanem megsértődött. Fantasztikusan szolgálja a tanítványi fejlődését. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 30, 11:50:00 írta Gdat88 » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #13792 Dátum: 15 márc 30, 11:57:45 »

Ahelyett, hogy inkább azzal az ominózus ütéssel bevert volna egy akkorát, hogy a fal adja a másikat. Nevet Ez elég egyértelmű bizonyíték lett volna. (Vagy ehelyett te visszkézből vágod pofán bosszúból, akkor meg mégse működött elég jól. ikszdé)
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #13793 Dátum: 15 márc 30, 12:14:46 »

Érdekes volt az egész. Hazugság lenne azt mondani, hogy nem veszélyes a csávó és sokat is tanultam tőle, de abban jó csak, hogy az összes aljas mocsokságot, ami a ninjutsu szerves része jól ismeri és használná is gátlások nélkül, de az is látszik, hogy amikor épp nem tökön kell rúgni valakit, vagy a szemét kiszúrni, akkor annyi köze voét ahhoz, hogy megüssön valakit, mint egy nyomorék óvodásnak. A tanítványai közül meg bárkit levertem volna. Vele annyiban lett volna izgalmad, hogy ő csinál rajtam valami aljas technikát, vagy én ütöm meg előbb úgy, hogy kifekszik.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13794 Dátum: 15 márc 30, 12:48:44 »

Idézet
Ha valakinek az lenne az életpályája, hogy orvos legyen mondjuk, de becsúszik fiatalkorában egy gyerek és végzettség nélkül minimálbérért dolgozik, hogy felnevelje. Egyszerű munkája van, nem elégíti ki a szellemi igényeit. És nem is lesz lehetősége arra, hogy megtegye.

Csoporttársamnak van gyereke. Támogatást kap érte az államtól, és plusz félévei is vannak. Nem kellett lemondania semmiről.

Idézet
Ennyi erővel egy spermium is egy potenciális életet hordoz magában (amelynek meg kell adni a lehetőséget, hogy egyesülhessen egy petesejttel), szóval csak gyereknemzés céljából szexeljetek, a maszturbálás és az éjszakai magömlés pedig élből kizárva. De ha ennyire zavar, hogy fogy a nemzet, akkor csináljatok 8-10 gyereket, aztán a szeretet felneveli őket. Bár már nem mehetnek el 7-8 évesen dolgozni és nem járhatnak mezítláb télen-nyáron iskolába, mint a két háború között.

Előbb azt írtad, ilyeneket csak viccből írsz. Mi a különbség a spermium és az embrió között? Hogy a spermium 99%-ban nem lesz ember, az embrió meg 100%-ban az lesz. A spermium percenként kismilliárd számra termelődik a herében, és egyszeres (haploid) genetikai információval rendelkezik, tehát még annyit sem ér, mint egy testi sejt, például egy bőrsejt vagy egy májsejt (amik - legalábbis előző - szintén milliós nagyságrendben halnak el és termelődnek újra naponta). A petesejt szintén ugyanez, abból is van sok százezer, és 90%-a soha az életben nem fog megérni, ráadásul mind meghal egy nap alatt. Ezzel szemben az embrió már egy teljes, egész, tökéletes emberi lény genetikai állományát hordozza. Nem értem, ezen mit olyan nehéz megérteni.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 30, 12:49:45 írta Saphira » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #13795 Dátum: 15 márc 30, 13:04:42 »

Saphira. Az nagyszerű, ha volt lehetősége megoldani. Ettől függetlenül lehet olyan szituáció, akinek nincs. Van aki egyetem mellett dolgozik, hogy tudja magának a lakást és tanulást is finanszírozni. Én sem azt mondjuk, hogy gyilkoljuk a magzatokat ész nélkül, csak, hogy van az az indokolt eset.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #13796 Dátum: 15 márc 30, 13:13:22 »

Ha Magyarországra nem is, de a világra igenis ráfér hogy kevesebben legyünk. 7 milliárd ember picit sok. És nem Európa meg Észak-Amerika van túlnépesedve hanem pont a fejletlen régiók. Az abortuszra lehet úgy is tekinteni mint a fejlett területek természetes kiválasztódására. Csak itt anyagi alapon működik a dolog, az a gyerek marad meg amelyiknek a szülei úgy gondolják fel tudják nevelni. Kövezzetek meg de humánusabb módszer mint a háború az éhínség a vízhiány. A 3. világban is ha lehetne bizony rengetegen végeztetnének abortuszt. Ebben biztos vagyok. Mert nem mindegy hogy 2 ember 1-2 utódra áldozza az így is szűkös lehetőségeit vagy 6-7 gyerekre. Mert az emberben benne van a baszhatnék. Kiírthatatlan, és régen kellett is, mert a 6-7 gyerekből 1-2 maradt életben. De mivel már a leglecsúszottabb környezet is életben tart létminimumon egy szakajtónyi purdét, feleslegessé vált. Magyarán szükség van mindenféle népességszabályozási eszközre, vagy pedig egy világháborúra, világjárványra, éhínségre, vízhiányra, természeti katasztrófára. Én maradok a magánügynél, mert más faszával könnyű verni a csalánt. De ha kiszakad a gumi az ne legyen ok amiért 2 embernek de gyakoribb hogy 3 embernek (a lány és a lány szülei) teljesen megváltozik az élete. Kéne valami normális férfi fogamzásgátló cucc   Gondolkozik  annyira a női oldalon múlik most a dolog hogy az már gáz. És tegye fel a kezét akinél még nem szakadt el gumi, mert akkor arra még vár az az idegesség "hogy most mi lesz vazze". Nekem mákom volt hogy van nőgyógyász a családban akit azonnal fel lehetett hívni hogy SOS van help kéne. De sokaknak nincs ám. És buták is a fiatalok nagyon, sokszor a szüleiktől sem mernek segítséget kérni mert félnek tőlük.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13797 Dátum: 15 márc 30, 13:22:46 »

Idézet
A 3. világban is ha lehetne bizony rengetegen végeztetnének abortuszt

Ezt benézted, mert a 3. világban a gyerek kb. a legfontosabb. Általában. Mármint nem az élete, hanem hogy legyen. ikszdé

Idézet
Az abortuszra lehet úgy is tekinteni mint a fejlett területek természetes kiválasztódására.

Ez így van. Csak a probléma az, hogy a szociális rendszerünk meg nem bírja el a népességfogyást, így árad be a túlnépesedett területekről a sok bevándorló, és hozzák az atomfejlett kultúrájukat. Meglesz még annak is a böjtje.

Idézet
Én elmondtam, hogy ez ezért és ezért nem működik szerintem. Mit gondolsz erről. Nem elmagyarázta, hogy az szerinte miért jó mégis ez az ütés, hanem megsértődött. Fantasztikusan szolgálja a tanítványi fejlődését.

Én azt akartam írni, hogy miért nem ütött le vele. ikszdé

Idézet
amikor ninjutsura jártam

Lassan nem tudom összeszedni, hogy mikre jártál.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #13798 Dátum: 15 márc 30, 13:26:01 »

A mi baromságunk hogy beengedünk mindenkit. Itt még nem veszélyes de a fejlett liberális országok már megszívták.
A 3. világban még a vallások uralkodnak. De ez meg tiltott téma de a véleményemet George Carlin többször kifejtette, nézzetek utána    Bullshit
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13799 Dátum: 15 márc 30, 13:30:09 »

Az a George Carlin, aki csak dekadens propaganda szövegeket nyomatott egész életében? Elég szomorú, ha neked a teljes véleményed lefedi más véleménye.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 918 919 [920] 921 922 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!