24 jún 26, 06:19:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 919 920 [921] 922 923 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2198097 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #13800 Dátum: 15 márc 30, 13:32:11 »

Nem az egészet, de a vallásról egész jól megmondja a dolgokat amiket én nem írhatok le ide. Miért kell személyeskedni ?
Tudjátok mit az összes dogmatikus tekintély elvű vallás csak a nép irányítására szolgál de inkább szolgált. A hit szép dolog kell is, én is hiszek dolgokban, de ha valaki megkérdőjelezi nem égetem el máglyán. Akinek az kell hogy meghatározzák az életét és korlátozzák mindenben, mert magától nincs erkölcsi értékrendje, inkább no komment. De " Legyen néktek a ti hitetek szerint."
De mondom más faszával könnyű verni a csalánt.

« Utoljára szerkesztve: 15 márc 30, 13:44:27 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13801 Dátum: 15 márc 30, 13:35:17 »

Persze, csak nem mered leírni, mert nyilván beléd kötnék, és nem tudnál ellenem vitázni. Ó, te szegény. Szomorú

Amúgy nem érdekel a véleményed. Az embereknek be kéne fogni a pofájukat néha, nem a senkit sem érdeklő véleményüket hangoztatni, mint George Carlin, vagy mint most mi. Ezentúl tartom magam ehhez (ez esetben nem is írhatnék többé. ikszdé).

>>egyébként nem sértésnek szántam, csak további kötözködéssel próbálok elszakadni a nettől, már mindjárt sikerül. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 30, 13:41:03 írta Saphira » Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #13802 Dátum: 15 márc 30, 13:42:03 »

Am 25 év fölött gyerek nélkül a népességfogyásról panaszkodni megint álszentség.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #13803 Dátum: 15 márc 30, 13:45:53 »

Kicsit kiegészítettem ott fent a véleményemet. De most már lehet el kéne tennünk seglyukainkat. Jogos.
Inkább örüljünk hogy lesz új Avatar sorozat Zuko életéről Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13804 Dátum: 15 márc 30, 13:47:59 »

Idézet
Tudjátok mit az összes dogmatikus tekintély elvű vallás csak a nép irányítására szolgál de inkább szolgált.

Valaminek kell vezetni az embereket. Egyébként az élet nagy kérdéseinek megválaszolására, és a rend fenntartására szolgáltak. Na, flies away, megyek tanulni.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #13805 Dátum: 15 márc 30, 13:55:00 »

Micsudi, tudtad, hogy a hit, a vallás és az egyház három külön fogalom? Költői kérdés volt, amit írtál, abból kiderül, hogy nem.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #13806 Dátum: 15 márc 30, 13:56:30 »

Inkább örüljünk hogy lesz új Avatar sorozat Zuko életéről Nevet

Micsoda??  Szeretet Fangirl mode on.  Nevet Hol olvastad?

gman: Saphi mióta 25 év feletti? ha annyi lenne már eleve nem írna a fórumra.  Nevet
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #13807 Dátum: 15 márc 30, 13:59:27 »

Azt a mondatot kérném linkelni, amiben akár csak egy egészen apró utalás is van arra, hogy Saphiról beszéltem!
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #13808 Dátum: 15 márc 30, 14:00:50 »

Film topic-ba már linkeltem Mosolyog Mentem enni. Bár ezzel a töméssel kínszenvedés :/
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #13809 Dátum: 15 márc 30, 14:06:28 »

Négy év judo, négy év vízilabda (sötét korszaka az életemnek. Nevet)  5 év thai box. pár hónap kung fu és pár hónap ninjutsu. Illetve olyan négy hónap systema. Tényleg inkább az a kérdés, hogy mire nem.

Na, de ami kemény, hogy a barátnőm anyját felhívta a barátnőm "barátnőjének" az anyja, hogy szakítania kéne velem a bnőmnek, mert nem vagyok gazdag. Azért az mi már? Nevet
A bnőm anyja elküldte a picsába, csak azt sajnálom, hogy nem én tehettem. De az a kemény ebben, hogy úgy mondta, mintha valami csöves lennék. Pedig most nézünk lassan saját lakás után 24 évesen. Na mindegy. Ezt is megéltem. Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13810 Dátum: 15 márc 30, 14:08:20 »

Azt a mondatot kérném linkelni, amiben akár csak egy egészen apró utalás is van arra, hogy Saphiról beszéltem!

Nekem amúgy is van gyerekem, csak mivel az abortusz ellen vagyok, máshogy kellett megszabadulnom tőle. Igen, igen, megyek tanulni!

Idézet
Na, de ami kemény, hogy a barátnőm anyját felhívta a barátnőm "barátnőjének" az anyja, hogy szakítania kéne velem a bnőmnek, mert nem vagyok gazdag. Azért az mi már? Nevet

Wtf. Nem vagy gazdag?
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #13811 Dátum: 15 márc 30, 14:20:44 »

Akkor végül nem jött össze az az ázsiai csaj, akiről évekkel ezelőtt beszéltünk Gdat?
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #13812 Dátum: 15 márc 30, 14:26:07 »

Látod. Azt hittem ilyen emberek csak filmekben vannak.
De ezt úgy mondja, hogy a férje pénzéből pofázik és a lányának is ezt tanítja.  A lánya meg mondta a bnőmnek, hogy miért nem egy harmincas gazdag pasit választott. Mondja mindezt úgy a csaj, hogy ő viszont tényleg egy csóró srácba szerelmes, aki viszont elküldte őt, mert nagyon sokan végigmentek rajta és mondta, hogy kurvával nem akar semmit. És nem egy szappanoperáról beszélek most, hanem arról, ami körülöttem történik. Nevet

gman: Nem tudom melyik. Kettő volt kilátásban, de egyikkel sem lett semmi.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 30, 14:29:05 írta Gdat88 » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #13813 Dátum: 15 márc 30, 14:42:34 »

Idézet
Csakhogy itt már nem csak a saját testedről van szó, hanem egy másik életről. Azzal is azt csinálsz, amit akarsz?

Komolyan, neked aztán tényleg soha ne legyen gyereked. Ha ennyire cinikusan állsz hozzá egy ártatlan és védtelen élet elvételéhez, akkor nem hogy gyereket, de egy kismacskát se bíznék rád soha.

Én egy kis sejtcsoportot még nem neveznék életnek, de egy felnőtt nőéhez/tinilányééhoz képest mindenképpen alacsonyabb rendűnek, tekintve hogy még semmilyen érzékelése/öntudata nincs. Plusz ez nem csak a saját test, hanem az egész további életed kérdése is amiben azért nem mindegy hogy ott van-e egy gyerek akit lehet el se tudsz tartani.

Amúgy meg ha már az 'azt csinálok vele amit akarok" témánál vagyunk, akkor ha belegondolsz sajnos ja, gyakorlatilag igen. Hány szülő neveli idiótára a gyerekét? Hány bántalmazza fizikailag/érzelmileg, hány töri derékbe az életét mielőtt az igazán elkezdődhetne? Hány nem taníttatja/küldi iskolába, tanítja lopásra? Hány nem tudja neki biztosítani neki a megfelelő körülményeket? Na és hány ilyen szülőtől veszik el a gyerekét? Kb. semennyitől, hiába egyértelmű, hogy csak elbassza a szerencsétlent. Törvénybe van foglalva, hogy mivel a tied, te felelsz érte. Persze megvannak adva bizonyos keretek minthogy lehetőleg ne verd meg minden este a nadrágszíjjal, de ezek elég lazák, és ezer esetben figyelmen kívül hagyódnak, lásd akármelyik cigányputri.  Ez miért kevésbé 'azt csinálok a gyerekemmel amit akarok' hozzáállás mint az abortusz?

Lol, a cicás meg dolog annyira röhejes, hogy ezen kívül mást nem is tudok nagyon mondani rá ikszdé

Idézet
Erre meg csak azt tudom mondani, hogy akkor többet ne menj orvoshoz, vagy ha mész, fizess. Ha ennyire nem érdekel a közösség, aminek része vagy, akkor oké, de nem merj semmit se igénybe venni, ami abból ered. Én nem azért fizetem a TB-járulékot, hogy ilyeneket gyógyítsanak belőle utána. És nem azért fizetem a járulékaimat meg az adóimat, hogy ilyenek utána bármit is kapjanak belőle. Halj éhen az út szélén ha nem lesz munkád, engem kurvára nem érdekel. És azonnal iratkozz ki mindenfajta iskolából, mert hogy merészelsz olyan intézménybe járni ingyen, amit a mások adójából tartanak fent?! Nem merj bármit is elvenni attól a közösségtől, amiből kiírtad magadat. A nagy szabadságodban önként mondtál le róla, akkor szíveskedj is ennek megfelelően viselkedni.

Itt persze kiragadtad az első mondatot, hogy arra ilyet vissza lehessen írni, de akkor visszaadom a kontextusát Nevet
Idézet
Az én gyerekemből senki se csináljon egy számjegyet egy statisztikában, ami totálisan figyelmen kívül hagy minden személyes jelleget. Nem fogom csak azért szélsőségesen megváltoztatni az életem meg a potenciális gyerekemért csak azért, hogy egyel nagyobb szám álljon egy Excel-oszlopon.
Nem érdekel semmilyen nagyobb nemes cél, ha ennek az árát a gyerekem szívja meg. A gyerekem > bármi más. Főleg ha ez a bármi más nem csak egy számjegyet jelent.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #13814 Dátum: 15 márc 30, 15:40:16 »

Nemtudom itt vagy a viccek között a helye Nevet de ez nagyon komoly Nevet
http://444.hu/2015/03/29/az-indonez-rendorseg-elegetett-3-tonna-fuvet-de-mivel-fujt-a-szel-egy-egesz-telepules-betepett/
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 919 920 [921] 922 923 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!