24 szep 27, 17:15:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 762 763 [764] 765 766 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2318513 alkalommal)
0 Felhasználó és 65 vendég van a témában
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #11445 Dátum: 14 dec 22, 09:43:06 »

Varródoboz. *.* Nekem és a húgomnak is volt és mindig ment a verseny, hogy kié a jobban felszerelt.  Nevet De nekünk nem bádogdoboz volt azt hiszem.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #11446 Dátum: 14 dec 22, 10:44:16 »

Jó, hogy a singer varrógép fiókos, így mi mindig a fiókjában tartottunk ezen dolgokat. Remélem nekem is lesz, ha nagy leszek. *-*
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #11447 Dátum: 14 dec 22, 10:46:17 »

Nekünk is singerünk volt, de a varródoboz az varródoboz. Gyerekként nagy dolog egy saját varródoboz.  Nevet
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #11448 Dátum: 14 dec 22, 10:52:46 »

Lehet, hogy testvér hiányában marad ki életemből ez az élmény. :S

A hímzéskor is mama kerek bádogdobozából éltem. Mikor a kötéssel próbálkoztam, akkor anyu kosarából. Ezen tevékenységeket mindig családom felnőtt nőtagjaival végeztem. Velük közösködtem.

A barátság karkötő készítéses időszakban, meg kiskosárban tartottam a fonalaimat. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 22, 10:59:16 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #11449 Dátum: 14 dec 22, 12:09:29 »

Nekünk eszünk ágában nem volt a felnőttekkel közösködni.  Nevet Nyilván, mert ott voltunk egymásnak. Mondjuk az alapokat nyilván Anya tanította meg. Esetemben nem sok sikerrel.  ikszdé

Barátság karkötő nekem kimaradt, az egy másik generáció. Én azt hiszem pont 10 évvel vagy idősebb nálad. Jézusom T_T
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #11450 Dátum: 14 dec 22, 12:19:15 »

Hát én '93-ban születtem, nem tudtam megnézni te mikor, de az biztos, hogy x évvel és 2 nappal vagy idősebb. Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11451 Dátum: 14 dec 22, 12:21:18 »

De öreg vagy Seva!
De fiatal vagy noe!
De jó nekem két csaj között!
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #11452 Dátum: 14 dec 22, 12:22:45 »

Én 83-ban.  ikszdé Akkor tényleg 10 év. Az egyik félemetes gazdaságisnak ma van a szülinapja és kiderült, hogy ő most lett 32. Én kb 40-nek néztem, szóval most végképp öregnek érzem magam.  ikszdé

gman te is 21 éves vagy, nem?  Nevet
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11453 Dátum: 14 dec 22, 12:23:16 »

Nekem erről a barátság karkötőről a leszbik jutottak eszembe. Nyilván az se véletlen, hogy közben felbukkant gman.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #11454 Dátum: 14 dec 22, 12:24:42 »

Perverz disznó gman...

1 már nem is elég neki, kapásból 2-vel akarja...

Seva tegnap a gépen találtam egy 2010-es XML-t, gondolom egy akkori msn-es beszélgetésünk lehet... Nagylány! Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11455 Dátum: 14 dec 22, 12:26:38 »

23 vagyok. Ha 21 lennék 18-19 évesen házasodtam volna, ami gyökérség lenne.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #11456 Dátum: 14 dec 22, 12:31:48 »

Nálunk a Bravo olvasgatás volt a divat barátság karkötő helyett. Meg a rainbow és a magic baba.  Nevet

Gabesz ne már.  Nevet MSN-es időszak, de jó is volt. Nekem nagyjából minden naplófileom megvan évek szerint lebontva. Amit nagyon fájlalok az az, hogy Slane-nel nincsenek meg az első beszélgetéseink. Egy hónap elveszett. :S
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11457 Dátum: 14 dec 22, 12:35:32 »

1 már nem is elég neki, kapásból 2-vel akarja...
Nem már, hanem még. Nem tudni, mit hoz a jövő, jobb hát tervezni.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11458 Dátum: 14 dec 22, 13:15:02 »

Nálunk a Bravo olvasgatás volt a divat barátság karkötő helyett. Meg a rainbow és a magic baba.  Nevet
Ez még nálunk is divatt volt, bár én nem éltem vele. Nevet Ahogy a barátság karkötővel sem. Senkinek se csináltam, de emlékszem, hogy nekem csináltak. Nevet

Arra emlékszem, hogy alsóban sok ilyennel játszottunk:
http://aztadom.co/wp-content/uploads/2014/03/28.jpg

Meg ilyennel:

Volt egy ehhez hasonló másik játék, amit hárman kellett játszani és lábbal kellett tartani a gumit és úgy mászni ide-oda. Uh azt mennyire szerettem. Nevet

Egyébként én nagyon szerettem varni. Kötni szeretnék megtanulni ideje, csak még nem vettem rá magam.
Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #11459 Dátum: 14 dec 22, 13:19:38 »

Én se nagyon élveztem ezeket a Bravo olvasgatásokat, de a barátnőim mindig nyomták nekem. Én sose vettem.
Ezzel a két játékkal sosem játszottam, a papírosat nem is ismerem. Életemben nem hallottam még róla.  Nevet Én falusi suliba jártam alsóban és mink ott gyesznókkal játszottunk.  ikszdé
Én Barbie ruhát sokat varrtam, de bénán ment. Kötni tanultunk, de az végképp reménytelen volt. Húgomnak viszont jól megy.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 762 763 [764] 765 766 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!