24 szep 27, 18:10:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 687 688 [689] 690 691 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2318783 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #10320 Dátum: 14 nov 24, 22:00:29 »

Élvezzük jó, oké, de azért akkor is sok benne a szex.  Pirul  Vagy csak én vagyok maradi.

Amúgy, mennyire gáz, ha a vezetésoktatóm kb. szexuálisan zaklat? Az első órán rögtön azzal kezdte:- Tudod mire valók azok a dombocskák? Hogy megakadjon bennük az öv!
Meg olyan megjegyzéseket tesz: - De jó a farod abban a nadrágban! Egy baj van vele: Itt kéne legyen az ölembe!
És rácsapott, meg máskor a combomra is... meg belecsípett az arcomba és mindig azzal jön: - Velem kéne aludjál, hogy lenyugodj! Úgy megölelgetnélek! Azért rosszalkodsz ugye? Egyszer úgy is elloplak!

Minden pólóm tetszik neki...Szerintem, ha egy krumplis zsákot vennék fel, arra is azt mondaná, hogy jól néz ki, meg, hogy levenné rólam.

Én meg, nem igazán tudok mondani semmit, mert olyan zavarba jövök, hogy rákvörös leszek és kínomban vigyorgok. Néha még adom is alá a lovat olyanokkal: - Hát, biztos. Valószínű azért vagyok rossz.
Esküszöm, mint valami könnyű nőcske, pedig egy percig se gondolom komolyan, de nem tudok kétségbeesett fejet vágni, meg azt mondani: - Nem, én ezt nem akarom hallgatni, hagyja abba.

Szánalmas, hogy a beleegyezés jelenti nálam a védekezést. De ő ezt biztatásnak veszi, mert miért ne. Jesszus.
Annyira gusztustalan az egész. Szomorú A fickó van vagy hatvan. És én tényleg béna vagyok. Sokszor kb. tudat alatt elrontok dolgokat, hátha egyszer megunja és azt mondja, nem foglalkozik velem többet, kínlódjon más. ( Mondjuk káromkodni nem szokott, meg nem bunkó, csak annyira perverz, hogy nem tudom mire vélni. )
 
A szüleimnek nem is merem mondani. Apám nem is tudom mit tenne. Rém kínos a dolog. Elmondtam egy srácnak, ő azt mondta: Szétverhetem a kedvedért! Bár az nem tudom, mit oldana meg. Szomorú

A barátnőim szerint ez kész röhej. Csak eleinte, ami poénos volt, most már sok(k). Esküszöm utálok órákra járni, pedig még nagyon messze vagyok a vizsgától. Szomorú




Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10321 Dátum: 14 nov 24, 22:15:56 »

Nem megfelelő a tanítási módszere ezért váltani akarsz. Hazudj és mindenki jól jár.

Nade a lényeg amiért most írok, hogy mindenkinek leírjam azt ami nagyon tud idegesíteni. Az egyik legfárasztóbb embertípus, aki mindenkit meg akar ajándékozni, de nincs arra agya, hogy érzékelje az emberek reakcióit. Rossz emberismerő és hülyeségeket ad. Azt kéne érezni, hogy hálás vagyok elvileg, ha meg nem fogadom el én vagyok a paraszt mert ő jó szívvel adja. De abba bele se gondol, hogy szart ad. Ha meg elfogadom, akkor azt kéne érezze, hogy le lettem kötelezve. Jó nagy pofon az ilyen embereknek komolyan. Nevet
Naplózva
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #10322 Dátum: 14 nov 24, 22:31:56 »

Én ezért szoktam általában kipuhatolózni, hogy akinek ajándékot veszek/csinálok minek örülne, mi lenne hasznos neki, vagy ha olyan a kapcsolatunk elviszem magammal, és mondom hogy bökjön rá, és megkapja, - na jó ilyen csak anyámnál volt eddig - de na

Nem egy perverz oktatóról hallani, és még ők vannak felháborodva ha kiderül, vagy meg van mondva nekik, de Gdat ötlete szerintem is működik.

Amúgy Senkisem17 eltűnt ?
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #10323 Dátum: 14 nov 24, 22:37:28 »

Szerintetek létezik ember a világon, akinek Donatello a kedvenc ninja teknőce?

Csak Leonardo meg Raffaello lehet kedvenc. Illetve a gnolloknak, mint te  a Michelangelo.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10324 Dátum: 14 nov 24, 22:46:27 »

1. Luna, szerintem az, hogy 18 évesek ilyen műsort néznek, abban nincs semmi gond. A szex normális dolog, még abban a korban is amiben benne vagy, ha 10 éves lennél akkor néznék, de hogy ilyen műsort néztek azzal nincs semmi baj. Persze, nem azt mondom, hogy minden a szex, de butaság azt hinni, hogy el kell bújni előle. 18 évesen ne már egy teletabi műsorra vigyen el a tanár, azért kicsit érettebbek a gyerekek ebben a korban.

Plusz, ha valaki követné az ilyen történeteket (szindarab, opera, filmek, sorozatok stb) akkor eléggé szégyen lenne, ha hinnél minden ilyen filmnek, történetnek.
Szóval szerintem kicsit sem gáz, hogy 18 évesen ilyet néztetek meg, főleg, ha jó volt. Ha unalmas volt, az már más kérdés.

2. A vezetésoktatódról meg SZÓLJ mindenképpen az apukádnak. Ez undorító és nem szabadna engedned, hogy ilyet tegyen. Ne hoyg azt gondold, hogy ez ciki. A bácsinak igen, neked nem. Használd ki, hoyg tudsz beszélni és azonnal szólj az apukádnak, ha normális apaként fog viselkedni akkor megérte, ha leszarja mi történik veled... akkor másnak kell szólnod.
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10325 Dátum: 14 nov 24, 22:55:20 »

Szerintetek létezik ember a világon, akinek Donatello a kedvenc ninja teknőce?

Nekem ő volt. ikszdé
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10326 Dátum: 14 nov 24, 23:10:31 »

Azért milyen menő, hogy a Moszkva teret felújítják. Nevet Lesz ott fű, szökökút és pad, najó kicsit tisztább is lesz, és nem annyira lepukkant. Kb semmit sem változtatnak, de az a pici se rossz, rá fér. A Déli Pályaudvart kellene felújítani nagyon.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=y0BHUau4uuE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=y0BHUau4uuE</a>
Naplózva


Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #10327 Dátum: 14 nov 25, 00:51:28 »

Jó volna ha olyan szép is maradna, mint amilyenre tervezik.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10328 Dátum: 14 nov 25, 07:38:55 »

Hol van olyan, hogy Moszkva tér? Nem a kommunizmusban élünk.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10329 Dátum: 14 nov 25, 07:51:25 »

Szerintetek létezik ember a világon, akinek Donatello a kedvenc ninja teknőce?

Nekem ő volt. ikszdé
Nekem is. Pirul
Viccet félretéve ő a legjellegtelenebb. Leo a legkidolgozottabb karakter, az idealizált vezető, Raf a hivatásos faszagyerek, Miki meg a legfőbb humorforrás. Don meg a nerd. Ráadásul a legbénább fegyver is az övé.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=zxqQGmbAFCI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=zxqQGmbAFCI</a>
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10330 Dátum: 14 nov 25, 11:49:46 »

Megvolt életem első sajtótájékoztatója, egészen meg vagyok illetődve. Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10331 Dátum: 14 nov 25, 11:51:26 »

És mit csináltál ott? A termet rendezted be előtte, vagy utána a takarítás? Nyelvesít
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10332 Dátum: 14 nov 25, 11:56:47 »

Boldog születésnapot Mr. Gdat. Mivel te nem vagy lány, téged nem köszöntött fel Aes kora reggel. Nevet És azért írtam Moszkvát mert.... megszokás. Nevet
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10333 Dátum: 14 nov 25, 12:05:20 »

Aes most épp humorizálni próbál. Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10334 Dátum: 14 nov 25, 12:12:06 »

Mivel te nem vagy lány, téged nem köszöntött fel Aes kora reggel. Nevet

Végre valaki megért engem. Szomorú

Amúgy boldog szülinapot, Gdat!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 687 688 [689] 690 691 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!