24 jún 01, 22:43:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 661 662 [663] 664 665 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2104113 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #9930 Dátum: 14 nov 19, 23:13:23 »

Ayumi, ha ezt vonzod be ez is fog jönni

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=qzVBqBosf5w" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=qzVBqBosf5w</a>

Aes, köszönöm az információt, de tényleg nincs szükségem több torrent oldalra, egy bőven elég Nevet
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9931 Dátum: 14 nov 19, 23:18:38 »

Nem vonzok be semmit. Mindent taszítok ěs minden taszít engem.
Olyan, mintha tényleg inkompatibilis lennék ezzel a kib*szott világgal.  Gondolkozik    smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9932 Dátum: 14 nov 19, 23:37:04 »

Én szeretem a Star Warst is meg a Gyûrûk urát is.
Na majd most jön a sznob banda mindjárt azzal hogy felszínes vagyok és amúgy is mindnféle szart megnézek, ezért leköt az is ami jó meg az is ami nem.
Miért is fog jönni?

(hurá meglett a 4 szó)

Komolyan nem hiszem el, hogy egy normális, negativizmustól mentes hsz-t nem tudsz alkotni. Szomorú Ezt már tuti direkt csinálod. Csak kár, hogy uncsi.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 19, 23:55:09 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9933 Dátum: 14 nov 19, 23:50:39 »

Mert ha nem negatívat írok arra is negatívan reagálnak.
De igazából már nem is érdekel, megszokásból írok ide meg unatkozok. Ennyi. De néha már undorodok attól a viselkedéstôl ami itt folyik, meg magamtól is hogy még itt vagyok. Tudom, el lehet húzni. Egyszer majd elhúzok, néha nagyon fárasztók itt egyesek.
Most lehet támadni hogy mindent magamnak keresek bla bla bla, de attól se lesz semmi se másmilyen. Ez egy ördögi kör. Emozik, mert olyan dolgok történneek. Azt is leírom ha valami jó (pl beindul a 4mûszak) de arra is csak a piszkálás megy.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 19, 23:53:52 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9934 Dátum: 14 nov 19, 23:55:09 »

Mennyire demotiváló hogy még kazekage is Lolozik. Most nem dotáról van szó, nem összehasonlítok.

hanem úgy a tény hogy Lol. Cseszettül kiéget. Inkább gyorsan kitörlöm az aláírásomat és nem írok többet ide.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9935 Dátum: 14 nov 19, 23:56:42 »

Bocs amúgy rossz hsz-t idéztem, mert már mindenütt Kármán Tódor diagramot látok magamelőtt, de szerintem a válasz erre se lenne más. (de mindjárt áttérek lazítás képp az élelmiszeripari műveletek tételekről az élelmiszeripari gazdaságtan tételeimre *-*)
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 19, 23:58:54 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #9936 Dátum: 14 nov 20, 00:00:37 »

Mennyire demotiváló hogy még kazekage is Lolozik. Most nem dotáról van szó, nem összehasonlítok.


Csak azért mert nem keleti szunykokat olvasok hanem nyugati félig mainstream szarokat nem vagyok jobb az átlagnál csak annak hiszem magam és gyakrabban dugok.
Naplózva


 
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #9937 Dátum: 14 nov 20, 00:03:03 »

Áhhh akkor az idézés nekem szolt úgye ? Nevet

Ha negatívan állsz a világhoz, negatívan fogd fel a dolgokat, minden úgyis történik, főleg hogy "nem vonzok be semmi negatívat" mondatokat küldünk ki az univerzumba, akkor valószínűleg pont az ellenkezője fog történni, persze ez még mindig hit kérdése, hogy hiszel a vonzás hatalmában vagy sem, de ha nem, attól az még ott van! Nevet

Ayumi, ha hiszed, ha nem segítő szándékkal írtam, amit írtam!
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #9938 Dátum: 14 nov 20, 00:04:20 »

"Senkinek nincs nagyobb hatalma a világon, mint annak a nőnek, aki tudja, mit akar, és elszántan halad a célja felé."

Ezt írta ki az egyik ismerősöm. Deák teres. Röhögök.
Naplózva


 
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9939 Dátum: 14 nov 20, 00:05:33 »

Áhhh akkor az idézés nekem szolt úgye ? Nevet
Nem-nem, csak Ayumi másik hsz-ére vonatkozott, arra amire most már ki van javítva. (Véletlenül az előző hsz-t idéztem be.)



Csak a mesében létezik olyan nő aki tudja mit akar.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9940 Dátum: 14 nov 20, 00:07:22 »

Nem rád értettem itt a dolgokat Luidzsy, elhiszem neked. De lényegtelen hogy ki mit csinál mert itt nem (igazán) az számít hogy mit írsz, hanem hogy ki írja.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9941 Dátum: 14 nov 20, 00:12:43 »

Fiúk, mire gondoltok mikor megkérdezitek a kb. exbarátnőtöket, illetve a csajt aki kikosarazott, hogy milyet 'aludt' barátjával?  Nevet Barátnőmnek próbálom segíteni megfejteni a dolgot, de el vagyunk veszve.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #9942 Dátum: 14 nov 20, 00:15:17 »

Még mindig meg akarom dugni mert mással van és nem egyedük szenved el a hipster deák téri szarában.
Naplózva


 
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9943 Dátum: 14 nov 20, 00:17:09 »

Nem rád értettem itt a dolgokat Luidzsy, elhiszem neked. De lényegtelen hogy ki mit csinál mert itt nem (igazán) az számít hogy mit írsz, hanem hogy ki írja.

Azt miért hagyod figyelmen kívül, hogy azt, hogy ki ír egy adott hsz-t azalapján ítélik meg, hogy a múltban mit írt.

Lehet, hogy ez a megfogalmazás így ködös, de hiába vagyunk itt a duma topicban egy elég zárt közösség mégis időről időre be tudnak integrállódni új tagok, valamint régi-újak (az évek során mióta itt vagyok igen csak cserélődött a közösség). Ezek az emberek mindig a hozzászólásuk tartalmának köszönhetően lettek a közösség értékes tagjai, vagy pedig váltak azoká a tagokká akik nem bírnak lekopni. (ez nem célzás akart lenni)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #9944 Dátum: 14 nov 20, 00:23:21 »

Szerintem legbelül mélyen tudjátok ti hogy mit akartok, csak esetleg nem tudtok róla, vagy rosszabb esetben féltek beismerni, bár ez csak az én véleményem.

Áhhh akkor az idézés nekem szolt úgye ? Nevet
Nem-nem, csak Ayumi másik hsz-ére vonatkozott


Akkor ezt jól benéztem  smirksweat ikszdé

Ayumi, egy pillanatig gondolkodtam, hogy most félre értelmeztem amit írtál, vagy sem, de azt hiszem utóbbi lesz az, és amennyiben így van efféleképpen szól a válaszom, ha egy elbaszott Isten lennék, akinek mi tudom is én milyen hatalmas ereje volna, és úgy szólnék hozzád, akkor más lenne ? Szerintem nem, de mindegy is.

« Utoljára szerkesztve: 14 nov 20, 00:43:52 írta Luidzsy » Naplózva

Oldalak: 1 ... 661 662 [663] 664 665 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!