24 jún 26, 09:47:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 662 663 [664] 665 666 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2198792 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9945 Dátum: 14 nov 20, 00:31:59 »

Azt miért hagyod figyelmen kívül, hogy azt, hogy ki ír egy adott hsz-t azalapján ítélik meg, hogy a múltban mit írt.
Vagyis az számít hogy ki írja.
Olyan aki meg (a ti szemetekkel nézve) nem bír lekopni csak én vagyok (esetleg még Micsudi, de ô ritkábban ír), mások már elhúztak.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #9946 Dátum: 14 nov 20, 01:28:26 »

Túl sokra tartod magad. Senki sem filózik azon hogy mikor lépsz le vagy akar elüldözni. Ha észrevetted mi írogatunk akár itt vagy akár nem.
Naplózva


 
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9947 Dátum: 14 nov 20, 06:14:49 »

Ej Kazekage, hogy most mennyire igazat mondtál. Amit este leírt Noémi nekem is eszembe jutott, de aztán rájöttem, hogy minek írjam le Ayuminak, nem fog érni semmit, mert nem akar és nem érdekli, csak naplónak használja a fórumot. De szívemből szóltatok.

Ayumi, szerinted mi ennyire törődünk azzal, hogy valaki esetleg elmegy innen magánéleti okok miatt, vagy mert elege van a fórumból, vagy csak szimplán csak úgy?
 Szerinted nyomon követjük más életét és a kis "bandánkból", elakarjuk üldözni azt aki nem jön be nekünk? Annyira naiv vagy és olyan cuki, hogy ez közösség valamilyen tagja vagy - vagy mi -, és azt hiszed, hogy érdekel minket, hogy úgy gondolod, hogy el kell menned, vagy undorodsz attól ami itt folyik, de mégis maradsz mert baromi élvezed hogy valamennyire kommunikációt folytatsz az életben másokkal még, ha másoktól negatív dolgokat is kapsz.
A vicc az, hogy érdekelne minket olyan szinten, hogy itt voltál, és ha jó veled beszéletni akkor pár perc erejéig sajnálnánk, hogy nem jössz föl, mert már nem lehet veled akár vitatkozni, vagy megvitatni kibeszélni valami, valakit, de így? Ha elmész kimaradunk abból, hogy mikor mész dolgozni.
Nagyon sokszor próbáltak neked itt segíteni, én is, nagyon sokszor elmondtuk azt is, hogy miért kezdtek el az emberek gyakorlatilag nem törődni veled, valaki ezt kicsit negatív beszólásokkal megsózza, de inkább azt az elvet vallod, hogy "ez van, nem tudok semmit sem tenni ellene".

Az, hogy számít-e ki mit ír, anno is így volt, sőt, de mégis képesek újoncok, vagy régi tagok becsatlakozni ide. Ha lennének barátaid, akkor azoknak a véleményükre néha hallgatnál, mint egy vadidegennek a véleményére akivel össze ütközöl. Hm... érdekes.

A vicc, hogy ha azt írtad volna, hogy szereted a Star Wars-ot, és a Gyűrűk Urát, nem lett volan semmi. A legtöbb ember itt így van, simán normálisan hozzá tudtál volna szólni az egészhez nem pedig rögtön negatívan hozzáállni a dolgokhoz, de neked így könnyebb volt, mi? Inkább megakarod előzni a semmit.
Mintha úgy kelnél föl mindennap, hogy tök szép az idő ma, de úgy is meghalok, simán elüthet a busz, így nincs értelme élvezni.

Gyakorlatilag csak negativitás sugárzik belőled most már. Régebben nem ilyen voltál, inkább nem ennyire.

Így hajnalban egy kis integrálás közepette ez most kellett. Nevet Főleg mert full egyedül vagyok itt.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 20, 06:23:47 írta Minagi » Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9948 Dátum: 14 nov 20, 08:41:37 »

Ezeket a köröket már annyiszor lefutottátok, teljesen feleslegesen...  Izé José...

Én a magam részéről mostantól nem reagálok Ayumi emózására, nektek is javaslom ugyanezt. Ha értelmes, előremutató és építő jellegű dolgokat ír, arra szívesen válaszolok majd.

Luidzsy meg lassan Oravecz Nóra babérjaira törhet a mélyenszántó bölcs hozzászólásaival. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 20, 08:48:29 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #9949 Dátum: 14 nov 20, 09:17:24 »

Coelho ez tök jó ötlet! Esetleg lehet úgy reagálni mintha nem emózna. Pl arra, hogy szereti a Star Warst meg a Gyűrűk urát lehet reagálni levonva az emó faktort.  Nevet Ha már itt tartunk én is szeretem mindkettőt és teljesen fölöslegesnek és értelmetlennek tartom összehasonlítgatni őket. 

Luidzsyban a legjobb az az, hogy mindig minden hsz-t tévesen értelmez és úgy reagál.  smirksweat
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9950 Dátum: 14 nov 20, 10:46:46 »

Hogy fokozzam a dolgokat én is szeretem mind kettőt, ráadásul a Star Trek filmeket is (a sorozatokat nem láttam teljes egészében), mondjuk a régi filmek közül nem mind tetszett (a bálnásra emlékszem, hogy kicsit lezsibbasztott), de hogy fokozzam a dolgokat az újak nagyon királyak szerintem. Pirul

Látszik azért, hogy mennyire laikus vagyok. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 20, 10:47:23 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #9951 Dátum: 14 nov 20, 11:43:11 »

Senpai, attól még fórumfalva spirituális vezetője te maradsz, meg az egyik nyelvtan tanárom is, Nevet ha továbbra is szükséges lesz, és vagy késztetést érzel rá.

Igen, az értő olvasással is akadnak néha gondjaim, ezért is van az néha hogy sokára válaszolok, mert esetenként elgondolkodom, hogy most tényleg oda szól az amit írni szeretnék, vagy hülyeséget csinálok, de látszik még ez sem megy teljesen, sebaj majd lesz az jobb is. Nevet

Tudjátok, örülök hogy annak idején - mintha olyan régen történt volna - hallgattam Ishidára, és ide is jöttem beszélgetni. Nevet
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9952 Dátum: 14 nov 20, 11:48:51 »

Látod, te legalább aktív vagy. Nem úgy, mint azok a lurkerek, akik folyton itt vannak a duma topicban, de semmi értéket nem adnak a fórumnak, csak elvesznek belőle.  Gondolkozik
Naplózva

Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #9953 Dátum: 14 nov 20, 12:15:26 »

Hát ha már ráérek, és olyan témáról van szó amihez hozzá tudok szólni, akkor miért ne ? Nevet
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9954 Dátum: 14 nov 20, 13:19:11 »

Szerintem itt én vagyok a legtoleránsabb, de Ayumi néha már kicsit nekem is sok.
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9955 Dátum: 14 nov 20, 13:48:39 »

Fiúk, mire gondoltok mikor megkérdezitek a kb. exbarátnőtöket, illetve a csajt aki kikosarazott, hogy milyet 'aludt' barátjával?  Nevet Barátnőmnek próbálom segíteni megfejteni a dolgot, de el vagyunk veszve.
Sosem volt exem, mert egy gnoll srtici vagyok.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9956 Dátum: 14 nov 20, 17:02:43 »

Életem a Deák téren:




: ( (
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9957 Dátum: 14 nov 20, 17:24:34 »

Ez a megoldás nem lenne rossz, csak tegyél ki magadról egy képet is az ablakba, amin jól látszik az 50es kar, és lehetőleg egy BMW-ben ülsz. Nevet
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9958 Dátum: 14 nov 20, 17:54:20 »

Meg azt is, hogy hova írjanak...
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9959 Dátum: 14 nov 20, 18:48:01 »

A szlovákok borókabogyót raknak a vadpörköltbe. 4-5 szem az optimális, mert több keserűvé teszi az ételt, a kevesebbnek meg nincs íze. Ezt még noe sem tudta. Ha erre beírná, hogy de igen, én azt felelem, hogy persze, én is ezt mondanám. Amit leírok, az igazzá válik, mert egy gnoll stici vagyok. Főként ember, elf és félszerzet szajhákkal dolgozom. Az elfek felárasak, mert szépek és ügyesebbek is. A hobbitokkal az ostoba pedofilokat húzom le egy kisebb vagyonnal *hiénakacaj*.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 662 663 [664] 665 666 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!