24 jún 16, 13:01:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 643 644 [645] 646 647 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2153071 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9660 Dátum: 14 nov 16, 21:04:57 »

Ez a weboldal kb. a legalja, sajnos sok ismerősöm mégis lájkolja.  Neeem
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9661 Dátum: 14 nov 16, 21:11:19 »

Az ilyen elborult hülyeségek miatt ítélik el sokan a filozófiákat és a valódi spiritualitást. Túl nagy a biznisz már ebben is.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9662 Dátum: 14 nov 16, 21:15:15 »

Én nem ismerem ezt a weboldalt, csak azt láttam néha, hogy ismerőseim likeolgatták. Mindig is érdekelt mi ez, vagy honnan ismerik, most már az oldalt is látom. ikszdé Bár megnézni nem fogom, marhára nincs kedvem, viszont a neve alapján azt hittem ilyen öntudatos oldal, ami ráébreszti az embereket arra, hogy mindenki magáért felelős és tegyen valamit az életben. Tényleg erről szól, vagy rosszul asszociáltam?
Naplózva


Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #9663 Dátum: 14 nov 16, 21:34:52 »

Én egykét ismerősöm is követi az oldalt, az ő beszámolóik alapján, én azt hittem ez az oldal egy összeesküvés elmélet generáló oldal, hogy mindenféle információval dobálóznak, és azt a tömeg követi, és népszerűsíti, ha így van, ha nem akkor is túl nagy ismeretséget kapott az oldal, túl hirtelen túl nagy figyelmet, ha tényleg olyan volna, mint amilyennek a címe/neve is takarja, ezt még úgy is a fű alatt kéne osztogatni, hogy elvileg 2012 a változás korának éve volt, tehát innen jön állítólagosan valamiféle más kor.
Nem tudom....... sok ember, köztük én is, a bizonytalanság miatt hajlamos bármilyen ökörséget elhinni, és egy újabb összeesküvés elmélettel a hatalmasok erre is asszociálnak, hogy minél több ember a bizonytalanságba kényszerítsenek, mert akkor manipulálhatók, rabszolgává tehetők, erre szerintem akárki is legyen a teremtőnk/vezetőnk, még neki sincs joga, nem hogy egy ugyan olyan picsa szarta bolhafészek közülünk. Nevet

Bár ez is csak egy vélemény, és rajtam kívül még vannak egy páran ezen a szerencsétlen csöppnyi bolygón.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9664 Dátum: 14 nov 16, 21:38:00 »

Egész nap a Éhezők viadalából a poszáta éneke cseng a fülemben. Az a négy hang, elég idegesítő.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9665 Dátum: 14 nov 16, 21:39:46 »

Pár hete én is tanulmányoztam azt az oldalt, és kemény dolgokat láttam nagyon. xD Amúgy alapvetően tényleg összeesküvés elméletekkel dolgoznak, meg mindenféle ezoterikus marhasággal.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9666 Dátum: 14 nov 16, 21:41:59 »

Kéne hallgatnom valamit, hogy kiüsse a pofázó poszátát.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9667 Dátum: 14 nov 16, 21:43:49 »

Alapvetően vannak egész értelmes cikkek is az oldalon, csak sok közte a szemét, emiatt még veszélyesebb.
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9668 Dátum: 14 nov 16, 21:45:47 »

De legalább írni tanulnának meg. Egy cikkükben annyi a helyesírási hiba, hogy inkább tanulok tovább az oldaluk nézegetése helyett. Nevet Sokkal érdekesebb, hogy a fogászati plakkokat okozó baktériumok miatt alakul ki leggyakrabban szívbelhártyagyulladás, mint az, hogy sosem jó helyre teszik a vesszőt. Szomorú
Naplózva

Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #9669 Dátum: 14 nov 16, 21:50:47 »

Igen, mert egy olyan mint én könnyen eltévedhet, és a helytelen információt ossza meg, ezért az oldal kerülése mellet adtam le a voksomat! Nevet

Gman, én immáááádom a poszátát, Nevet ma is füytültem miközben a szemfényvetőket néztem, de az már egy másik téma.... Izé José...

Hát csapj fel nyelvtantanárnak, biztos menne, és egy kicsit kereshetnél vele egyetem mellet, bár nem vagyok én senkid, hogy megmondjam mit csinál,j ezért akár ezt a részét a hozzászólásomnak figyelmen kívül is hagyhatnád, bár evvel meg megint meg mondtam ...... -_-
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9670 Dátum: 14 nov 16, 21:52:36 »

Néha nem értelek Luidzsy. Olyan, mintha magadra vennéd a dolgokat meg nem is, és mintha vissza is akarnál szólni, de mégsem. ikszdé
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9671 Dátum: 14 nov 16, 22:03:45 »

Így kell azt csinálni hogy be is szól meg nem is. 
Fejlôdik.   Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9672 Dátum: 14 nov 16, 22:10:16 »

Más szóval Luidzsy az Mátás király Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9673 Dátum: 14 nov 16, 22:12:07 »

Ayumi, szerintem ne oktasd ki Luidzsyt, mert akkor legfeljebb visszafejlődik.







Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9674 Dátum: 14 nov 16, 22:13:02 »

Szerintem ő a testet öltött naivitás. Mindig belekezd valami olyan dologba, ami egyébként vagy valami tudósnak titulált ember fantazmagóriája, vagy egy összeesküvés elmélet. Valahol aranyos. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 643 644 [645] 646 647 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!