24 szep 29, 00:18:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 560 561 [562] 563 564 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2321303 alkalommal)
0 Felhasználó és 50 vendég van a témában
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #8415 Dátum: 14 okt 26, 23:18:47 »


Ha már itt emberiség összefogásról stb. van szó beszéljünk arról is milyen nehéz ezt a sok embert etetnie a bolygónknak, kellenek a háboorúk, hogy működjön a "bolygó immunrendszere" és hála nekik fejlődik a tudomány is. Utópiában élni nem lenne jó.

Tény, és való ezt a kicsiny bolygót melyet otthonunknak nevezünk, nem 7milliárd ember ellátására "szülték". :/
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8416 Dátum: 14 okt 26, 23:26:57 »

Miért nem vagy kint?

Mért lennék? Van jobb dolgom. Véleményem szerint az ilyenek úgysem arról szoktak szólni, hogy tényleges célt érjenek el. Mondjuk nehéz megmondani, hogy mi manapság a ténylegesen célravezető. Talán leginkább az, ha a "nagyrabecsült nyugatról" mondják meg a "tutit", ha más nem is, de arra legalább felkapják az illetékesek a fejüket.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8417 Dátum: 14 okt 26, 23:28:24 »

Akár kétszer ennyit is el tudna tartani, csak egy kicsit máshogy kellene hozzá élni.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #8418 Dátum: 14 okt 26, 23:39:46 »

Nem rád gondoltam Noe, hanem Micsudira. Bár igen, ezt a hsz-emből nehéz volt levonni.
Folyamataosan az az érzésem, hogy ez az egész egy nagy színpadi dráma, amibe nekem nincs kedvem részt venni.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 26, 23:42:52 írta Morita » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8419 Dátum: 14 okt 26, 23:54:37 »

T_T

Rájöttem, hogy ahogy a mentések során valahogy eltűnt min. 1 bekezdés a gyakorlati beszámolómból, mondjuk ott csak a feladataimat írtam le, de nem értem hová lett, olyan szép bekezdés volt. Kár hogy az írásos beszámolót 2 hete le kellett adni, remélem elég, ha szóban elmondom. 5-öst akarok kapni. T_T
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #8420 Dátum: 14 okt 27, 00:02:56 »

Most mondanám hogy higgy benne és meg lesz az, de akkor senpai megint úgy érezhetné, hogy el akarom orozni előle a spirituális vezetői címét, holott én még csak tanítvány vagyok. Nevet


Amúgy ezt neki, és nektek is, ezt akarom érezni életemben legalább egyszer:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=kMCqtPJfeSU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=kMCqtPJfeSU</a>
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 27, 00:03:33 írta Luidzsy » Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #8421 Dátum: 14 okt 27, 08:36:57 »

Köszönöm a lehetőséget, óra átállítva, egyszer meghálálom!

Most olvastam a tegnapról szóló cikkeket és kommenteket. Vicc, hogy a balos és jobbos oldal hogy ferdít és mennyire befolyásolhatóak az emberek.
Nem is tudtam, hogy pénzért tüntettem tegnap, liberális, zsidó, meleg, kommunista MSZP-s vagyok miközben a CIA beépített embereként dolgozom. - Ma reggel ezeket a jelzőket sikerült összeszedni a tegnapi tüntetőkről.
Most próbálom megkeresni a bennem megbúvó zsidót, meleget, kommunistát (stb.) úgyhogy elvonulok. Ha megtaláltam, akkor a héten megyek körülmetélésre; Katineckerre változtatom a nevem, a fórumozókkal fogjuk megszavaztatni a fórumszabályzatot, vörös csillag lesz az oldal logója és a privát üzeneteket is olvasni fogom jó CIA-sként.
De addig is megyek vissza dolgozni hogy ebben a hónapban is a munkaadómmal együtt újabb 6 számjegyet adózhassunk a bruttómból, hogy aztán ezen felül a 27% áfával és telefonadóval megterhelt számlát be tudjam fizetni a bankadó miatt megemelt költséggel rendelkező bankszámlámról, miközben felkészülünk a netadóra.

Egyébként ha a reptoid szürke cionista chemtrailes bielderberg sátánista zsidó gyíkemberek tüntettek volna, akkor is kimentem volna a cél miatt, mert hát basszák meg.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8422 Dátum: 14 okt 27, 09:24:43 »

Vertél szét napidíjért bármit is? Ha nem, akkor sajnos ez a dolog rád nem vonatkozik.  Szomorú
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8423 Dátum: 14 okt 27, 10:02:08 »

Csak azt nem értem azon miért nem akad ki senki, hogy pl. januártól emelik többek közt a szappan ÁFA-ját.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #8424 Dátum: 14 okt 27, 10:03:44 »

Mert a kockák amúgy se fürdenek, hol érdekli őket hogy drágább lesz a szappan?  Pojén
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8425 Dátum: 14 okt 27, 10:04:07 »

Mert netezni sokkal fontosabb, mint fürdeni.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8426 Dátum: 14 okt 27, 10:05:16 »

Mert már van tusfürdő. ikszdé
Idézet
Nem is tudtam, hogy pénzért tüntettem tegnap, liberális, zsidó, meleg, kommunista MSZP-s vagyok miközben a CIA beépített embereként dolgozom. - Ma reggel ezeket a jelzőket sikerült összeszedni a tegnapi tüntetőkről.
Ez most komoly? Ezek jöttek le az embereknek?
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8427 Dátum: 14 okt 27, 10:06:28 »

Mert én pl. nem szappant hanem tusfürdôt használok. Ha meg azt is emelik, ezeket megveszi az ember elég x ideig, a neten meg mindennap órákat lóg.   Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #8428 Dátum: 14 okt 27, 10:10:43 »

Francba, pedig a tegnap keresett pénzemből kinéztem egy jó kipát e-bay-en. :/

Egyébként ezek csak feltételezések amivel mindig támadják egymást a bal- és jobboldaliak, ezzel faszán megosztva tartva a társadalmat nehogy véletlenül megtörténjen egyfajta valódi összefogás. Így a kifogást egyből kézhez kapják a különböző politikai oldal hívői: "én azért nem állok be a tüntetés mögé, mert X oldal szervezte", és "azért 'romlott' el a tüntetés mert fizetett provokátorok jöttek, stb."

Engem a művirág akasztott ki és az alkohol. Mert miután a tervezett mértékű netadó miatt bezár a Naruto-Kun csak egy olcsó szar művirágot sem tudok tenni a BIX központban ásott sírjára, az ezzel járó elkeseredésemet pedig az adómentes Unicummal vagy Jagerrel tudnám orvosolni, amit meg nem szeretek. :/

Ez most komoly? Ezek jöttek le az embereknek?
Olvasd el a jobb és baloldali sajtóorgánumok cikkei alatt lévő kommenteket.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8429 Dátum: 14 okt 27, 10:13:08 »

Nem olvastam még, mert nem szeretném felbaszni az agyam a hülyeségeken. Nevet De majd megteszem. Tényleg, a pia dolog miatt se hisztiztek az emberek.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 560 561 [562] 563 564 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!