24 júl 01, 04:44:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 558 559 [560] 561 562 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2206649 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #8385 Dátum: 14 okt 26, 21:50:57 »

Nem bírták ki... Eleve balhézni mentek...
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8386 Dátum: 14 okt 26, 21:53:11 »

Elvileg, nem a szurkolók vannak ott, bár szerintem tök mindegy.
Megy a balhé azon kívül, hogy ablakokat törnek be monitorral?
Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #8387 Dátum: 14 okt 26, 21:53:20 »

Már vége is vannak 150-en kb és tűnnek el. a végén volt egy érdekes csávó aki az alkotmányról meg az alaptörvényről beszélt. m1 a nép ebben az országban mindig a farok rossz végén van. Birkák vagyunk ez van
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8388 Dátum: 14 okt 26, 21:54:29 »

Nem mentél tüntizni, Micsudi? Ez a tüntizni kurva jó szó. ikszdé
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8389 Dátum: 14 okt 26, 22:00:17 »

De amúgy mit jelent az, hogy birkák vagyunk? Annyira szeretik ezt mondogatni mostanában. De mit kéne tennünk? Vagyis mit tehetnénk azon kívül, amit heo közölt az előbb, azaz hogy mindenki elmegy szavazni? Ha bevonulnánk a parlamentbe és felkoncolnánk mindenkit, akkor nem lennénk birkák? Mondd, mit tennél, Micsudi. Mutasd meg, hogy legyünk farkasok.
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8390 Dátum: 14 okt 26, 22:01:32 »

Az egyik netes cikk címe: "Megdöbbentette a F*deszt a tüntetés" Lol, mégis mit vártak?  ikszdé
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #8391 Dátum: 14 okt 26, 22:03:42 »

Én szúró mellkassal, légszomjjal és olyan belső feszültséggel küzdök amit el sem tudok képzelni, bár magamnak csinálta megérdemlem. csak azt tudnám hogy megyek így melózni holnap, de muszáj lesz. Nemtudom, de mind tudjuk hogy ez szar. DE ma már nincsenek forradalmak, nincsenek nagy embere, nincs semmi csak érdekek és pénz. de ehhez most tényleg rosszul vagyok, aludni akarok de megveszek :/
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8392 Dátum: 14 okt 26, 22:08:11 »

Régen is csak érdekek és pénz volt, amit a dehunter-féle burzsoázia már akkor is ki tudott használni. Nevet
Naplózva

Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #8393 Dátum: 14 okt 26, 22:09:55 »

Szerintem szakértő kormány kéne, csak annyi szakemberrel amennyire szükség van, és őket kéne satuban tartani egy minden szempontból megvehetetlen kis létszámú brigádnak (bár ez túl naiv mert ilyet össze válogatni lehetetlen), tehát magyaroknak meg marad ez a szar ami van. :/

Viccet félre téve, hallottam egy könyvről a magyarság húszezer éves történelme címmel, amennyiben jól tudom, ebben a könyvben meg említenek két átkot amit az őseink hoztak a fejünkre, amíg azokat a hibákat ki nem javítjuk, addig biztos nem lesz változás, kérdés mit hiszel el belőle és mit nem Nevet  
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8394 Dátum: 14 okt 26, 22:10:43 »

Ha fogadásokat kötnénk, ki merne arra tenni, hogy Micsudi 5 hsz erejéig nem írja le miért szar az élet?
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #8395 Dátum: 14 okt 26, 22:12:26 »

Ez az alaptermészete Nevet nade kellemesebb téma ?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8396 Dátum: 14 okt 26, 22:14:15 »

Forradalom? Mi olyan jó a forradalomban? Miért vonzza mostanság annyira az embereket, hogy másokat gyilkoljanak a saját népükből (vagy saját népüknek hazudott személyek közül, most mindegy), hogy hőzöngjenek, törjenek, zúzzanak. Összeroppantaná a gazdaságot, a közbiztonságot, azt a nyugodt kis életet, aminek hála mindenki terpesztheti a seggét a fotelben és facebookozhat. A forradalom nem olyan tündérmese, meg csupa hősiesség, aminek beállítják, hanem vér meg gyilkosság. Főleg, ha nem külső erők ellen szól, hanem a saját demokratikusan megválasztott kormányod ellen. Tiszta Ukrajna. Ukránok is nagyon jól jártak, mi? Meg Líbia is.

A forradalom tipikusan az a helyzet, amikor minden annyira kusza és átláthatatlan, hogy a nagyhatalmak, mint az EU könnyedén  kijátszhatják az embereket (lásd Ukrajna), könnyedén befolyásolhatnak, nekik kedvező bábkormányt ültethetnek a parlamentbe. Mert ne hidd, hogyha kimész egy fegyverrel az utcára, akkor minden majd megvilágosodik előtted és tökéletesen átlátod a politikát, és tudni fogod, hogy csakis a szentek és a jók kerülhetnek hatalmi pozíciókba. A francokat. Pont az ilyen események azok, ahol a legnagyobb a felfordulás és a legtöbb a BIRKA, akik azt sem tudják, mit csinálnak az utcán, vagy egyáltalán miért vannak az utcán, csak törnek-zúznak, mert buli van.

A forradalmaknak vannak jó oldalai, vannak hősies és tiszta forradalmak ('48 például), amikkel számos helyzetre lehetne megoldást találni. Ez viszont előtte egy teljes politikai és kulturális megújulást igényel, megkívánja a társadalom teljes megváltozását, nézőpontjának átértékelését. Amíg Magyarország ilyen helyzetben van, hőzönghetsz te az utcán, változni nem fog semmi. '48-ban az emberek mögött állt a politikai elit, a magyar gazdaság, az egész magyar nép, az a forradalom képes lett volna talán egy szabad Magyarország létrehozására. Ma az embereknek semmi elképzelése sincs, hogy valójában min is akarnak változtatni, csak panaszkodnak a neten, hogy "minden szar, menjünk forradalmat csinálni".

Persze ez csak az én véleményem, nyugodtan lehet másképp vélekedni, de én nem látom a forradalomban és hasonlókban a megoldás (legalábbis a jelenlegi helyzetben)t.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 26, 22:16:36 írta Saphira » Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #8397 Dátum: 14 okt 26, 22:19:26 »

Szerintem szakértő kormány kéne, csak annyi szakemberrel amennyire szükség van, és őket kéne satuban tartani egy minden szempontból megvehetetlen kis létszámú brigádnak (bár ez túl naiv mert ilyet össze válogatni lehetetlen), tehát magyaroknak meg marad ez a szar ami van. :/...
Ámen...
Ehelyett a kupolás házban ott olvassa az újságot meg alszik egy rakás szerencsétlen, akik valójában segghülyék ahhoz, amihez a megbízásuk, meg a címük szerint érteni kéne.. Itt van pl a honvédelmi miniszterünk, aki például életében nem volt katona...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8398 Dátum: 14 okt 26, 22:21:57 »

A szurkolóknak nem sok köze van ehhez az egészhez. Ők tüntettek a saját céljaikért aztán elmentek haza. Elég valószínűtlen, hogy a Fradi vagy Újpest, stb. bármelyik tábor ezzel a liberális majdanista csürhével együtt lépne fel. Ezeknek az itteni "huligánoknak" inkább a zsoldjára lennék kíváncsi, meg esetleg az amerikai útlevelére. A kijevi kemény mag is rendelkezett legalább az előbbivel, de nem egy esetben az utóbbival is.
A nagy tömeg meg nem akar netadót fizetni, ezzel én is egyetértek. Az meg, hogy a CIA rárepült erre az egészre, (az amerikai ügyvivő nagykövet mi a faszt keresett ott??) az egy más dolog.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8399 Dátum: 14 okt 26, 22:23:36 »

Amúgy a mindenki menjen szavazni dolgot Syzy mondta, nem én.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 558 559 [560] 561 562 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!