24 jún 17, 04:22:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 519 520 [521] 522 523 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2155897 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #7800 Dátum: 14 okt 18, 13:46:22 »

Olyan ez a név mint a tetoválás. Amikor regisztráltam még menő volt most már inkább gáz.  Nevet
Naplózva


 
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7801 Dátum: 14 okt 18, 13:50:12 »

Micsudi gratulálok, hogy egy àltalános iskola alsó tagozat szintű dolog miatt tönkreteszed vkinek a házasságàt. Én pont ezek az agresszív, kisstílű, sunyi dolgaid miatt nem szimpatizálok veled. Az emózás nem zavar, sőt sajnállak abszolut, de a jellemednek a fentebb említett vonásaival nem tudok kibékülni.
Naplózva


Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #7802 Dátum: 14 okt 18, 13:53:23 »

Ayumiék beperelnek, Micsudi kapcsolatokat rombol, dehunter meg még mindig 400k-t keres. Sötét idők ezek.

Naa nem kell túlozni.
Ayumi hozzá se szólt a témához.  Hmm?
Én meg csak annyit írtam, hogy ejnye-bejnye, ha valakiről tudni vélünk valamit, nem szabad konkretizálva, nevekkel a nyilvánosságra hozni.  Pontosan

Idézet
Sabaku írta: Úgy érted, hogy ignorálta.
Mellőzte vagy ignorálta... a lényegen nem változtat. Nem reagált rá. Lehet ő tette jól.

Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7803 Dátum: 14 okt 18, 13:58:24 »

Megcsalás, félrekaccsintgatás, csak anyagi okok miatt van vele, meg volt egy vicces aids para is amikor azthitte hazavitte. Miután azt mondta sose voltunk barátok és hagyjam békén, amikor úgy ismertem meg hogy igazi egyenes ember akiért tűzbe tehetem a kezem, hát félreismertem. Életemben először visszarúgtam, bár bűntudatom van :/  de nem akarom hagyni hogy büntetlenül szórakozzanak velem. Lehet túl nagyot rúgtam, de másom nem volt, de az élet sosem csinált még nekem igazságot, hát megcsináltam magamnak.  Sevanna nem halok bele hogy nem szeretsz Mosolyog hozzászoktam hogy nem szeretnek. De ha meg kell szerelni a géped szólj kacsint  vagy költöztetni kell Mosolyog Vigyázni a háziállatodra, feljössz pestre és nincs szállásod, összevesztél a barátoddal, kéne 5000 forint 5 napra esetleg félsz egyedül hazamenni mert zaklatnak, vagy el akarod mesélni mennyire szereted a párod. akkor is szóljon bárki ha fuvar kell elintézem, nem akarsz egyedül orvoshoz menni ? lerobbantál hajnali 2 kor ? Gábor te mit tennél? mit csinálnál? Köszi Gábor igazad volt, Megcsaltam a párom mit tegyek ? Olyan jó barát vagy Gábor rád mindig lehet számítani.

Szerk: Szóltam a csajnak hogy lépjen be törölje ki. Győzött a hülye énem aki nrm tesz semmit ha megtapossák :/
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 18, 14:05:27 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #7804 Dátum: 14 okt 18, 14:06:13 »

Gábor tanuljon meg nemet mondani és menjen dugjon meg valami csinos arcú buta csajt.
Naplózva


 
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7805 Dátum: 14 okt 18, 14:12:03 »

Még lázadni se tudsz igazán. Legalább csináld végig, ha már rombolni akarsz. Nevet

Na meséld már el a tegnapi egész történetet, úg érdekel. Értem ezeket a morzsákat, de a teljes sztori kell.  Be van tépve És Kazekage-nak igaza van.

Amúgy Kazekage, sajnos tényleg ilyen most már a neved. Ha nagyon cikinek tartod, megkéred Cartot, hogy változtasson át. Nevet
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7806 Dátum: 14 okt 18, 14:12:52 »

Ekkora hülyeséget.

Ha valaki a barátom, sosem ártanék így neki. Bármit is tesz, bármit is mond, főleg nem egy ilyen hülyeség miatt. Úristen, áldom az eget, hogy nagyon megválogatom azokat, akikben igazán megbízom, és azoknak szerencsére nem ilyen a személyisége...
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7807 Dátum: 14 okt 18, 14:18:41 »

A barátaimnak én se, de úgy néz ki én még a köpönyegforgatóknak se tudok ártani...
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7808 Dátum: 14 okt 18, 14:19:19 »

Ezzel az a gond, hogy vannak emberek, akik inkább nem válogatják meg a baráti köreiket, mert félnek, hogy ha megválogatnák, akkor magányosak lennének, mert nem maradna mellettük senki. És mivel sokan félnek a magánytól, ezért inkább engedik, hogy eltapossák őket, vagy kihasználják.

Nekem ez fura, én is megválogatom, meg is kell. Nem szabad mindenkiben megbízni, de egyszer majd rájön Micsudi is, hogy kezelje az ismerőseit-barátait.
Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7809 Dátum: 14 okt 18, 14:32:18 »

Én csak azt akarom hogy ha belém rúgnak ne ússzák meg, mindig megússzák mindig Szomorú
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7810 Dátum: 14 okt 18, 14:35:27 »

Retardáltak vagytok. Nem mondok neveket, de mindenki nyugodtan magára veheti, mert igaza lesz. De ezért vagyok itt, szeretem a retardáltakat. Így még csak nem is sértegettem.

Ja igen, Micsudi, egy jó tanács. Ha nekem írogatnál dolgokat az asszonyról, téged vernélek el, nem őt. Vigyázz, lehet, hogy más is így gondolkodik!
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 18, 14:38:58 írta gman » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7811 Dátum: 14 okt 18, 15:02:08 »

Ez nem fog megtörténni, mert nem jutott célba az üzenetem. De ha mégis nem vagyok nyúl állok elébe
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #7812 Dátum: 14 okt 18, 15:06:20 »

Ja igen, Micsudi, egy jó tanács. Ha nekem írogatnál dolgokat az asszonyról, téged vernélek el, nem őt.

gman pls...  rólad ezt senki nem hiszi el, hogy te ilyet is tudsz.
Mondjuk rólam sem, mert én nem vernék meg senkit, hanem felbérelnék valakit.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 18, 15:07:33 írta dehunter » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7813 Dátum: 14 okt 18, 15:07:20 »

Hát Micsudi, nem is tudom melyik jellemezé téged jobban: az, hogy egyáltalán eszedbe jutott ilyesmi, vagy az, hogy a végén még csak nem is sikerül? De mindkettő nagyon te vagy, sajnos.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7814 Dátum: 14 okt 18, 15:10:39 »

Én döntöttem el hogy nem teszem tönkre! én szóltam neki. Visszafogtam a kardom.  Ez jellemez engem, hirtelen harag aztán győz a szívem. Nem akarok rossz ember sem lenni de áldozat se :/
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 519 520 [521] 522 523 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!