24 szep 27, 19:07:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 469 470 [471] 472 473 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2318955 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7050 Dátum: 14 okt 06, 20:54:47 »

Én is szeretem, az Amerikai Szépség után nos... Ha nem is tennék olyat, mint Jeadnef gmannal, de mindenképpen elismerem színészi nagyságát.

Akkor te vagy az aki azt mondja hogy a The Usual Suspects túlértékelt. : ( (

és akkor még ott az L.A. Confidental ami az egyik legjobb film a világon.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7051 Dátum: 14 okt 06, 20:55:39 »

Mini.. Úgy kb mennyi időnként is jár a metró? 5-10 percenként? Mert biztos nem 2 óránként, hogy lélekszakadva kelljen rohannod, hogy le ne késd... Főleg ha még össze is töröd magad... smirksweat

Jó, ez férfiként egyértelmű, de ne feledd, hogy ő csak egy nő.  Nevet
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7052 Dátum: 14 okt 06, 21:00:13 »

Én is rohannék a metróhoz, a buszhoz is szoktam csúcsidôben.  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7053 Dátum: 14 okt 06, 21:05:44 »

Akkor te vagy az aki azt mondja hogy a The Usual Suspects túlértékelt. : ( (

és akkor még ott az L.A. Confidental ami az egyik legjobb film a világon.
? Nem írtam, hogy túlértékelt. A Remény Rabjaira írtam , hogy túl értékelt a bejegyzésben. Közönséges Bűnözőkről igaz csak annyit írtam, hogy Oscart kapott érte, de az, hogy túlértékeltként minősítsem... Vagy tudathasadásom van, vagy összekombináltál valamit. Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7054 Dátum: 14 okt 06, 21:07:24 »

Rosszul asszociálsz, nem írtam sehol hogy ezt mondtad volna.

Azt írtad, hogy az american beauty után kedvelted meg, tehát a régebbi filmjeinél még nem tetted volna meg neki. : ( (

Persze mert később láttad őket.


Inkább gyere toljuk végig a mercenaries-t Nikolai-al. Durci
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 06, 21:13:39 írta Syzygy » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7055 Dátum: 14 okt 06, 21:18:19 »

Elég siralmasan offolunk itt, még a végén ki leszek tiltva offolás és szóismétlés miatt, ami valljuk be... elég siralmas lenne. Amúgy a Harcosok Klubja ütközik a Deák Tér filozófiával.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7056 Dátum: 14 okt 06, 21:24:23 »



Mindent ellep ez a sz*r a Facebookon.  Gondolkozik
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7057 Dátum: 14 okt 06, 21:24:46 »

Na szép, mindenki úgy lecsesz, mintha panaszkodás képpen írtam, pedig tökre élveztem. Szerintem buli volt. ikszdé

Hát erre csak azt lehet mondani, hogy megfizetted a tetteid árát, sosem értettem a metróra még az utolsó ezredmásodpercben feltörtető embereket.
Mini.. Úgy kb mennyi időnként is jár a metró? 5-10 percenként? Mert biztos nem 2 óránként, hogy lélekszakadva kelljen rohannod, hogy le ne késd... Főleg ha még össze is töröd magad... smirksweat
Nem rohantam a metróhoz, a mozgó lépcsőn se siettem föl, meg semmi. Mikor láttam a metrót akkor se rohantam, élveztem a zenét és bele éltem magam. Majd még mindig ott állt a metró, és még mindig, egyre közelebb kerültem és pont mikor úgy gondolta, hogy akkor ő most becsukja az ajtókat, akkor ötlött fel bennem is az ötlet, hogy héjkás, akkor én ide beugrom. Nevet Kurva jó volt, ahogy szétveszítettem az ajtókat. ikszdé
Szóval nem volt bűnhődés sem, hanem igazi harci seb. Nevet

Gabesz, de, és legtöbbször megvárom, ez tényleg ilyen hirtelen felindulás volt és a most már csak azért is gondolat volt a fejemben. Nevet Amúgy simán várhattam volna, amit a következő megállóban meg is tettem, mivel rossz irányba mentem, le kellett szállnom és meg kellett várnom a következő metrót a másik oldalon. Nevet

Mini neked meg így külön: béna vaaagy. De azért máskor figyelj oda. Szomorú
Én is szeretlek téged. Nevet

---------------
Hamár Kevin, akkor a Nincs alku is atom. *-* Baromira csípem azt a csávót, mint ember, mint színész.
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7058 Dátum: 14 okt 06, 22:07:34 »

Amúgy a Harcosok Klubja ütközik a Deák Tér filozófiával.

Nem feltétlen, hiszen ahhoz kellett erő és 40-es kar hogy valóban harcnak lehessen nevezni a verekedéseket. Másrészt a nők senkit nem érdekeltek ott, Marlát is csak dugta Tyler szóval kompatibilis.

Amúgy Jill az  egyetlen nő az életemben akinek kurva jól áll a rövidebb haj.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 06, 22:09:00 írta Syzygy » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7059 Dátum: 14 okt 06, 22:21:50 »

Késztetést érzek egy szomorkás vers írására, csak most nem jönnek a rímek.  Szomorú

Úgy érzem magam mint egy nyavajákkal küszködô fáradt vénasszony,  akit egy számára kedves ismerôse véletlenül szívenlôtt egy mérgezett nyílvesszôvel.
De mivel az "ismerôs" "vak", ezért nem veszi észre a történteket.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 06, 22:55:25 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7060 Dátum: 14 okt 07, 06:21:51 »

Nem feltétlen, hiszen ahhoz kellett erő és 40-es kar hogy valóban harcnak lehessen nevezni a verekedéseket. Másrészt a nők senkit nem érdekeltek ott, Marlát is csak dugta Tyler szóval kompatibilis.
Amikor a narrátor és Tyler felszállnak a buszra és arról beszélnek, hogy méregetik az embereket, hogy vajon ki mennyire tud verekedni, akkor lefitymálják azokat akik úgy akarnak kinézni, ahogy a CK alsónemű reklámon vannak. Még fel is teszik a kérdést, hogy "ilyen a tökéletes férfi?" Vagy valami hasonlót cinikusan. Meg feltűnt tegnap, hogy Tyler szerintem biszexuális/vagy csak filozófiájának központi eleme a pénisz.

Amúgy elég siralmasak az amerikai szurkolók, egymást verik.(nem gman, nem kell perverzségre asszociálnod)
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=f4lNez7NV1w" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=f4lNez7NV1w</a>
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 07, 09:14:03 írta Ishida » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7061 Dátum: 14 okt 07, 10:58:45 »

Tegnap meg kellett állapítanom, hogy egy srác számára egy gyorséttermi kasszás munkahely egész jó lehet csajozás szempontjából, tegnap míg vártam barátnőm jegeskávéjára, az én kajám már a tálcán volt az engem kiszolgáló srác elkérte a telefonszámom, mondjuk én mondtam, hogy nem szeretném megadni, de ezt egy nap eljátszhatja egy csomó lánnyal és csak akad köztük egy aki megadja, mert egyébként kedves volt, meg bár nem az én ízlésem volt, de nem volt különösebb hiba a megjelenésében sem.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7062 Dátum: 14 okt 07, 11:09:07 »

Ennyi erővel a munkanélküliség(aminek előnye a sok szabadidő) is jó lehet csajozás szempontjából, csak le kell szólítania minden nőt, aki szembe jön vele.
Amúgy nem tudom szoktatok-e olvasni archív duma topicokat, de én beszarok néha. Nyomja Gdat a komoly dumálást és Micsudi ilyet ír be , hogy érzitek-e a frontot? Azt hittem megfulladok a teámba.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 07, 11:11:51 írta Ishida » Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #7063 Dátum: 14 okt 07, 11:18:58 »

Azt hiszem Ishida új ötletet adtál, hogy mit csináljak levélszerkesztés helyett a suliban. 6 óra egymás után túl sok ebből, kell a felfrissítés és a lazítás. xD
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7064 Dátum: 14 okt 07, 11:20:01 »

Milyen új ötletet adott? Leszólítasz minden nőt? ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 469 470 [471] 472 473 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!