24 szep 27, 21:15:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 425 426 [427] 428 429 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2319462 alkalommal)
0 Felhasználó és 77 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6390 Dátum: 14 okt 03, 11:30:28 »

Kijavítalak, nem dolgozni a jó (mondjuk ez attòl is függ hogy mit és fôleg kivel)  hanem a munka gyümölcse a jó. Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #6391 Dátum: 14 okt 03, 11:41:30 »

Pedig a munka a jó a "arbeits macht frei" úgye ? volt ki írva anno haláltáborok kapuja fölé, de tényleg felszabadít, ha úgy gondolsz rá mint valami monoton rossz dologra, akkor semmi sem fog boldogítani benne, :/ én például, amikor elmegyek valahova kifestem a tulajnak a szobáját, vagy valami, és látom az arcán, hogy örül, mert szép, és tiszta lett a szoba, és meg van, ez boldoggá tesz engem, és ezért is érdemes dolgozni, és még pénzt is kapok érte, tehát csak felfogás kérdése, hogy mi tesz boldoggá, és mi nem Nevet ez így van a munkával is, bárhol voltam dolgozni mindig is szerettem, még a csibe feldolgozóba is Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6392 Dátum: 14 okt 03, 11:53:05 »

Tele van veletek a faszom magyarán szólva.
Az a gond, hogy te mindig azt hiszed, hogy a jelenlegi dolgaid miatt írják pl azt, hogy ayumicsudi. Semmi köze a mostani állapotodhoz. Olyan sokszor depiztél itt ÉVEKEN át, hogy ez - már ne haragudj - de megmaradt bennünk és baromi, jó hogy tudsz örülni akár kis dolgoknak, de azért máig írsz hülye csajokról ami nem gond, de ne a mostani állapotod miatt hidd azt, hogy depisnek hiszünk.
Ha meg tele van a tököd szerez egy csaj, majd segít rajtad. Nyelvesít

Olvasva mit írt Saphira, rájöttem, hogy szerepelt az álmomban. Pirul Nem tudom mit álmodtam, nem is érdekel, csak mondott valamit. Nevet
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #6393 Dátum: 14 okt 03, 11:59:04 »

Mini te menjél tanulni ne fórumozzál. ikszdé De amúgy igazat adok neked, tényleg nem amiatt van a véred szívva Micsudi mert éppen ígyúgyamúgy, megszokás.

Ayumi, ez mit takar nálad, hogy az edzés "nem úgy megy, mint régen"?

Én meg igazán wtf dolgot álmodtam és megrémültem, rohadtunk le egy emberrel akiről fogalmam sincs ki volt egy gyorsforgalmi autópályán ami olyan meredek volt mint egy csúszda de csak egy sávon haladt, és mögöttünk jött egy kocsi, én időben félrehúzódtam de a srácot elcsapta és lerobbant a feje aztán hónapokig gyászoltam. Szeretek ekkora f@szságokat álmodni.  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 03, 12:00:04 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6394 Dátum: 14 okt 03, 12:05:25 »

Mini te menjél tanulni ne fórumozzál. ikszdé
Hajcsár! Nevet Ezt le kellett már írnom ide, de ki is kapcsolom a fórumot. Nevet
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6395 Dátum: 14 okt 03, 12:23:11 »

Az a baj Micsudi, hogy kb. háromszor írtad le, hogy megváltoztál és ne azonosítsunk a régi éneddel és rá két hsz-el azon panaszkodtál, hogy milyen reménytelen, kilátástalan, szar az élet.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6396 Dátum: 14 okt 03, 12:37:42 »

12 órán belül Hetedik poszt. Gondoltam szólok Syzygy, hogy ne kelljen az alkoholhoz és a drogokhoz menekülnöd amiatt, hogy bizonytalanságban éltél a posztom miatt.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6397 Dátum: 14 okt 03, 12:50:41 »

Harcolok önmagammal ikszdé Próbálok legalábbis Nevet több kevesebb sikerrel Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6398 Dátum: 14 okt 03, 12:55:42 »

Micsudi, ezt a mondást akkor alkalmazzuk, amikor erőfeszítéseink bár olykor kudarcot vallanak, de némi sikerélmény már láttatja velünk a fényt az alagút végén.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #6399 Dátum: 14 okt 03, 12:57:11 »

Tegnap hiányolt téged Syzy Ishida. Pirul Mindig elkerülitek egymást. Szomorú xD

Mini nem vagyok hajcsár... csak neked akarok jót.  Johhny Depi :'D Írom ezt úgy, hogy nekem is tanulni kéne.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #6400 Dátum: 14 okt 03, 13:47:01 »

Micsudi, Micsudi...

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=nbZEkFLXh9Y" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=nbZEkFLXh9Y</a>

"Oh Godfather, I don't know what to do...
You can act like a man! What's the matter with you? Is this how you've turned out? Hollywood finocchio  who cries like a woman?"
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 03, 13:58:49 írta dehunter » Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6401 Dátum: 14 okt 03, 14:00:48 »

Egy icipicit se vagyok netfüggô.  Izé José...
Ma a rendelôben anyám receptjére várva elôkapom a telefont óranézés céljából és akkor a kijelzô tetején meglátva a kis ikont megszólalok: "Jé! Itt van wifi.".  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6402 Dátum: 14 okt 03, 14:20:47 »

Ettem egy csomag chillis Cheetost ! Nem mondom, ebből NEM sajnálták a fűszert. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6403 Dátum: 14 okt 03, 14:42:31 »

A Gamestaron volt ez a kép: https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/10689996_10152663149143805_5705624754004863596_n.jpg?oh=64fb95a9099eba3d7308a43ced9d7924&oe=54C48BD4

Olyan érdekes, hogy a kommentek között 90%ban arról volt szó, hogy ez tuti fake, ilyen barátnő nincs. Meg, hogy tuti átment máshova dugni. Tuti ezt majd a pasinak vissza kell fizetnie valahogy stb.
Értem én, hogy sok ember rosszul választ, de egy kedves gesztust miért nem tehet az ember csak úgy, főleg, ha szereti a barátját és nem az a fajta aki nem engedi kockulni? O.o

Mini nem vagyok hajcsár... csak neked akarok jót.  Johhny Depi :'D Írom ezt úgy, hogy nekem is tanulni kéne.
Tudom! Köszönöm! Pirul Rejtett lettél, sunyikám?Nevet
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6404 Dátum: 14 okt 03, 14:43:04 »

Az is lehet Ishida, hogy gyenge vagy és nem bírod a csípőset.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 425 426 [427] 428 429 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!