24 szep 28, 23:45:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 423 424 [425] 426 427 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2321034 alkalommal)
0 Felhasználó és 69 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6360 Dátum: 14 okt 02, 21:22:42 »

Amúgy én is ott lakom...
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #6361 Dátum: 14 okt 02, 21:24:23 »

Azt nem tudtam. Nevet Csak azt, hogy miskolci vagy. Nevet Hazafelé majd te is eszembe jutsz akkor. :3
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6362 Dátum: 14 okt 02, 21:30:47 »

Legalább valakinek az eszébe jutottam.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6363 Dátum: 14 okt 02, 21:36:11 »

Erre csak azt tudom mondani, mint a '2016-ban jön vissza a Sherlock'-os posztokra. I laughed then I cried.  Neeem
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #6364 Dátum: 14 okt 02, 21:39:58 »

A mini sorozatokhoz nem hívnak komoly rajzolót, amit utólag megbánnak sokszor.

Nem sokon múlt hogy elő ne vegyem a zöld manó visszatér+gwen halála részeket. T_T

Majd hétvégén újra elolvasom azt a kb 6 képregényt.

Még szerencse hogy azt a sztorit nem olvastad, amiben kiderül hogy dugott Norman Osbornnal és ikrei születtek tőlük, akiket Európában bujtatott mindenki elől. ( aztán törölték mert nagy f.szságnak tartotta mindenki)
Naplózva


 
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6365 Dátum: 14 okt 02, 21:41:47 »

Hát ez a legnagyobb faszág azóta, mióta kitalálták hogy Greedo lőtt először.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #6366 Dátum: 14 okt 02, 21:50:48 »

Eeredetileg az volt a sztori hogy Petertől van a két gyerek de átíratták az íróval mert így túl idősnek tűnne.
Naplózva


 
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6367 Dátum: 14 okt 02, 22:07:52 »

Idézet
Ha mondjuk nem minden hozzászólásod arról szólna, hogy szar az életed, vagy megosztasz egy jelentéktelen dolgot az életeddel kapcsolatban

Akkor ayumicsudizok kicsit:

Engem meg megmételyez a halál. Olyan, mint a kátrány: cigizel évekig, és jól érzed magad, de közben bekormozza a tüdőd,és belerágja magát a húsodba. Észre sem veszed, hogy ott van, aztán egyszer csak rájössz, hogy másra sem tudsz gondolni, és megtalálsz egy-egy régi szomorú történetet, királyok, hercegek, színészek, hírességek értelmetlen és korai halálának történetét, és azon rágódsz és idegeskedsz napokig, de olyan szinten, mintha holnap vizsgád lenne. És tépelődsz, hogy miért nem tudod megváltoztatni a múltat, és miért nem támad fel az értelmetlen halált halt 500 éves halott.

Persze, persze, ez így viccesnek hangozhat, de ilyenkor annyira értelmetlennek tűnik az élet, még a királyok élete is, hogy még jobban utálom magam, hogy nem teszek semmit és nem alkotok semmit, amit az utókorra hagyhatnék, amiért lenne értelme annak a pár évtizednek, amíg élek. És még rettenetesebb belegondolni, hogy több millió ember éli le az életét látszólag értelmetlenül, mélabúba, lustaságba és unalomba temetkezve, hogy aztán úgy rohadjon meg a föld alatt, mintha sosem létezett volna.

thank you for your attention

--

Ah, meg is halt a téma, remélem azért, mert mindenki elment normális hobbit találni, hogy értelmet nyerjen az élete! ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 02, 22:42:41 írta Saphira » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6368 Dátum: 14 okt 02, 22:51:13 »

Pedig nem sok értelme van bármit tenni. Problémák vannak. Az emberek kitermelik rá a megoldást úgyis. Ha nem a Wright fivérek találják fel a repülőgépet, feltalálja más. Aztán az emberek meghalnak és pár évszázad múlva semmit nem fog számítani a neve, semmit nem fog számítani az sem, hogy 10-15 millió ember emlékszik Árpád vezérre pl. Az egész világhoz képest minden információ elhanyagolható. És a világ automatikusan sodródik egy mederben.
Csinálja mindenki amit úgy érez, hogy tennie kell és lesz ami lesz. Ennél jobb megoldást még nem találtam az életre.

Nem arra gondolok ezzel, hogy nihilista lennék. Hanem tegye bele mindenki a világba azt amit szépnek tart. Ezzel ő is jól jár, megvalósítja magát, ami az ember egyik legfőbb igénye, illetve a világ is jól jár, mert ez a folyamat értékeket termel automatikusan. De nem azért kell csinálni, hogy értéket termeljünk, hanem mert érezzük, hogy ezt kell tennünk. Arra gondolok pl., hogy Radnóti sem azért írta a Hetedik eclogát, hogy legyen mit tanulniuk a gyerekeknek gimiben, hanem mert ki kellett fejeznie az érzelmeit úgy, hogy valami szép is legyen a fogolytáborban, mert szüksége volt rá. Így terem az érték. Ha mindenki azt teszi, ami belülről jön.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 02, 23:03:59 írta Gdat88 » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6369 Dátum: 14 okt 02, 23:54:23 »

Idézet
nem fog számítani a neve, semmit nem fog számítani az sem, hogy 10-15 millió ember emlékszik Árpád vezérre

Szerintem a világ összefüggései ok-okazatként foghatók fel, és ha nem lett volna Árpád vezér, ma nagyon sok minden máshogy alakult volna. Ha nem emlékeznénk rá, nem tudna hatni az életünkre, valahavolt létezésével viszont mindenképp befolyásolja azt.

Idézet
Az egész világhoz képest minden információ elhanyagolható.

Lényegtelen mekkora a világ, ha a saját elméd határai mögé vagy zárva. Mindenkinek egy világa van, és e világban egy információ sem elhanyagolható, ami életed során ér.

Idézet
Hanem tegye bele mindenki a világba azt amit szépnek tart. [...] De nem azért kell csinálni, hogy értéket termeljünk, hanem mert érezzük, hogy ezt kell tennünk.

Én sem mondtam, hogy értéket kell termelni. Azért használtam az alkotás szót, mert az kifejezi a személy tevékenysége iránti szeretetét, azt, hogy fontosnak tartja, élvezi, amit csinál. De nagyon sok ember értéket sem termel, nem is alkot, nem is érzi, mit kéne tennie és nem is adja a világak, amit szépnek tart. Csak úgy van. Nem mondom, hogy ennek nincs értelme, de saját életed szempontjából elég szomorú értelme van. Az ilyen emberek a rossz példák és az eltaposható férgek mások szemében.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 03, 00:09:25 írta Saphira » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6370 Dátum: 14 okt 03, 06:19:59 »

Persze. Nyilván hatalmas hatása volt az egész világra pl. Árpád vezérnek. Arra gondoltam inkább, hogy számára már nem igazán fontos, illetve nélküle is alakult volna a világ. De tekintve, hogy egyszer a föld is elpusztul majd, nincs olyan igazán nagy jelensége.

Az meg oké, hogy az embernek egy saját világa van, de azt is csak mi értékeljük fel magunknak. Ennek az értéke, azért nagyon szubjektív.

Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6371 Dátum: 14 okt 03, 07:14:45 »

Akkor ayumicsudizok kicsit!!4!
Neked bármikor szívesen alkotok fogalmakat. Pirul
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6372 Dátum: 14 okt 03, 08:16:58 »

Eddig csak sejtettem, hogy hülyék csinálják a Mojo videókat. Most már bizonyosságot is nyertem.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Cieq0zBmVms" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Cieq0zBmVms</a>
Dszízüssz
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6373 Dátum: 14 okt 03, 08:51:55 »

De jó érzés ilyenkor egy hősugárzó mellett ülni.

Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6374 Dátum: 14 okt 03, 09:16:13 »

A jó érzés az most egy forró tea lenne, feküdni az ágyban és nézni valami filmet sorozatot, esetleg hozzá valami édes kekszet majszolni. Na az lenne jó érzés Nevet esetleg ezt nem egyedül csinálni Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 423 424 [425] 426 427 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!