24 szep 27, 14:12:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 412 413 [414] 415 416 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2317684 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6195 Dátum: 14 szep 30, 20:38:07 »

Mint mondtam nem játszok réges-régóta. S mint mondtam újra, de légyszi olvasd el és ne csak átfusd a hozzászólásaimat, hogy haverjaim, tehát nyilván ismerem őket lolos pályafutásuk kezdetétől és azelőttről is.
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #6196 Dátum: 14 szep 30, 20:38:50 »

A tieid. Én viszont egyet ismerek, de ő tud is játszani.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6197 Dátum: 14 szep 30, 20:39:37 »

Ez fantasztikus hír, bár én pár hetes tapasztalattal ki nem jelenteném, hogy valaki tud játszani. Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6198 Dátum: 14 szep 30, 20:39:54 »

Az hogy ki mennyire tud játszani annyira nem lényeg. Ha nem vagy óriási balf*sz akkor egy Pantheonnal soha nem fogsz kikapni GP-től, ahogy Mordekaiserrel is fizikai lehetetlenség kikapni miden Fizztől.

Ez egyszerű józan paraszti ész, ha vágod nagyjából a skilleket.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 30, 20:58:47 írta Lew » Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #6199 Dátum: 14 szep 30, 20:40:35 »

Mert nem láttál semmit. Akkor főleg nem, ha noob diamondos haverjaid vannak. Nevet
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #6200 Dátum: 14 szep 30, 20:42:21 »

Amúgy az tényleg vicces, hogy pár hete játszol, de már  megállapítod, hogy ki milyen jól játszik  Nevet
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #6201 Dátum: 14 szep 30, 20:43:57 »

Én mióta mondtam meg, hogy ki hogy játszik? ikszdé

Senkire nem mondtam, hogy sz*r játékos, ahogy magamra se mondtam, hogy profi vagyok.

Amúgy, meg ki a f*szt érdekel? El lehet szórakozni, röhögcsélni, a saját és mások (inkább az ellenséges csapat) balfaszságán is. A többi meg mit zavarjon? Nevet Szerencsétlenkedni, győzni vagy végig trollkodni egy meccset, amikor 4-en bekerültök egy szerencsétlenhez, mindig felejthetetlen élmény. Meg persze mindenből tanulsz.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 30, 20:44:31 írta Ms. Trager » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6202 Dátum: 14 szep 30, 20:49:43 »

Sajnos és az afk, mid or feed és hasonló kaliberű emberektől sose tudtam tanulni, de valamit én ronthattam el. Szomorú

A tavalyi seasonben amúgy az akkori diamond semmi nem volt. Afölött kezdődött valahol a tudás, meg a szerencse is persze, talán platinum volt. ikszdé Nem tudom, ma már hogy van, de szerintem hasonló lehet a rangsorolás.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6203 Dátum: 14 szep 30, 20:56:44 »

Ennél érdektelenebb témát elképzelni se tudok. Akkor már inkább gman írna arról, mit evett a gyerek, vagy Ayumi, hogy mekkora g*ci a főnöke.  Nevet
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #6204 Dátum: 14 szep 30, 20:57:51 »

Az a gond, hogy Silveresek közt is lehetnek jó játékosok, talán jobbak is, mint számos Diamondos, szóval már az is jó, ha valaki oda bekerül. A többi meg szerintem attól függ, mennyi időt szánsz rá. Naponta 2-3 meccset játszok, pedig hétvégenként általában 15 órát simán rá tudnék fordítani, ha sehová nem megyek.

De lehet, hogy áthívom pár haverom, és akkor beülünk gamer hétvégét tartani. Ott is sokat lehet nevetgélni. Nevet

Viszont a tapasztalatlanabb játékosokkal annyi a gáz, hogy olykor olyan dolgokat tesznek, amit normális, gondolkodó ellenfél/játékos nem tenne.

Valamelyik meccsemen épp beloptam a kéket és a pirosat az ellenféltől, közbe wardolgattam, már amit vittem magammal, hogy lássunk valamit (ha a Support esetleg 'elfelejt'). Valószínűleg Baronozni akartak, mert 5-en jöttek, és persze, hogy én meg ott akartam be wardolni a dögöt is. Rengar is köztük volt, szóval azonnal szemet vetettem rá (mint mindig, amikor meglátom... mert gyűlölöm! gyűlölöm! gyűlölöm!), de sok élete már nem volt, mivel akkor volt egy Team fight még ezt megelőzően. Szóval előbb menekülőre fogtam, belelőttem w-t pár mobba, így az életem felment, akkor úgy voltam vele, sz*rni bele, legalább azt a nyomorult macskát lekapom. Visszafordultam és ráugrottam, erre a társai ( mivel őt leszámítva még 4-en voltak ) nem hogy segítettek volna neki, hanem otthagyták... Miután meghalt, utána kezdtek üldözni engem, de sikerült húzni az időt, így az én csapattársaim időben feltartották őket, én meg haza futottam.

Persze Rengar szidott is mindenkit, mint a bokrot, hogy miért koccoltak le, mikor egyedül voltam (ennyire ijesztő lehettem. :/ ), és ez nem is baj, mert egy felheccelt, ideges csapat nehezebben fog tudni helytállni, jó eséllyel és ez ugye nekünk jó.

Egyébként, ez már "lassan" mehetne LoL topikba is, nem ide.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 30, 21:01:07 írta Ms. Trager » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #6205 Dátum: 14 szep 30, 20:59:57 »

Kedves moderátorok a bioritmusomat már zavarja az offolás. És bevezetném a fórum mémek oltásáért az egy hetes bant.
Naplózva


 
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6206 Dátum: 14 szep 30, 21:00:59 »

Akkora ge*i ez a nátha.
Igen, mindig van valami szídnivalóm.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #6207 Dátum: 14 szep 30, 21:02:52 »

Az a gond, hogy Silveresek közt is lehetnek jó játékosok, talán jobbak is, mint számos Diamondos, szóval már az is jó, ha valaki oda bekerül.

 Nevet Nevet Nevet

Ebben az a vicc, hogy egy diamondos, aki tényleg diamondba való, még platinumban is lazán lehozza a meccseket  Mosolyog
Barátnőmet Platinum 5ről diamond 5ig felvittem (aztán plat 2be vissza is esett), és nagyon ritkán vesztettem meccseket.
Akkor majd egy diamondos nem fog silveresek között meccseket carryzni? haha  Nevet


Amúgy szép időnk van.
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #6208 Dátum: 14 szep 30, 21:04:10 »

fórum mémek oltásáért az egy hetes bant.
Ez mit jelent/takar egyébként? Rengeteg hülyeséget kitaláltatok, amíg nem voltam.

dehunter, mindegy, hol vagy... ha van rutin, játéktapasztalat, akkor szerintem nem sokat számít, mi díszeleg az adatlapodon. Ez a game épp azért jó, mert mindegy, mennyit költesz rá, milyen accot veszel, a tapasztalatot nem fogod megkapni, míg más játékokba karit erősítő itemet kapsz és más hasonló dolgokat, amik még a hülyét is hatalmas előnybe juttatják. Itt ez nincs így.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 30, 21:05:40 írta Ms. Trager » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6209 Dátum: 14 szep 30, 21:16:34 »

de ki a f@szom az a Takemitsu, ki itt lurkerkedik?

Regisztrált:   07 okt 06, 16:00:28

Ráadásul 4 nappal hamarabb is regelt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 412 413 [414] 415 416 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!