24 júl 02, 22:13:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 403 404 [405] 406 407 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2209751 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6060 Dátum: 14 szep 30, 13:14:55 »

A lovat lehet úgy idomítani, hogy hosszasan tanítod és úgy is, hogy beledobod a mély vízbe és megérti a feladatot, mert muszáj. Szakemberek szerint az utóbbi hatékonyabb, ezért gondolom a gyereknevelésnél is beválhat. Magyarul igen.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6061 Dátum: 14 szep 30, 13:17:10 »

Nevetséges, hogy itt semmit sem lehet írni egy random sorozatról, mert rögtön jönnek a butthurt BB, GoT, DW, WD fanatikusok, akik leszólnak, mintha ezek a sorozatok olyan értékes módon szolgálnák és fejlesztenék a társadalmat, hogy lassan Bibliába kell foglalni a történetüket.

szvsz ha megnézed, a Twd fanok nem fikáznak más sorozatokat. ( Én, CrazyCat, Aes ) csak a Dr.Whot-t de ez ugye magától értetődő.
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6062 Dátum: 14 szep 30, 13:20:53 »

Csomó animét fikázol, amik ugye rajzfilmsorozatok.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6063 Dátum: 14 szep 30, 13:22:16 »

De alá is támasztom tényekkel,  hogy egy egy anim miért szar. És az így már nem fikázás, hanem kritika.
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6064 Dátum: 14 szep 30, 13:28:41 »

A tömeges elbocsátást is hívhatjuk munkahelyi átszervezésnek.
Meg valójában soha semmit nem indokolsz meg.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #6065 Dátum: 14 szep 30, 14:09:33 »

Én megbújok az árnyban és várom míg az emberiség rájön hogy a TWD nevetséges adaptáció a képregényhez képest. Persze a Dr Whonál jobb. Az egy fos.
Naplózva


 
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6066 Dátum: 14 szep 30, 14:17:22 »

Meg valójában soha semmit nem indokolsz meg.

Nincs igazad.

Ha lehordok egy animét, megindoklom miért szar. Nézz be a Szezonos animék mangák, vagy anime ajánló topicba. Mondjuk úgy se fogsz benézni, mert te se tudod mit beszélsz, csak kötekedni próbálsz.

sigh...

Na jó írok 1 kisregényt, pedig tudom, hogy kár veled értelmes ember módjára vitatkozni. Nyilván a való életben ezen jól eltudnánk beszélgetni erről, mert nem létezik, hogy valaki akkora kretén legyen, mint amilyennek itt kiadod magad. Kár, hogy ez nem fog megtörténni.

Fikázás definíciója: Valamit,valakit anélkül, hogy egy kicsit is ismerné, vagy tisztában lenne az erényeivel, hibáival, rossznak, élvezhetetlennek, szarnak állít be. Jellemző még továbbá, hogy nincs tisztában vele, miért is rossz az adott mű/produkció és fingja nincs róla, hogyan lehetne jobb.
Lásd: Syzy és a Dr.Who esete.

Kritika: Beleláttál valamennyire a műbe, tudod hogy nagyjából merre halad a történet, megvizsgáltad a grafikát,( filmeknél az operatőri munkát, dialógusokat) és még sorolhatnám. Lényeg a lényeg, időt fordítottál rá. Tisztában vagy vele, NEKED miért nem tetszett és hogyan lehetett volna jobban csinálni. És mindezt nem tényként közlöd.
Lásd: Én, Bastian és Ishida eszmecseréje még a Gantz topic közepe felé.

A tömeges elbocsátást is hívhatjuk munkahelyi átszervezésnek.

Ennek a mondatodnak meg nincs értelme.

A Twd mint sorozat, meg pont azért jó adaptáció, mert nem képkockáról képkockára követi a képregényt.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 30, 14:22:49 írta Lew » Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6067 Dátum: 14 szep 30, 14:23:08 »

Ezért van az, hogy Syzygy TWD ellenességét el tudom fogadni. (Bár szerintem rosszkor hagyta abba, de újrakezdeni már úgyse fogja.)

A DW ellenességnek a fórumon általában nincs más oka, mint, hogy az Ayumi iránti utálatukat fejezzék ki ezen a módon is a DW-ellenesek.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #6068 Dátum: 14 szep 30, 14:25:57 »

Aes, én speciel kivétel vagyok mert néztem jópár részt belőle és nem tetszett egyáltalán. Bár én nem is fikázom oda-vissza csak négyszemközt aki éppen felhozza. Nevet
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6069 Dátum: 14 szep 30, 14:27:33 »

Lew, tényleg úgy képzelted, hogy végigolvasom? ikszdé
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6070 Dátum: 14 szep 30, 14:29:43 »

Lewnek nagyon bántja a pici lelkét ha valaki beszól az animés ízlésére...  Neeem Pedig a mecha még mindig gagyi.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6071 Dátum: 14 szep 30, 14:31:59 »

Jó, hogy itt vagy, összefoglalnád két sorban, amit írt?
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6072 Dátum: 14 szep 30, 14:34:26 »

Én megbújok az árnyban és várom míg az emberiség rájön hogy a TWD nevetséges adaptáció a képregényhez képest. Persze a Dr Whonál jobb. Az egy fos.
Odáig eljutottam már, hogy: "a TWD nevetséges"

Pedig a mecha még mindig gagyi.
Nem te vagy a célközönsége így a véleményed kb semennyire sem számít. Mecha tipikusan a Geek műfaj. Aki szereti a robotokat, annak tetszik, aki nem szereti a robotokat az derpel vagy hagyja az egészet a csudába. Nevet

Jó, hogy itt vagy, összefoglalnád két sorban, amit írt?
Annyi a lényeg, hogy kretén vagy, aki nem elég, hogy megdögleni se tud, de védekezni se. Szomorú
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6073 Dátum: 14 szep 30, 14:36:29 »

Szerinted elolvastam? Nevet Kinyernébe elég életet vesztegettem értelmetlen kisregényekkel.

szerk: Ha robot akkor legyen minimum egy Asimov Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 30, 14:37:56 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6074 Dátum: 14 szep 30, 14:39:31 »

Nem te vagy a célközönsége így a véleményed kb semennyire sem számít. Mecha tipikusan a Geek műfaj. Aki szereti a robotokat, annak tetszik, aki nem szereti a robotokat az derpel vagy hagyja az egészet a csudába. Nevet

Ebbe most rengeteg helyen bele tudnék kötni, ha érdekel kifejtem, de egyenlőre csak annyi, hogy igen ez volt a jellemző az 1960-70-es években. Mondjuk kivételek már akkor is voltak.

Manapság meg, a legtöbb értékelhető történettel, grafikával és karakterekkel rendelkező animék, a Mechak. A robotok csak adnak neki némi pluszt =D Főleg, ha ezek a csaták még látványosak is: Lásd Broken Blade.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=buPQir3Yfh0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=buPQir3Yfh0</a>
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 30, 14:42:16 írta Lew » Naplózva


Oldalak: 1 ... 403 404 [405] 406 407 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!