24 szep 29, 03:13:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 373 374 [375] 376 377 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2321722 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5610 Dátum: 14 szep 26, 15:10:48 »

Köszi Mosolyog ám az én kurvaanyámat azt tudom Nevet de jó lesz este pipázni és szarni a világra
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5611 Dátum: 14 szep 26, 15:17:17 »

Unom hogy ha jajj telepítsd már újra a win-t vagy beszart ez a szar akkor mindenki megtalál de ha én szeretnék 2 szót váltani valakivel akkor egyesek még válaszolni is basznak. kezd a sima mezei emberundorom embergyűlöletbe átmenni... sztem hazafelé betérek valami kocsmába és iszok pár péntek esti megérdemlem sört
Ez ismerős, egy friendzonos csaj rám írt valamelyik nap, hogy mondjam meg mit csináljon a csatolt képen látható hibával. Írtam egy mondatot neki, amiről tudtam, hogy fingja sincs, hogy most mit csináljon és gyorsan beállítottam, h ne lásson chaten. Nevet
Csak ne Békáson, mert ott nem nagyon van normális kocsma. Csak egy van, az az SZTK oldalán van a paneleken túl a családi házas részeken.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5612 Dátum: 14 szep 26, 15:21:23 »

Semmi baj az infralámpával, csak a tanár köcsög volt, és viccesnek találta. Nevet

Szerintem alapvető szabály, hogy ne úgy kezdjünk egy beszélgetést, hogy 'szia, hogy vagy', vagy ami rosszbb, 'szia, mizu'. Nem értem, miért nem bírják. az emberek rögtön köszönés után leírni, hogy mit akarnak. Idegesítő.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5613 Dátum: 14 szep 26, 15:22:34 »

EGY PILLANATRA AZT HITTEM, HOGY SASUKE MEGÖLTE SAKURÁT.

DE NEM.

 Neeem
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5614 Dátum: 14 szep 26, 15:24:28 »

Ott ahol le lehet menni a gáthoz van egy normális kocsma de az nem az az egyetemista romkocsma amit szeretek, de sztem m1

Úgy kellene kezdenem szia nincs meló unatkozok és szeretnék veled beszélgetni tök m1 miről csak dumáljunk hogy gyorsabban menjen az idő.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5615 Dátum: 14 szep 26, 15:26:01 »

Én is utálom ezt Saphira és nagyon meglepődtem nemrég, hogy legálisan használhattam ezt az eljárást. Egy barátom Londonban volt egy hete és amióta odament először láttam facén. Életemben először, volt értelme annak a kérdésnek, hogy mi a helyzet. Nevet
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5616 Dátum: 14 szep 26, 15:28:55 »

Pedig nekem nem ér semmit mondjuk jó meleg, mama szokta a derekát kezelni vele. Aztán csak van valami haszna ha mai napig használja. xD De azt hiszem kisebb koromban sóbarlangba vittek ha ilyen bajom volt.

Ejj Micsudi... nem vagy semmi.
De mi talán Gdattal is mindig úgy beszélünk. Leírjuk hogy mi van éppen és folytatódik a beszélgetés. Az évek alatt hozzá tud szokni az ember.
Erre beír elém. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 26, 15:34:31 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5617 Dátum: 14 szep 26, 15:38:16 »

Nem tudom, én köszönni sem szoktam, mert jó barátok között felesleges. Most is fél év után ráírtam Feo-ra, és még csak köszönni sem köszöntem, csak letámadtam egy videóval. Aes-szel sem szoktunk egymásnak köszönni, mindig csak megszakad valahol a beszélgetés, aztán egyszer csak folytatódik például egy nevetséges libsis történettel, amin lehet röhögni. ikszdé

De például most megnéztem, és barátnőmmel is mesteri módon kezdjük (folytatjuk) a beszélgetéseket:

-egyetlen gondolatom naruto alatt, hogy bazdmeg ezek még mindig kb 17 évesek ikszdé
- jaj ne, van új fejezet? ikszdé


- http://sun-gazing.com/this-woman-found-a-lost-phone-but-who-she-called-to-return-it-was-too-cute/   elmegyek hollandiába csak azért hogy elveszítsek valamit a repülőn ikszdé

- "Az internetfüggőség sokrétű jelenség: egyesek céltalanul szörföznek a neten,"
thats me

- awwzrzhdh
el kéne kezdeni tanulni


És hasonlók. ikszdé


Szóval, ha valaki rám ír, hogy "szia, mizu", akkor rögtön az jön le belőle, hogy unalmas személyiség, akivel úgy is megakad a beszélgetés 2 perc múlva, vagy amúgy sem tudok majd vele beszélni, mert nincs semmi értelmes témája, és arra vár, hogy majd én feldobok egyet. Ráadásul sosem tudok válaszolni arra, hogy hogy vagyok, mert olyan nevetségesen szar az a párbeszéd, hogy:
- szia, hogy vagy?
- szia, jól. és te?
- én is.
....
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5618 Dátum: 14 szep 26, 15:44:52 »

Engem bezzeg vissza se jelölsz.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5619 Dátum: 14 szep 26, 15:47:31 »

Lehet nem kíváncsi rád, vagy csak nem tetszett neki, hogy érdeklődtél a nemi élete iránt.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5620 Dátum: 14 szep 26, 15:55:02 »

Egy hosszúhétvégés fórumtaliban ki lenne benne? kövi hónapban?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5621 Dátum: 14 szep 26, 15:56:09 »

Benne vagyok! TS-en, vagy Skypeon?
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5622 Dátum: 14 szep 26, 15:58:13 »

Nálam csak azoknál van köszönés akikkel így szoktuk meg. Vagy akivel nem vagyok olyan kapcsolatban de néha beszélünk. Lásd a ts, ott ahogy feljön valaki mindig köszönünk egymásnak. Lehet majd ha jobban ismerjük a másikat már nem így lesz.

Amúgy igen gman. Aki olyan embereket igazol vissza akikkel nem akar beszélni... nekem is van vagy 10 felkérés de egyiket se fogadom el mert nem véletlen lettek kitörölve.

Ishidaaa xDDDD Ennél szebb mondatot nem is írhattam volna. :'( ikszdé
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5623 Dátum: 14 szep 26, 16:00:42 »

Benne vagyok! TS-en, vagy Skypeon?

Én az MSN-re szavazok!
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5624 Dátum: 14 szep 26, 16:08:12 »

Ùgy látszik itt már a fórumtalik is online módon zajlanak. Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 373 374 [375] 376 377 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!