24 szep 21, 18:59:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 245 246 [247] 248 249 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2311328 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3690 Dátum: 14 aug 30, 11:04:06 »

He used to do surgery
For girls in the 80s
But gravity always wins


nah b+ új oldalra rakta ki, amikor ez még az előző oldalhoz tartozna. #.#
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3691 Dátum: 14 aug 30, 11:19:58 »

Senki sem kötelez senkit, hogy ne melltartó nélkül járkáljatok, nyugodtan megtehetitek, legalább jó példát mutattok a 12 éveseknek.
Igazából, most nem is azért tettem föl a kérdés, hogy szegény 12 évesek miért járkálnak melltartóval stb, hanem tényleg nem is olyan rég sokkal ritkábban hordtak melltartót a felnőtt nők, most ez jó vagy rossz, az lényegtelen, az sem érdekel. Csak olyan hirtelen jött ez a váltás.
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3692 Dátum: 14 aug 30, 11:28:45 »

- Mi legyen holnap a kaja?
- Csülök.
- Csülsz?

Elvagyunk. ikszdé
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3693 Dátum: 14 aug 30, 11:40:07 »


Keresem a mókás dolgot a kommentedben gman...
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3694 Dátum: 14 aug 30, 11:45:02 »

Én nevettem. Egy ilyen ártatlan poénkodást meg nem kell elemezni, nem a világot akarta megváltani. Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3695 Dátum: 14 aug 30, 11:56:57 »

Pont az a baj, hogy még poénkodásnak is gyenge. De ha ez a vicces, akkor Jim Carrey humora megkérdőjelezhetetlenül zseniális...


Ez a kép szép kis flamelést indított egy fb oldalon. Az egyik user azt mondta, olyan, mintha majom lenne a képen átszerkesztett focista. Ezt követően meg jött a brutálisan primitív flamelés, melynek központi magja, hogí a majom szót használó emberke rasszista a kijelentése végett. Nos... Szerintem is olyan , mintha majmok lennének a képen, akkor most én is rasszista lettem? :O
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 30, 12:05:50 írta Ishida » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3696 Dátum: 14 aug 30, 12:07:18 »

Próbálj meg ásni, hátha úgy sikerül megtalálni a poént. Nevet

Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3697 Dátum: 14 aug 30, 12:23:10 »

Én is azt hittem, hogy majmok vannak a képen.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3698 Dátum: 14 aug 30, 12:58:15 »

Nincs ilyen klassz markológépem, így hagyom a csudába a dolgot! De köszi a tippet Coelho.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3699 Dátum: 14 aug 30, 13:41:48 »

Senki sem kötelez senkit, hogy ne melltartó nélkül járkáljatok, nyugodtan megtehetitek, legalább jó példát mutattok a 12 éveseknek.
Igazából, most nem is azért tettem föl a kérdés, hogy szegény 12 évesek miért járkálnak melltartóval stb, hanem tényleg nem is olyan rég sokkal ritkábban hordtak melltartót a felnőtt nők, most ez jó vagy rossz, az lényegtelen, az sem érdekel. Csak olyan hirtelen jött ez a váltás.

12 évesen az ember azért hord, mert ettől érzi felnőttebbnek magát, aztán később ha elmúlt ez a 'nagykislány vagyok!!!4' időszaka, akkor általában eldönti hogy neki hogy kényelmes. Meg szerintem főleg a látvány miatt hordanak az emberek inkább, egyre több az olyan felső ami azzal áll igazán jól, régebben ugye más divat, más lehetőségek. Bár most ahogy nézem az elmúlt évben kezdett visszatérni a melltartó nem használata.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3700 Dátum: 14 aug 30, 14:56:57 »

Szerintem is olyan , mintha majmok lennének a képen, akkor most én is rasszista lettem? :O

Nem csak hogy rasszista, de még náci is !
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3701 Dátum: 14 aug 30, 15:03:32 »

Lew, nem is lesz olyan nagy csata a képregényben, hiszen eddig mindenki aki a csevegőbe betévedt, leoltottuk és megsértődtek úgy 99%-ban, mondjuk most a hazai pálya előnye elvész.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3702 Dátum: 14 aug 30, 15:13:59 »

Sabaku, engem nem érdekelnek a 12 évesek. Tudom miért hordanak, ahogy azt is tudom, hogy miért sminkelik magukat. Nem ez volt a kérdésem lényege, hogy a 12 évesek miért kezdenek el melltartót hordani, hanem az, hogy most mondok pár sorozatot ami régebbről eszembe volt és ott nagyon sokszor nem használtak a csajok melltartót, Jóbarátok, Bűbájos boszorkák sőt, a legalapabb ebből, a Szex és New York ahol pl. a fehér pólóra nem vettek föl melltartót. ikszdé Mások is voltak, de mivel ezekkel sokan képben lehetnek, ezért ezeket említem meg.

Nem mondom, hogy baj a melltartó hordása, csak, olyan fura és olyan hirtelen jött ez a melltartó mánia. Nagyon is kell néha melltartó, nem kell látnia a férfiaknak minden, nem is azt mondom, hogy ne hordjanak a nők, csak ez olyan hirtelen jött, ezért tettem föl a kérdés. Igazából vannak ruhák, felsők amikor nem kellene melltartót hordani, nem látszik semmi, nem üt át, sőt, meg is van védve a mell rész, de most már mindenhez hordanak. Csak érdekes és hirtelen jött. Persze, lehet azt mondani, mint minden divat, jön és megy, csak pont néztem valamit s feljött a kérdés, hogy elmúlt ez a korszak. De simán lehet, hogy lassan vissza tér, hogy nem mindenhez kell melltartót hordani. Nevet
Meg mindenki más és idővel maga dönti el mikor hogy hordja, de csak eszembe jutott. Na. Nevet

Nem akartam itt kitérni a fiatalokra, vagy arra, hogy melltartó hordása vs. nem kell hordani. Hülyeség lenne, egyszerűen inkább a "divat" része érdekelt, a hirtelen váltás.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 30, 15:16:48 írta Minagi » Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3703 Dátum: 14 aug 30, 15:44:39 »

Elképzeltem, hogy milyen lenne, ha a nőknek 3-4 pár mellük lenne. Vigyorgok, mint a vadalma.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3704 Dátum: 14 aug 30, 15:46:19 »

Nagyon gusztustalan lenne. Az Isten óvjon meg tőle. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 245 246 [247] 248 249 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!