24 jún 01, 19:53:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 148 149 [150] 151 152 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2103922 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #2235 Dátum: 14 aug 06, 22:01:55 »

Mert a mechák nevetségesek, azért Nevet Egy Code Geassbe még beleférnek amúgy nincs mentség.

Na, naaaa. na, de naaaa. Uraim, itt szabályok vannak. :/
Nincs is csodásabb, mint 2 galaxys méretű mecha harca.

Viccet félretéve a sci-fi rajongók imádják a normálisabb mechákat, a  nem sci-fi rajongók meg ugyan úgy szeretik őket.
Egy mechának is lehet hatalmas storyja.
pl. Robotics;Notes is tök egyedi lehetett volna, ha a végét el nem basszarintják....

"Óda a Gintamához. <3"

Én is szeretem a Gintamát, vagy 90 részt láttam belőle, de nekem az anime is olyan töményen beteg, hogy 10 részenként 2-3 hónap pihit tartok benne. Nevet
Amúgy a durvább részek is simán a shounenbe tartoznak.

Meg az a grafika :O New Orleans pusztulása animés pályafutásom talán legszebb robbanása volt Nevet

Az tuti. Mosolyog A-1hez képest nagyon jó. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 06, 22:02:26 írta Haku » Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2236 Dátum: 14 aug 06, 22:03:28 »

All hail the dog!

Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2237 Dátum: 14 aug 06, 22:06:47 »

Megjött a szerelmes levelem. Pirul Nem is kell ennél több. ikszdé
Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2238 Dátum: 14 aug 06, 22:12:19 »

Én vagyok az egyetlen aki nem isteníti a Code Geasst? Oo

Sabaku a Robotic;Notes óta haragszik rám Nevet a Gargantia meg csak olaj volt a tűzre.

Szegény megragadt a vörös zselézett hajú bishik világában... :S

Az A-1-nek is vannak ám nagyon jó címei. Az hogy a Fiary Tail olyan amilyen... hát never ending shunen szóval érthető...

Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2239 Dátum: 14 aug 06, 22:14:26 »

Oké, ignoráljatok csak.




Amúgy a Berserk a legjobb manga, amit a közelmúltban olvastam, és ezért hálás vagyok Ishidának és Gdatnak. Lesütöttszemek Bár még nem értem a végére, meg nem is fogok szerintem, mert már kialudt a tűz, de addig jó volt, míg tartott.
Naplózva

Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #2240 Dátum: 14 aug 06, 22:15:30 »

Gargantiat még nem láttam, jóféle? xD
http://x3m.co/wp-content/uploads/2013/05/UTW-Vivid_Suisei_no_Gargantia_-_05.jpg
Ez alapján nem lehet olyan rossz. Nevet

Amúgy nekem a Robotics;Note első 15-16 része nagyon tetszett. Utána rontották el.
Addig még azt mondtam volna, hogy ebből még Steins;Gate is lehet. xD

Megjött a szerelmes levelem. Pirul Nem is kell ennél több. ikszdé

"az lehetetlen, mert nem tudom." ikszdé
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2241 Dátum: 14 aug 06, 22:19:48 »

Gargantia: Ígéretes alapkoncepció, 1-2 epic mecha fight, fanservice, semmilyen lezárás. Egyszer nézhető, mert van ebben azért 1-2 mindfuck csavar, de semmi több.

A Robotic;Notes-ban amikor meghalt a műlábas csaj, akkor azt mondtam magamban, na ebből még lesz valami, de el lett b*szva a vége Nevet

Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2242 Dátum: 14 aug 06, 22:21:51 »

Mert a mechák nevetségesek, azért Nevet Egy Code Geassbe még beleférnek amúgy nincs mentség.

Na, naaaa. na, de naaaa. Uraim, itt szabályok vannak. :/
Nincs is csodásabb, mint 2 galaxys méretű mecha harca.

Viccet félretéve a sci-fi rajongók imádják a normálisabb mechákat, a  nem sci-fi rajongók meg ugyan úgy szeretik őket.
Egy mechának is lehet hatalmas storyja.
pl. Robotics;Notes is tök egyedi lehetett volna, ha a végét el nem basszarintják....

"Óda a Gintamához. <3"
Én hatalmas sci-fi rajongó vagyok, kcisit nézegess bele a könyves topicba és meglátod. Alapítvány, Neurománc(bár tőlértékelt szerintem), Redy Player One, Ő és Az, Ender's Game...
Viszont óriás robotok harca? Komolyan? Fizikailag képtelen vagyok komolyan venni. ikszdé

Gintamáról ez nem óda tőlem, még bele se melegedtem xD


Sabaku a Robotic;Notes óta haragszik rám Nevet a Gargantia meg csak olaj volt a tűzre.

Azt megbocsátottam mert pontosvesszős anime volt, de az utóbbi... nem is értem miért nem öltelek meg akkor, pedig még be is ígértem  Neeem

Am sokat elmond narutoról mikor már a NÁMBÖR VÁN faboy, Hiei is ezt írja róla.. Bár nagyon aranyos hogy van aki még logikát próbál keresni ebben Nevet
Hát megmondom frankón rohadtul tisztelni fogom Kishit, ha ebből jól jön ki. Egyenlőre nem értem a dolgot, de nem is lett megmagyarázva, szóval várok 3-4 fejezetet. Ha elhamarkodva ítélkezem mint a sok óvodás én is azt mondom, hogy ez a fejezet -10/10 lett.

Csűrtem csavartam a dolgot magamban, de nem tudom elképzelni, hogy ez most wtf? Az rendben van, hogy Obito dimenzió váltásra képes. Ez volt a képessége, ha azt veszem, hogy a halál illetve a túlvilág is csak egy másik dimenzió miért ne tudna onnan eljönni?
Kakashi miért képes a Susanoora az evidens, de a végső Susanoot én is összekötöttem az örök ms-el. Mondjuk Madara minden nélkül tolta. Ha ebből indulok ki, akkor miért ne? Senki nem mondta, hogy mi kell a teljes cucchoz.
Ellenben, amit nem tudok megérteni, hogy Obito miért lett fiatal? Ha fiatal lett miért van neki Mangkengyouja? Kakashinak van elég chakrája alkalmazni ezt?
Obito mint Orochimaru megszállta Kakashit és így irányítja vagy Hagoromo módszerével adta át a dolgokat? Azt ugye nem tudjuk ő, hogyan adta a craftot Narutonak és Sóskának. Egyébként mást elképzelni nem tudok, mit csinált , hogy ezt összehozta?  Kétlem, hogy megtudja majd ezt etetni velem Kishi.
Kíváncsian várom. Ha azt veszem egyébként rohadt jó fejezet volt, mert életembe nem vártam még ennyire a következő fejezetet. Tele vagyok kérdésekkel.
Egyébként, ha Obito képes erre már értem miért lepecsételték Kaguyát és nem megölték.

Hozzáteszem felszínesen volt időm olvasni csak az angolt ebédnél utána munkában pedig ezen agyaltam. Lehet elsiklottam egy fontos részlet felett.Viszont már megvárom a magyart.

Ez a legjobb képregény:
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #2243 Dátum: 14 aug 06, 22:22:52 »

Nem műlábas volt, exoskeletonos. Nyelvesít

Amúgy jah. A kiállításig nekem tökre tetszett, utána túlságosan japán lett.
Ugyan emiatt nem szeretem a Sakuraso no Pet no Kanojit se.

Gargantia-ból, csak egy webes játékkal játszottam. Nevet
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2244 Dátum: 14 aug 06, 22:39:27 »

Saphira: Jobban szerettem, amíg Lockheed megmaradt interdimenzionális kémnek, mint ezeket az állatos avengers team upokat. (Igen Lockheed a kib.szott sárkány)


Sabaku:

Ez a legjobb képregény



Vagy ez



Netán ez.

Naplózva


 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2245 Dátum: 14 aug 06, 22:49:58 »

Nos Eren alaphelyzete a következő. Édesanyjával él, akárcsak, mint Ed. Édesapja utazik, titkolózik, nincs ott a főszereplő halálakor. Akárcsak, mint Ed esetében. A főszereplő csapata: áll egy srácból és egy lányból.(Armin és Mikasa) Akárcsak Ed-éknél ahol Al és Winry.  Szerencsére nem ctr+c ctrl+v a sorozat így vannak módosítások. Eren és Mikasa között van egy szorosabb kötelék, mint Ed és Winry esetében. Eren katonaságba vonul, akárcsak Ed.(Ezt említetted és igen sok módosítás van, de az alapokat átvette)
Magáról a mangakáról érdemes tudni, hogy egy világi nagy loser volt egész életében. Egy szánalmas alak, akin minden bully kiélhette magát. Éppen ezért volt rá komoly hatással a Berserk . Valahol még olvastam, hogy az FMA volt az egyik manga a shounenekből ami még komoly hatással volt rá, mert a főszereplő egy kicsi alak, aki mégis végig verekedi magát céljáig. Ettől függetlenül nincs bajom az SnK-val, csak megjegyeztem, hogy az alapjait ez is összeszedte innen-onnan. Lehet a copy erős kifejezés volt és pejoratív, de mindenképpen el kell mondani, hogy van bőven hasonlóság a két cím körzött.

Viccet félretéve a sci-fi rajongók imádják a normálisabb mechákat, a  nem sci-fi rajongók meg ugyan úgy szeretik őket.
Egy mechának is lehet hatalmas storyja.
Én inkább cyberpunk animéket nézegettem , a mechák nem kötöttek le sose. FMP-t is csak azért tudtam szeretni és végignézni, mert kevés benne a mecha.

Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2246 Dátum: 14 aug 06, 22:50:27 »

Nekem ez a képregény is bejött.
Naplózva


Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #2247 Dátum: 14 aug 06, 22:56:47 »

Ishida: A legutolsó jó cyberpunk anime amit láttam, az a Psyho-Pass volt és a legutolsó manga a Biomega volt.
Valami ajánlat? Mosolyog

Csak én nem követek semmilyen nyugati képregényt? Nevet
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2248 Dátum: 14 aug 06, 23:00:18 »

Minagi: Persze, az is klasszikus.
Naplózva


 
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2249 Dátum: 14 aug 06, 23:09:40 »

Haku,
Blame!, Metropolis, Texhnolyze, X, Battle angel Alita. Nekem per-pill csak ezek jutottak eszembe, s még jók is, szerintem. Én szeretem a mecha-t meg s cyberpunk-ot is, ahogy a sci-fi-t, de én sok más műfajt is szívelek. Nevet

Szerk.: Ergo Proxy, Innocence, GITS (ez alap, ahogy az Appleseed meg az Akira is.)

Uh, ez az a képregény mit amúgy nagyon szeretek, persze mást is. Van itthon pár. Még az egyik bátyám ültetett le és mondta, hogy most olvassam végig. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 06, 23:26:04 írta Minagi » Naplózva


Oldalak: 1 ... 148 149 [150] 151 152 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!