24 júl 05, 10:49:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2214601 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2220 Dátum: 14 aug 06, 20:29:24 »

Mint oly sok embert, engem is a Naruto vezetett be az animék világába
Szégyelld magad. -.- Tényleg ez vezetett be az animék világába? :O Mikor kezdtél ez animéket nézni, hogy ez ismertette meg veled? O.o

Idézet
de attól még egy szar és ma már 1 részt nem tudnék belőle megnézni, anélkül, hogy ne keringessen hányinger.
Nem is azt mondtam, hogy nézni kell. Nevet Szerintem a sima Naruto máig megállja a helyét erről az "új"-ról nem mondok semmit, mert 5 vagy nem tudom hány rész után meguntam amilyen lassú volt a cselekmény.

A manga viszont, sok hülyeség mellett persze, nagyon élvezhető tud lenni és nem csak a régi emlékek miatt. Képes néha ugyan úgy fellelkesíteni az embert, mint fénykorában és sok elvarratlan szál van sőt idegesítő, hogy még mindig tart a történet, de attól még, ha egybe olvass az ember akár 100 fejezetet, akkor élvezi. Nyelvesít

Idézet
A történet még nem is lett volna rossz, ha van. Buta az egész történet felesleges emozással.
Mivel a manga több, mint 10 éve megy, így persze, kicsit eltér az alaptörténettől. Én most az alapról beszélek, nem arról, hogy a gonoszok nem gonoszok, és már követhetetlen szinte isteni hatalmuk van a karaktereknek. Jaj, itt kitérek, de eszembe jutott, hogy ez utána  harc után, ha nem lesz béke kurva sokáig és bárki megmeri támadni Konohat vagy a városokat, nagyon nagyon buta lenne, mert itt csak ketten képesek harcolni, ez azt jelenti, hogy náluk erősebb ember nincs igazán a világban. Nevet

Emozás nincs is annyira igazából. Persze, Sasuke-t lehet emosnak nevezni, de ő a szükséges "gonosz-jó" karakter aki a múltja miatt nem tudja mi legyen, ha megnő. A befolyásolható ember. Nevet

Idézet
A rajzolás béna, a poénok rosszak.
A rajzolás tényleg nagyon gyenge, kiakasztó, hogy még mindig ugyan az és kicsit sem újított pl. nem lett olyan, mint az All you need is kill. Az, nem kicsit dobna a mangán.
A poénok meg aranyosak. Nem mondom, hogy felnevet rajtuk az ember, azért annyira tényleg nem olyan jók.

Idézet
A szereplők reakciói nem emberiek. Szerelmi szál, amire igazából a fél világ kíváncsi nincs, vagy rosszul felépített.
Ezzel egyet értek. A szerelmi szállal meg úgy vagyok, hogy most már leszarom. Kishi nagyon nem ért az emberekhez, kivéve mikor csatában van szó érzelmekről, mert a legtöbb nagyon jó. És most megint régiről beszélek és személyes kedvencem. Mikor Gaara és Naruto bunyózik. Nevet

Nem azt mondtam, hogy a Naruto a világ legjobb története, sőt, elismerem hogy vannak jobbak és élvezhetőbbek, de szerintem nem olyan ótvar szar, egyszerűen csak gyenge. Nagyon gyenge.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 06, 20:31:13 írta Minagi » Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2221 Dátum: 14 aug 06, 20:31:37 »

A manga rajzolása gyenge középszint az animéé meg szar.

edit: Közben Mini reagált  Nevet

Jó Mini most kár a világ legjobb mangájával összehasonlítani Nevet

ha már reakciók: All You Need Is kill spoiler:

Narutoban:

Xy: Meg kell ölnöd hogy megmeneküljön a világ !
Naruto: Nem ! 1 ember élete > Az egész világ

All You Need Is Kill:

Rita: Valamelyikünknek meg kell halnia, vagy örökre csapdába esünk !
Keiji: Kicsit ledöbben és elkezd harcolni a szerelmével.

 Hümm-hümm

Am lehet az is közrejátszik, hogy óriásit csalódtam a narutoban :d De attól még utálom és szarnak tartom Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 06, 20:37:46 írta Lew » Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2222 Dátum: 14 aug 06, 20:35:53 »

Idézet
Manapság(Az elmúlt 15 év -2 amit nem követek.) minden sablonokra épült a shounen animékben.
Az Attack on Titan szerintem nem. Vagy ha mégis, nem tudom mi alapján csinálhatták. Örülök, hogy végre nem egy szétszórt, extrovertált hülyegyerek a főszereplő, mert már azt hittem, hogy shonenben csak ez lehetséges.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2223 Dátum: 14 aug 06, 20:39:21 »

Az Attack On Titan egy mecha Nevet és a mecha-knak mindig k*rvajó története van =D

Amúgy a szellemileg labilis bosszúállót és a badass csaj társát már nem egy anime elsütötte =)
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2224 Dátum: 14 aug 06, 20:51:09 »

Jó Mini most kár a világ legjobb mangájával összehasonlítani Nevet 
Csak azért azt hoztam  föl, mert annak a rajzolása tényleg gyönyörű és legalább, ha nem is olyan, hanem csak afelé haladna ilyen téren, az nagyon nagy plusz pont lenne. De igazából fejlődik a csávó szóval, ha megnézzük az első fejezetet, meg az utolsót, elég sokat fejlődött, de nem az igazi még, sajnos.
Persze, mondhatjuk azt, hogy ez a stílusa... de szerintem inkább így egyszerűbb. xD
Naplózva


Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #2225 Dátum: 14 aug 06, 20:55:30 »

És az is volt a legjobb Luidzsy. Az a szabadság érzet, a hangulat, a zenék, a sok random mission... Ezt a két évadot nagyon szeretem.

Én is ezekért szeretem, amúgy a többi évadot is megnézném csak még nem sikerült beszerezni :S
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2226 Dátum: 14 aug 06, 20:58:31 »

Idézet
Manapság(Az elmúlt 15 év -2 amit nem követek.) minden sablonokra épült a shounen animékben.
Az Attack on Titan szerintem nem. Vagy ha mégis, nem tudom mi alapján csinálhatták. Örülök, hogy végre nem egy szétszórt, extrovertált hülyegyerek a főszereplő, mert már azt hittem, hogy shonenben csak ez lehetséges.
Fullmetal Alchemist copyja. Valószínűleg nem különösebben érdekelnek tőlem a párhuzamok, de ha úgy gondolod, hogy érdekel a véleményem akkor elmondhatom a közös pontokat.

Luidzsy:
Menj torrentre, hogy tudd folytatni. Már amennyiben megéri folytatni. :'D
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 06, 20:59:44 írta Ishida » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2227 Dátum: 14 aug 06, 21:15:38 »

Érdekel. A katonaság az tényleg stimmel, de azért nagyon más az alapfelállás. Az fma-ban Edwardék a legfelsőbb kaszt, az aot-ban pedig mindenki egy kaszt, óriáseledel, akik állandó fenyegetettségben élnek. Edward karakterében vannak vicces részek, jobban megtalálja a helyét az életben. A maga kezdetleges módján élvezi az életet. Eren, pedig fanatikus akit csak az óriások érdekelnek.
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #2228 Dátum: 14 aug 06, 21:37:40 »

A shounen és a seinen S.o.L animék/mangákt több mint 15 éve klisékre épülnek és az ember mára arra kíváncsi, hogy a mangakák, hogy képesek ezekkel az elemekkel operálni.

Persze vannak kivételek.
pl. az Attack on Titannál is észrevehető: A semmirekellő főhős és a badass, majdhogynem férfi - ki nem állhatom - női karakter...

de pl. a szezon egyik legjobb animéje az Aldnoah.Zero is alap mecha kliséken épül és mégis marha jó. Nevet



Off:
Most töltöttem fel e-boltunkba egy 30 pines iPhone/iPod dokkolót..
Onkyo és 30.000 Ft-ba kerül...

Universal Series Port -> 30 pin iPod/iPhone csati
Majdnem belinkeltem hozzá ezt a videót is....
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=4uoy3C9NBts" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=4uoy3C9NBts</a>
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2229 Dátum: 14 aug 06, 21:43:11 »

de pl. a szezon egyik legjobb animéje az Aldnoah.Zero is alap mecha kliséken épül és mégis marha jó. Nevet

Kár hogy innen csak mi nézünk mechat :S

Amúgy ezt a kitaktikázzuk az übertáp ellenfelet gyenge mechakkal, vonalat ritkán veszik fel =) és ez rendkívül kedvemre való.
Naplózva


Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #2230 Dátum: 14 aug 06, 21:46:46 »

Jaja, elég ritka, de nagyon jól kivitelezett. Nevet
Tán a Code Geass volt a legutolsó hasonló, amit láttam. Nevet

Persze ennél alapabb klisék is ottvannak:
-HERCEGNŐ
-"idegen" ellenséges faj - mondjuk amit az A.Z-be hoztak ki ebből, az valami fantasztikus. Nevet
-két hasonló srác és velük párhuzamba hozhatóan két ellenséges világ harcáról szól. Nevet
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2231 Dátum: 14 aug 06, 21:52:44 »

Mert a mechák nevetségesek, azért Nevet Egy Code Geassbe még beleférnek amúgy nincs mentség.

Hát pedig Hinata jobb arc mint Sakura. Sakura egy idegesítő kis köcsög.

Hinata is az, csak máshogy Nevet  Jó mondjuk ő csak egy szerencsétlen, Sakura meg Bella-effektusban is szenved de végeredményben egyik rosszabb mint a másik. A nemem nemében kiérem magamnak hogy ezt a két idegesítő díszkurvát emberi lénynek meri bárki is tekinteni. Mondjuk a nartuto ebben mindgi is szánalmas volt, az egyetlen olyan akinek kéd x kromoszómája van és karakternek lehet nevezni az Temari, de őt is csak part 1-ben láttuk gyakorlatilag.


Idézet
A szereplők reakciói nem emberiek. Szerelmi szál, amire igazából a fél világ kíváncsi nincs, vagy rosszul felépített.
Ezzel egyet értek. A szerelmi szállal meg úgy vagyok, hogy most már leszarom. Kishi nagyon nem ért az emberekhez, kivéve mikor csatában van szó érzelmekről, mert a legtöbb nagyon jó. És most megint régiről beszélek és személyes kedvencem. Mikor Gaara és Naruto bunyózik. Nevet
Ámen Nevet Bár engem eleve sose érdekelt szerelmi szál, tekintve h három főszereplőt sosem szerettem eleve ikszdé

Amúgy Naruto régen jó volt nagyon, érdekes karakterekkel meg jó történettel, csak úgy a 400. fejezet környékétől indult el a lejtőn. Én személy szerint a faul feltámasztásánál húztam meg a határt h onnantól kezdve NOPE, ez nem naruto Nevet


Idézet
Manapság(Az elmúlt 15 év -2 amit nem követek.) minden sablonokra épült a shounen animékben.
Persze, az ilyen neverending csapat- és személyiségépítő átlagcuccokban mind ez van, még ha jól is van megoldva mint az OP-ben anno, bár már azt se követem. De a sablonok használatával nincs nagy baj ha az író hozzá tud annyi tenni hogy fel se tűnjenek.

De aki sablon nélküli shounent akar annak ott a Gintama Nevet Ugye minden animében van az a karakter akihez a fiatal főszereplő hülyegyerek akkor megy mikor már mindent elrontott és vkinek össze kell őt kaparnia a padlóról meg levernie az aktuális überállat főgonoszt akit a főszereplp még nem tud. És egyébként is, mindenkinek ő a kedvenc, badass, titokzatos karaktere, csak persze hogy alig tudunk róla valamit meg alig látjuk... Na itt ez a karakter a főszereplő a változatosság kedvéért Nevet Meg én a shounen besorolással is vitatkoznék egyébként, mert bár általában ilyen mindenkinek beszólós meg vices anime, mikor néha eldurvul akkor az ember csak az állát kapargatja fel a földől hogy ez miért shounen. Bárcsak lenne már új anime  Neeem Manga sajnos még olvashatatlanabbul tömény mint OP-é.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2232 Dátum: 14 aug 06, 21:55:20 »

Vicces, hogy azon vitáztok, melyik szar anime/manga jobb.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2233 Dátum: 14 aug 06, 21:55:41 »

Jaja, elég ritka, de nagyon jól kivitelezett. Nevet

Meg az a grafika :O New Orleans pusztulása animés pályafutásom talán legszebb robbanása volt Nevet
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2234 Dátum: 14 aug 06, 22:00:47 »

Szerintem ez a legjobb képregény.

Naplózva

Oldalak: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!