24 szep 27, 20:24:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2319243 alkalommal)
0 Felhasználó és 67 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1395 Dátum: 14 júl 29, 23:32:41 »

Vagy csak elragadta a kordivat és azt ismételgeti amit mások mondanak.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1396 Dátum: 14 júl 29, 23:33:29 »

Mi az álmod és milyen út vezet téged oda?
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #1397 Dátum: 14 júl 29, 23:39:34 »

az álmom, egy csodálatos "hely", igazándiból nem tudom meg fogalmazni, hogy mi az, csak azt, hogy csodálatos, és az út ami oda vezet, az őszinteség például, de ezt se tudom meg fogalmazni, igazából túl nehéz kérdést tettél fel ikszdé úgy érzem a "szívemre" kell hallgatnom és akkor oda jutok Mosolyog talán így tudnám meg fogalmazni a választ Mosolyog de nem biztos ikszdé
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1398 Dátum: 14 júl 29, 23:42:48 »

Magyarul a boldogságot keresed. Vagyis a helyet ahol megleled.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #1399 Dátum: 14 júl 29, 23:45:08 »

igen az is van ott Nevet de szerintem, az itt ezen a bolygón fel lelhető boldogság, közel sem érhet ahhoz a boldogsághoz, ami ott van Mosolyog de jó dolog itt is boldognak lenni természetesen Mosolyog
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1400 Dátum: 14 júl 29, 23:55:53 »

Luidzsy, hiába hiszel a paradicsomban, Ayumi nem hisz benne, így következésképpen nem létezik.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1401 Dátum: 14 júl 30, 00:00:46 »

De hiszek a paradicsom létezésébe, a paradicsom létezik, a legtöbb üzletben fellelhető és finom.  Holnap veszek is a spárban  pár darabot szendvicshez.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 30, 00:02:09 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1402 Dátum: 14 júl 30, 00:04:04 »

Szerintem meg mindannyian a mátrixban élünk, szóval valójában amire te holnap azt fogod hinni, hogy paradicsom, valójában nem is vettél semmit, mert egy gubóban alszol.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #1403 Dátum: 14 júl 30, 00:06:40 »

Az az ő dolga, az ő dimenziója, és én akkor egy teljes más dimenzióban élek Nevet azt hiszem ő sem köteles elfogadni az én álláspontom de nekem se kötelező az ővét Mosolyog bár igyekszem mindenkiére nyitott lenni Pirul igen meg lehet túl idealista vagyok, és álom világban élek, de szeretem ezt a világot ikszdé

Remélem nem veszed föl, nem akartalak ki oktatni Pirul csak elmondani szerettem volna a véleményem, és köszi hogy te is elmondtad az előbbit Mosolyog

Az is egy érdekes ötlet lehet, de vajon a film alkotóinak honnan pattant ki ez a fejéből, lehet tudnak valamit amit más nem ?
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1404 Dátum: 14 júl 30, 00:14:45 »

Igen, tudnak. A technika fejlődik és "megjósolható" olyan számítógépes játékok léte a jövően, ami olyan mintha ott lennél (mint a SAO), + a mátrix készítőit, úgy hallottam hogy a Ghost in the Shell "ihlette meg".

Mindenki abban hisz amiben akar vagy tud. Egyébként én is egyfajta álomvilágban élek.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1405 Dátum: 14 júl 30, 00:19:14 »

Idézet
Az is egy érdekes ötlet lehet, de vajon a film alkotóinak honnan pattant ki ez a fejéből, lehet tudnak valamit amit más nem ?

heo érvelése alapján, ha ez így megfogalmazódott bennük, akkor már egyáltalán nem kizárt, hogy valóban létezik is. Habár ebben az esetben talán beszélhetünk arról is, hogy a mögöttes tartalom inspirálta őket.

Egyébként ez a sok pirulós jel elég furi, főleg tekintve, hogy kivel beszéltél. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #1406 Dátum: 14 júl 30, 00:27:34 »

igen biztos fura, hogy ilyen vagyok, de csak felnézek rá Mosolyog

 Mi a mátrix mögöttes tartalma ? lehet hülye kérdés, de én csak részleteket láttam belőle, ezért csak addig jutott el nálam a film, hogy tetszik, nem tudnám elemezni Mosolyog

A Ghost in the Shell-t egyszer meg akarom már nézni, mert nem láttam még, csak részleteket belőle zenei videóként......
ezt én most tényleg kimerem jelenteni? ikszdé
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1407 Dátum: 14 júl 30, 00:30:08 »

De hiszek a paradicsom létezésébe, a paradicsom létezik, a legtöbb üzletben fellelhető és finom.  Holnap veszek is a spárban  pár darabot szendvicshez.  Nevet

Hú, most aztán nagyon beszóltál. Ja, nem.
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1408 Dátum: 14 júl 30, 01:35:31 »

A mátrix metaforája, vagy mije a világnak, azaz miként ők is egy illúzióvilágban élnek, és csak azt látják, amit a gépek a szemük elé vetítenek, és másra nem jók, csak energiaforrásnak, úgy a valódi társadalom is egy ilyen befolyásoltság alatt áll, csak itt a pénzünket szipkázzák le, meg nem a gépek vannak felettünk.


ui.: most nézem a berserket, és eddig nagyon bejövős. Most láttam a 10. részt, ez nagyon érdekes volt. Most "ijedtem meg" először picit Griffithtől, és láttam meg benne valami érdekeset, hogy milyen ember is ő valójában. 
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 30, 02:37:13 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1409 Dátum: 14 júl 30, 04:02:34 »

Coelho idáig bulizott Siófokon és most indul jógázni a Balaton partra. I'm a fuckin' spiritual nigger!  Nevet

Gdat, téged meg várunk, szétb.sszuk a sétányt.  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 30, 04:03:44 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!