24 szep 27, 17:13:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2318462 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1425 Dátum: 14 júl 30, 12:29:16 »

Ha az utóbbi az igaz, akkor a te családod is elég romlott lehet. ikszdé
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1426 Dátum: 14 júl 30, 13:14:09 »

Mi mindent lehet csinálni hajból. O.O Azért nem semmi, van benne valami szépség.  Be van tépve
http://www.dezeen.com/2014/06/30/studio-swine-extends-collection-hair-highway-products/
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1427 Dátum: 14 júl 30, 13:37:50 »

Na ezért nem nézek be soha más részébe a fórumnak:

Szerintem ezt ugy lehetne még folytatni hogy nem naruto hokage vagy a fiával hanem inkàbb ükunokájával igy az alapokat vissza lehetne hozni pl:már senkisem emlékszik naruto ra és at utódja azért akar hokage leni hogy be bizonyitsa hogy igenis volt valaki  és az alapokról kicsit részletesebröl mivel  az már nagyon copy lene ha ő is sárgába világítana kurama chakrájátol inkabb egy kis elő történet "A bijuuk bukása" ahogy uj démonok jötek létre az emberek szívében lévő sötétségtöl és nem farok számuk lene hanem az 5 elem megtestesülése lenne pl a tűz elem 1 vörös sárkány aki a tüzet uralja (ez lene uj fő hősünk démonja) 1 kék oroszlán a villámok ura arany bika a földé 1 főnix aki nem lángol hanem a testét szél borítja és 1 tengeri cápa szerű szörny aki a víz démonja és itt jön-e a bijuuk bukása ez az uj 5 démon legyőzik őket (persze nem narutoékat hanem egy másik jinchurikit aki kuramat birtokolja) és miután meg ölték a bijuukat egy rejtélyes árny elő tűnik és a bijuukat külön-külön egy keistályba zárja ám ekkor a vörös sárkány meg szólal hogy hogy merészeli fel használni az elemek urait piti kis céljaira és ekkor hirtelen az ujj démonok eltűnnek évekkel késsöbb (6 évvel később) az uj hősünk nek egy különös álma van egy vörös sárkány al aki azt mondja neki hogy te vagy a tűz örököse aki érdemes az erőm re kinek a szíve lángol pont ugy mint az enyém ekkor a fiu elpirul mert eddig senkisem ismerte el és hazugnak mondták az ükapjárol szoló gyerekes történeiröl ám ekkor a fiu meg kérdezi mi a neved feleli a sárkány nekem nincs nevem én maga vagyok a tűz ere a fiu el mosolyodik és igy szól legyen a neved eragon (dragon csak az tull uncsinak tünikk) ere a fiu fel ébred és azóta el telik újabb 6 év azt hiszi hogy csak egy álom volt inéd indul a történet.

Szerintetek ez már diszgráfia? xD

Mi lenne, ha az iszlámból ismert halálra kövezés mintájára bevezetnénk egy olyan büntetést, hogy az elítéltet nyelvtankönyvekkel dobáljuk halálra?
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #1428 Dátum: 14 júl 30, 13:50:14 »



Aeeees miért csinálod ezt? ;_; És miért olvastam végig, mikor már az elején is szenvedtem tőle???
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1429 Dátum: 14 júl 30, 13:56:25 »

Csinálni kéne egy játékot. Akik itt valamennyire aktívak Duma topicban, belenéznek egy megadott ilyen szintű témába, és aki a legnagyobb f@szságot megtalálja amit úgy ítélnek a többiek, ajándékot kap. ikszdé

Random belenéztem:
(dragon csak az tull uncsinak tünikk)->


Majdnem megkértem valakit, hogy fordítson, Vera nem beszélni ilyen nyelv.
De basszus, végigolvastam, és nem értem, vagyis nem tudom, hogy értem-e vagy sem... ohmygod.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 30, 14:01:11 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1430 Dátum: 14 júl 30, 13:59:41 »

Nekem is eszembe jutott, hogy valami ilyen partizánakciót lehetne indítani néha, csak Chakra kivágna minket. Nevet

Én gondoltam, hogy beidézem ezt a nagyszerű hszt (ami Ayuminak tetszett Ohh My God), és beteszem ezt a képet:

Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1431 Dátum: 14 júl 30, 14:00:56 »

Úgy látom, a lázad egyre brutálisabban kezd elfajulni nálad. Nevet
Én láttam ezt, de nem olvastam el, most neked köszönhetően, Aes megtettem. ikszdé
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1432 Dátum: 14 júl 30, 14:01:42 »

Lew baszik képregényt csinálni mert lolozik.  Szomorú
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1433 Dátum: 14 júl 30, 14:07:51 »

Teletabi kikérem magamnak, már reggel óta nincs lázam. Durci Ez szimplán egy ötlet, és látod úgy látszik nem csak az én fejemben fordult meg. ikszdé

Aes, ha az a nyelvtankönyv 800 oldalas lesz és keménykötésű akkor támogatni fogom az ötletedet.

Lew ahelyett, hogy értelmes dologra fordítaná az idejét meg betartaná az ígéretét inkább lolozik? Ejnye...
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 30, 14:09:26 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1434 Dátum: 14 júl 30, 14:09:41 »

Engem visszajelölt ismerősnek úgyhogy mostantól én is tudom cseszegetni a képregénnyel.  Faceg
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1435 Dátum: 14 júl 30, 14:13:54 »

Aes, ha az a nyelvtankönyv 800 oldalas lesz és keménykötésű akkor támogatni fogom az ötletedet.

Úgy lenne az igazi, de kisebb könyvek is megteszik, csak sok kell belőle. Valahogy úgy lehetne, hogy az ilyen hszek írójára modiként kiszabom az ítéletet. És mondjuk minden évben egyszer lenne egy nagy fórumtali, aminek keretén belül a közösség kivitelezi a kivégzést. Csak ugye ehhez sok nyelvtankönyv kell, de majd gyűjtünk adományokat rá. Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1436 Dátum: 14 júl 30, 14:16:22 »

Jól van na! Nevet Egész nap szikkadtam. WoW-ra is felmentem afkolni ikszdé mert nem volt kedvem játszani. Fájt a fejem. Most már jobb, de nem soká mennem kell el itthonról. 4-kor találkozóm van volt osztálytársammal. Kb fél éve nem láttam pedig nagyon jó haverok voltunk középsuliban :S

Vera este elviszlek Area 52-be epic cuccokat venni ne izgulj Nevet olyan 7 óra után fent leszek.

Syzy csak 1 meccset játszottam hogy ne essek vissza Gold 4-ből. És vesztettünk is Nevet Feedeltem mint az állat ikszdé
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1437 Dátum: 14 júl 30, 14:19:54 »

Csak ugye ehhez sok nyelvtankönyv kell, de majd gyűjtünk adományokat rá. Nevet
A lányok fürdőruhában kocsit mosnak és pénzt kérsz érte. ikszdé

Cukimukimaki, Teletabi, mi? Ezért még kapsz.

Idézet
Vera este elviszlek Area 52-be epic cuccokat venni ne izgulj
Oda maga is eltud repülni. Elég könnyen, akár fly mounttal is és mivel láttam, hogy van neki, a legegyszerűbb, ha Hellfire-ből felrepül Netherstromba. Nevet
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1438 Dátum: 14 júl 30, 14:26:03 »

Jajj Mini tudod, hogy szeretlek. Aki ilyen cuki becenevet ad nekem. Pirul De tudod, hogy úgysem tudsz zsarolni.  Izé José...

Amúgy Lew akartam is kérdezni, hogy elég ha elmondod hogy jutok oda és már röppenek is és ott már elintézem. Bár este jöhetsz velem questelni mert most tele vagyok olyannal amit ketten kell megcsinálni.

Aes, ezt a fórumtalit úgy kéne, hogy még jobban szenvedjenek. Leültetjük őket egy nagy asztalhoz, és az a pár grammar nazi aki van leül velük szemben, felolvastatja velük az egészet, dolgozatot írat és csak utána állnak a sortűz elé. Csak hogy egy hangyafasznyit okosabban menjenek a dicső halálba.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 30, 14:26:52 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1439 Dátum: 14 júl 30, 14:30:47 »

Feltéve ha elmennének a fórumtalálkozóra 1-2 hszes felhasználók (akik feltételezhetően 10 év körüli kölykök).  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!