24 szep 27, 21:14:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2319439 alkalommal)
0 Felhasználó és 63 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #870 Dátum: 14 júl 27, 01:35:23 »

Lew: Tényleg laza. És még a 90-es éveket is visszahozza. Nevet
Saphira: Én Lewtől függetlenül asszociáltam Griffithből rád, ahogy megjelent a színen. Nevet Előző életedben valószínűleg ez az anime figura voltál. Nevet A stílusa a te fórumos stílusodra emlékeztet. Érdemes megnézni a Berserket mindenkinek aki még nem látta, mert anime is és jó is és ez a kettő tulajdonság ritkán egyezik mostanában.

Idézet
Haha, levágta a karját, kiszúrta a szemét, mi kell még?  Nevet Nevet
Nem ő tette azt, csak az ő árulása miatt történt.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 27, 01:41:30 írta Gdat88 » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #871 Dátum: 14 júl 27, 01:45:17 »

Idézet
Nem ő tette azt, csak az ő árulása miatt történt.

Mármint milyen árulása miatt?

Most elkezdtem olvasni, mert megtetszett, bár úgysem érek a végére. Az elején még bók is lenne, hogy Griffithre hasonlítok, mert itt még menő, de később már nem vehető teljesen bóknak. ikszdé

Észre sem vettem, hogy rangot váltottam. Szomorú
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #872 Dátum: 14 júl 27, 01:51:29 »

Végül is később is menő, csak ellenszenves lesz. Nevet Hát a manga az brutális hosszúságú. Én az animét néztem, ami 25 rész. Utána már a mangával kell folytatni, mert nincs tovább és nem is lesz.
Amúgy nyomokban hasonlít ez az orkos és a bűzös dologra, de nagyon más végkifejlete lesz.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #873 Dátum: 14 júl 27, 01:58:46 »

De hogy lesz megint normális, miután orkot csinálnak belőle?  Ohh My God Najó, gondolom sok minden történik az eleje és a vége között, szóval elég hülye kérdés. ikszdé
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #874 Dátum: 14 júl 27, 02:02:06 »

Tényleg nézd majd meg az aninét, ha lesz idôd. A manga azért kicsit brutálisabb az animénél.
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #875 Dátum: 14 júl 27, 02:02:19 »

Got feeling. Ízlésesen van benne adagolva a mágia, de van azért. Nem ugyanolyan lesz, mint volt amúgy, de nem is ork. Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #876 Dátum: 14 júl 27, 02:08:50 »

Hát, belenéztem az utolsó fejezetbe is, és abban is van egy Griffith, aki ugyanúgy néz ki, mint az eredeti.

Tudom, csúnyán adagoltam magamnak a spoilert, de amúgy sincs indíttatásom, hogy az egészet elolvassam, animéket meg már nem szoktam nézni. Nevet Sajnos semmi sem tud hosszabb időre lekötni mostanság, az egyetem még azt is elvette, hogy élvezhessem a normális történeteket, mert egyszerűen minden untat és nincs semmi, ami érdekel. ikszdé Érdekes, ez amúgy az anatómia szigorlat óta van így, és azóta is tart.

A mangát is olvassátok? Úgy tűnik, hogy ez sem fog véget érni soha.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #877 Dátum: 14 júl 27, 02:12:54 »

Én szoktam, de mivel ritkán is jön ki fejezet így fèlévente 1x nézem meg mizu vele. Ideje megy s meguntam a never ending storyakt.
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #878 Dátum: 14 júl 27, 02:15:59 »

Én nem rég fejeztem be az animét és még nagyon sok van a mangából. De nem is baj. Van egy három részes összefoglaló ami az anime összes részét sűríti magába. Ha az sem jó, akkor nincs már remény. Nevet
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #879 Dátum: 14 júl 27, 04:48:59 »

Megnézem már majd én is minimum az animét, ha ilyen menő. Egyébként én ismerek egy hozzád hasonló embert, Saphi, egyszerűen semmi sem tudja hosszabb időre lekötni.
Kb egy éve nézi a one piecet de még a felénél se tart szerintem xd. Elkezdi nézni és kb a 2. résznél már azt várja, hogy miikor lesz már vége, mert annyira unja.

--------
Ma este 3 körül feküdtem le, miután hazajöttem a ziszogatásból a cimborákkal, fél óra alatt amit az ágyban töltöttem szétcsíptek a nyomorék szúnyogok, nem tudom hogy a francba kerül ide ennyi, vagy csak 1 ilyen ügyes nem tudom. Ezidő alatt a fejem is sikeresen megfájdult, azóta esélyem sem volt, hogy egy kicsit is aludjak. fuck yeah
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #880 Dátum: 14 júl 27, 05:40:09 »

Griffith azért Saphira tökéletes alteregója az animevilágban, mert a maga módján egy tökéletes lény. Legkomolyabb hatalmú démonok egyikévé válik. Berserk topicban tökéletesen leírta anno Rondár, hogy miről szól az anime és miről a manga.
Saphira: Én Lewtől függetlenül asszociáltam Griffithből rád, ahogy megjelent a színen. Nevet Előző életedben valószínűleg ez az anime figura voltál. Nevet A stílusa a te fórumos stílusodra emlékeztet. Érdemes megnézni a Berserket mindenkinek aki még nem látta, mert anime is és jó is és ez a kettő tulajdonság ritkán egyezik mostanában.

Idézet
Haha, levágta a karját, kiszúrta a szemét, mi kell még?  Nevet Nevet
Nem ő tette azt, csak az ő árulása miatt történt.
1. Azért fasza, hogy én írtam le, hogy Saphi=Griffith mégis te arattad le a babérokat... xD
2. Filozófiailag jó kérdés, hogy ez árulás. Egész életét erre tette fel, emberei pedig szinte mind készek lettek volna Midland háborúi alatt az életüket adni Griffithért. Akár azt is mondhatnám, hogy a Héják árulták el Griffitht, amikor az életüket erkölcsi kérdések miatt(azért jó vicc, hogy zsoldosoknál erkölcsileg a démonizálódás már nem fér bele) nem áldozzák fel. Amúgy nem bírom Griffitht, de ez is olyan sorozat, hogy minél többször nézed meg, annál jobban látod, hogy Griffith az elejétől kezdve is mindig lappangó "démon" volt, akit az emberei magasabb szintű lényként tiszteltek és imádtak.
Got feeling. Ízlésesen van benne adagolva a mágia, de van azért. Nem ugyanolyan lesz, mint volt amúgy, de nem is ork. Nevet
Én ezt nem mondanám. Sokkal kevesebb a konspirálás benne. Szerintem egyedi hangulata van a Berserknek, hiszen itt akármi történjen tudjuk mi lesz Gatts sorsa. Örök kínok és szenvedés a lelkek örvényében az idők végezetéig. Neki nincs boldog vég, míg a GoT-ban azért lehetséges, hogy valaki jól jár a legvégén a főszereplők közül. Mágia inkább a mangában jelenik meg sűrűbben. Az ork->Griffith párhuzamotok meg elég mókás a Gyűrűk Ura könyvek ismerete nélkül számomra. :'D

A mangát is olvassátok? Úgy tűnik, hogy ez sem fog véget érni soha.
Egy darabig olvastam, csak aztán a mangaka annyira nagy ember lett, hogy ő megteheti azt, hogy akkor adjon le anyagot a magazinnak, amikor csak kedve szottyan.

Megnézem már majd én is minimum az animét, ha ilyen menő. Egyébként én ismerek egy hozzád hasonló embert, Saphi, egyszerűen semmi sem tudja hosszabb időre lekötni.
Kb egy éve nézi a one piecet de még a felénél se tart szerintem xd. Elkezdi nézni és kb a 2. résznél már azt várja, hogy miikor lesz már vége, mert annyira unja.
Jó az anime, csak kihagyták belőle Skull Knightot. Aki meg egy alternatív jövőképe Gattsnak. Amúgy aki nem olvassa a mangát, az nem értheti meg , hogy miért is Gatts minden idők egyik legjobb karaktere. Nevet
Animézés meg egy ilyen dolog, egy ideig foglalkoztatja az embert, aztán ráun. Legutolsó sorozat amit láttam az a SnK. Most szedtem le a Rainbowt újra, azt várom tőle , hogy defibrillátorként újra megdobbantsa a szívemet, hogy még van értelme az animenézésnek.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #881 Dátum: 14 júl 27, 09:31:45 »

A Rainbow első fele nagyon jó. A másodikat én laposnak éreztem. Túl sok benne a klisé.

Szvsz Griffith-ben nincs semmi menő. Egy nyomorult szadista áruló.

Makishima > Griffith
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 27, 09:32:48 írta Lew » Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #882 Dátum: 14 júl 27, 09:55:15 »

Sül a csücsülős csirke. Asszem ma is lesz zabálás.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #883 Dátum: 14 júl 27, 10:12:08 »

A fórumfalva olyan aranyos elnevezés. Nevet
Amúgy régen, évekkel ezelőtt sokszor panaszkodtak az emberek. Általános közhely volt, hogy már nem írok, mert elmentek a régiek és csak új gyökerek vannak. De mostanra gyűlt össze egy olyan társaság, amit a fórum aranykorának lehet nevezni. Nevet

De vágod mikortól kezdődött kialakulni ez az aranygeneráció? 2013 február óta, amikor újra elkezdtem életvitelszerűen fórumozni. Durci
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #884 Dátum: 14 júl 27, 10:22:19 »

Igazából mind tudjuk , hogy az egész az én érdemem.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!