24 szep 27, 21:15:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2319452 alkalommal)
0 Felhasználó és 71 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #825 Dátum: 14 júl 26, 13:29:31 »

Azt hittem,  hogy Jenny csak azt eszi meg, ami cukibb nála. Remélem ez ebben az esetben is igaz, elvégre Saphi pénisze után rossz téma lenne Lew zacsija. ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #826 Dátum: 14 júl 26, 15:15:22 »

Utálom azokat, akik oregánónak mondják a szurokfüvet. Magyarországon vagyunk, beszéljünk már magyarul b@sszameg!
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #827 Dátum: 14 júl 26, 15:18:04 »

A zacskóra amiben benne van a boltban is oregánó van írva. Oregánó néven forgalmazzák a boltok is.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #828 Dátum: 14 júl 26, 15:38:48 »

Ez egy összeesküvés kezdete, amivel meg akarják ölni a nemzetet. Jó hogy benne vannak a multik.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #829 Dátum: 14 júl 26, 16:48:20 »

Ma éjjel a smile doggal álmodtam. xD Amikor beszéltetek róla azon az estén szartam kicsit, hogy bár tudom, hogy egy baromság, de mi van, ha mégis ezzel álmodok, és meg fogok őrülni.
Aztán ma éjjel róla álmodtam, egyébként azzal, amire Lew azt írta, hogy jobban hasonlít az eredetire. Én erről úgy gondoltam, hogy ez a kevésbé ijesztőbb, de csak mert irreálisabb. De amikor ott volt előtte, kurvaijesztő volt. A hangja is rohadt ijesztő volt xd smirksweat

Azt akarta tőlem, hogy szórjak szét egy fotót. Itt már amúgy kicsit valami fura érzésem volt, hogy mintha ez nem lenne valóság, aztán odaadta a fotót xd És justin bieber voolt rajta, ráadásul az a kép vagy vmi arra hasonlító, amit Lew használ a képregényben. ikszdé
És amikor utána visszanéztem smiledogra, nem ő volt az, hanem egy warwick XDD De a furcsa, hogy akkor nekem nem esett le, hogy ő nem az, teljesen ugyan úgy néztem rá mint eddig. Elkezdtem elrohanni tőle, és futás közben eszembejutott, hogy talán itt valami mégsem oké, hátrenéztem és ott volt warcik egy cenire a pofámtól, és ordított. Következő pillanatban felébredtem, hogy anya ordít, hogy meddig akarom még aludni basszammeg xd

ui.: aki nem tudná mi az a warwick http://ddragon.leagueoflegends.com/cdn/img/champion/splash/Warwick_0.jpg

ilyen ostobaságot régen álmodtam már xd
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 26, 16:48:56 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #830 Dátum: 14 júl 26, 20:56:43 »

Érdekesség: a szoptatásról valójában nem a gyereket kell leszoktatni, hanem az anyát.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #831 Dátum: 14 júl 26, 21:07:57 »

Mi baj van azzal, ha egy nő szopni akar? Csak azért mert már gyereke volt nem is lehet szép. Fiatal és éretlen csitrikre vágysz mi? Olyan vagy mint a többi férfi...
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 26, 21:09:22 írta Gdat88 » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #832 Dátum: 14 júl 26, 21:12:04 »

Ez igaz. Ismerősömön is láttam, hogy inkább ő nem akarja abba hagyni az egészet. Persze a gyerek, mert megszokta állandóan oda nyúlt be mikor éhes volt, vagy csak unatkozott, szóval a gyereknek is van benne része, de neki leginkább megszokás, szerintem.

Ilyenkor utálom azokat a cikkeket, szövegeket, hogy nem szabad leszoktatni egy gyereket a szoptatásról, mert az a gyermek-anya kapcsolatot megrontja... Na hagyjanak már békén. -.-

Erre Gdat beír ilyet, cöh. Észre vettétek, hogy kicsit elszállt velünk a ló? Vagyis, akik aktívan beszélgetnek itt mostanában majdnem egyidősek ezért nem mindig finomkodunk. Káromkodunk - amiért régebben a moderátorok aktívan szóltak - de még ők is megteszik azért és már nincs az az "ártatlan" beszélgetés. Nevet
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #833 Dátum: 14 júl 26, 21:19:34 »

Csak hogy ti is rosszat álmodjatok ezután Nevet

Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #834 Dátum: 14 júl 26, 21:32:55 »

Idézet
itt mostanában majdnem egyidősek
Kivéve engem, én vagyok a legöregebb aki erre jár.
Ha már öregség, mostanában sokat fáj a fejem, lehet hogy a frontoktól mert más magyarázat nem igazán van.  Gondolkozik
Öregszem.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #835 Dátum: 14 júl 26, 21:39:09 »

Ezért mondtam, hogy majdnem, természetesen vannak kivételek. Azt is írhattam volna, hogy a legtöbben...

30-31 éves vagy, annyira nem öregszel még, eléggé előtted lenne az élet, ha akarnád.
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #836 Dátum: 14 júl 26, 21:43:47 »

Itt most nem arról van szó amit akarok, hanem a fejfájásról (valószínűleg) a front miatt.  smirksweat
Az nem hiszem hogy bármiféle lelki dologgal, depivel meg hasonlókkal összefügg.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #837 Dátum: 14 júl 26, 21:51:57 »

Én idősebb vagyok nálad Ayumi.  Nevet Igaz nem sokkal.  Nevet Csak engem mindenki dedósnak néz kb külsőre. Ma is beszólt Apa egyik barátja, hogy én 60-as évekbeli gyereknek nézek ki. WTF?  Nevet
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #838 Dátum: 14 júl 26, 21:58:24 »

Nem gondoltam volna hogy idősebb vagy nálam, "megérzés/sacc" alapján olyan 25-27 körülinek néztelek.   Nevet
Aesnek meg olyan 23-25öt tippelek.  Gondolkozik
Engem is sokan gyereknek néznek a neten, de engem belsőben amíg meg nem nézik az adatlapomat.  ikszdé

Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #839 Dátum: 14 júl 26, 22:03:54 »

Mivel egy 13 éves mentalitásával érsz fel néha. Szerintem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!